Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej Kobitki :) Ja też byłam wczoraj w Gyn ale o 18tej. I już wiemy że jestem mamusią synusia :) tzn ja dalej tam nic nie widzę, tylko dr J i mój M ;p są przekonani. No ale wierze im.... My teraz na weekend wybywamy do Wisły troszkę życia zaczerpnąć i zupełnie zapomniałam że ani sauny ani jakuzzi już w grę nie wchodzą :( Bimbałka szkoda że nie dowiedziałaś się niczego konkretnego, liczyłam na to. Może te badania by coś wniosły, ale koszta rzeczywiście fajne... Malinka jak zazdroszczę Ci kucyków! Dobrze że zdecydowałaś się na to wolne, troszkę odpoczniesz, a na pewno potrzebujesz. Iwcia to witaj w gronie mamusi synusiów :) Ancia, czekamy teraz na Ciebie, którą drużynę wybierzesz ;) Rita , fajnie że podejmujesz walkę na nowo, wspieramy Cię. Czy już wiesz kiedy odwiedzisz dr M? Słyszałam że tęskni za Tobą ;) Grania,Małami do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta z tego opakowania marvelonu zostaly mi 3 tabletki no i dzis zapisal mi 1 op ostatnie juz antkow. Co do tarczycy to powiedzial ze invitro ma na nia wplyw i ucieczyl sie ze biore Euthyrox;) Bisocard moge brac dalej do odwolania. Stymulowana bede Gonalem i Menopurem z antagonista. To tyle;) Tymczasem trzymam za Was wszystkie kciuki wcinajac antki;) Buzioleee:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hej dziewczyny:)) Catetina super jednak synus? To mamy 2 chlopczyki i 1 dziewczynke:))ciekawe jak dalej bedzie?:)) Ja sie jakos strasznie zle czuje po tej inseminacji...;(ostatnio bylo ok a teraz ciagle prawy jajnik mi dokucza i podbrzusze chyba zasluga tych wszystkich hormonow:(( Grania,Elusiowo jak tam?:) Malaa to teraz byle do kwietnia i kolejna walka:) Ajjj czekam na ten moment az wsystkie z Nas beda z brzuszkami i bedziemy opisywac swoje dolegliwosci ciazowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja juz wypluskana i zaraz zasuwam do wyrka. Catarina no to wybieramy chłopięce imiona;) kucyków też nie mogę przeboleć;) pozostanie mi dalej robienie kitki tylko mojemu yorkowi:) dziewczyny trzymam cały czas kciukole za Wasze pozytywne bety...Hope nic nie piszesz jak sie nam czujesz? Niech każdej się uda bo wiemy co to znaczy czekać na to maleństwo. Malinka byłam dzisiaj u siebie w galerii i w zadnym sklrpie nie ma spodni ciążowych. Pani w HM i kilku innych punktach poinformowała mnie że mają jedynie taką odzież w większych miastach. Kupilam leginsy z Gatty za 21 zł, nawet fajne tylko bardziej na wiosnę i lato bo są cieniutkie i tylek mają przeswitujacy także są tylko do dosyć dłuższej tuniki ale mają już pas na brzusio. Na allegro sobie zamówiłam leginsy i spodnie, pewnie będą za małe albo za wielkie;) kurcze dostałam jakieś uplawy, dr P dała mi tabletki ale teraz zaczyna wieczorem mnie z lekka szczypac. Oby nic się nie przypapralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Nooo to mamy przewagę chłopaków :). Super chyba wam zazdroszczę bo wolałabym chłopczyka ;). Iwcia dziewczynka bedzie w drugiej kolejności :) wkoncu braciszek musi miec siostrzyczkę. Z imion które mi sie podobają to Konrad, Tymoteusz jak mały jest to Tymek, Tymcio ;), Przemysław, Jakub, Tomasz, Borys, Wiktor :) to tyle moze cos wam wpadnie w oko. Iwcia co do mojego samopoczucia to czuje sie dobrze, tzn nic nie czuje :/ czasem lekko mnie zakuje w jajniku i tyle ale to chyba raz na 3 dni. Dzisiaj troszkę bola mnie piersi ale to pewnie wina progesteronu :) a tak pozatym to nic, totalne zero jakichkolwiek objawów. Zobaczymy co to bedzie moze koło czwartku zrobię test. To byłby 10 dpt nie licząc poniedziałku w którym odbył sie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki no i wszystko mam przeniesione na nast cykl bo infekcja mi się przyplatala po antybiotykami i nici ze scratcha. Poznalam dzis dr Sz. sympatyczny calkiem :). No nic czekam sobie teraz na @. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale się wczoraj najadłam strachu, podczas tego naszego remontu mamy schody oklejone kartonami malarskimi (M wycinał na każdy stopień i przyklejał) i jakoś tak niefortunnie stanęłam że zjechałam z 3 stopni i upadłam. Całe szczęście na tyłek. Wystraszyłam się bardzo czy coś się maleństwu nie stało. Od wczoraj obserwuję organizm z potrójną intensywnością, póki co nic nie boli, jedynie tyłek od upadku, nie krwawię więc mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Uważajcie na siebie bardzo, bo jak widać chwila nieuwagi i może być różnie:( Co do odzieży to wiem że w H&M w Rybniku jest taki dział, myślałam że we wszystkich mają. Catarina gratuluję chłopczyka:) Hope ja też nie miałam żadnych objawów, może to właśnie dobry znak:) Pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Malinka no to dałaś czadu z tymi schodami, całe szczęście ze ani Tobie ani malenstwu nic sie nie stało. Trzeba na siebie uważać ale niestety nie mozna niczego przewidzieć dobrze ze jestes cała i zdrowa. Tez mam taka nadzieje ze brak objawów to dobry objaw hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka oj oj całe szczęście tylko 3 schody. Catarina Gratuluję synka tobie Iwcia również. Hope trzymam kciuki teraz się uda :-) mała trzymaj się po tej inseminacji ja też źle się czułam po pierwszej. Tak to chyba czasami jest. Ja teraz biorę clo i w czwartek wizyta mam nadzieje że pęcherzyki będą ładne. Miłego weekendu dla was wszystkich. Dużo dobrych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczynki a u mnie leci w poniedziałek idę pooglądać czy pęcherzyki są i ile. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka całe szczęście,że nic Ci się nie stało:* Dziewczyny uważajcie na siebie!:) Elusiowo jutro zdaj relację jak tam Twoje pęcherzyki :):) Miłej niedzieli życzę- i wszystkiego naj z okazji naszego święta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego kobietki:) mnie rozłożyło i leżę z bólem gardła i katarem:( oby się dalej nic nie przypaprało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dam znać po 18 mam dopiero wizytę. Sama jestem ciekawa pęcherzyków. Wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta:) dla was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;) Chwilkę mnie nie było i już czytam że Malinka szaleje....ojej ale nabroiłaś. Napisz jak się czujesz..wierzę że jest dobrze :) Kto w tym tygodniu ogłasza że jest w ciązy? Dziewczyny kiedy robicie testyIwcia wyleczyłaś się? mam nadzieję ze nie ma już wirusa u ciebie. Catarina mówisz że pytają o mnie :) super...ale mam taki troszkę inny plan. W sumie wizyta umówiona na środę ale zobaczę czy znajdę jakąs pozytywna odpowiedz na moje pytanie. A teraz pytanie takie ważne dla mnie i jeżeli ktoś zna odpowiedz to bardzo proszę....czy wie ktoś gdzie robią plastykę jajowodów. Może któraś spotkała sie gdzieś z takim problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie przeziebienia cd. Dobrze że nie mam gorączki, najbardziej dokucza mi katar ale czy leczony czy nie i tak tydzien trzeba sie z nim przemęczyc.Ritta znalazlam cos takiego o plastyce ale nie wiem gdzie to robią....Plastykę jajowodu wykonać można tylko wtedy, gdy niedrożność dotyczy zakończenia brzusznego jajowodu. W pozostałych przypadkach operacji nie wykonuje się, ponieważ jest ona nieskuteczna i często nie ma warunków do jej przeprowadzenia. Nie wiem jak to wyglada u Ciebie może w Gyn powiedza Ci cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:)) jak tam humorki u Was? Bo ja znowu dola zlapalam:((mysle ze nic z tego znowu nie bedzie i przygotowuje sie juz psyChicznie do in vitro:( Szkoda tylko ze to tak dlugo trwa wszystkom juz tak sobie wymarzylam aby w maju podejsc do tego in vitro:(( skoro w gyn sie dlugo nie czeka na refundowanem.. Eh daremne te zycie-jeszcze kolejna kolezanka jest w ciazy(innym to tak latwo przychodzi:(() znowu mialam po wekendzie :(( mam nadzieje, ze u Was wekend byl w miare? Iwcia jak sie czujesz??lepiej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii bez paniki...tylko spokój..jeszcze nic nie wiadomo ;) a wiesz że pozytywne myślenie to już połowa sukcesu :) Iwcia chyba czytałaś ten artykuł co ja.....nie wiem gdzie mam niedrożne. Dzwoniłam już wszędzie i normalnie nic nie wiem. W klinikach niepłodności są na nie....bo lepiej in vitro. A w plastycznych klinikach to trzeba zaliczyć wizytę zeby coś się dowiedzieć. Pojadę do Krakowa ,mam na razie 4 wizyty umówione :) A dr.Horak robił ale teraz lepiej in vitro. No i tak to wygląda. A ja nie dam już chyba rady następnego transferu przeżyć. Jestem za miękka i tyle. Dla mnie taki zarodek to już życie i ciągle wydaje mi się że pozbawiłam życia te bobasy. Wiem że jestem głupia ale taki mam tok myślenia. Ale Wam nudzę ;) nie gniewajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Malinka, już wyobraźam sobie jaki stres przeżyłaś... obserwuj się dalej i gdyby cokolwiek od razu dzwon do dr.Jurek.Tel masz?? Rita nie pisz mi tu głupot że słaba jesteś bo przeczy to z Twoim kolejnym planem i juz umowionymi wizytami.Nie znam się w tej kwestii zupełnie ale skoro znalazłaś sposób próbuj! Trzeba wykorzystać wszystkie alternatywy. Czekam na diagnozy i opinie z niecierpliwością. Malami co to za podejscie???? Oj Kochana takie coś? ? Nieładnie. Rita ma racje. To czy sie uda zalezy od tego czy naprawde wierzysz. Iwcia mozesz mnier pzywitać w klubie"pociagajacych smarkuli"... wróciłam z Beskid z maga katarem i osłabiona. Oby to było tylko to. Zamiast naładowana slonkiem to bez sił pod kocem... żałosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To elusiowo masz tak samo jak ja-tylko ja miałam 5 zastrzyków- który dzisiaj masz dzień cyklu?Brałaś na początku cyklu clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
malami89 wczoraj miałam 10dc i zaraz kazała mi wykupić po wizycie menopur i od razu mi pielęgniarka zrobiła tylko ze ja mam trzy i jutro na 15 na usg. I zdecydujemy co dalej bo chciała jeszcze jeden lek tez dołożyć jakiś na c ale mówi ze mogło by za bardzo przestumulowac. I że tym razem musi sie udać skoro już tyle się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Iwcia,Catarina słoneczko świeci a wy chore. Oj mamusie dbajcie bardziej o siebie ;) Malinka co u ciebie..nic nie piszesz? chyba nie ma zadnych problemów? Elusiowo to ruszasz do boju...teraz masz się barrrdzooooo postarać..myśl tylko o tym że się uda!!!! Małamiii kiedy testujesz,a reszta? Co tak cicho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Elusiowo to peenie kolo czwartku bedziesz miala inseminacje:))dr Cz jest bardzo mila ostatnio nawet poklepala mnie po ramieniu i pow ze wierzy ze bedzie ok:P Rita dzisiaj mam tydzien po Iui planuje za tydzien w srode jechac na bete Hope a Tobie pare dni pozostalo do testowania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mało udzielam przyznaje się bez bicia;) Ale czytam cały czas i kibicuje jak się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami89 pewnie tak też myślę że w czwartek zobaczymy wszystko jutro się dowiemy po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta:) dzisiaj ponownie pieeekne słonecko za oknami:) Caterina, gratuluje synusia:D i szybkiego powrotu do zdrówka dziewczyno:) ja mam jakieś przeczucia że będzie dziewczynka no ale to się okaże;) Ritta co do plastyki jajowodów to wiem że klinika Galena w Bielsku oferuje taki zabieg.Ps. ale cy przy in vitro to jest ważne? Iwcia jak Twoje samopoczucie? mam nadzieje ze juz lepiej:* Malami musisz być dobrej myśli, skoro się nastawiasz już na in vitro to po co przystepowalas do iui? bezsensu.. musisz być pozytywnej myśli i nastawić się że się udało! a nie wątpić;> Malinka co u Ciebie...?? A moje samopoczucie baaardzo w porządku, a w przyszły tyg. wizyta i usg:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja dalej pociągająca;) nosem ale lada moment i przejdzie. Ogolnie oprócz mdłości czuję się dobrze. Troszkę posiedzialam na słoneczku bo je uwielbiam ale wiem że za dlugo mi nie wolno także na brzuszku ręcznik i buzia wystawiona do słońca:) ale mam tutaj teraz spokojnie zero stresu z sasiadami cjociaz w sobotę ponad godzine spedzilam na komisariacie bo składałam na nich oficjalną skarge...ehh mówię Wam 3 światy z Wariatami. Moj lokator powiedzial że nigdy wczesniej nie widział i nie slyszal takiego czegos co ma teraz za ścianą...jeszcze musiałam się wstydzić za tych kretynów:( ale od soboty jest spokój tylko zobaczymy na jak dlugo. Hope czy Ty jutro idziesz na betę? Trzymam strasznie mocno kciuki za każdą z osobna. Ja mam 1 kwietnia wizytę u dr P a 10 prenatalne, kolejność miala byc odwrotna ale nie da się tak ustawic i potem chyba jeszcze jedna wizyte zalicze w Gyn żeby zabrac potem wszystkie wyniki. Coś zaczyna mi się dziać w brzusiu ale nie potrafię jeszcze rozpoznać czy to synuś zaczyna mnie podszczypywać;) chciałabym juz mieć taki moment ze bez problemu powiem...o dostałam pierwszego kopniaka:) Ritta Ty jutro masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ten gość to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia wiemy że to ty ten gość...bo jakoś nikt inny nie ma takich "cudownych sąsiadów: ;) Pewnie jeszcze troszkę i będziesz czuła kopniaczki twojego synusia. Słoneczko śliczne dzisiaj. Właśnie w czwartek Hope oficjalnie ogłosi że jest mamusią :) Iwcia nie mam jutro wizyty w GynC bo próbuje w inna stronę ruszyć...może się uda :) Ale mam duzzzooo innych wizyt;) Ancia do in vitro nie są potrzebne drożne..masz rację. Ale jak znajdę że robią coś takiego to może będe kiedyś w ciązy :) Dzięki za namiary na Bielsko,za tydzień w piątek mam wizytę tam. Czyli mam 5 wizyt w ciągu 11 dni...... Masakra ile razy muszę rozbierać się w gabinecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×