Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia widzę że słoneczko świeci i masz dobry humorek :) W sumie to przez całe zycie nie byłam tyle razy u gina jak od lipca 2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ty to jesteś dobra z tymi wizytami :) Ja się stymuluje i czekam w czwartek mam usg i zagadam już z dr M o in vitro (o ile będzie potrzeba ;) Ja właśnie zarezerwowałam sobie wyjazd do wisły na 4 dni od 26 marca bo musimy z mężem wypocząć. Catarina mnie zainspirowała. Mam nadzieję że w sobotę będzie IUI bo super by mi pasowało :) Czytam was cały czas i trzmam kciuki. Elusiowo jak będziesz miała IUI w czwartek to może się zobaczymy mam wizytę na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Cześć dziewczyny :) Od wczoraj boli mnie głowa, a dzisiaj to jakaś masakra. Tak jakby ktoś siedział i uderzał młoteczkiem. Tabletek nie zażywam bo nie chciałabym zaszkodzić. Po pierwszym transferze też miałam takie bóle więc może to jest dobry objaw. Oby. Na betę pójdę w czwartek będzie może bezpieczniej bo to będzie 10dpt :). Tak bym chciała już mieć to za sobą. Jeszcze kilka dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jestem jestem i wszystko w porządku, byłam na wizycie u dr J w Bytomiu, serduszko bije, przepływy prawidłowe, łożysko się nie odkleja... Gdyby ktoś był w podobnej sytuacji to należy od razu jechać do szpitala na sprawdzenie...ach, teraz uważam podwójnie. Iwcia, Catarina ale Was dopadło :( a w naszym stanie to wiadomo że wszystko trwa dużej bo mało co można zażywać. Ritta szkoda że zrezygnowałaś z wizyty u dr M, ale ważne że masz inny plan. Oby się powiódł i żebyś szybko do nas dołączyła:* Pierwszy raz słyszę o plastyce jajowodów! Hope wiem wiem jak się dłuży ale dwa dni jeszcze wytrzymasz:) beta musi być pozytywna!!! nie ma innej opcji:) Małamii, Elusiowo trzymam kciuki:) Ancia to może dołączysz do naszej dziewczynki i będzie dwa na dwa;) Iwcia ja prenatalne mam 21.03. i tym razem weźmiemy płytkę z filmem:) a wizytę 26.03. pewnie tak samo jak Catarina:) Co do ruchów to ja nic nie czuję, w niedzielę tylko intensywne bulgotanie w brzuchu...takie inne troszkę, ale poza tym to bez zmian tzn. brzuszek rośnie i nawet moja Sis stwierdziła że widać już po mnie:) Grania oby pytania o in vitro były niepotrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Malinka byłaś u dr J w Bytomiu- ale gdzie Cię przyjęła? Dzwoniłaś do niej? Widzisz jak dobrze ,że już wiemy w razie "w" co robić. Najważniejsze że u Was wszystko dobrze. Ja wizytę mam dopiero 2 kwietnia, a prenatalne 28 marca. Tak nam pasowało. Ja już z kataru się wyleczyłam, gorące herbaty z malinami i kocyk chyba były w odpowiednim momencie, bo dziś żadnych dolegliwości. Wyprawiłam dziś M do Francji na dwa tyg :( umrę z tęsknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jutro 9dpt także zasuwaj na betę!;) Malinka brzusio już u Ciebie widać skoro ja jestem 2 tyg za Tobą a u siebie go dostrzegam już jakiś czas:) ja co chwilę popijam herbatę z miodem i cytryną ale katar jeszcze mam. Do nosa stosuję wodę morską bo bardzo mi się w nocy zatyka a po tej wodzie jednak lżej się oddycha a wiadomo że inne kropelki odpadają. Catarina te 2 tyg szybko zleca i znowu bedziesz mogła molestować;)męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina byłam w tym szpitalu w którym pracuje, powiem Ci że jestem bardzo zadowolona że właśnie ona prowadzi naszą ciążę, nic nie lekceważy, do wszystkiego podchodzi poważnie. Super lekarz:) no i nie zostawiła mnie bez odpowiedzi, między nami mówiąc to ja bardziej lajtowo do tego podeszłam, a tu widać że może być różnie np. krwawienie może pojawić się w środku i nic nie będziemy wiedziały. Także dziewczyny do wszystkiego podchodzimy poważnie. Współczuję wyjazdu M tym bardziej że o ile pamiętam jesteś cały czas na zwolnieniu, więc tym bardziej może się dłużyć:( U nas remont pełną parą, powiem Wam że już mam powoli dość szukania różnych akcesoriów do łazienki, poprawiania projektu płytek...to może wykończyć;) a gdybym jeszcze do pracy chodziła to w ogóle tego nie widzę. Jutro dzień odpoczynku, tylko obiad dla rodzinki zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie i przyszłe mamusie:) u mnie pogoda barowa a wczoraj było tak pięknie. Przynajmniej dzisiaj poprasuje bo juz mi się znowu nazbieralo.Hope idziesz na betę?;) zasuwaj kobitko i wierzę że będziemy świętować kolejny sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Pogoda brzydka dzisiaj chyba zostanę w łóżeczku na cały dzień ;) Hope czekamy na dobrą wiadomość. Iwcia nie szalej przy prasowaniu ;) Malinka super że nic się nie stało. Catarina ale daleko męża wysłałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś dowiem się jak moje pęcherzyki i co dalej dziś też ostatni zastrzyk menopuru. malami89 a ty kiedy masz wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam smsa z Gyn ze mam wymaz dodatni i mam po receptę przyjechac:( jutro jadę do dr J. Jak nie katar to znowu sie jakas bakteria pewnie przywlekła. Elusiowo powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ta pogoda to chyba wszędzie bo u nas też pochmurno i zimno...brrr. Ja zgodnie z danym sobie słowem dzisiaj odpoczywam;) idę powoli obiadek szykować i reszta dnia to totalny luzik, a prasowanie też mi się uzbierało ale może poczekać;) Iwcia ważne że wykryli i dostaniesz leki. Jedziesz do dr Jurek? Pewnie dlatego że Twoja tylko raz w tygodniu jest. No to zobaczymy jakie wrażenia będziesz miała po wizycie. Nic się nie martw, leki pomogą!!!! Elusiowo daj znać po wizycie, powodzenia. Hope jutro od rana trzymam kciuki:* Ritta jak leniuchowanie w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka rewelacja....sprzątanie czeka,a ja książka,kawka i ciacho. A co tam ..już tyle przytyłam to nie zaszkodzi ciacho więcej zjesć ;)kiedyś zrzucę te kg zbędne ale to wina też tego bo rzuciłam fajki no i kg coraz więcej. Za tydzień mam wizytę w Krakowie ...w sumie dwie....to zobaczymy czy będzie plan B brany pod uwagę :) Iwcia bakterie i tym podobne rzeczy to normalne w ciąży. Dostaniesz leki i będzie dobrze. Elusiowo czekamy na wiadomośc jak pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam jechać do dr J bo jest od 16.20. Wejdę na chwile bo tylko po receptę bez kolejki, zapytam od razu co na ten katar moge jeszcze podziałać bo dalej mnie męczy. Ja ddzisiaj tradycyjnie zupa ogórkowa;) jednak te babcine przepowiednie się sprawdzaja..ja wcinam cały czas ogórki na synka a Catarina kiedyś pisała że wcinala kapustę w piwnicy z beczki i tez na syncia;) Malinka czytam co w tych naszych tygodniach się dzieje i już mozemy czuć ruchy tylko faktycznie być ich nieświadome skoro to pierwsza ciąża. Za to prasowanie nie wiem czy się zabiorę dzisiaj coś nic mi sie nie chce. Moj odchudzajacy się M po 2 dniach dietki właśnie zadzwonił że może pizze zamówić do zupki;) wiedzialam że dlugo nie pociagnie na takich wodnych obiadkach;) u mnie leje ze nawet z psiakiem nie można wyjść. Grania Ty masz jutro na 18 to moze się spotkamy, zalezy o ktorej wyjade z domu, ale jesli tak po 16 to przed 18 będę w Gyn..jak co to mrugaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej juz po wizycie a cos niechca rosnac:( dzis ostatni zastzyk menopuru i w piatek znowu usg i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo ile dzisiaj miały Twoje pęcherzyki??Ja ostatnio też miałam ten sam problem bo powoli mi rosły ale inseminację mi zrobiła na pękniętym pęcherzyku:) a ja narazie na wizytę nie jestem zapisana-czekam na zrobienie bety mam ją zamiar zrobić w środę lub czwartek:)I postanowiłam sobie,że teraz nie będe już wcześniej robić sikańca:P Malinka cieszę się,że wszystko ok:):) Hope trzymam kciuki za poztywną betę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Laski dzisiaj zaspałam :) betę robią w szpitalu tylko do 9:00, więc jutro z samego rana podjadę poproszę o cito to może za dwie godzinki będzie już coś wiadomo. Nie czuje jakoś tego żebym była w ciąży, więc szczerze wątpię pewnie znów będę się musiała kłóć tymi cholernymi hormonami, po których puchnę jak mała świnka pepe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia kobietki :) Pogoda nie za ładna ale trzeba wstać z łóżka i zabrać się do jakieś pracy. Hope czekamy na informację oczywiście tylko tą dobrą.....nie ma innej opcji.....dawaj znać jaka beta...chyba nie zaspałaś dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie również brzydko na dworze. Już czekam na ładną wiosenkę a najlepiej to juz chciałabym mieć za sobą przynajmniej połowę sierpnia;) Ritta chcesz wirtualną kawkę? Ja tylko zjem i zaraz ją będę robić:) Hope...kawę oczywiście bede robić nie puszczając kciukoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas też ponuro, ale jak Hope napisze o wyniku to słonko wyjdzie na pewno:) Trzymamy kciuki baaaaaardzo mocno:* a nas dzisiaj czeka znowu poszukiwanie akcesoriów łazienkowych, za moment wyjdzie mi ten cały remont uszami;) ja malutką kawkę też poproszę... miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka współczuję remontu;) ale zobaczysz jaki będzie pewnie piękny widok końcowy:) ja mam znowu lenia, wczoraj nawet za żelazko nie złapałam a traz doszłam do wniosku że jadac dzisiaj do Katowic to chyba nie oplaca mi się go znowu wyciągać;) potem Wam napiszę czy te spodnie które zamawialam na allegro to jakaś wielka lipa;) bo muszę na pocztę skoczyć je odebrać. Piję kawę i zabieram się za sprzontanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja sprzatam ;) cóż zaczęłam od storczyków...no i teraz pauza niech się moczą....a ja wypiję kawkę z wami...Iwcia poproszę z mleczkiem:)Mam dobre ciasteczko to was poczęstuję. Ale Iwcia pewnie woli jakieś konkretne np.ogóek,śledzik. Podobno przy chłopakach tak jest. Malinka ale będziesz miała śliczną łazienkę po remoncie. Chyba już kończycie pomalutku :) Iwcia ciekawa jestem co tam zamówiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja po nocce zasnac nie umiem a musialam isc. Zla jestem bo jutro mam usg i wizyte u dr. Cz a w pracy wolnego mi niechca dac ahh juz mam tak dosc ciagle cos pod gorke nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo nic się nie martw wszystko się powoli pouklada. Bylam na poczcie z nr przesylki do odbioru a babka mi mowi ze nie ma nic o takim nr i nic na moje nazwisko...no trafi mnie normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta masz przepis na kwitnące storczyki? Ja mam 4 z czego 2 juz z pół roku nie mają kwiatków, nawet musiałam łodygi poobcinac bo mi uschly jakby. Teraz coś tam zaczyna wypuszczać ..chyba nowe łodygi także za rok;) doczekam się kwitnących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia storczyki tak mają że lubią spać z pół roku. Musisz je dobrze odżywiać i moczyć 1 raz w tygodniu. Hope i co tam??? Odezwij się!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że Hope się tak cieszy i dlatego nie daje znac. A ja dostalam awizo z innej poczty z drugimi spodniami a na nim wpisane naleznosci do zaplaty 21.80....nie mogę, nie wiem co to za kwota bo ani za spodnie ani za przesyłkę:) czeski film. A teraz Hit, Zus mi przelal moje pierwsze L4....206 zł:):) o jaaaaa ale zaszaleje;) nie wiem jak oni to roliczaja chyba od zwolnienia, jutro skocze zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×