Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nie miałam neta ;) Lekarz miły i fajny...250zł skasował za wizytę. Ale cóż to Kraków jednak. Możemy zrobić tą plastykę,ale w sumie takie %jak przy in vitro. Chyba będziemy zdecydowani na to. Boję się bardzo bo to jednak dość skomplikowany zabieeg. Ale jak walczyć to do końca. Mam się umówić między 5-10dc. I mam pełną listę badań. Pewnie z 1000zł jak nic. A ten zabieg to ponad 10......liczą sobie za wszystko ;) i to ładne kwoty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po wizycie u dr CZ-trochę się nasiedzieliśmy tam dzisiaj:(:( ale....zapisała nas do in vitro-za miesiąc zaczynam tzn od kolejnego cyklu...może i dobrze bo przez miesiąc odpocznę od tego wszystkiego... po świętach umówiłam się na wizytę to będę miała 23 dc ma mi przepisać leki i od 2 dc zaczynam.... Cieszę się ,że nam pomogła z tym in vitro... teraz przynajmniej mam znowu do czego odliczać:):) Małaa a Ty kiedy zaczynasz dokładnie stymulację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta idź na kolejne wizyty i wysłuchaj opinii kilku lekarzy. Ja czytałam kiedyś że plastyka pomaga na chwile potem jajowody znowu zarastaj na wzrostach pooperacyjnych. Lekarzem nie jestem i wiem że komuś z końcu trzeba zaufać i uwierzyć. Oj ciężkie decyzje. Trzymam kciuki oby się udało nie ważne jak ;-) Małami to super że in vitro za niedługo :-) Nie łamcie się niepowodzeniem następnym razem się uda. Hope jutro od razu daj znać jak beta choć wiem że będzie.dobrze ja czekam na wynik ale jeszcze długo tego czekania. Za tydzień jadę z góry to nie będę miała jak zrobić bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki nasze Dziękuję za wsparcie i wasze relacje z tego jak się czujecie jak wam brzuszki rosną itp. To myślę dla nas wszystkich ważne że mamy tu takie żywe dowody sukcesu. Cieszę się że nas wspieracie w tych ciężkich momentach i że nas nie opuściłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do podziękowań:) Dodajecie mi tyle siły w tej naszej walce:):) A w przyszłości przydadzą się to co opisujecie te pierwsze kopniaczki itp:):) Cieszę się,że znalazłam te forum:) bo bez tego by było ciężko:( Jednak każda z Nas przechodzi/ła swoją drogę o maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ritta jak się cieszę że jednak są jakieś rozwiązania:) a co masz zrobić? nie wiem...chyba to co Ci serce samo podpowie. Może warto jeszcze jechac faktycznie na inną wizytę i zasięgnąć jeszcze jakieś opini. Co do zarodków to pamiętaj, że tyle samo ginie w ciąży naturalnej. Już Ci kiedyś pisałam, że moja koleżanka poroniła 6 naturalnych ciąż także nie ma na to reguły. Aaa i bardzo się cieszę że Cię smok wawelski nie zezzzzzarł:) Małami jak dobrze że już macie na co znowu czekać:) wierzę że in vitro już sie powiedzie i na wakacje bedziesz nosić malenstwo pod serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii super,że walczysz dalej..i to teraz z pełną siłą. Czyli za ok.2 miesiące napisz że......normalnie super ;) Grania wiem,że tak mówią o tej plastyce,ale tonący chwyta się nawet brzytwy ;) Iwcia pojadę chyba jeszcze do jednego lekarza. Ale powiem ci,że ci co robią in vitro to zdecydowanie odradzają plastykę. A ci co robią plastykę to mówią że jest szansa. No i bądz tu mądrym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dziewczyny Wy nie macie za co dziękować:) każda z nas walczy tutaj o to samo, my zaczynalysmy wczesniej i teraz jestesmy troszkę dalej ale Wy już jesteście blisko za nami i potem to Wy będziecie opisywać kolejnym dziewczynom o kopniakach itp:) Hope podziwiam za wytrwałość bo ja bym chyba z pracy nawiala po ten wynik;) jutro juz odbierzesz i bedziesz szczesliwa że malenstwo rośnie. Ja rano ide do lekarza i jak wroce to Cię już tutaj widzę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ilu lekarzy tyle opini....ale znam kobitke 45+ która teraz zaszła w pierwszą naturalną ciążę bo rok temu wyszła za mąż:) może poczytaj jeszcze trochę na necie o tej plastyce...chyba sama z ciekawosci poszperam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia szperam już prawie rok....i nie wiem co o tym myśleć. Wcześniej nie znalazłam żadnej kliniki która to robi dlatego zaczęliśmy in vitro. Poczytaj też może coś nowego znajdziesz ;) Ale prawdą jest ze to forum jest takie "rodzinne".... :)i mamuśki nadal tutaj są razem z tymi co walczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;) miłego,słonecznego dnia ;) Hope jak wynik? rośnie maleństwo na pewno !! Kto teraz w kolejce do testowania?? Binuś kiedy? Bimbałka fajnie że ruszasz już z badaniami. Zaczyna się coś dziać ;) Iwcia jak kopniaczki synusia?? moja pralka już walczy od rana. słoneczko suszy już bluzeczki,sweterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hej dziewczynki:) Ja dzisiaj dostalam rano mega krwotoku, zwolnilam sie w pracy teraz czekam u lekarza po l4. Jeszcze tak niemialam... z bolu brzucha to wytrzymac nie umiem:( ostatnio mialam @ w miare a teraz:( Milego dzionka Wam zycze. Ja go spedze w lozeczku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Doberek wszystkim pogoda nadal piękna :) :) :) Ja w poniedziałek robię badanko ale dziś muszę jechać do lekarza bo wczoraj się kapnęłam że tylko na dziś mam luteinę hmmm ...lepiej później niż wcale ....i tak się zastanawiam czy sobie przy okazji nie zrobić badanka tylko wydaje mi się że to za wcześnie dopiero 10 dpt ale jak już tam będę .... ale z drugiej strony mam obawę i wcale nie chce robić ... niezdecydowana jestem ... hahahahaaha Kwiat a jak ty się czujesz kiedy robisz badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) ja pije poranna kawę jeszcze trochę mamy czasu i przed 12 zbieramy się do gyn. Napisze do was jak wrócę później z kliniki. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej dziewczyny u mnie tez piekna pogoda. Binus ja bete bede robic w sobote a potem w poniedziałek , a czuje sie nienajgorzej głowa mnie troche boli i podbrzusze i tez sie boje jak nie wiem . Mąż mnie namawia na test ale ja sie boje i trzese sie jak owsika i nie wiem czy mam go robic bo moge sie rozczarować . no cóż co ma być to bedzie ;) ten gosc to ja kwiat. Dziewczyny a ile sie czeka na bete bo ja nie wiem? badania bede robic w gyn w katow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat w Gyn to długo się czeka...ja chyba z 4 godz. ale jak mocno poprosisz to położna może ci poda przez tel. Binus możesz zrobić już bete. 10dpt to tu już wszystkie robiły. Jak ma być to już w tym dniu będzie jakiś ślad. A będzie na 100% więc uciekaj na badania. A my czekamy na wasze wieści ;) Elusiowo na twoje też czekam,ale będzie okey...pewnie pękło i doprawiliście z M. Musi się udać tym razem. Iwcia ja już mam kawkę a ty jakoś przysnęłaś dzisiaj. No kobietki pijemy teraz kawę na tarasie i wystawiamy buziole do słoneczka :) Gdzie Positive uciekłaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
mnie już od paru dni nic nie boli nic nie czuję więc obawiam się że tym razem znowu nici ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Jestem odebrałam :) W poniedziałek 166, a z wczoraj 286 czyli przyrost minimalnie wiekszy niż 66%. Czemu ta beta u mnie tak powoli rosnie :( jak by było jakies 350 to bym była bardziej spokojna a tak dalej wielka niewiadoma. W poniedziałek pójdę jeszcze raz i juz chyba ostatni, jak bedzie 500 to sie umówie do doktorka na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope może twój maluszek bardziej leniwy. Nic się nie martw będzie dobrze. Tyle nie denerwuj się bo to mu szkodzi. Zrób w poniedziałek jeszcze i zobaczysz będzie wtedy już bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta boję sie jak cholera :( cos mam zle przeczucie ze bede miała powtórkę z rozrywki i w poniedziałek bedzie mnie czekało ponowne rozczarowanie :( jedynie co zauważyłam na wyniku to materiał pobrany 9:05 a przekazany dopiero o 13:55 hm nie wiem czy to ma jakis wpływ :) oby, znów ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tylko spokój,nie martw się. Właśnie zadzwoń do Gyn co o tym myślą. Który masz dpt dzisiaj? Pewnie też różnica czasowa jest ważna bo przecież ciągle zmienia się wartość bety. W sobotę podejdz i zrób też. Wtedy już będziesz miała pewny wynik. Iwcia na nfz można tylko pomarzyc o porządnej wizycie. Ale dobrze,że słyszałaś serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie wiem czy Cie to trochę uspokoi bo na szybko poszperalam po forach i dziewczyna miala przyrost bety 25% a ma zdrową ciążę takze główka fo gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta poczekam do tego poniedziałku, jutro jadę po fragmin i estrofem do gyn. Nic mi wiecej nie powiedzą oprócz tego ze mam brać leki i ewentualnie zrobić powtórną bete ;) tyle to wiem sama hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Iwcia, ja juz nic nie czytam bo ile ciąż tyle przypadkow chyba nic innego mi nie pozostaje jak uzbroić sie w cierpliwość i spokojnie przeczekać do poniedziałku wtedy wszystko sie wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Dzień pt:'Wiem że nic nie wiem" :) tak Ritta i Hope? Ciężko mi i nawet chyba nie będę próbować Ci Ritta doradzić, bo większego speca w tej dziedzinie wśród nas to nie ma niż Ty. Przeraził mnie tylko ten koszt i ta świadomość że jajowody mogą zapchać się nawet w ciągu miesiąca( to wiem bo sama pytałam). Hope czekamy na wyniki i tyle, nie ma co świrować. Małami taki odpoczynek to święta rzecz, a nawet nie zorientujesz się jak szybko to zleci. Masz czas by przygotować swój organizm na fizycznie a także psychicznie na osiągnięcie celu.Binuś świetnie wiem co przeżywasz... żadnych sikańców. Ja zrobiłam bete już w 10dpt bo nie mogłam dużej czekać... nio i wyszło.Ale cierpliwość napewno popłaca w tych wypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami współczuję tak silnej @. Ja raz tak miałam albo po inseminacji albo po transwerze juz nie pamietam, ale dosłownie zwijalam się z bólu. Binus myślę że betę spokojnie mozesz robić bo juz coś wyjdzie. Kwiat a Ty ktory masz dpt? Ritta u mnie też 7praleczka juz w ruchu:) Hope bądź spokojna do poniedziałku bo stres nie jest wskazany a pamiętaj że masz malenstwo:) bedzie ok zobaczysz, trochę polatalam po forach i czasem jeszcze mniej dziewczynom rosla druga, trzecia beta a potem nagle mega w górę:) ja zaczęłam tyć, dzisiaj juz 58kg. Pani dr pytała czy czuje juz ruchy no i gdy porownalam je do tak jakby pływania rybki w brzuchu to powiedziala ze to dokladnie tak się czuje:) no i że to faktycznie na początku bardziej boksowanie piąstkami i rozpychanie się niz kopniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to betke też już możesz robić:) ja robiłam w 9tpt a Malinka z Catatiną 10 dnia i tez już wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×