Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Witaj malisia :) jesteś chyba pierwszą mamą u nas, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malisia:) witamy pierwszą oficjalna mamusie najdłuższą tutaj u nas stażem:) Dziewczyny czytające a nie mające odwagi napisac...piszcie piszcie i jeszcze raz piszcie!:) zawsze latwiej sie to wszystko przechodzi a mamy wszystkie ten sam cel i marzenie dlatego każda każdą tak dobrze rozumie:) Malisianile ma córeczka? Za ktorym podejściem się udalo? masz zamrozone zarodki czy startujecie na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Cześć malisia super że się przyłączyłaś i gratulacje że się udało i masz córeczkę :-) my tez mamy nadzieję na takie pozytywne efekty. A ja wczoraj miałam intensywny dzień też poszalałam na zakupach, byłam u rodziców i nauczycieli imprezie w koleżanką:-) trochę odskoczni się przydało. Teraz tylko 3 dni w pracy i wyjazd z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja Malinke zamierzam ustawić do pionu za brak info z badań!;) kobieto...opamiętaj się!! My tu czekamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Hejka! Dziękuję dziewczyny. Córeczka ma 1,5 roku, udało się za pierwszym razem ale trochę to wszystko trwało. Do kliniki zglosilismy się jakoś na przełomie marca/kwietnia, następnie wszystkie badania, sono hsg, dwie histeroskopie no i w listopadzie juz punkcja i transfer niestety nie było jeszcze refundacji ale ważne, że się udało :) Tak jak pisałam wcześniej od samego początku chodziliśmy tylko do dr P (więc nie do końca jest tak, że nieplodnoscia zajmują się tylko M i Cz) , zostaliśmy u niej również przez całą ciążę i naprawdę byłam bardzo zadowolona. Mamy jeszcze dwie sniezynki i właśnie postanowiliśmy po nie wrócić. Niestety na pierwszej wizycie w lutym dowiedziałam się, że znowu mam polipa ale Pani dr nawet nie proponowała histeroskopii u nich tylko od razu dala skierowanie i powiedziała, że mogę zrobić gdzie chce na NFZ. Zabieg miałam w poniedziałek a teraz w środę jedziemy na wizytę i dowiemy się co dalej. Przepraszam ale nie wiem co Wam napisać bo nie jestem na bieżąco ale wieczorem jak córa zaśnie wracam do zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia fajnie ze się udało za 1 razem:) ja tez chodzę od poczatku ciąży do dr P i jestem zadowolona. Zastanawiam się czy juz nie zostać do samego konca tylko ze potem będę rodzic tutaj blisko siebie i nie wiem jak to wyglada. Teraz z nią porozmawiam na ten temat, widać że jest to lekarz dla ktorego nie liczy się tylko kasa skoro Cię wysłała z nfz a mnie na cytologie również, gdzie mogla mi zrobić odpłatnie u siebie. O mojej histero juz pewnie czytałaś także nie będę do niej wracać jaki miałam powod jej natychmiastowego zrobienia u innej P dr:) ja jeszcze mam kilka miesięcy do porodu ale juz czesto myślę o powrocie jednak po moje sniezynki. Jak uda się szczesliwie do końca z tym malenstwem to chyba od razu podchodzic po rodzenstwo tym bardziej ze jestem 35+ i potem będzie ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) super że z nami jesteś, taka mamcia nam się bardzo przyda. Ja wczoraj byłam u mojej koleżanki u jej rocznych bliźniaczek, które odwiedziły 3 letnie jednojaowe trojaczki. Pięć różowych dziewczynek... a te trojaczki takie słodkie tulinki... chodź widziały mnie pierwszy raz od razu " ciociu ukochaj mnie, zobacz jaką mam piękną bransoletkę..." to dziś jestem oszołomiona. Raz że zaradnością mam, dwa czasem jaki pochłaniają takie dzieciątka, trzy że te dzieciaki są cudowne.Do schrupania z masełkiem na ciepło ! Nio i jestem taka zakręcona dziś przez to :) Szkoda że mojego M tam wczoraj nie było. Bardzo żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisia13 witaj. Witam dziewczyny wczoraj do was nie zerklam bo rano bylam na gieldzie kwiatowej a potem sadzilam bratki i rosliny na ogrodku i niemialam czasu zerknac do was dlatego dzis nadrabiam. No jeszcze tydzien zostal mi w oczekiwaniu ze moze bedzie cud chodz nienastawiam sie bo ciszaaa nic sie niedzieje. Pogoda dzis nam niedopisuje zimno siedzimy dzis w domku. Pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie Kobietki::*:*Ależ dawno mnie tu nie było.. Moje dzieciątko rośnie zdrowo. We wt. miało już 2,2 cm:D Plamienia ustały więc wróciłam w końcu do pracy. A dzisiaj świętuję bo rano wzięłam już ostatni Fragmin:D.. nareszcie.. Muszę trochę nadrobić informacji bo jestem po tyłach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Hope gratuluje BARDZO!!! i nadal trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku:))Co do bety, to przyrost u każdej kobietki to sprawa bardzo indywidualna także nie ma co się sugerować za bardzo. Spokojnie, będzie dobrze:* Ritta - co do wróżki, kiedyś byłam ale nie przewidziała że wyjde za mąż 2 razy:P szczerze jak chcesz isc do wrozki to najlepsza jest cyganka:) Iwcia jak ja CI zazdroszcze peirwszych kopniaczków, Cudownie!! Jakie to uczucie?:) Ja mam dopiero 9 tydzień więc jeszcze trochę sobie poczekam;) Malinka a ty który już masz tydzień?i jak samopoczucie? Malamii tak bardzo mi przykro:((( wiem że to jest przygnębiające ale trzeba działać dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Cześć dziewczyny :) Witam nową koleżankę :) i serdecznie gratuluję udanego pierwszego podejścia. Ja od wczoraj jestem znów przerażona :/. To się chyba nigdy nie skończy... Wczoraj po południu strasznie bolał mnie brzuch, tak ciągnął w dół. Praktycznie cały dzień przeleżałam plackiem. Przy aplikacji lutinusa o 15:00 na aplikatorze pojawił się taki skrzep krwi :((( wielkości może 1/4 małego paznokcia. Więc zażyłam jeszcze dodatkowo tabletkę dupka który został mi po pierwszym podejściu. Dzisiaj jest tak jakby lepiej. Tylko pytanie co to było? Teraz nie wiem, wizytę mam 1.04.2015, może zadzwonię rano do Gyn i zapytam czy mogę podjechać w końcu to taka nagła sytuacja, już mam przed oczami akcję z pierwszej próby. Może doktorek zobaczy jak tam sytuacja wygląda to byłby 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zadzwon i zapytaj a jak masz mozliwosc to jedz. Jak bedziesz na miejscu to na bank nie odmowia badania. Trzymam kciuki&&& a do jutra staraj sie jakos opanowac nerwy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam w mojej pierwszej ciazy tez brzuch ciagnal, takie ciagniecie w pachwinach bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Malaaaa muszę zadzwonic i porozmawiać z dziewczynami na recepcji, wolałabym przyjechać bo moze bede bardziej spokojniejsza, chociaż z drugiej strony co ma byc to bedzie bo przecież w jaki sposób moga mi wiecej pomóż juz wiecej nic nie mozna zrobić... Jak to wczoraj zobaczyłam praktycznie zamarlam w bezruchu a moja mina pewnie była bezcenna. Muszę jeszcze zrobić bete, postaram sie jakoś ogarnąć to wszystko rano a w srode zrobie jeszcze raz, tak abym miała obraz czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope staraj sie lezec jak najwiecej. Progesteron zapodalas wiec z tym jest ok:) bedzie sobrze! Musi byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Leże plackiem :) oby wszystko było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zadzwoń to bedziesz spokojniejsza. Ja gdy zaczęłam rano plamic przed wizytą która miałam na 13 zadzwoniłam że mam jakąś różowa plamke i kazali mi od razu na już przyjechać. Jedz a zobaczysz że bedziesz spokojniejsza. Elusiowo zazdroszczę Ci tych kwiatów:) Catarina to musiało być przeżycie tyle dzieciaczków w jednym miejscu:) ja dzisiaj bylam u chrzesniaka i niby tylko 50 km a przez te cholerne dziury w drodze mnie wytrzęsło i boli mnie podbrzusze:( zaczynam żałować że pojechalam, oby nic sie nie stalo:( bo moja siostra po takiej podróży na 2 dzien wylądowała w szpitalu i tak już leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia niech dzieciaczek rośnie a Ty się oszczędzaj:) co do kopniaczkow to chyba faktycznie jeszcze nie tyle kopniaki co boksowanie rączkami i rozpychanie się;)na poczatku były jakieś kłucia ale potem juz inaczej to odczuwalam:) czuję jakby faktycznie rybka plywala mi w brzuchu, takie obijanie się od środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w ten mrozny,ale słoneczny poranek. Widzę,ze coraz więcej nas tutaj. Powodzenia dla nowych kobietek. Iwcia jak pralka? nadal walczysz z praniem. Wyczytałam że już ciuszki masz ...super ;) teraz dopiero zacznie siw wielkie pranie. ;) Malinka nie można tak nie pisać. Daj znac co u ciebie i księżniczki. Catarina chyba już czekasz z utęsknieniem na powrót M. tak malutko piszesz ostatnio ;)rozumiem tęsknisz i nie masz ochoty na wpisy. Ancia fajnie że bobas rośnie jeszcze troszkę i będziesz wiedziała czy synuś czy córeczka. Hope jesteś już po badaniach? kiedy wynik..pisz szybko co z bobasem? będzie dobrze,musi być !!!!!!!!! Dziewczyny po IUI jak się czujecie? kiedy badania. tyle nas i pogubiłam się....Elusiowo,Grania na was czekamy to pamiętam. Kobietki to pijemy wirtualną kawkę i oglądamy ciuszki zakupione przez Iwcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo masz manię kwiatowa...chyba tak jak ja...super wszystko rośnie tak szybko w tym roku. I dużo kwiatów zrobiło się takie mini mini np. narcyzy miałam mini,a teraz są jeszcze mniejsze. ale takie słodziutkie.Dzisiaj był u mnie dość duży przymrozek i obawiam się o róże. Bimbałka chyba po tych hormonach,transferach nasz organizm ciągle głodny. mam też tak...robiłaś już badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Rita noo mam fioła na punkcie kwiatów ja mam tulipany, krokusy, bratki i takie niebieskie skalniakowe, mieczyki, róże tez mam ale nie widziałam żeby kiedy obmarzly. Jeszcze mam jakieś kwiaty co sąsiadki mi podawały , a z drzew to mam grusze śliwki. Mój mąż się śmiej bo ja ciągle kupuje jakieś nasiona i sieje. No mi jeszcze tydzień został do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem... czytam na bieżąco. M wraca już niebawem i może wszystko wróci do normy. Te dwa tyg chyba były najintensywniejsze dla mnie, żeby zabić czas robiłam co się dało... Co najważniejsze wracam do prowadzenia samochodu, bo jak będzie dzidzia to już nie będzie przebacz. A na szczęście już mnie to nie stresuje także objeżdżam koleżanki i mamcie odwiedzam ile się da. Przeraża mnie to że już połowa ciąży za mną a u mnie zero przygotowania... Ze dwie książki o dzidziusiach przeczytałam a wciąż jest tyle pytań... o wyprawce nie wspomnę. Hope pisz szybko co Ci w Gyn powiedzieli, martwię się ale wierze że to nic poważnego. Malisia to mam tak jak Ty :) za pierwszym razem się udało i też czekają na nas dwie śnieżynki tylko że zlepione- także wizja bliźniaków jeszcze realna :) Ancia cudnie że maleństwo rośnie a Ty już czujesz się dobrze. Uważaj tylko na siebie dwa razy bardziej niż można, żeby nic już się nie przytrafiło. Dzień odstawienie Fragnimu to wielki dzień :) coś mam wrażenie że brałaś i tak krócej niż ja.Nio albo ten czas tak leci. Rita i Elusiowo z przyjemnością czytam Wasze wpisy o ogrodzie, bo ja w tym roku odpuszczam... chodź w sumie dopiero w zeszłym roku poraz pierwszy zajęłam się ogrodem to w tym roku nic tam raczej nie ogarnę... źle mi kucać a i męczę się szybciutko. Porządki przedświąteczne planuję nawet zacząć już dziś żeby do świąt jakoś to ogarnąć. Chodź ja zawsze w tych sprawach szłam jak burza, to teraz zupełnie mi się nie chce, zwłaszcza tak powoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze tak dlugo nie pisalam . witam serdzecznie nowa pania w ty naszym gronie. moje bete z soboty jest dodatnie tak mi położna powiedziała jest bardzo małe i nie wiem co mam otym myślec bo 5,5 mi wyszlo dzisiaj jade jeszcze raz na bete i tak sie boje bo do wczoraj jeszcze bolal mnie brzuch a dzis juz mnie nic nie boli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
U mnie beta 150 wiec nic z tego nie bedzie po raz kolejny, ciekawe tylko dlaczego tak sie dzieje ze beta pozytywna a potem nic z tego nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina w przyszłym roku będziesz dbała o ogród teraz odpoczywaj i planuj co posadzisz za kwiaty :) ale ten czas ucieka jeszcze troszkę i będą wasze bobaski na świecie. Pewnie zaraz zaczniesz kupowanie wyprawki \ Kwiat rób betę i pisz zaraz jak będziesz miała wynik. Była dodatnia w sobotę to dzisiaj pewnie będzie ładna. Elusiowo u mnie dwa potężne skalniaki..jeden kwiatowo-iglakowy cały w kamieniu,a drugi kwiatowy czyli krokusy,irysy,frezje,tulipany,żonkile i pełno,pełno innych kwiatów.Olbrzymie oczko wodne z liliami i kaczyńcami. Do tego róze na pergoli clematisy i potem w sezonie wszędzie doniczki z pelargonią,surfinią. Jak w sezonie zaczynam podlewanie to ok.2 godz to trwa. ale uwielbiam patrzeć jak to wszystko rośnie i jak pięknie kwitnie. Teraz ogarniam warzywno-poziomkowy ogródek. posadziłam 10 krzaczków poziomek..jakie pyszne były,ale tak urosły i muszę je rozsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a jaka była w piątek? masz przecież przyrost??czemu mówisz że nic z tego ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope już znalazłam twoje bety. Cholera czemu tak się dzieje. Musisz porozmawiać z lekarzem. Przecież znowu powtórka tego co już przeszłaś. Coś odrzuca zarodek jak już się wczepi w ciebie. chce tam być ale cos mu przeszkadza. A miałaś robioną histeroskopie? Przytulam cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×