Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Aaa już doczytałam że w zeszlym roku;) skoro do ciąży doszlo to nie masz sie co obawiać słowa bezpłodność bo do zaplodnienia doszło tylko malenstwo nie ulokowalo się tam gdzie trzeba. A do dr S jezdziliscie przed czy po tej laparoskopi? Postawił jakąś konkretną diagnoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witam nową koleżankę :) z mojej strony powiem tylko tyle,że jeżeli udało się z ciąża pozamaciczną to pewnie uda się. Cóż musimy być wytrwałe. ;) ale na pewno wizyta w GynC PRZYNIESIE KORZYŚCI. Hope dieta ciekawa z tego linka..może warto spróbować. Chociaż pamiętaj,że psychika jest najważniejsza. Dochodzi do zapłodnienia czyli jak zrobicie badania i nic nie wniosą tzn,że pewnie twój mózg nie współpracuje z resztą. Może jakaś wizyta u psychologa? A masz mrozaczki albo następna próba przed wami? Iwcia jak baraszkowanie nocne?? pewnie teraz odpoczywasz?/ Grania miłego wypoczynku :) Catarina już szaleje z M. Czyli zaginęła w akcji ;) Malinka pewnie w pracy. Dużo uścisków dla księżniczki :) Elusiowo kiedy beta? bo to chyba już nadchodzi ten czas? Bimbałka chyba zbliża się pomalutku czas nastepnego transferu? Jutro bedę wiedziała czy robimy laparoskopie i kiedy. Coś czuję ze lekarz z bielska będzie moim przeznaczeniem ;) chociaż o dr.M z GynC też tak myślałam ;) I dla całej naszej reszty kobietek przesyłam uściski. Żeby kazdej z nas spełniło się w końcu to nasze marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja już sama nie wiem czy mam niedoczynnosc czy nie. TSH na poziomie 3,38 to jednorazowy wyskok. Miesiąc wczesniej mialam TSH 0,74:/ ehhhh Ale dieta białkowa jak najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta baraszkowaniu powiedzialam Stop!;) jak mam to robić na kłodę to wolę wcale;) Grania miłego wypoczynku i uwazaj tam na siebie bo w poniedzialek czeka Cię beta a my tu caly czas z zacisnietymi kciukami:)kto jeszcze teraz betuje bo jest nas wiecej i ja juz się czasem gubie co i kiedy;)Bimbalka Ty juz wiesz kiedy transwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia chyba zrobimy te badania, bo w sumie już mnie te 450 zł nie zbawi przy tych wszystkich kosztach. Po odstawieniu leków strasznie boli mnie głowa... i miesiączki dalej nie mam, niby jest plamienie albo bardzo słabe. Może przez ten estrofem to tak długo trwa. Jeśli będziemy podchodzić to pod koniec maja, czyli kwiecień odpuszczamy sobie. Mamy kilka imprez, komunie, roczek. Stwierdziliśmy, że tak będzie lepiej. Do tego czasu pociągnę też dietę więc może wzmocnię moje jajka ;) Ritta jeśli chodzi o mają psychikę to tutaj raczej nie będzie, żadnego problemu, po pierwszej próbie owszem była panika, płacz. Rozmawialiśmy z M bardzo długo i jednogłośnie stwierdziliśmy, że co ma być to będzie. Więc ja raczej jestem z tych osób "jednym uchem wchodzi drugim wychodzi" Może przy ostatniej próbie bym panikowała, ale teraz na razie jeszcze jest ok. Mrożaczków żadnych nie mam - więc to będzie druga próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPD
Iwcia,chodziliśmy do niego w sumie na początku naszych problemów ze staraniem się. To było rok przed ciążą pozamaciczną. Nie było żadnej diagnozy,wysyłał nas tylko usilnie do gyncentrum na badania nasienia. Po trzeciej wizycie z której w sumie nic nie wynikło, a tylko mówił o gyncentrum przestaliśmy chodzić,bo mieliśmy wrażenie że chce nas naciągnąć na kasę. Potem zaczęłam chodzić do innej ginekolog,zleciła również badania nasienia, i wiele innych badań. Trochę to trwało,następnie była ciąża pozamaciczna,laparoskopia,drożność jajowodów,długo dochodziłam do siebie i nie chciałam się starać na nowo,potrzebowałam czasu. Mąż miał wyniki średnie,zaczął łykać tabletki które miały pomóc w *****iwości itp Wyniki nieco się poprawiły,ale nic z tego nie wynikło. Może w gyncentrym nam podpowiedzą coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny beta w poniedzialek ja wypoczywam po nocce pogoda taka sobie. Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chyba faktycznie warto juz zrobic to badanie. Przy drugim podejsciu juz się uda:) stosuj dietke to może jajeczek przybędzie:) kwiecien szybko zleci a w maju chcemy tu kolejną mamuśkę. Iwona dr S robil mi w Gyn histeroskopie dlatego tak Was tam zachęcał bo jest z nimi związany. Może na pierwszą wizytę umów się do dr M tylko pytaj o wszystko bo to lekarz skuteczny ale małomówny;) Bikus gdzie Ty nam uciekłaś? Kwiat jaką masz dzisiaj betę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak długo teraz czeka się na in vitro rządowe w Gyncentrum? Prawdopodobnie też mnie to czeka i zastanawiam się nad kliniką, w grę wchodzą chyba Katowice bo mam najbliżej. W Provicie wiem że kosmiczne jakieś kolejki są, a jak w Gyn? Albo wiecie może coś jeszcze nt. Invimedu? Dodam że mam endometrioze i tylko jeden jajowód, i zastanawiam się czy to wystarczy do kwalifikacji? W maju będzie rok starań, ale lekarz raczej nie daje mi za dużych szans na naturalną ciążę i chcielbyśmy się zapisać jak najszybciej żeby skorzystać z rządówki bo później nie wiadomo jak będzie, jak skończą się fundusze... Bardzo proszę Was o jakieś informacje, bo widzę że już dużo przeszłyście i macie dużą wiedzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elua umów się na wizyte lub zadzwoń i moze na recepcji dziewczyny Ci powiedza czy jest kolejka. Ja dostalam się od razu na pierwszej wizycie, pierwsza wizytę w Gyn mialam pod koniec lipca a we wrzesniu juz in vitro. Kiedys Tasia chyba tutaj pisała ze na necie gdzies mozna sprawdzić kolejki...Tasia pamietasz gdzie to szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Kobietki sprzątam i sprzątam i końca nie widać. Dobrze,że jutro jadę do lekarza to trochę odpocznę ;) A jak u was przed swiętami? jest jakiś szał zakupów,sprzatania? Jeszcze chwila i Wielki Tydzień będzie :) ale ten czas pędzi...potem maj który tak szybko zawsze ucieka ....następny czerwiec...a potem nasze mamusie będą już z bobaskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta u mnie szału nie ma bo jadę na gotowca;) do rodzicow. Zabieram ze sobą trochę prowiantu;),chrzesniakom kupie jakąś pierdołę no i z kuli tego że mamy wędzarnik i M robi sam szyneczki i kielbaski to od soboty zaczynamy wędzenie:) dzisiaj poszła w ruch kielbaska, M od 12 siedzi i wędzi..zaraz po niego jadę na działkę. Pewnie z lekka sam się tam uwędził Źubrem albo Tyskim;) jutro pisz od razu co się dowiedziałaś. Mnie coś podbrzusze boli..ehh i już czlowiek ma 1000 myśli na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mam miesiączkę, powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz dzisiaj zażyję pierwszą tabletkę Marvelon, będę je brała przez 21 dni, po skończeniu opakowania powinnam się zapisać do lekarza aby przepisał kolejne opakowanie na następny cykl. Hmm bo teraz sama nie wiem czy tylko jeden cykl mam się wyciszyć czy ten kolejny również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jeśli chodzi o kolejkę to można sprawdzać na stronie ministerstwa zdrowia ale jeszcze nie ma na ten rok na razie jest tylko o funduszach przyznanych dla klinik. Dziewczyny dostałam encorton mam brać rano ale nie wiem czy na czczo czy o bardzo równych godzinach? pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia encorton rano i o stałych porach,chyba na czczo,ale to ci reszta dopowie. Hope ja miałam 2 opakowania marvelonu,aleod razu mi dr. M.przepisał dwa. Może będziesz miała tylko jedno opakowanie. Najlepiej pod koniec opakowania jedz na wizytę. Iwcia super taka świeża kiełbaska,szyneczka...mniam..mniam. Cóż u mnie będą święta może dużo osób nie będzie ale gdzieś ok.15 na pewno. Mam nadzieję że jutro umówię się na ten zabieg. Tak po cichutku o tym marzę,że ten lekarz będzie podobny do lekarzy z Leśnej Góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to dobrze ze znowu krok do przodu:) co do tego leku nie mam pojęcia, pod koniec opakowania zadzwoń i zapytaj. Tasia ja brałam rano, staralam się brać o 9 ale zapominalam i różnie to bywało;) takze jak zapomisz o konkretnej godzinie to się nie wystrasz;)Ritta no to sporo będziesz miała gości, a u mnie w mieszkaniu jak w wędzarni...mniam:) M się chyba bardziej uwędzil niż te kielbaski, zaraz mu dam popalić!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) a na czczo czy to bez znaczenia ? my jak zwykle święta spędzamy u rodziców więc jakoś bardzo nie sprzątam, a jeszcze do tego chcemy sprzedać dom więc już mi się nie chce w nim nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ja brałam różnie, w pracy gdy mialam na rano to czasem mi się o 13 przypomnialo i jakoś nie przywiazywalam uwagi czy bylam na pustym czy pełnym żołądku. Najlepiej ustal sobie stałą godzine ale nic sie nie bój jak zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziwne pytanie ale czy przy tych lekach dostałam jeszcze clo mogę się napić wina albo piwa czy powinnam już odpuścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej dziewczyny u mnie smutno bo zaczelam plamic i moja beta spadla co dalej to nie wiem co mam robic wszystko do d**y :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Tasia ja przy stymulacji odpuszczalam sobie alkohol, gdyż niewskazane jest mieszanie z lekami. Jak miałam ochotę juz na cos innego to kupiłam sobie Karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia poczytaj o tym encortonie. Lepiej brać o stałych porach i jak rano to chyba między 7-9. Coś takiego mam zapisane ;) bo wtedy podobno działa najbardziej na przysadkę mózgową. ;) Kwiat tak mocno cię przytulam....musisz być dzielna i walczyć nadal. Iwcia normalnie zazdroszczę ci tej wędzonki...ale mężuś pewnie uwędzony na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat bardzo mi przykro :( nie załamuj sie tylko, nie obwiniaj bo to nic nie da. Głowa do góry jak nie teraz to następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No alkohol chyba za bardzo nie pasuje przy stymulacji ;) chociaż ja piłam lampkę wina wytrawnego na lepsze endo i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat przykro mi, ale nie poddawaj się. Masz jeszcze próbę z refundacji tak? Powiem Wam dziewczyny, że te niskie bety na poczatku raczej nigdy nie wróżą dobrze, zresztą mamy już tutaj chyba trzeci przyklad:( ehh ciężkie to wszystko, wiem jak to boli bo przechodzilam to samo ale główki do góry bo zobaczycie że sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta,iwcia ja w tym cyklu mam mieć scratching bo w minionym miałam infekcje i przesuneli mi na teraz więc transfer dopiero za miesiąc :( Witam nowe koleżanki :) Ritta a tam co będziesz robić laparo nie da się na nfz? Jeśli chodzi o przygotowania do świąt to ja jeszcze nic nie zrobiłam bo po pracy ledwo żyję znowu jakieś katary mnie nawiedzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat......wiem że smutne to wszystko i do doopy ale musimy iść do przodu....musimy doczekać się naszego cudu:) Ściskam Cię mocnoo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam w taki paskudny deszczowy dzien. Nie wiem czu u Was tez tak jest ale raczej chyba mieszkamy w granicach 100km od siebie takze pewnie jest podobnie. Dzisjaj pobudka 4.18:/ nie wiem co mam z tym spaniem, w tym 2 razy w nocy toaleta...wrrrr;) szykujcie sie kochane niedlugo na to samo:) zauwazylam że gdy jestem glodna to moj bokser wtedy bardziej mnie obija;) wczoraj poszperalam na necie o *****ch dziecka i znowu panika bo jak za czesto się wierci to tez źle, moze mieć malo tlenu albo sie w coś pozawijać...mówię Wam wiecznie czlowiek wyszukuje sam jakiś obaw i chyba sam siebie straszy...byle do sierpnia;) potem się skonczy albo dopiero zacznie. Bimbalka powiedz mi bierzesz teraz 2 zarodki czy pojedynczo? Rita trzymam kciuki i daj znac co sie dowiedzialaś. Chyba z nudów zrobie pierogi ruskie tylko z moim leniem po ser nie chce mi się iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×