Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia długo nie piłyśmy kawki wirtualnej ;) ale już pewnie lepisz pierogi ;) U mnie już ciasto w piekarniku,zupa prawie,prawie i potrawka dochodzi. Potem zbieram się do weterynarza z sunią i zmykam do lekarza, Iwcia nie czytaj już tego neta....wwwrrrr...bo normalnie znajdę cię i zabiorę ci kompa !!!!!!! Dzidziuś rośnie,rozwija się,kopie mamę żeby wiedziała że tam jest. Wszystko będzie dobrze tylko nie szukaj nic na siłę!!!! Bimbałka tego nie robią na fundusz tylko komercyjnie ;)a masz już wyniki badań bo chyba jakoś tak miały być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta maz racje i zabierz mi kompa:) Catarina znalazłam u siebie na necie kilku producentów wózków i tutaj u siebie na zakupy uderze:) Ty chyba na miejscu takze zasuwaj pooglądać i poopowiadaj potem wrazenia. Jutro masz prenatalne? Też juz bym chciała a jeszcze do 10.04 muszę czekać. Dzisiaj jakoś słabo się czuje, pierogi odpadły bo na nic nie mam siły, zmykam pod kocyk i do wieczora nie wstaje..no nie liczę że ze 100 razy do wc. U mnie teraz akcja szczypiorek:) z niczym innym nie wcinam chlebka tylko z masłem i szczypiorkiem...myślałam że ciążowe zachcianki to tylko na początku są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta, iwcia jeszcze nie mam wyników wiec nie wiem co i jak.A co do zarodków to chyba podzielę na dwa razy. Ritta jak u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czekam i czekam na info od naszej Ritty a tu nic....pewnie późno wróciła i bólem głowy;) Ritta to jedyne wytłumaczenie bo inego nie przyjmuję!;) Bimbalka ja bym chyba też te 2 ostatnie wzięła pojedynczo, sama nie wiem. Ide dalej spać może się uda zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ;)ale deszczowy dzień taki smutny i pochmurny...jak ja ;) Lekarz super bardzo dokładny,zainteresowany pacjentem. Byłam ponad 50 minut w gabinecie. No ale wiem mniej aniżeli tydzień temu. Robimy po świętach sono-hsg bo tego nie miałam jeszcze. I potem dalsze działania. Może in vitro,a może rekonstrukcja. Wszystko zależy co zobaczy po tym sono ;) Pan Doktor stwierdził że jestem bardzo zdesperowana w swojej decyzji :). Aco tam u was,w wielkim świecie? ;) Catarina szaleje z męzem pewnie. Malinka dalej remontuje ;) Iwcia odsypia nockę ?? ;) A reszta??? pewnie sprzatacie przed najazdem rodziny na swięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo jest nasza zguba!;) co to znowu za sono? kurcze co chwile uczę sie tutaj czegos nowego..Ritta ja jestem za 2+1 no ale zobaczymy co wynik pokaże i na co oczywiście to Wy się zdecydujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta czyli coś się dzieje fajnie :) zawsze jest jakaś nadzieja :) A mój katar zamiast się już skończyć dziś jest mega wielki i ledwo żyję. Wcinam kapuche kiszoną na zdrówko ;) Ale pogoda paskudna i strasznie zimno brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ja miałam taki katar 2 tygodnie i dalej czasem pociągam nosem. Pogoda u mnie też paskudna, ja dopiero sprzątam w kuchni ale zaraz idę troszkę poleżeć bo za dużo dzisiaj latalam. Potem po M muszę skoczyc bo dzisiaj znowu wedzi..mięsko i siebie pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pewnie M. uwędzi się dzisiaj ;) A ja kupiłam taką gorąca szyneczkę i boczuś w sklepie...ale super zapach.... To sono -to jakiś cewnik wprowadza do macicy i widzi co z jajowodami czy całkiem zablokowane czy nie. Iwcia 2+1 też mnie kusi tylko jak pomyślę o lekach to az mnie gotuje. Bo miałam leków za ok.6tys a tylko 1 pęcherzyk. No i bądz tu mądry. Wczoraj miałam prawie owulacje"tak mówił przy badaniu" i były 3 pęcherzyki. Cholera ale pech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a jakie brałas leki do stymulacji? Bardzo drogo te 6 tys. Ja jak robiłam prywatnie ivf to zmieściłam się w 2000 zł. Brałam wtedy Bravelle przez 7 dni po 150 jednostek raz gonal 150 i przez 4 dni cetrotide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ritta masz rację u nas remont dalej trwa i na nic nie ma czasu, wieczorami czytam w łóżku co u Was ale sił na odpisanie już nie mam. Dzisiaj ogarnianie z grubsza domu i przygotowanie obiadku na jutro i już padam, zaczyna mi kręgosłup doskwierać, dlatego teraz herbatka i do łóżka. Cieszę się bardzo że jest jakiś plan działania u Was. Macie cel, a to najważniejsze:) Mam nadzieję, że to badania dużo wyjaśni. Swoją drogą dziwny masz organizm, podczas stymulacji jeden pęcherzyk a bez aż trzy. Ja bez stymulacji to w ogóle nie mam ale to uroki PCO. Iwcia u nas "chłopcy" jutro mają w planach wędzenie (Tata, Mąż, szwagier i jeszcze kilku pewnie) więc wiem o czym piszesz, nasi na 100% się uwędzą przy okazji;) a w czwartek byłam na wizycie kontrolnej w gyn, no i wszystko ładnie, a moje bulgotanie to pierwsze ruchy kruszynki:) dzisiaj też bulgocze:) Bimbałka zrób sobie inhalację na katar, może być tylko gorąca woda i sól. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Witam Was Dziewczynki!!! Tak jak Ritta napisala;) caly dzien sprzatalsm! Swiateczna goraczka ze szmata i jazda na buczku mnie pochlonela;) stwierdzam ze w te swieta odrobilam juz wszystkie zadania;) aaaaa i zrobilsm pyszna zapiekanke na ciescie francuskim z lososiem szpinakiem feta pomidorkami koktajlowymi i zapieczona mozzarelllla:) mniammmm ! A teraz siedze przed telewizorem i sie odchudzam:D hihihi Juz nie moge sie doczekac srody i wizyty w Gyn:) wreszcie cos zacznie sie dziac! 3 cykle antykow troche mnie znudzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ja na chwilkę tylko zdać relacje. BĘDZIE MIKOŁAJ I KONIEC I KROPKA :) dzidziuś zdrowy i wszystko w najlepszym porządku. Ułożony główką do dołu, łożysko wysoko, malutki od główki do pupki ma 15 cm a waży ok 300g.... Zdjęcia 3 D bomba!! Widać jak ziewa i się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na tych targach... przeżyłam szok! Samych wystawców butelek z 10 firm... calutką wyprawkę począwszy od wacików, przez ciuszki na kompletach mebelków można kupić. Super dużo promocji za zdecydowanie się w dniu targów.Przeleciałam wszystko, wyszłam załamana , bo ja nic nie wiem po za tym że ma nie być różowo... Chodź do dziś i tego nie wiedziałam. Wróciłam i od razu wytargał mi M z piwnicy kartony z ubrankami po swojej chrześnicy.Zrobiłam selekcję i okazało się że na początek nie mam zupełnie nic... a w ogóle to naprawdę bardzo mało z 10 dużych kartonów ciuszków!!!! Wiec wujek google w obroty i już mam dość sporą listę co potrzebujemy. Jutro jedziemy jeszcze raz, kupić jakieś pierdółki i troszkę ciuszków. Oprócz tego byłam w siedzibie tego Taco z wózkami... o matko!! Wózek można złożyć sobie od podstaw z tego co chcemy w każdym modelu... cena 2 w 1 ok 1300zł ale takie za 3 tys też są.... foteliki do tych wózków do kupienia osobno a to już w ogóle MA SA KRA... od 200 zł do ponad 1000zł... Już mniej więcej wiem co chcem... teraz tylko kwestia firmy.Na pewno zdecyduję się na ekoskórę, bo chciała bym jasny biały z szarymi dodatkami a taki będzie ciężki w utrzymaniu, poza tym ja będę nim sporo śmigać jednak jesienią i zimą.Kupno wózka jeszcze odkładamy. Łóżeczko M postawił sobie za punkt honoru wraz ze stołem do przewijania. Mówię Wam... chyba dziś nie zasnę... będę mieć siusiaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina dobrze ze bobas zdrowy, a takie targi wg mnie tylko oglupiaja bo nie wiadomo w końcu co będzie potrzebne a co nie, no i chyba napad na bank trzeba by wcześniej zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka właśnie te bulgotania to już to:) mnie jeszcze obija i to czasem dosyć mocno mi się obrywa, ostatnio nawet w sklepie:) ale glownie gdy się położę. Teraz mnie boksuje na dole brzucha takze nie wiem jak jest ulozone i czym mnie kopie;) Catarina witam w klubie SIUSIAKÓW:) mam nadzieję że u mnie juz nic sie nie zmieni bo nastawilam się juz na chlopczyka, ale wiadomo że te drugie badania potwierdzą juz płeć raczej na 100%. Mi ostatnie wejscie do sklepu wystarczylo i popatrzenie na rodzaje smoczkow..jak szybko weszłam tak wyszlam:) chyba zostawie to na potem ale ogolnie postanowilam kupić same potrzebne rzeczy, zero pierdól ktore tylko mi się podobaja;) Catarina zdjecia 3D jak chcesz to mówisz na badaniach, przed czy jak to się odbywa? Ile placilyscie za filmik i fotki? Malaaaa ale mi smaka narobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja mam liste na podsawie analiz roznych forum i zaprzyjaznionych mamuś i mam zamiar sie jej scisle trzymac. :) Iwcia to jakie chcesz zdjecia, czy 2 czy 3/4live zglosisz p.dr przed badaniem ,a plytka w 3/4D 90 zl. Do tego dostaniesz zdjecia z usg 2 i 3 d a takze ja tym razem dostalam trzy pocztowki takie zwykle zdjecia z najlepszymi ujeciami. Ta p. Dr co Malinka polecala super ,chodz straszna gadula to napewno nie. Dziekujemy za przepis :) ja dzis padam... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to sobie też wezmę:) Grania jak Ci tam u tych górali?;) coś nam chyba Positive i Bikus uciekły, mam nadzieje że to chwilowe niepowodzenie nie podcięło Wam skrzydeł do dalszej walki. Catarina masz już pewność co do ruchów? powiem Wam że bardziej przyjemnie jakos sobie to wyobrażałam. No chyba że mnie tak mocno gdzieś pokopuje ale juz się boję tego co bedzie dalej. Jak macie czasem taki pulsujacy ból w skroni to ja to moge porównać do moich ruchów w brzusiu tylko następują rzadziej a mocniej...wrrrr;) ale oczywiście nie narzekam, teraz już się zniesie wszystko. Kobitki zegarki nie zapomnijcie przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina super że z Mikołajem wszystko dobrze:) a zdjęcia cudne prawda? Nasza dziewczynka wprawdzie nie uśmiecha się ale buźkę widać, p. dr mówiła że chyba śpiąca była bo ziewała, ale ja tego nie zauważyłam;) Cieszę się że lekarka przypadała Ci do gustu:) My się jeszcze zastanowimy czy na te trzecie prenatalne nie pójdziemy. Co do kolorów wózka to widzę że mamy podobny gust, ja też coś w szarościach chciałam, bardziej jasny niż ciemny. A wiesz jaki kolor stelaża? Podobno te białe są bardzo praktyczne. W ogóle jak będziesz miała chwilę wolnego to podziel się ściągami bo ja jestem zielona w temacie zakupów, tak jak pisałam w maju zaczynam, ale teraz już mogę zbierać materiały pomocnicze;) hi hi hi Iwcia lekarce wystarczy powiedzieć że chcesz film i zdjęcie jak wejdziesz, a po wizycie u dziewczyn w rejestracji płacisz. My to już musimy specjalny album kupić na te nasze fotki;) Malaaaa aż mi ślinka cieknie czytając Twój przepis, chyba zrobię w tygodniu:) Ritta jak się masz? Jak nastrój dzisiaj? W ogóle u nas dziś strasznie zimno, a miałam plan wyciągnąć M na spacer ale w taką pogodę to pewnie się nie ruszymy.... Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Witajcie kobietki w ten słoneczno-deszczowy dzionek ;) Dzisiaj czekamy na wypasione bety....elusiowo,grania....krew już oddana? Catarina gratulacje siusiaczka ;) teraz już pewna jesteś ze Mikołaj rośnie w brzuszku. Malinka kończcie ten remont już ;) jak dajesz radę sprzątać tak na okrągło?? Iwcia jak samopoczucie po weekendzie?? Chyba nie ma jakieś większej paniki?? ruchy są ?? bobas dokucza mamusi?? Już wszystkie czujecie ruchy maluszków :) super!!!! I widzę że szał zakupów czas zacząć ;) kolory,fasony,firmy...wszystko idzie w ruch!!! I pamiętajcie żeby dla mnie też znalezc ładny biały wózek!!!! może być 3 w 1!!!! ;) Ancia coś ucichła. ;) kobietko co u ciebie? miałaś już badania?? córeczka będzie??? Bimbałka miałam końskie dawki menopur,puregon...czegoś było chyba 300 jednostek. I ten cetr...coś tam też miałam. Leki miałam na maksa przy stymulacji. Hope mam nadzieję że wszystko dobrze u ciebie. Masz już plan i checi do dalszej walki. Positive daj znać że jesteś ;) Kwiat i Binus też macie podnieś głowę i pędzić do przodu. Cóż czekam na wyniki badań które robił mi w piątek...i jak będą okey to robię to sono hsg. Zobaczymy co wyjdzie,gdzie jest blokada. Potem zapadnie decyzja co dalej. A teraz pijemy kawkę - te co siedzą w domku i te które muszą pracować ;) i czekamy na wyniki naszej dwójeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie cisza totalna tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mnie wcięło wczoraj i dzisiaj bo miałam gosci. A do tego od wczoraj do teraz panika bo kopniakow nie czułam..no ale wreszcie są:) gdzie te nasze betujace kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Przecież to wiadome jak Iwcia jest cichutko tzn,że kopniaczki słabe ;) nic nowego...') nie zrzucaj winy na gości. Właśnie gdzie betujące....przecież też czekamy na wyniki;( dziewczyny dajcie jakiś znak!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i wkurzyłam się bo wynik będę miała dopiero jutro rano :( a oststnio tak fajnie mogłam sobie wieczorkiem odebrać. Laboratorium 24 h a wynik jutro :( na razie okresu nie ma choć brzuszek trochę pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat tam mi przykro że się nie udało :( dlaczego tak musi być :( trzymaj się i walcz dalej w końcu się uda. Które to twoje podejście ? jaki dalszy plan? Positive bierze teraz antki to pewnie dlatego zniknęła ale szkoda że nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Grania a jak po wypadzie do Wisły?? Zadowolona?? No szkoda że jutro wynik. Ciekawe jak następna betujaca!! W końcu musi być jakas ciążą pi IUI:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta jak jak bym chciała żeby się udało .......nadzieje umiera ostatnio do póki nie mam wyniku lub okresu to wierzę. Wyjazd był fajny szkoda że pogoda nam średnio dopisała ale wiadomo i tak fajnie zmiana otoczenia i nacieszyliśmy się z mężem sobą :) Teraz wiadomo że nie będzie czasu za bardzo i kasy jak wpadniemy w wir przygotowań do in vitro Na 9 mam umówioną wizytę do dr M jak się uda to będzie kontrolna a jak nie to będziemy rozmawiać co dalej bo to była ostatnia inseminacja. Pewnie jak już dr M wspomniał czeka mnie histeroskopia. Jak bym chciała żeby ten czas szybciej leciał i już żebym była w ciąży. Ale na razie czekam z nadzieją na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×