Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość binuś
Cześć ja byłam dopiero dziś na wizycie po transferze okazuje sie że Krótki protokół dla mnie był lepszy niż długi dostałam skierowanie do genetyka i Imunologa czy któraś Z Was była badanie genetyczne mój m. miał i były ok a teraz chyba moja Kolej i Znowu czekanie .... pozdrowienia dla wszystkich -....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hej Binuś ja tez mam skierowanie do genetyka i immunologa. Jak chodzi o genetyka jade w przyszłym tyg zrobic to badanie konkretnie kariotyp prywatnie w katowicach na mikołowskiej koszt 380 zł od osoby i nie ma kolejej robią od pon-śr, w zabrzu jest cena 350 zł ale termin prywatnie na koniec maja. A z nfz to są terminy za pół roku:-( miłego dnia dziewczyny:-) Elusiowo o której masz wizyte? Chyba któraś jeszcze miała miec wizyte jak dobrze pamiętam? Tak nas dużo ze nie pamiętam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale przepiękna pogoda, przynajmniej u mnie :( chyba na razie poczekamy do końca wakacji, odpoczniemy i po do dzieła. szkoda że ta armia taka mała bo może teraz by sie coś udało :( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny dzisiaj mam wizyte o 18stejm Juz sie cala trzesa .... bo niewiem czego sie mam spodziewac:( tak bardzo chcialabym juz zaczac stymulacje.. Mala @ juz przyszla? Od kiedy zaczynasz zastrzyki? Iwcia Ty sie tak nie denerwuj bo z maluszkiem wszystko ok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi tabsy skończyłam w niedziele. @ jeszcze nie przyszła więc cierpliwie czekam.... A Ty na jakim etapie jesteś? Antki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nnie tez taka piękna pogoda, pada i pada...i jeszcze glowa mnie boli. MałaMi nie martw się bo bedzie wszystko dobrze i pewnie lada dzień zaczniesz stymulację. Ja tez jestem nadal wystraszona brakiem ruchów:( wczoraj coś na chwilę było ale to nie to co zawsze a dzisiaj jeszcze nic:( byle do piatku do wizyty albo niech mi maluch zasadzi juz tego kopa i będę spokojna bo zwariowac mozna. Ciekawe co u Anci bo nic się nie oddzywa, mam nadzieje że wszystko dobrze.Elusiowo ma pewnie wizyte po poludniu skoro u dr Cz, ale fajnie że kolejnej dziewczynie się udało:) idę robic kawkę może ona obudzi mojego malucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala no wlasnie nie przepisala mi zadnych anty. TYLKO pow ze od kolejnego cyklu od 2 dnia zaczniemy stymulacje i tyle. kazala nam wypisac dokumenty do in vitro i przyjechac 20 dnia cyklu co zrobi usg i przepisze leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny nie pisalam wczesniej bo spalam tak zle po tej nocce sie czuje. Na 16.15 mam do dr.Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo bierz L4 i tyle, no chyba ze na dniowkach masz lżej ale nie ryzykuj. Ja na poczatku tez się bałam o pracę i chodziłam ale teraz z perspektywy czasu gdyby sie cos stalo to nigdy bym sobie tego nie wybaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Będę brała bo ja też na nadciśnienie choruje a to jest najgorsze. A praca w markecie do spokojnych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁAMI ;) W takim razie dr Cz obejrzy jajniki 18dc i rozpisze leki do stymulacji. Przygotuj pieniążki bo trzeba je będzie wykupic. Są refundowane na szczęście od niedawna;) Super MałaMi;) Zaczynamy stymulacje i czekamy na dwie tłuste kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Malaa i małami to obie w podobnym czasie zaczynacie:-) elusiowo dobrze ze bierzesz L4 nie ma co ryzykowac! Iwcia jak maleństwo pobudziłaś kawką?:-) hope byłaś zrobic ten katriotyp, powiedz mi oni robią jakiś wywiad wcześniej, o coś pytają czy tylko krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dzięki tasia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Czytam Wasze forum już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz odważyłam się do Was odezwać. :P Dzięki informacjom, które zamieściłyście dużo się dowiedziałam o tym co mnie również dotyczy. Może zacznę od początku - mam PCO, jestem po 3 nieudanych inseminacjach, staramy się od 3 lat. W styczniu zapisaliśmy się do Gyn do programu rządowego, od razu zostaliśmy zakwalifikowani. Do stymulacji podeszliśmy z marszu od 2 dc - protokół krótki - nieudany -setki pęcherzyków, ale nie rosły. Następnie przerwa i miesiąc z Marvelonem i potem od 22dc Gonapeptyl, od 6dc Gonal i Menopur po 150j - protokół długi. Punkcję miałam w zeszły czwartek (02.04) - 23 komórki z czego 10 było ok, mogli zapłodnić 6, udało się, że 4 zapłodniły się bardzo ładnie. W Wielką Sobotę miałam transfer 1 zarodka. Teraz jestem na L4 i czekam... I tu pojawia się problem - czekanie jest straszne. Z tego co mówili w Gyn to betę trzeba zrobić w 12 i 14 dpt - jeszcze tyle czasu... I milion myśli - udało się czy nie, zastanawianie się czy inaczej się czuję czy tak samo jak zawsze... hmmmm... Postanowiłam, że odezwę się do Was - może z Wami łatwiej będzie mi wytrwać ten czas. :) Trzymam za Was kciuki!!! A czy Wy przed betą miałyście jakieś przeczucia? Ciekawa jestem jaka jest szansa, że się uda przy takich parametrach komórek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Witaj Madalinka:-) trzymam kciuki zeby transfer okazał się tym szczęśliwym! Co do bety to 10 dnia juz można zrobic i jak jest ciąza to wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madalinka:) trzymam kolejne kciuki za kllejny transfer:) odpoczywaj i wcinaj ananaska. Ja mialam przeczucie że dostanę @ -bo moje objawy na to wskazywały. Strasznie się balam że drugi transwer znów nie wyjdzie ale się udało czego Tobie życzę również. Ja mialam podane blastusie i betę robilam 9 dpt no i juz wtedy wyszla. Mozesz śmiało testowac juz w 10 dniu:) ja leżę bo mi glowa pęka:( juz 2 appapy wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i witam Mandalinke i trzymam kciuki za transfer ;) ja dopiero wrocilam z pracy taki ciezki dzien mialam glowa mnie boli i krecilo mi sie w glowie dzisiaj ;) czekam na dalsze betki bo dzieki wam mam prace bo szyjemy pieluchy tetrowe i takie inne ;) pozdrawiam was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo trzymam kciuki za wizytę. Madalinka witamy cię i oczywiście też ściskamy mocno kciuki za powodzenie. Laski jestem już po badaniach, TSH urosło mi jakoś niewyobrażalnie bo mam 4.32!! LOL. Czyli czeka mnie zwiększenie mojej zaczarowanej tabletki. Oczywiście mam niedobór witaminy D oraz Ferrytyny :/ no i B12 troszkę do podniesienia. Witamina D wyszła 9.99 ( norma powyżej 30) ferrytyna 15.70 (30-400) czyli też niziutko. Żelazo 59 (37-157) czyli potwierdza się również brak żelaza.. idę szukać najlepiej wchłaniającego się Żelaza, Magnezu i B12 ;) Iwcia ty jesteś niemożliwa, dzieciątko smacznie śpi a mamcia wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki i Madalinkę :) Trzymam kciuki za transferki nasze i na pewno będą udane :) no i za was małaaaa i małami że już zaczynacie za chwilkę stymulację. A miałyście robioną histeroskopie ? bo ja nie mialam i chyba jeszcze przed IVF będę musiała zrobić bo dr M coś o tym wspominał ostatnio a już bym chciała podchodzić do in vitro bo ten czas tak leci i zarazem się dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez cos napominal o histero, ale ja chyba nie bede robic. Powiem szczerze, ze po zniecuzleniu do HSG mialam trzy dni z zycia, dostalam jakiegos uczulenia, jak mysle o miejscowym do histero to az mnie tzresie. Nie nalegal jednak, moze dlatego, ze juz jedno dziecie mam. Ja juz nogami przebieram przed tym 15-tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie 4 tydzien ciazy dostalam duphaston lutinus. I mam zwolnienie na dwa tygodnie. Za tydzien wizyta to mi zrobi usg. Jaka zadowolona ze nam sie udalo dala mi zeby to nieposzlo bo pytala sie gdzie pracuje i ze tyle sie staralismy ze lepiej uwazac i se mam odpoczywac i cieszyc sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane! A mam pytanie - czy Lutinus i Fragmin długo się jeszcze bierze po? Lutinus jest koszmarny - zastanawiam się czy jest jakiś jego zamiennik,bo raz, że drogi a dwa, że mało komfortowy w stosowaniu. Ja mam brać 2 tabletki co 8 godzin, więc 3 opakowania za 590zł mam na 10 sni tylko. No a fragmin jest beznadziejny - tempa igła i taki gęsty, strasznie boli. Już mam cały brzuch siny :) Najlepsze, że stymulacja kosztowała nas 1300zł a leki na 2 tygodnie od punkcji - 2000zł. Kosmos... A ile jeszcze trzeba brać nie? Też miałyście jak czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to teraz cieszcie się i dbaj o siebie:) ja polecam Ci wcinac kiwi, maja dużo kwasu foliowego i mnóstwo witamin. Ja brałam lutinus jakoś do 13 tc tak mi się wydaje a fragmin tez długo się bierze. Mi potem zmniejszyla lutinus i dolozyla duphaston a potem bralam jakis czas sam duphaston ale ten jest akurat tani;) fragmin wbijaj sobie szybko to mniej zaboli, ja pod koniec juz go mialam tak dosyc ze 5 minut zabieralam się zeby wbic igłę;) Kwiat..teraz jak dziewczyny zaczną tutaj betowac to nie nadążysz szyć tych pieluszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope to Tsh nie jest az tak duze, szybko zbijesz wynik. Tez sobie zrobie te badania z ciekawości czy mam niedobory. Jednak jak sie same nie zainteresujemy to lekarze nie zlecą. A szkoda bo rózna moze byc przyczyna niepowodzenia, chocby ta wit.D. Elusiowo super! Odpoczywaj i wcinaj witaminki:-) będziesz jutro powtarzać bete czy nie musisz? Madalinka co do lutinusa to jest luteina- tańsza ale nie jestem pewna czy tak samo skuteczna. Jednak z mojego doświadczenia ja bym polecała go brac. Ale wiadomo kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Witaj Madalinka:)) 3mam kciuki za Twoja wysoka bete:)) Dziewczyny mam pytanie w ktorym dniu cyklu mialyscie robiona punkcje?? Ja juz jestem po wizycie- zakwalifikowala nas do rzadowki:))balam sie,ze mogla zmienic zdanie... kupilam menopur 2 opakowania i 6 dniu cyklu mam miec usg:)) mala to bedziemy razem walczyc noi oczywiscie grania do nas dolaczy bo jutro ma wizyte? Elusiowo serdeczne gratulacje - oby teraz pokoleji byly takie wysokie betki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Malamii super wiadomość:-) ja miałam w 15 i 12 dniu moje punkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro mam wizytę u dr M na 16.45. Ja pewnie w tym miesiącu nie dołączę bo jeszcze histero noo ale zobaczymy jutro może w maju :) noo zleci mam nadzieję szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×