Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Witaj! Nie jestem w stanie ocenić czy bedziecie zakwalifikowani do rządówki czy nie. MZ wymaga udokumentowania leczenia i wydaje mi sie że ocenić dokumenty może tylko lekarz kierujący wniosek do MZ. Ja osobiście uważam że powinaś umówić się na wizytę w Gyn i zapytać. W moim przypadku jest czynnik męski i zanim przystąpiliśmy do rządówki mieliśmy udokumentowane 3 lata starań a samo GynC zaleciło jeszcze 2 inseminacje które okazały sie bezskuteczne. Powodzenia!!!!! Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADALINKA rozumiem Twój strach, 10dpt powinna już wyjść beta;););) Ja zawsze czekałam do 14dpt tylko u mnie to nie kończyło sie dobrze:( U Ciebie MADALINKA będzie BigFatPositive!!!!!!! Betka 3-cyfrowa;) Zacisssskam mocno moje kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala a Ty sie masz zglosic w 6 dniu stymulacji czy cyklu?bmi dr Cz zaznaczyla Usg w 6dniu cyklu.. Wlasnie dziewczyno co ile musialyscie sie zglaszac na podglad? Ja jeszcze nie zaczelam stymulacji a juz panikuje:P Malaa bede Cie nekac moimi pytaniami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ehh no to co lekarz to inaczej...:// ale tam wazne zeby pevherzyki rosly i tyle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Bepositive, Ancia gdzie jestescie?? Dajcie znak zycia:) co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny:) ja też byłam stymulowana gonalem a od 6ds dodano mi jeszcze menopur, niestety podglądanie odbywało się co 2 dni więc musiałam się nieźle nagimnastykować żeby jakoś pogodzić to z pracą i trochę się u mnie wydłużyło, ale efekt był zadowalający i dużo pęcherzyków, gdy nie było dr M to umawiana byłam do dr Cz i wizyta trwała 3 minuty. Woda o której pisałam wcześniej to ustronianka z jodem dzięki niej mam książkowy wynik, bo eutyrox nie działał skutecznie na moją niedoczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Lenka trzymam za ciebie kciuki strasznie mocno aby się udało. Możesz mi napisać jaki miałaś wynik TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Hope jak zaczęłam się badać w gyn to 3,5 i przez parę miesięcy nawet nie drgnęło i to był powód że nie mogłam zacząć stymulacji bo dr M powiedział że musi spaść minimum do 2,5 i w lutym odkryłam wodę piłam jej naprawdę dużo, dzień przed punkcją miałam 1,16 :) nie mogłam uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to różnica dość spora :). Mi teraz TSH poleciało na 4,5 :/ nie mam pojęcia dlaczego, może te cholerne antyki tak na mnie działają. Dawkę euthyrox już zwiększyłam, zobaczę jaki będzie efekt. Może przerzucę się z Joditu 100 na tą wodę :)) Byłam dzisiaj u lekarki rodzinnej odnośnie niskiej ferrytyny, oczywiście pani doktor nie wie nawet co to jest. Cios. Jedyny plus taki, że zrobi mi jakieś 4 badania z krwi za free na NFZ WOW jestem w szoku. Mam mieć morfologię, zapomniałam sama zrobić i zobaczę czy wyjdzie mi niedokrwistość :/ aaa zwariować można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po prenatalnych i zaraz poczytam co u Was. Bylam drugi raz u tej samej lekarki i znowu nie jestem zbytnio zadowolona. Po pierwsze ostatnio miałam godzinny poslizg i teraz to samo a wizyta to jak nie zapytasz to nic się nie dowiesz . Malinka, Catarina ile dostalyscie zdjęć do tej płytki za 99 zl? Ja w sumie 3, 2 zdjecia buźki gdzie na 1 nic nie widać prawie a jedno siusiaka;) a i czy Wy z tej plytki coś kumacie? U mnie tak szybko na filmie wszystko lata że nawet M mówi że nic z tego nie wie...no ale niech jest pamiątka przynajmniej;) dzidzia zdrowa z tego co sama wyczytałam z opisu, waga 484 grama, 22 tc i 3 dzien i nowy termin na 11 sierpnia czyli w urodziny mojego taty:) idę Was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka betę możesz spokojnie robić w 10 dniu a za 2 dni i tak musisz powtórzyć. Uwazam że juz w tym dniu wychodzi, ja robilam w 9 a dziewczyny w 10 i juz nam wskazało a po co przedłużać w razie niepowodzenia jak mozna wczesniej potem odstawic leki. Nic się nie martw bo się uda :) malaaa dr P się nie obawiaj bo to fajna babka..kiedy do niej idziesz? Bo ja w środę 15. Elua umów się na pierwszą wizytę, zabierz całą swoją dokumentację i wszystko Ci powiedzą. Pewnie wyślą Cię na histeroskopie a to koszt 1100 zł takze jeśli masz możliwość załatwić sobie to wczesniej gdzieś panstwowo to lepiej sobie zrób bo pewnie w Gyn Cię to nie ominie. Przed in vitro mogą Cie wysyłać na inseminacje, nie wiem czy jest to taki wymóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super IWCIA ze wszystko w porzadku;) a lekarka u ktorej bylas to dr A? Ja mam wizyte w czwartek na 10 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak malaaa to dr A;) nie wiem czy jeszcze trzeba robić 3 badanie ale jesli tak to juz idę do kogoś innego. Pytałam jak ten moj bobas leży skoro mnie kopie glownie na samym dole brzucha albo z lewej strony no to ponoć obrywam jego pupą:) tak był na badaniu powyginany że nózki miał na twarzy:) byle to juz nie ADHD ;)malaaa dr P tylko w srody przyjmuje, no chyba że ma zastepstwo jak kogoś nie ma. Ja z niej jestem zadowolona zobaczymy czy Tobie będzie odpowiadać. Wiecie..nie mogę sie napatrzeć na zdjęcie z buzią malenstwa..mogę się gapić cały czas, to jednak najwiekszy cud i szczęście dla człowieka. Obyscie jak najszybciej juz też mogły to przeżywać a ja będę wtedy z przyjemnością to czytać:) Bimbalka masz jeszcze ten katar czy kaszel? i jak się ogolnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no wlasnie ma zastepstwo za dr M;) i jest w czwartek:) a dr A to moj Gliwicki lekarz prowadzacy;) hehe prowadzila moja pierwsza ciaze;) musisz drazyc jak u niej jestes, zreszta tak samo jak u dr M:) Ja tylko nie chce dr Cz. Bylam u niej 2 razy i o 2 razy za duzo:) chyba ze to ze mna jest cos nie tak nie nie umiem z nia rozmawiac:) taka opcja tez jest;) Iwcia czytajac Twojego posta poleciala mi lezka, twarz dzidziusia na USG to chyba najwieksze szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallaa może na wizytach ta dr A jakoś inaczej podchodzi, ale na badaniach mi nie odpowiada;) może dlatego ze miała znowu godz opóźnienia i potem da się tez odczuć że bardzo się śpieszy. A co do dr Cz to ja mam takie same zdanie akurat jak Ty ale wiadomo jeden bedzie zadowolony drugi nie. Zobaczymy jakie wrazenie bedziesz miala po dr P bo tą akurat chwale i to bardzo. Ogladam właśnie plytke i fajnie gdybym wiedziala co ta moja dzidzia gdzie ma bo tylko żebra jestem w stanie rozpoznać;) pogoda piękna dzisiaj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry dziewczynki jakieś chmurki za oknem, oby deszczu nie było bo pranie wstawione. Iwcia juz prawie nie kaszle i katar po 3 tygodniach tez juz minął. Wczoraj tak pięknie na dworze ze spacerek zaliczony :) Teraz już album ze zdjeciami bobasa możesz zakładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bkmbalka no to dobrze że w końcu przeszło a chmurami mnie nie strasz bo u mnie sloneczkoni reczniki w pralce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Czesc dziewczyny u mnie pogoda super slonce swieci pranie wstawione teraz sprzatam i zaraz obiad robie ;) witam nowe kolezanki;) tak was czytam i sobie pomyslalam ze o tym tsh bo jak ja robilam u siebie to badanie w 3dniu cyklu to mi wyszlo 5,25 i mi nic dr Cz nie mowila ze jest wysokie i ze mam isc do specjalisty i zredukowac tabletkami zeby bylo niskie ;/ i teraz nie wiem co mam robic czy czekac na @ i 3 robic czy teraz po niedzieli i przed @ to zrobic ;/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja byłam u tej drugiej lekarki warchoł...coś tam- tam gdzie była Malinka i filmik rzeczywiście jest dłuższy. Dostałam chyba z 10 zwykłych zdjęć usg i trzy takie sztywne jak zwykłe zdjęcia do ramki bo buzię było idealnie widać. Wszystko zależy od tego jak dzidzia się ułoży tak naprawdę. Na ostatniej wizycie byłam z moja mamcią i tak się ułożył że zupełnie nic nie było widać. Jak pech to pech.Iwcia to mamy ten sam termin prawie! Mnie przesunął się na 10 sierpnia, tyle że ja tę cesarkę będę chciała, więc tydzień wcześniej. Wagowo też nasze chłopaki podobnie :) Najważniejsze że wszystkie badania wychodzą prawidłowo :) Witam wszystkie nowe Forumowiczki i apeluję o wpisanie stopek żebyśmy pod Waszymi wpisami miały Wasze historie, bo ja już zupełnie nie ogarniam która to która.. ;-/ przepraszam... ALE KCIUKI TRZYMAM ZA WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was jeszcze pytanie - gdyby się nie udało za pierwszym razem, to jak wygląda stymulacja do transferu mrozaczków? Czy tak samo jak do punckji czy już mniej tego?Mam nadzieję, że nie trzeba już robić żadnej przerwy z Marvelonem tylko bach i od razu stymulacja do transferu. I jak szybko następuje kolejny transfer? Kurcze, codziennie wstaję i biję się z myślami i co będzie jak się nie uda, a jak się uda to będę najszczęśliwsza na świecie. Normalnie wahania nastrojów... :P Zmykam na spacerek z M. Miłego dnia dla Was!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina moj filmik trwa 7 minut z czego 1.5 minuty to kręcenie sie plyty na otwieranie i zakonczenie..zdjecia mam tylko 3!;) i Ty tez, płaciłaś 99 a masz tyleeeee? Nawet nie mówię M bo sie wkurzy. Ja nawet juz na korytarzu czekalam az plytka sie zgra 1.5 minuty bo P dr tak się spieszyło zeby juz nast pare mieć u siebie...wrrrrrr. A olać to nie będę się wkurzać;) ja też chce cc, tyle się nasluchalam od rodzacych naturalnie że cała wydygana jestem i niech mnie lepiej tną niz mam drzeć się w niebo głosy;) Madalinka ja do transweru mrozaczkow bralam tylko tabletki encorton i estrofem a potem oczywiscie doszedł fragmin. Mozna od razu podchodzic w nast cyklu ale ja o tym nie wiedziałam i pojechalam dopiero na wizyte po@ a to juz bylo za późno i zaczęłam od nast cyklu. W sumie nie żałuję bo byl mi ten miesiac przerwy potrzebny i widac ze oplacilo się poczekać. Jak chcesz od razu podchodzic to na wizytę najlepiej umawiac się juz przed @ zeby Ci leki przepisali bo ja bralam od 3dc....ale przeciez uda sie teraz nic sie nie martw na zapas:) Ja juz tez się gubię co ktora z nas tutaj miała dlatego faktycznie dajcie dziewczyny opisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny super pogoda pranie się suszy na balkonie , obiad tez zrobiony teraz wypoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my tez po obiedzie juz jestesmy i ide teraz sprzatac moje cztero kolowe dziecko bo kupiec ma przyjechac zobaczyc i moze kupic wiec trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat no to nakręcaj tam kupca na Twoje cacko;) ja też dzisiaj pobrałam sporo witaminki D aż buzia zaczerwieniona;) potem piekę kiełbaski pierwsze w tym roku mniammmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co posprzatalam auto a tu przyjechal kupiec ogladac :) dziewczyny no i co wiecie kidy najlepiej robic to TSH :) odpi prosze :) i kidy najlepiej jechac do gyn zeby sie umowic na nastepny transfer bo jak dzwonilam do nich to mi powiedzieli jak bede miec @ a tu jak nie bylo tak nie ma i nic na to nie wskazuje i nie wiem co mam robic :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kwiat to superowo stawiasz szampana i razem świętujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×