Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Co do wizyty to ja ostatnio byłam 16dc i dr powiedział ze robimy transfer w tym cyklu na naturalnym tj bez estrofemu. myślę że dobrze będzie kolo 10 dc jechac wtedy patrzą na endometrium czy dobrze rośnie i jakie leki dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Bimbalka:) no to stawiam wszystkim po lampce szampana :) oczywiscie ze pikolo bez alkoholowego :)no to pijemy :) dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Badanie TSH możesz zrobić kiedy chcesz, tak zawsze mówił mi dr M. Ja czasami miałam robione w gyn po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Kwiat ja nie musiałam nigdzie chodzić bo dr M tez jest endokrynologiem. Dziwne ze dr Cz nic z tym nie zrobiła bo ja musiałam mieć na każdą wizytę nowe badanie. Lekarz mi tłumaczył ze dla starających powinno być między 1 a 2 te 2,5 to max ponieważ grozi to poronieniem albo problemem z zajściem w ciążę. Ja przez te wyniki czekałam parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka mi Cz nic nie mowila o tym ze mam za wysokie TSH tylko ja sama zobaczylam wyniki co robilam i porownalam z tymi co piszecie na forum wiec stwierdzilam sama ze we wtorek lece do swojej przychodni i robie badanie i umawiam sie do lekarza tyko musze zalatwic skierowanie a po za tym po tranferze co mi sie nie udal to mam bardzo suchom skore i wlosy mi wypadaja kupilam sobie oliwke i maz mnie smaruje co wieczor i to moglo sie przyczynic do nie udanego transferu a z doktorem M tez mialam kilka wizyt co nie bylo Cz i tez widzial nasza kartoteke to tez nam nic nie powidzial a my tez zesmy sie nie zapytali ( M mi robil transfer i musial sie zapoznac z moimi dokumentami to chyba by mi powiedzial ze nie robimy in vitro bo tsh jest za wysokie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wogole nie zwracaja uwagi na TSH. Ja zbadalam TSH bo dostalam skierowanie na TSH od kardiologa. Wyszlo ze mam 3,38 wiec poszlam do endokrynologa, dostalam Euthyrox. Przed calym zdarzeniem mialam nieudany transfer zarodka. Na kolejnej wizycie kontrolnej w gyn poinformowalam tylko o moim TSH i o endo i o Euthyroxie ale jakiejgos entuzjazmu nie zauwazylam. Wiec teraz kobity to ja sie sama zastanawiam co jest grane?!?! TSH BARDZO WAZNE jest wedlug ginekologow endokrynologow a nam w klinice przed invitro nikt tego nie kontroluje... WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dla nich tsh chyba nie istnieje a to dla nas przyszlych mamusiow jest bardzo wazne a jak ktos nie wie tak ja nie wiedzialam to wszystko co wczesniej przechodzilam poszlo na marne bo tak teraz na spokojnie przemyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
To ja już sama nie wiem jaki jest klucz, byłam pewna że wszystkie mamy takie badania robione bo to było pierwsze jakie mi zlecił dr M i od razu dostałam eutytox a na kolejnych wizytach jak nie spadło to miałam zwiekszona dawke. Dr mi tłumaczył ze zima jest większe zapotrzebowanie i może dlatego nie spada. A Tobie nikt na to nie zwrócił uwagi. Ja myślę że oni nie czytają dokładnie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej proszę o podpowiedź do osób którym się udało:) jakie miałyśmy objawy ciąży kilka dni po transferze? Czy plamienia zawsze występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gościa- objawy są lub ich nie ma więc nic poza beta nie będzie jasną odpowiedzią. Ja osobiście miałam plamienie implantacyjne dokładnie w 6 dobie po transferze, ale jestem tu jedyna. Bóle piersi, podbrzusza czy krzyża jak na kolejną miesiączkę to też może być objaw, chodź może to być równie dobrze po prostu ona. Wcinaj ananasa, wszystkie wierzymy w moc kwasu foliowego który on zawiera. Nio i łykaj wit D. Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) plamienia nie było tylko lekko podwyższona temperatura nie wiem czy to może być objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mnie akorat sie nie udalo ale 6dpt mialam plamienie a potem i w 16 dniu ale za pierwszym razem jak dostalam plamy to pojechalam do gyn i polozna mi powiedziala zebym sie nie martwila tylko to kontrolowala jak beda silne to mam zadzwonic do nich :/ a na necie czytslam to u 20 lub 30 procentach sie zdaza ze ooscyt sie zagniezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mnie akorat sie nie udalo ale 6dpt mialam plamienie a potem i w 16 dniu ale za pierwszym razem jak dostalam plamy to pojechalam do gyn i polozna mi powiedziala zebym sie nie martwila tylko to kontrolowala jak beda silne to mam zadzwonic do nich :/ a na necie czytslam to u 20 lub 30 procentach sie zdaza ze kobiety po tranferze plamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to ze nie ma reguły raz plamienie oznacza ciążę a raz nie ;) bądź tu człowieku mądry i nie zwariuj;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja właśnie mam od dwóch dni podwyższoną temperaturę i właśnie czytam, że może, ale oczywiście nie musi to być pierwsza oznaka ciąży. Oczywiście liczę na to, że jest. :D Dziś mam 6 dpt, czuję się ok, trochę zmęczona, dziś głowa mnie trochę boli i kręgosłup mi nawala, ale jestem zdrowa. :D Czuję też dół brzucha jakby na okres, ale na pewno u mnie sam nie przyjdzie bez wywołania - uroki PCO. Hehe siedzę i czekam na oznaki, że się udało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to ja mialam tak samo jak ty plamienie w 6 dpt a jak u ciebie z tsh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 9 dzień po transferze. Tylko lekko podwyższona temperatura i kilka dni temu ból jajnikow. Ogólnie więcej sobie wmawiam niż dzieje się w rzeczywistości. A najbardziej martwi mnie to że moje zarodki nie wytrzymały i nie mam mrozaczkow :( czyli czekanie 3 miesiące na stymulacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam plamienia implantacyjnego, jakoś w 3 dzień miałam klucia z lewej strony a potem ciąglo mnie podbrzusze i ból pleców jak na @. Kazda z nas przechodzi to wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro juz masz 9 dpt to zasuwaj na betę:) w poniedzialek juz będziesz wiedzieć, czekanie na wynik jest straszny:( ja się telepałam jak galatera przed odebraniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny ide oddac sie mezowi a potem nogi trza trzymac w gorze przez 15 minut to ponoc dobre na ciaze tak slyszalam od szfagierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przez to zarodki nie przetrwały te w laboratorium to te u mnie w brzuchu pewnie wcale :( ja jestem takim pechowce ze na cud nie licze. Moje zarodki podobno klasy b to chyba marne. Do poniedziałku zwariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też robiłam świece po ... i nic chyba za słabo:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mi tez 2zarodki przestaly sie rozwijac w 4 dobie i poszly na likwidacje bo dzwonili do mnie z labolatorium pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak się o tym dowiedziałam to już straciłam nadzieje. No ale trzeba walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tym jak miałyście transfer to ktoś do Was dzwonił z laboratorium co z pozostałymi zarodkami? Bo ja założyłam, że jak nie dzwonią to wszystko ok. A może powinnam tam zadzwonić i dopytać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat..stosunkowo udanej nocki;) ja też robiłam świecę wiele razy no ale chyba tez za słabo;) gość nie martw się bo czasem ładny zarodek odpada a ten mniej ladny się zadomowi. Pamiętaj że oni je oceniają na podstawie wygladu a nie tego jaki jest faktycznie silny. Ja podczas pierwszego transweru miałam podane 2 bardzo dobre i zaden ze mna nie został a wiele razy czytałam że te słabe się dziewczynom przyjely. Wytrzymasz do poniedzialku, Madalinka do mnie dzwonili chyba z tydzien po ile zarodkow przezylo, ile zamrozili i jakie. Zadzwon sobie zapytac to bedziesz wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iwcia. Poczekam do poniedziałku, może zadzwonią a jak nie to ja będę próbować. :) Dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×