Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja już po wizycie, dobrze że ją przesunęłam po badaniach prenatalnych bo się wiecej dowiedziałam niż z tych badan a wizyte mialam aż 40 minut dzisiaj. P dr A wpisała mi na prenatalnych że mam wysoko łożysko a okazało się że jest nisko:( no i zero podróży, dzwigania, mało chodzić i duzo wypoczywać:( już mam stresa, niby powinno sie podnieść ale nie musi i wtedy juz wiem że poród bedzie przez cc. Jak sie gdzieś tam przesunie to może trafić na jakieś naczynko krwionośne które może peknac i krwawic..zero zbliżeń.., maluch ostatnio był ułożony posladkowo a dzisiaj juz główką do dołu i waga 550 gram. Od razu wiedzialam że jakos się przekręcil bo gdzie indziej czuję ruchy od soboty, na dole juz wcale mnie nie kopie. Dobrze że dzis mimiałam tą wizytę bo bym była nieswiadoma co mi grozi a wczoraj okna myłam no bo przeciez niby bylo wszystko ok:(aaa i to byla moja ostatnia wizyta w Gyn, rozmawialam z dr P i również jest za zeby chodzic juz u siebie tam gdzie mam blisko. Szkoda troche bo z dr P jestem bardzo zadowolona ale sama mowilacze za jakis czas brzuszek i taka podróż raczej nie bedzie wskazana a jeszcze teraz jak nie wiadomo czy to łozysko się podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ja wyszłam z Gyn 9.45 a Ciebie mijałam na parkingu jak wyjezdzalam autem to Ty stalaś i kopalas coś w bagażniku w takim jasnym autku :) poznalam Twojego Meza po bujnej fryzurce i kolczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa ja wszystkie swoje wyniki mialam od razu na nast wizycie w kartotece takze nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to teraz wypoczywaj jak najwięcej! To co to kurcze za lekarz ta dr A?! Masakra:-( i weź tu ufaj lekarzom.. szkoda słów. Malaa ja moje wyniki tez mam w kartotece i nie mam pojęcia jakie były. Elusiowo pisz zaraz po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia10 ja mam ten sam problem. Nisko lozysko. Tak stwierdziła moja ginka miesiąc temu. Biore duphaston nospe i mnóstwo magnezu. Zero sexu. Zero wysiłków jakichkolwiek. I oczywiście leżeć i odpoczywać. Jutro mam prenatalne i liczę na to ze łożysko jednak się podniosło bo podobno tak się dzieje w ok 20 tc. Stresuje się bardzo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka1
Witam wszystkie starajace jak równiez juz te szczesliwe:)Ja w klinice mialam 4 ins w tym 3 udana ale na krociutko...na forum weszlam bo zastanawiam sie na in vitro - do ktorego juz zostalismy zakwalifikowani przed trzecia iui rok temu...potem nagla euforia udane uiu a potem niestey gorycz po stracie...czy któras z Was jest 35+ i strara sie lub juz jej sie udalo - pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Zosienka a u kogo masz te prenatalne? ta dr od Malinki i co Catarina u niej byla to niby z lekka lepsza jest;) ja z tej swojej juz na 1 badaniu nie byłam zadowolona i potem miałam juz nie isc ale przełożyłam wizytę no i znowu do niej trafiłam. Witam nową koleżankę ja jestem 35+ a dokładnie 36 latek mam. Zosienka a mówił Ci Twój lekarz że można krwawić? ja się teraz naczytałam i już mam dosyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia10 mam wizytę u dr Rozmus. Pierwsze miałam u pana Szwaczki. Mało komunikatywny gościu. Liczę ze jutro będzie lepiej. Moja ginka nie mówiła nic o krwawieniu czy plamieniach. Ale nastraszyla mnie kobitka. Macica mi się "stawiała" dlatego rozkurczowa nospa 3 x dziennie. Przy każdym małym skurczu drżałam ze strachu. Nadal to czuje ale dużo odpoczywam i mam nadzieje ze będzie dobrze. Czuje kopniaczki mojego maleństwa i tym sobie tłumacze ze może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie dzisiaj wystraszylam a najbardziej tego ze mozna zacząć krwawic i wtedy od razu do szpitala. To masz badanie właśnie u tej fajnej ponoć co dala Catarinie wiecej zdjęć malych i 3 widokowkowe, a ja mam tylko 3 małe:( i jeszcze na plytce tak wszystko szybko lata że nic nie widać, chyba za szybko mi tym po brzuchu jeździła, ta sama zasada co podczas kamerowania podejrzewam. Dzisiaj mialam zwykle usg nie 3d a lepiej wszystko widzialam:) tak długo i powoli mi robiła że jestem mega zadowolona, no i nawet gdy nie dostrzeglam co jest gdzie ;)to dr P mi wszystko tłumaczyła. No to nas 35+ jest tutaj więcej:) ja dzisiaj dostałam skierowanie na glukozę, ponoc nieprzyjemne badanie. Pije się , potem czeka godzine na badanie a potem 2h i znowu badanie. Tak mi napisała w opisie i ponoc trzeba byc caly czas w poczekalni zeby nigdzie nie zaslabnac..muszę o tym dokladnie poczytac. Trzeba to zrobić miedzy 22 a 28 tc takze Zosienka też powoli się szykuj na tę przyjemność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jsk miałam ułożenie pośladkowe to bardzo czułam ruchy, czasem nawet zabolało a teraz jak jest główką juz do dołu to mało co czujeni zupełnie inaczej..chyba jednak wolałam tą pierwszą opcję bo nie bałam się aż tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak test obciążenia glukoza 75 g . Musisz być w poczekalni bo czasem słabo się robi i kobiety wymiotujapo tej glukozie. Także lepiej jak będziesz na miejscu. Tylko jak "zwrócisz" to całe badanie do d... trzeba powtarzać w innym terminie. Ja nie przepadam za słodkim Bleeee. Wez sobie cytryne. Możesz wcisnąć do tego roztworu. Będzie bardziej znośne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, tam to bylam ja. Moj T to z tych niepozornych ;-) a tak serio to jego decydowanie latwiej zauwazyc niz mnie, taka myszka :-) Kolejna wizyte mam za dwa tygodnie. Usg, jak wszytsko bedzie ok to okolo 6 maja zaczynam stymulacje-musze dokonczyc opakownaie tabsow i musi zaczac sie @. Bede miaal krotki protokol z ntagnista, to juz wiem. Az sie nie moge doczekac. Pan Dr powiedzial, odnosnie naszej slabej armii, ze"potrzebujemy 6 plemnikow, i my je tam znajdziemy " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek no to jeszcze trochę i czekamy na kolejną mamuśkę:) szukałam Cie po Gyn ale nie znalazlam, dopiero przy wyjezdzie z parkingu patrzę co to za kobitka buszuje po bagażniku że jej nawet nie widać tylko same nogi i jakiegos pana z czarną teczka;) od razu szukałam czy ma kolczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah obiecalam dziewczynom z GC, ze przytargam nastepnym razem dlugopisy do recepcji, bo bidulki ciagle braki maja :-) A, ze towaru kupa w samochodzie, to i nozki tylko bylo widac, podobno smiesznie wygladam, jak tam czegos szukam, klientki zawsze sie smmieja :-) Wiec tak czy siak przyjmuje fluidki ciazowe i czekam na stymulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy za pierwszym razem mozna ze soba zabrac dwa zarodki? Tak mnie to ciekawi czy jest wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny juz jestem widzieliśmy bijące tętno i zarodek. Popłakałam się dr.Cz kazała nam wybrać ginekolog powiedziałam ze dr.P wiec ok mam za tydzień do dr.P wizytę na 10.40 ona mi założy kartę ciąży i mam zrobić badania podstawowe. Dr Cz napisała jakie i juz z wynikami do dr P. Zadowolona ze na się udało. I że mężowi się tak poprawiło nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek jesli jesteś 35+ to na bank mozesz, ale jesli mlodsza to niby lekarz decyduje ale w Gyn chyba mozesz bo Hope proponowali 2 a jest młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch miesiecy mam 30, ale tak sobie rozmawialismy, czy ze zwgledu na wieksze szanse nie chcielibysmy miec Twixów :-), hmmm musze zapytac dr M na wizycie czy sie da. A powiedzcie mi, czy dr M to zawsze ejst taki malomowny? Bo dowiedziec sie mozna wszytskiego, ale pytac to trzeba intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo no to skoro juz jest bijące serduszko to masz prawo płakać ze szczęścia:) teraz dbaj o siebie bo poczatki są najgorsze a z dr P bedziesz zadowolona mi było dzisiaj żal że bylam u niej ostatni raz ale powiedziala ze mam sie odezwac po porodzie i wracać po rodzenstwo:) Fifaszek bierz 2 zarodki zawsze są większe szanse, u mnie z 2 przyjął sie 1 i u Malinki również a nawet jak będą bliźnięta to dacie radę;) powiem Wam że teraz jak mam jednego malucha u siebie i pomyślę że mogły być 2 to z lekka jestem wydygana;) teraz juz mysle co musze kupic i jak to ogarnąć z jednym i mam stresa a co dopiero 2 takie bobasy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziękuję a myśleliśmy ze nam się nie uda. Dlatego dziewczyny uda się i wam trzeba wierzyć do końca. Ja teraz się boje żeby nic sie nie stalo dotrzymać najgorszy początek gdzie się ma obawy. Zadzwoniłam przełożyła se wizytę na 8.40 bo mąż chce ze mną jechać. Tak się ucieszył a jak zobaczył bijące tętno jak się uśmiechnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi postu nie dodało. ? Bierz 2 i tyle!:) a dr M jest mało rozmowny ale za to skuteczny.Elusiowo bedziesz zadowolona z dr P, super babka, dzisiaj ze 3 razy mnie jeszcze pytala co chce wiedzieć i jakie mamy pytania. Bijące serduszko bezcenne co?:) dopiero bedziesz plakac jak je usłyszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz po insemincji. Trzy pęcherzyki w tym dwa 22 mm i jeden 20 niepęknięte wiec nie wiem czy to lepiej czy gorzej. mam nadzieje ze pękną szybciutko :D teraz leże plackiem a za kilka dni ponowny monit i zobaczymy :D czekanie dobija. jest jakiś sposób zeby im pomóc ? Elusiowo gratulacje. To wspaniałe i intensywne emocje. Spokojnych i nudnych 9 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas no to teraz nózki w górę i trzymamy kolejne kciuki. Wiem ze Elusiowo dr Cz kazala po inseminacji poprawić wieczorem z mężem jeszcze naturalnie i z tego co zauważyłam bo jej nie było na forum to walczyli Twardo!:) Elusiowo dobrze mówię?;) takze chyba przytulanko po jest wskazane bo tutaj może i pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zabieg przprowadzała p. dr P - jesetm super mile zaskoczona. Przemiła i ciepła osoba. Pierwszys raz czułam ze lekarz ma czas i może odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, które skrzętnie odszukiwałam w swojej głowie :D iwcia wszytko ok tylko mój luby juz wsiadłw samolot bo musiał wracac do pracy :( i nici z przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Elusiowo a który konkretnie masz tydzień??? Ja mam pierwsze podglądanie w sobotę i lekko się stresuję czy wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×