Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

catarina najlepiej rok po roku - choc to niełatwa decyzja. powiem szczerze ze 100 razy latwiej dycydowac sie na pierwsze dziecko. ale najlepiej wylaczyc myslenie bo pozniej rozne "kwiatki" wychodzą i jest problem. jedynakowi cięzko na swiecie a im mniejsza roznica tym lepszy kontakt ze soba beda mieli :D. jak nam wyjdzie to po roku, dwóch planuje trzecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas jak dostalam skierowanie to na drugi dzien pojechałam z nim do szpitala i po poludniu już wychodzilam z wynikiem, tylko po wypis na drugi dzien jechalam. Dluzej się czeka zeby Cie do ginekologa zarejestrowali chyba. Ja akurat po droznosci czułam się fatalnie:( miałam glupiego jasia i jak potem mnie M zobaczył to uslyszalam " Boszzeee wygldasz jak śmierć" taka byłam blada i slaba a caly wieczór wisialam nad wc, takze ja akurat ten zabieg dobrze nie wspominam. Catarina ja jak ogarnę tego malucha chcialabym wrócić po kolejnego ale pewnie zmienie zdanie jak ten maluch się urodzi i będę ledwo żywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Miłego dzionka kobietki ;) Ale rozwinięte to nasze forum. Bimbałka miłego pobierania krewki! Będzie wysoki przyrost pewnie. Teraz zaczniesz przeżywać początki ciąży tak jak nasza Iwcia! Są objawy to panika a jak nie ma objawów to jeszcze większa panika. Iwcia jak kopniaczki maluszka? są? Pijemy kawkę i częstujemy się ciasteczkiem"pozostałością z wczorajszej imprezy" Catarina uważaj na tą jelitówkę...dużo pij i pewnie ta kiszona kapusta byłaby przydatna. Tylko nie każdy lubi. Malinka ty już uciekaj naL4 bo praca nie zając i nie ucieknie. A ty i Hanusia jesteście teraz naj.naj...ważniejsze ;) Iwcia mam nadzieję że odpoczywasz dużo i nie korzystasz z pralki jak jesteś sama!!! Bo najgorsze takie wieszanie prania przy twoim łożysku. Malaa chyba masz dzisiaj wizytę? nic się nie bój ..jajeczka będą wypasione. No i cała reszta" bo tyle was tutaj że nie można zapamiętać" mocna trzymam za was kciuki...żeby ten tydzień był dla nas pomyślny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kas jak tylko dostaniesz skierownie od gina to dzwonisz albo jedziesz do szpitala. Jak nie bierzesz tabletek anty to robia ci badanie w okolicah 9-12 dnia cyklu. U mnie niestety okazalo sie, ze mam uczulenie na opiaty"glupi jaś" i ciezko to przeszlam, ale sa dziewczyny, ktorym zupelnie nic nie jest i od razu po badaniu do domku wychodza. Ja robilam w szpitalu w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej dziewczyny-fajne,że się rozwinęło forum,aż ciężko się wtrącić...ja mam dziś wizytę w Gyn...mam nadzieję,że mimo nieudane pierwszej próby będzie pozytywna-tzn.,że nie będziemy musieć długo czekać na drugie podejście...ja też mam silną endometriozę i się boję,że jak za długo nic nie będziemy robić to znowu będę musieć się operować a tego to się panicznie boję...tak bym chciała być już w ciąży i te całe leczenie zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) obudziłam się rano jak M szedł do pracy i przysnelo mi się na nowo. Ritta to ja poproszę wirtualny kawałek ciasta bo nie mam a ja zrobię kawę. Pranko robie ale wieszam nisko na tej stojacej suszarce, ogolnie to ciągle zapominam o tym łozysku bo dobrze się czuje i zapominam że coś tam w srodku mam nie tak:( kopniaczki są raz mocniejsze raz slabsze, zalezy jak mi sie przekreci maluch. Najmocniej jak posladkowo lezy tak jak na poczatku bo wtedy obrywam chyba z "tyłka";) Bimbalka pisz od razu wynik;) a Elusiowo miala tez robić chyba dzisiaj betę? chyba że coś namieszalam. Wstaje z wyrka się ogarnąć no wygladam jak yetti;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
czesc dziewczyny, witam sie porannie. Zimno dziś jak diabli :/ transfer miałam 11.04 -kiedy powinnam zrobić I betę? jutro? czy zmaiast robić ją 2x w odstępach 2 dniowych moge zrobić raz w 12dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Powodzenia dla wszystkich i samych dobrych wieści dla sprawdzających dzisiaj :D gość dzieki za informacje! mam nadzieje ze nie bedzie trzeba robic tej droznosci narazie jestem po inseminacji wiec ewentualnie dopiero w nastepnym cyklu zaczne sie starac o skierowanie. troche sie boje tego badania - czytałam o roznych przypadkach. Dziewczyny jezeli pojde na ta droznosc w kolejnym cyklu to ten cykl bedzie stracony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa trzymam kciuki! Lilaaa dlugo pewnie nie bedziecie czekac ja juz mialam kolejny transwer w nast cyklu a gdybym przyjechala na wizyte wczesniej to nawet mozna podchodzic od razu. AnkaSkakanka miałaś blastusia? Ja ostatnio dopiero doczytalam tutaj i sprawdzilam w papierach ze bete robilam juz w 7dc a nie jak bylam przekonana ze w 9 i juz mi wtedy wyszla. Chyba musisz zrobić ja 2 razy, mi przynajmniej tak kazali ale ja nawet robilam trzecia sama dla siebie zeby byc spokojna ze nie spada. Jutro masz 10d takze juz powinna wyjsc nawet nie przy blastusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie gosc byl to Fistaszek :-D Zdania sa podzielone, niektorzy uwazaja ze nie powinno sie starac zaraz po a inni, ze wtedy sa najlepsze wyniki. z tym, ze nie sadze, aby robili ci inseminacje zaraz po. Ja sie ciesz, ze zrobilam Pan dr powiedzial, ze nie ma sensu podchodzic bez, bo mielismy juz zaplanowane AID, a to kosztuje kolo 2000. Mowil, ze to sporo pieniedzy i lepiej sprawdzic. I okazalo sie, ze niedrozne, pomimo, ze mam juz dziecko. Takze zycie nas czasem zaskakuje i kwalifikacja z automatu przy niedroznych. Trzymam dzisiaj kciuki za wszytskie betujace i odwiedzajace klinike :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas ja nie wiem jak to wyglada bo robilam droznosc kilka miesiecy przed inseminacja. Dopiero gdy wyszly drozne zaczęłam sie zastanawiac co jest nie tak i jeździć do dr H bo moja ginekolog rozkladala ręce ze juz nie jest mi w stanie nic pomoc. Wyniki nasze ok, droznosc ok..a dzieciątka jak nie bylo tak nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ; Fistaszek/gosc (?) buu coraz bardziej sie stresuje :( choc nie wiem po co bo i tak nie mam na nic wpływu... dziekuje w takim razie Fistaszek :D ja widze "gość" przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja mam dziś 3 dc to zobaczymy co zaleci...inseminacji robiłam chyba z 5 bez efektu...i po niej nie robiłam bety tylko zwykłe testy w dniu planowanego okresu...ja mam to szczęście ze jak już zrobię zwykły test to zaraz dostaje@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas nie stresuj się musisz myśleć że się uda a jesli nie to wtedy będziesz myslec co dalej. Teee Fifaszek czy Fistaszek?;) może Ci wybaczymy za ten brak Dzien doberka!;) ciacho rano do kawy wirtualne stawiasz i pomyslimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaa ja tez zawsze robiłam testy a zaraz po nich @. Ale teraz miałaś transwer czy ja coś pomyliłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze ze jestescie - czuje sie jakbym poszla z rana na plotki do koleżanki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś u Lili pomyliłam;) upssss. U Was tez tak pizga na dworze? Ja jeszcze siedzę przy kawie ale zaraz zabieram się trochę posprzątać a jeszcze muszę Pita zanieść do US bo ja zawsze na sam koniec oddaje:) a jeszcze mojego psiaka na obcinanie zapisać bo już szura prawie włosami po ziemi i mi znosi wszystko do mieszkania..i jeszcze te dziadowskie kleszcze łapie bleeee:( ja dopiero na maj mam się rejestrowac w ostatnim tygodniu kwietnia i tez pewnie będę miala stresa u nowego lekarza ale u niej na oddziale chce rodzic to może zawszempotem bedzie mi raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jest zimno i wrednie wieje. byłam tylko na chwile na spacerze z psem i siedze w domu. byle sie nie przeziębić ;) dziewczyny czy Wy tez jesteście wiecznie głodne po tych hormonach? ja normalnie chyba bede musiała jakąś kłudkę na lodówke założyc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to zabierz moje pity bo też leżą jeszcze w domku ;) Ciekawe czy będziesz zadowolona z lekarza ale jak chcesz rodzić tam to lepiej już zaliczyć wizyty u tego ostatecznego lekarza. Ale wieje i zimno....bbbrrr Kas ja też jadłam i jadłam przy hormonach...coś strasznego....ciągle głodna byłam. Hope jak tarczyca? Jadę jutro na badania. Podesłałaś tyle artykułów że aż głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Iwcia -mialam 2dniowe zarodki,przy blastusiach chyba szybciej mozna testowac.Kas-mnie sie chcialo jesc jak wlaczylam progesteron po punkcji.masakra taka glodna bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas ja bylam taka glodna na poczatku ciąży, powiem Ci że dobrze znosilam wszystkie leki, nic nie tyłam nic mnie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Tak miałam antyki,stymulacja i transfer ale nie udało się a mrozakow nie mamy...więc trzeba wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Myśmy mieli antyki,stymulację i transfer...ale nie udane a mrozaków nie mamy...więc trzeba wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to AnkaSkakanka możesz jutro spokojnie testowac bo Malinka i Catarina tez miały 2 dniowe i w 10 dniu juz im wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala powodzonka dzisiaj:)) czekamy na info:)) Milego dnia kobitki:) ja w pracy mam urwaaanie glowy, ze nie nadarzam czytac Waszych postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 pecherzykow w wielkosci od 15 do 18 widocznych na usg!!!!!!! Chyba jest nienajgorzej:) pick-up w czwartek o 8:30:)Troszke sie uspokoilam;) uffff Iwcia dziekuje za wszystkie kopniaki wirtualne;) MalaMi jak jajniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaa no i stresior jednak byl nie potrzebny! super! kolejny krok do przodu :D a z tym głodem i hormonami to trzeba sie pilnowac. Całe zycie wazylam raczej mało pozniej po ciazy troche mi zostało ale zrzucialm pol roku temu 6 kilo ale cos mi sie wydaje ze nie utrzymie tego dlugo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Nie chce mi dodać odpowiedzi. Wyszło 1304 !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×