Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malaaaaaa
Bimbałka!!!! Wspaniała beta!!!!!! yupiiiiii !!!! :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa no i git ;) pecherzyki ładne;) Bimbałka kobito:) ja chce u Ciebie pierwsze tutaj bliznieta i koniec kropka!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamusi!!!!!! :) Wynik piękny :) teraz tylko dbać o siebie, dbać i jeszcze raz dbać. Po 3 miesiącu odetchniesz z ulgą :) Mala, ilość pęcherzyków to jakieś szaleństwo :) oby wszystkie były tak silne jak mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaa no i dałaś radę z pęcherzykami ;) Bimbałka a może tak ...parka.....dziewczynka i chłopczyk ;)super że dołączyłaś do mamusiek forumowych teraz malaa twoja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta Ty masz w środę wizyte czy cos przekrecilam? Catarina miałaś juz ten test obciążenia glukoza? Mi fala skierowanie i mam zrobic do 28 tc a najlepiej juz jak bede miala na wizyte u lekarza. A te 3 badanie ptenatalne to trzeba robić? Ja juz chyba tego nie robię, to jest to inwazyjne? No chyba ze trzeba ale jesli nie to nie ronie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala no to super Ci rosna:)) a w czwartek masz kolejna wizyte czy co?? Bimbalka gratulucje betka suuuper:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi w czwartek o 8:30 mam pick-up a w sobotę transfer. Pick-up będzie robił dr Polaczek bo dr Mercika niestety nie ma:( Mam nadzieje ze mimo to wszystko pójdzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na mam dostać te skierowanie na krzywą cukrzycową za tydzień dopiero jak będą mieć wizytę. Trzecie badanie przede wszystkim nie jest refundowane, nie wiem czy jest inwazyjne czy nie. Zaleca się go wtedy gdy dwa poprzednie wskazują na jakąś niezgodność. Ale gdy wszystko jest ok nie zaleca się, ponoć już wszystko jak należy widać na normalnym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Juz masz teraz w czwartek ?? Woow a ktory to bedzie Twoj dzien cyklu?? Ja dopiero w srode sie dowiem jak tam moje pecherzyki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka gratulacje:) pięknie rośnie:) Ritta jeszcze troszkę popracuję i zmykam na wolne, dziś też sobie zrobiłam luźny dzień i siedzę w domku:) Trzymam kciuki za Bielsko. Catarina mam prośbę, jak będziesz w Gyn to zapytaj dr J do którego tygodnia ciąży robi się tą krzywą cukrową, bo mi nic nie powiedziała ani nie dała skierowania a ja kolejną wizytę mam w 28 tc, wg tego co Iwcia pisze może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to ja na nie nie ide, niby jakąś igłę się wbija i od 1-3% ryzyko ze mozna poronic. Ja chyba w nast tyg zrobię ten test to potem juz na wizyte faktycznie zabiore. Jeszcze czekam na wynik cytologi moze w tym tyg juz bedzie. Zastanawiam sie nad ta szkoła rodzenia u siebie, ale w moim szpitalu nie będą rodzic to trochę siara do nich chodzic a potem nawiac..a w przychodni organizuje to moja panstwowa ginekolog z ktorej juz zrezygnowalam i tez nie ide;) jeszcze pomyślę co tu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jasne że zapytam. Na necie pisze że między 24-28 tyg należy ją zrobić. Także może zadzwoń sobie do niej żeby w razie "w " w następny czwartek podjechać po skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mi dr P mowila ze to sie robi do 28tc i na necie tez tak jest napisane. Na to nie trzeba miec skierowania ale dala mi bo mowila ze czasem laboratorium sobie zyczy i zebym potem nie biegała. W aptece chyba wczesniej trzeba kupić sobie glukoze(tak wyczytalam) ale zadzwonie do laboratorium zanim na to pojade. I tak musze jechac do tego przy szpitalu bo mam wpisane ze najpierw robie test po godzinie a następny po dwoch a u mnie w przychodni przyjmują 1.5 h tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka albo zadzwon sobie do laboratorium czy wymagają skierowanie. Ritta taka kolejka w US że wróciłam do domu, jutro podejscie nr2;) M mi sie każe wszedzie wpychac z brzuchem bez kolejki ale ja tak nie umiemmmm:( juz z nim nawet do marketu nie chce chodzic bo mnie przepycha do przodu a mi wstyd;)głupol taki że Wam mówię. W sumie to faktycznie teraz są jedyne okazje żeby trochę sobie to wszystko wykorzystac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka gratulacje!!!! Super! Mam nadzieje ze sie troche uspokoiłas ;) :D iwcia korzystaj z uroków ciązy nawet w kolejkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Malaa trzymam kciuki za twoje pecherzyki zeby ladne komoreczki z nich byly i sie pieknie pozapladnialy.Ja tez mialam punkcje w czw i transfer w sb.obie rzeczy robil mi rowniez dr Polaczek.nie wiem z jakim skutkiem ale obie procedury byly szybkie i nic nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do laboratorium, skierowania nie trzeba tylko muszę się dowiedzieć jakie stężenie ma być czy 0,5 czy 0,75. Catarina a kiedy Ty masz wizytę? Najwyżej w czwartek zadzwonię i dopytam panią dr w Gyn. AnkaSkakanka u nas też "działał" dr Polaczek, jak widać skutecznie:) Iwcia korzystaj z uprawnień, jutro zapewne będą takie same kolejki. Ja w US nie czekałam bo wyraźnie było napisane że ciężarne są obsługiwane bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do położnej w Gyn i podobno odchodzi się od 0,5 tylko stosuje 0,75, no i wskazane żeby zrobić. Im później się to robi tym możemy ze względu na sprawy żołądkowe gorzej go znosić. Z drugiej strony nie chcę wychylać się za bardzo skoro nic nie wspomniała o tym badaniu to może nie robić jeszcze i poczekać do wizyty? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co bym zrobiła, a kiedy masz wizyte? Jak w 28tc a zrobisz to w 29 to chyba nic wielkiego przeciez sie nie stanie, mi na kazdym badaniu prenatalnym wyszedl inny tydzien ciąży niż liczą od dnia@ -takze ja sama nie wiem nawet dokładnie który mam tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam w 28 tc, czyli skończy się 27. Teraz byłam w 25tc a w karcie wpisane mam 24 tc, że niby skończone tygodnie chyba podają. Czyli wg tego to podczas wizyty będę miała skończony 27 tc. I jak tu nie zgłupieć? ;) Zobaczymy czego dowie się Catarina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja bym się wstrzymała i poczekala do wizyty:) ja mam teraz 3 terminy porodu 17,8,11 sierpień...teraz pojadę to pewnie znowu nowy bedzie;) a pewnie i tak wyladuje na cc wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak zrobię, zobaczę co jeszcze się Catarina dowie albo do lekarki zadzwonię. Co do terminu to u nas 1 sierpnia, 29 lipca i 25 lipca, a że mamy mieć cc to trzeba tydzień odjąć. Szczerze to już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja juz po pracy siedzę patrze na te moje bety i dalej nie wierzę normalnie w szoku jestem ze się udało. Życzę wszystkim żeby Wam też się poszczęściło :) Kupiłam sobie witaminy pregna plus i będę zażywać od dziś :) Kiedy umawialyscie się na pierwszą wizytę od testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny na to bety niemialam tylko dzis bylam rano na badaniu krwi cukier mocz i jeszcze tam jakies duzo tego. Bo az po pobieraniu zakrecilo mi sie w glowie masakra. W srode mam wizyte u dr.P a tak pozatym to roznie juz mi rano nudnosci doskwieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zasuwaj bez kolejki do US i się nie przejmuj...korzystaj jak możesz ;) Tak kobietki mam jutro wizytę ale nadal jestem w czarnej d....... bo jakaś bakteria jest i dopiero jutro wymaz a wynik za 7 dni. Pewnie znowu jutro się nasłucham że jest okey...dobra owulacja,pęcherzyki antralne sztuk 6...no ale cóż blokada jajowodów ...bbrrr pewnie to sono-hsg bedzie za ok. 2 tyg. Cóż czekam cierpliwie i cieszę się z waszych sukcesów ;) a jest ich coraz więcej. A co do waszych 3 badań prenantalnych to macie zdrowe bobaski i chyba lepiej nie ingerować więcej. No ja bym się bała kobietki. Ale każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a może byś zrobiła ivf na cyklu naturalnym skoro masz pęcherzyki bez stymulacji? Może tak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka robiłam ale jak są te antralne w normalnej ilości to potem do tych 18-20mm dorasta tylko 1 sztuka.... Jeszcze te 2 tyg jakoś przeżyję. Mam bakterie i nie można robić hsg,a bakteria może być nawet z lutinusa ;) zawsze coś nie tak ;) Bimbałka cieszę się razem z tobą....który to był transfer?? 8?? ale w końcu jest radośc u was.....tylko dbaj o siebie i kropkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×