Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość AnkaSkakanka2
Bimbałka, elusiowo gratuluję i zazdroszczę tej bety. Ja sie boje iść. Chyba poczekam do 12dpt, wtedy już będzie 100% pewność, że nie i nie będę musiała robic drugi raz i przezywac na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ja byłam na wizycie w 22 lub 23 dniu po transwerze i już bylo widac puls serduszka:) Ty masz taką betę że pewnie i szybciej mozna dostrzec. Teraz czekaj na widok pulsika na ekranie i pewnie łezka w oku sie zakręci że masz w sobie nowe życie:) Elusiowo nie życzę Ci takich mdłości jak ja mialam;) wszedzie na "pawia"Cie bierze az strach bylo z domu wyjść;) Ritta trzymam kciuki za wizytę i musi być dobrze! A gdybys miała może zrobione to co Bimbałka? Bimbalka ja w 12dpt bete chyba mialam nawet nie 300 a Ty ponad 1000:) ja tam widzę podwójne szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj to szkoda ze tak nie da rady :( ale na pewno wkrótce coś się wyjaśni i nowy plan się pojawi. To był mój 9 lub 10 transfer juz się nie doliczam po tylu razach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia no ja mam chyba taka wysoka bo takie mam normy w laboratorium. Ta dzisiejsza wskazuje na 5 tydzień ciąży? Ojoj dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci wychodzi od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki? Ile tygodni teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest chyba najbardziej pozytywne forum , jakie znam :-) Az mi sie lezki kreca jak tak Was czytam, kazdej z nas sie zatem musi poszczescic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnkaSkakanka jesli wytrzymasz to zrob sobie w 12 dzień, ja chyba tu wszystkich pobilam z biegnieciem na bete;) 7dpt a sikacz 2 dni wczesniej:)w zyciu bym nawet do 10 dnia nie wytrzymala;) latalam pokryjomu przed M bo bym sie nasłuchala;) ale jak wyszla to od razu mu powiedzialam ze bylam juz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No wychodzi 5 tygodni to głupie te obliczenia bo wychodzi ze pierwszy miesiąc ciąży za mną i zaczyna się drugi???? Zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie liczy:) mi tez po becie od razu wychodzil 4tc a lekarz pierwsze co bedzie Ci sie pytal na wizytach o date ost miesiaczki i od wtedy liczą ciążę. Mąż juz powolutku sie cieszy? Wiem ze jest strach a najwiekszy na poczatku ale trzeba sie tez cieszyc tym co juz jest:) Fifaszek..jestem tego samego zdania! Trochę mamusiek juz tutaj jest a bedzie coraz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Jaka to była apteka w Krakowie z tym Lutinusem? Bo M będzie jechał to by kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka gratulacje !!!!!!!!! tak się ciesze tyle się naczekałaś na ten piękny wynik :-) my też dziewczyny doczekamy tylko musimy być wytrwałe jak Bimbalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jadę do gyn po moje wyniki przed histeroskopią bo przez tel nic mi nie powiedziały a w środę do mojego wcześniejszego gyn po zaświadczenie że się u niego wcześniej leczyłam i ile. Potem czekam na okres i umawiam się na histeroskopię ale to już w maju będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz tam zadzwonić do krakowa bo mogą nie mieć na stanie. Kraków ul J. Bajana 8, telefon 124172927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja w Krakowie to nie wiem, Ritta i Catarina chyba wiedza..zaraz zobacze na wczesnirjszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u was też taki straszny wiatr ;) co za pogoda...masakra ;) Iwcia a co mam zrobić to co Bimbałka? bo jeżeli badania które robiła to mam je dobre bo już robiłam wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie caly dzien wiatr i p**dzi. Wywialo mnie dzisiaj okrutnie. Ja uwielbiam wiosne, ciepelko, ptaszki i takie tam, a ostatnio najbardziej bociany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tym pisałaś Iwcia. Nie doczytałam że Bimbałka miała to robione. Jak podejdę do in vitro to pewnie to też zrobię ;) wszystko będziemy wiedzieć pod koniec kwietnia..początek maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie i przyszłe Mamusie! Kilka dni nie wchodziłam, ale widzę, że grono się powiększa i bardzo dobrze - gratuluję obecnym i życzę tego samego przyszłym. :P Ja dziś byłam na wizycie u dr Cz - pierwszej po nieudanym transferze. Okazało się, że mamy czekać minimum 3 miesiące przed następną próbą. Też tak miałyście lub słyszałyście o tym? Ja myślałam, że będzie szybciej. :( No ale nic. Mamy z Mężem zrobić badania genetyczne kariotyp i musimy załatwić wizytę u immunologa. Mam do Was pytanie - wiem, że któreś z Was już przechodziły poszukiwania w sprawie kariotypu - gdzie można zrobić najszybciej i najtaniej? Dr Cz wypisała nam skierowanie na NFZ, ale mówiła, że może być problem z odległymi terminami. Jak coś to jesteśmy zdecydowani na badanie prywatnie. W Gyn mają te badania po 430zł za osobę i na wynik czeka się 35 dni. Więc w razie czego nie ma źle. A wizytę u immunologa też może miałyście w Gyn? Bo mamy mieć wizytę podobno długą i ewentualne zlecenie badań. Wizyta 200zł u pana prof. Dajcie proszę znać jak macie jakieś wskazówki. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedna :-) jeszcze niedawno kariotyp w Invimedzie w Kato kosztowal 320, co oznacza 2 stowki w kieszeni za was obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do panstwowych badan to ja w listopadzie obdzwonilam wszystkie poradnie od Łodzi, warszawy po nasza Rude Śląska i Zabrze, terminy wtedy to byly na kwiecien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny na innym forum pisza, zeby jechac osobiscie do poradni Genom w Rudzi, ze czasem sie da cos zalatwic. sprobowc z kazdym razie mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka szykuj się na bliźniaki hihi masz mega bete:-D bardzo sie ciesze! Malaa widzisz są pecherzyki a tak się bałaś, to w czwartek wazny dzień:-) Ankaskakanka 3mam kciuki za równie piękną bete! Idziesz w czwartek na badanie czy jednak jutro? Madalinka to jesteś na tym samym etapie co ja. Robiłam kariotyp w zeszłym tyg na Mikołowskiej w katowicach, 380zł czeka się 35 dni i mozna robic to bad od pon-środy. U immunologa mamy wizyte w gyn na 26maja to był najwcześniejszy termin a dzwoniłam przed świętami! Więc umawiaj się od razu. Do genetyka tez juz mam termin na 10.06 jak juz będę miała wynik z kariotypu. Bimbałka napisz więcej o co chodzi z tym nacinaniem i klejeniem? kto Ci to zaproponował, na czym to polega i jaki koszt. Moze mi tez by pomogło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fifaszek. Jutro obdzwaniam poradnie genetyczne. :) Miałam problem z dodaniem postu, więc pewnie dodadzą się ze trzy podobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka pewnie chodzilo o embryo glue-taki klej co pomaga zarodkowi sie umiescic i zostac u mamysi, jezeli lekarz uwaza, ze trzeba to jest w ramach refundacji MZ, a nacinanie to nacinanie otoczki komorki jajowej, ze by plemnior sie latwiej dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zrobiłam sobie bad wit D i tsh, z wit D wynik będzie za kilka dni i drogie to cholerstwo 65zł zapłaciłam:-( a zeby nie było nudno tsh mam 0,127 mega za niskie, chyba przesadziłam z tą wodą z jodem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka dzięki bardzo. Czyli wszędzie czeka się 35 dni na kariotyp. U immunologa w Gyn nie ma terminów na maj, na czerwiec jeszcze nie znają grafiku profesora. Jestem dziesiąta w kolejce na termin w czerwcu - mam czekać na tel od dziewczyn z recepcji. Oby się udało w czerwcu. Kurcze to czekanie trzymiesięczne jest straszne. Wolałabym, żeby się już coś działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×