Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malaaaaaa
RITTA jak Twoje wyniki? Napisz jak po wizycie u endo;) JA tu szczekam na wiadomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
hej dziewczyny! jeszcze tydzień czekania! buuu ... jak to wytrzymac O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Malaaa chyba nie pójdę do endo. Nie ma moich wyników.....a zalogować się też nie idzie . Ale u mnie już tak jest zawsze...coś zaginie,coś zniknie. Po 12tej będe dzwonić czy znalazły się moje wyniki... Pewnie moją krew wampir wypił ;) Ale wysłałam formularz zgłoszeniowy może ktoś go kiedyś odczyta ;) Iwcia tyle się nie opalaj bo mulata urodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas a który masz dzisiaj dzień? Rita nie tylko Tobie cos ginie, mi w Bytomiu moja kartoteka zaginęła i miałam 2 wizyty w ciemno bo lekarz nie kojarzy przeciez co który pacjent ma:) a słoneczko to ja koffam tylko teraz tak lezakuje w pół słoneczku bo za długo nie moge i brzusio cały nakryty co by maluszkowi za gorąco nie było. Nie strasz mnie mulatem bo moj M by chyba zawału dostał jakby taki muzzzzinek się ze mnie wygramolił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia 7 dzien po inseminacji dopiero. jeszcze sporo czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno w 10 :D nie no poczekam do ponidzialku to bedzie 12. powinno chyba juz cos wyjsc jezeli mialo by sie udac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta dajesz czadu:D hahahahahha dzwon do tej durnej diagnostyki i powiedz zeby se ta karte wiadomo gdzie wsadzili! kurna co za system!! WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Hej dziewczyny, Fifaszek Ty masz imsi refundowane? Ritta-niestety normalna @.balam sie tego testowania ale sie nie spodziewalam ze go w ogole nie doczekam :( podejrzewam ze zaden zarodek nie rozwinal sie do blastocysty stad tak szybko miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa dzwoniłam ...i najlepsze że nadal nie ma moich wyników. A w tych głównych labo nikt telefonu nie odbiera!!! Cud nad cudami;) Tak jak mówiłam jakiś wampir wypił moją krewkę!! a taka ładna czerwona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
zadzwonilam do gyn bo na kartce pisalo zeby zawsze powiadomic ich o wyniku testu.Okazuje sie ze i tak musze jutro isc na bete -wymogi progamu i nadal brac progesteron-wymagane do dnia testu.:(((((*Na dodatek znalazlam info ze @nie powinna wystapic tak szybko i podczas brania duzych dawek progesteronu i takie szybkie wystapienie moze byc wynikiem zlego przygotowania sluzowki przed transferem.no koszmar jakis :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja jak dzwonilam w 10 dniu że mam betę 0 i czy mogę leki odstawić to położna kazala mi zrobić jeszcze raz betę i dopiero wtedy, ale ja juz na drugi dzien dostawalam@ i odstawilam leki bo i tak wiedzialam ze juz nic sie nie zmieni po takim wyniku. Polozna mi mowila ze musze mieć 2 bety do dokumentacji a potem nawet jednej mi nie wzieli bo mam wszystko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Cześć dziewczyny byłam dziś na wizycie u dr.P godzinne byliśmy w gabinecie musze powtórzyć badanie moczu bo wyszła mi jakąś bakteria ale to normalne podobno na początku ciąży mam zrobić na nowo wyniki jej wylać mm sem i mi napisze czy mam wykupić antybiotyk który mi przepisał. A tak to 7 tydzień ciąży na 5 grudnia mam datę porodu fasolkę rozwija się dobrze, prawidłowy przyrost, serduszko bije. Tyle się dowiedziałam masakra lekarz naprawdę z powołania . Robiąc usg wszystko mi tłumaczyła spokojnie pomału, mężowi tez pokazywała tłumaczyła. Jestem zadowolona dalej lutinusie mam brac i duphaston witaminę D kwas foliowy i acard mam brac. A metformax który brałam juz go mam odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo dobrze że wszystko ok i ze jestes zadowolona z dr P, super babka ja ją zawsze chwale. Mocz będziesz u niej pewnie robić co wizytę bo bardzo tego pilnuje, ja ciagle robiłam jadąc na wizytę ale to dobrze bo w moczu wychodzi wiele rzeczy. Ja tez jej meilem wysylalam zdjęcie wyniku i tez brałam leki takze nic sie nie martw. Wazne ze dzidzia rosnie i wszystko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:)) przesylam kazdej z Was wirtualnego torcika:) dzisiaj mam urodziny wiec mam nadzieje ze dzisiejsza wizyta u dr Cz przyniesie dobre wiesci....jakos sie obawiam tego wszystkiego:((mala a Ty jutro:**przynajmniej bedziesz to miala juz za soba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Elusiowo gratulacje!- jak Ci się TP przeusnie, to może w Mikołajki urodzisz :) malaaa i iwcia10 - pocieszyłyście mnie. Skoro u Was tez w okolicach 10dpt była @, to może nie jest to aż takie niecodzienne. Mam nadzieję, że to nie była kiepska śluzówka. Mąz mówi, ze mam zrobić tą betę, żeby nas nie odwalili z programu, ale ja się zastanawiam kto to sprawdzi skoro Tobie Iwcia nie kazali przynosić. Chyba zrobię dla świętego spokoju. Ritta gdzie to taki burdel w wynikami? w gyn? Malamii89 - wszystkiego najlepszego.Spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusiowo super! Gratulacje! małamii wszyskiego co najlepsze i szybkiego spełnienia wszystkich marzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami dawaj torcika bo mnie na słodkie wzięło;) a tak ns powaznie to wiadomo czego Ci życzyć...zdrowka i tego wyczekiwanego maleństwa, wytrwałości w tym wszystkim i pogody ducha:) a jeszcze 6 w totka na ten cholerny lutinus;) i obys go nie musiała za długo brać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny:-) Małami zdrówka i spełnienia marzeń szczególnie tego jednego:-* powodzenia na wizycie, napewno będzie ok i jeszcze w tym tygodniu będzie punkcja:-) Elusiowo super ze wszystko dobrze i widziałaś serduszko:-) A no i Malaaa trzymam kciuki za jutrzejszą punkcje! pewnie juz masz stresa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Malami życzę tego co dla Ciebie najważniejsze:) Elusiowo gratulacje kolejnych dobrych wieści. Ja wylądowałam na parę dni na zwolnieniu nie mam siły z tymi mdłościami, Iwcia10 mam nadzieje że dam rade. Dzisiaj dla świętego spokoju zrobiłam 3 bete i wyszła większa niż 10 000 a jestem w 27 dpt. NIe wiem dlaczego laboratorium tak pisze a nie dokładnie??? Trochę się uspokoiłam i czekam na wizytę do poniedziałku. Malaaaa trzymam kciuki za punkcję będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka beta ładna, mdłości są także wszystko będzie dobrze:) nie wiem jak bedzie u Ciebie ale mnie to męczyło;)nawet będąc na zakupach w markecie byly momenty że biegam do regalu z piciem bo nie wyrabialam;) troszkę źle bo to czasem ogranicza gdzies wyjście ale teraz juz przeszlo:) ale zgaga za to daje popalić:) nie ma co narzekac da sie przeżyć a najwazniejsze że jest malenstwo ktore to wszystko powoduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Elusiowo ciesze się ze wszystko dobrze z fasolką :) Ritta no i znalazły się wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Elusiowo ciesze się ze wszystko dobrze z fasolką :) Ritta no i znalazły się wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami wysłałam życzenia dla ciebie ale coś mi nie dodaje postu znowu. Jeszcze raz wszystkiego naj...naj....a najbardziej to spełnienia tego Jedynego Wielkiego Marzenia!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi Wszystkiego Najlepszego!! Zdrowka i szczescia tego w brzuchu i w zyciu!!! Dziewczyny posadzilam juz wszystkie mozliwe kwiatki;) ale mam stresiorrrra:/ Jutro o 8:30 mam punkcje i dalej mam stresa czy dr Polaczek znajdzie te komorki...czy beda prawidlowe i silne i czy sie nie rozpadna i czy bedzie co transferowac w sobote:( ojjjjj stresssssowo dzis troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziewczyny wyniki.....gratulacje ;) Pani z Bielska wysłała mi maila-była taka miła. Ale endokrynologa odmówiłam...pojadę za tydzień. Tsh-1,060 czyli ładne ale teraz pytanie do Was a może do Hope-bo to nasza ekspertka ;) Ft3-2,98 a norma 2-4,4 Ft4-1,27 a norma 1-1,6 nie znam się na tym...która mi wyjaśni czy dobre czy złe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń. Dziękuję wam dziewczyny nooo mdłości to ja też coś o tym wiem rano najgorzej ciężko wyjść ale później juz w porządku, za to w nocy czasem mnie taki zimno złapie aż się trzęse ale dr. P powiedziała ze to normalne. Jeszcze żaden lekarz tak nic mi nie tłumaczył dokładnie jak dziś ale zadowoleni jesteśmy z wizyty, najgorszy ten lutinus dwa opakowania musiałam wykupić ciekawe do kiedy się go bierze zapomniałam się o to spytać. Przesyłam fluidki dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×