Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość kwiat84
Czesc dziewczyny wszystkiego najlepszego malami szczescia i spelnienia mazen nawet tych najskrytszych ;) elusiowo piekna beta i ciesze sie ze widzialas juz fasoleczke na usg;) ja jutro jade do gyn mam na 12 ta do Cz a moja kolezanka @ jeszcze nie przyszla do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A jak dr P przyjmuje? Jest po południu? Tak ją chwalicie to może do niej bym poszła. Bo ostatnio dr M jest rzadziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dr P przyjmuje w środy od rana, ja zawsze tak na 9 się umawialam ale do ktorej jest to nie wiem. Zadzwon dopytaj bo moze teraz częściej jest, ale ja Ci ją gorąco polecam. Dr M to dobry specjalista ale juz do prowadzenia ciąży jednak dla mnie ona jest a pierwszym miejscu bo nie ma takiego pospiechu a wiadomo dr M ma zabiegi i więcej chyba wizyt. Tutaj możesz się wszystkiego na spokojnie dowiedzieć, mi nawet szkoda se teraz u siebie będę chodzić no ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny mozliwe jest zeby na lutinsie pobolewał brzuch jak na @ tak wczesnie tzn ok 20 dc (owulacja była prwadopodobnie w 14 15 dc). Lutinus nie zatrzymuje ze tak powiem calego tego procesu? normalnie cykle mam 30 dniowe a po duphaston'ie dostałam @ 37 dc. bo coś mi sie wydaje ze juz jest po "wszystkiemu" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas mnie po trsnswerze przy lutinusie bolało jak co miesiac na @ tylko ze mnie plecy bolą a nie brzuch, ale bóle miałam takie same. Ritta wyniki chyba dobre bo mieszczą się w normach:) mallaaa wyspij sie dzisiaj a jutro daj z siebie piękne komoreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo lutinus bedziesz brala do 12 tyg raczej a potem stopniowo mniej, ponoć musi sie wytworzyc łozysko zanim sie to odstawi a to wlasnie okolo 12 tc się dzieje. Mi potem dr P kazala brac sam duphaston jakis czas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego najjjjjjepszego ! Buziaki! Tak, mamy miec IMSI w progranie, mamy pojedycze plemniki w nasieniu z kiepska morfologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziekuje dziewczynki za zyczonka:)) ja juz po wizycie u dr Cz i co wizyta to mam jej coraz bardziej dosc...pecherzyki super urosly ale jeszcze troche je przetrzyma...w piatek kolejna wizyta tymrazemu dr Sz moze on mi cos wiecej powie?? Mala jutro 3mam kcuuki za Ciebie :**powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Buziaczki urodzinowe Malami :* Spełnienia najważniejszego marzenia Malenka. Pamietaj że co nagle to po diable.Nie ma co się spieszyć już niedlugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala szybciutko do łóżeczka żebyś jutro była wypoczeta.Nie denerwuj się, musi być do dobrze. :) my tu ciocie trzymamy kciukole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo... cudny to dzień co? Napewno zapamiętacie go do końca życia :) Na te chwile warto czekać wiek... :) Bedzie piękny prezent na Mikołaja:) ja wMikolaja robilam bete, a Ty będziesz rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mała trzymamy kciukasy za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami skoro trzeba poczekac jeszcze parę dni to trzeba. Oni w gyn wiedzą co robią, trzeba im zaufac:-) Malaaa jutro o 8.30 jesteśmy z Tobą myślami! Obyś nie dostała czkawki hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Hmm nie dodało mi posta z dzisiaj :/ Malamii ja tez ci życzę duzo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, no i baybisa :). Lenka myślałam dzisiaj o tobie i właśnie o becie :) beta piekna mam nadzieje ze w poniedziałek zobaczysz swoje maleństwo. Elusiowo przeżycia pewnie na wizycie sa cudowne. Ritta jeśli chodzi o ft3 i ft4 nie ma zle :) Wynik masz na poziomie: FT4. 45% FT3. 40,83% Wyniki masz zbliżone - to dobrze, gdyby były powyżej 50% byłoby jeszcze lepiej (70%) wszystko zależy tez od tego jak sie czujesz. Tutaj masz fragment tekstu ze stronki: Hormony tarczycy (oba: FT4 i FT3) powinny mieć zbliżoną wartość procentową (np. oba na poziomie 40%) oraz powinny znajdować się przynajmniej w połowie normy Jeśli poziom % FT3 > FT4 i oba hormony są w normie → za mało T4 Jeśli poziom % FT4 > FT3 i oba hormony są w normie → za mało T3 Trzeba pamiętać, że w/w reguły są tylko pomocą, drogowskazem w doborze dawki. Przede wszystkim należy się kierować swoim samopoczuciem i dbać o to, żeby wyniki FT4 i FT3 były w normie. Nie zawsze też wyniki mieszczące się poniżej połowy normy oznaczają niedobór hormonów tarczycy. Każda osoba ma własne poziomy hormonów tarczycy, przy których czuje się dobrze. Ad 2: taki stosunek hormonów (% FT3 > FT4) oznacza zazwyczaj konieczność zwiększenia dawki hormonów. Ad 3: taki stosunek hormonów (% FT4 > FT3) oznacza zazwyczaj problem z "przemianą" T4 (prohormon) w T3 (aktywna postać hormonu tarczycy); słaba "przemiana" może być spowodowana przez niedobór żelaza lub selenu." https://docs.google.com/document/d/1rDkHcyYGcrOu0BZkZYNvHjVrPhffy5uujFQFa9rFYR8/mobilebasic?pli=1&viewopt=127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej zerkłam w swoje wyniki tarczycy i tam przeliczyłam to mam coś takiego: T4 -19,7 FT3 - 4,64 FT4 77.00% [ wynik 19.7, norma (12 - 22)] FT3 90.59% [ wynik 4.64, norma (3.1 - 4.8)] to muszę brać dalej eutyrox?bo to badanie robiłam bo 3 miesiącach jak brałam minimalną dawkę...a patrzyłam ,że się mieszczę w normie to wszystko odstawiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) malaaa trzymaj się mocno na punkcji i daj z siebie piękne komóreczki, kwiat trzymam kciuki za wizytę. Lilaaa tez masz raczej dobre wyniki bo wszystko w normach. Pewnie kazde laboratorium ma swoje normy bo Ritta ma inne a wyniki tez się mieszczą, z betą tez laboratoria mają różne przeliczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ;) Hope bardzo dziękuje za informacje...właśnie jak przeliczyłam te % to się zastanawiałam czy są dobre. Ale też napisałaś że jest dobrze. Czyli vitrum D3 działa przy euthyroxe. Malaaa jak po punkcji ,ile jajeczek? teraz będziesz czekała na transfer ;) Iwcia jak się czujesz? mam nadzieję ze sie oszczędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa jak się czujesz po punkcji? Ile masz komórek? Teraz zeby się pięknie pozapładniały:-) A jak nasze mamusie samopoczucie? Tak duzo Was na tym forum:-D obyśmy wszystkie dołączyły do grona mamuś jak najszybciej! Odebrałam wynik wit D i mam niedobór oczywiście, mam 18 a ma byc od 30. Ide zaraz na słoneczko:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Dzięki Hope... też nastawiam się tylko na pozytywne wieści z poniedziałkowej wizyty. Jakby nie było też masz w tym swój udział :) Pozdrowionka słoneczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ładna pogoda zawitała wreszcie ciepło u mnie. Dowiedziałam się że dr.P przyjmuje na kasę chorych w Tychach i ciekawa jestem czy by mnie dalej prowadziła ale na kasę chorych tam. Mój mąż jest z Tychów i mówi że moglibyśmy się jej zapytać ale boję się. Bo jeszcze te 130 zł w gyn za wizytę jakoś przeboleje ale z lekami wydaliśmy ponad 600zl. A mąż chce żebym rodziła w Tychach bo tam ma znajomości w szpitalu. Nie wiem boje się ze w wogóle się nie zgodzi może się jej zapytam trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 komorek!!!! Czekam na wynik jak sie zaplodnia:) jutro zadzwonia z kliniki:) dzieki za kciuki:* kocham Was kobity!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 9 komorek;) ale die balam ze nie bedzie:/...Dziekuje dziewczyny za kciuki i za wspieranie mnie!!! Jutro telefon i dowiem sie reszty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
mala super:)))))))) to teraz czekac na telefon:)( a jak sie czujesz Po tej punkcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki..Ritta oszczedzam sie ale wiesz ze nie zawsze to wychodzi. Malllaaa wynik super teraz tylko czekamy na zarodki i fo dzieła:) Elusiowo myślę ze dr P Was przyjmie tym bardziej ze mi jak robila wymaz to powiedziala zebym cytologie zrobila sobie na kasę chorych bo po co mam placic i ze ona tez u siebie robi to dziewczynom z nfz. Elusiowo dla mnie to lekarz ktory nie patrzy tylko na zarobek takze pytaj i się nie zastanawiaj bo myślę że Was tam bedzie przyjmowac. Ide też złapać Wit D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×