Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malaaaa mój poprzedni lekarz też od ivf mówił mi że można go lekami podnieść. Sama startowałam z 1,2 a rok później miałam 2,9. Chodź mnie nie leczył. Także nie panikuj. Po co Ci te nerwy i stres?? Poza tym co to za wiara w to kruszynka zostanie z mamusią jak już myślisz o kolejnych próbach??????!!!! No nie!!!! Nie wolno tak, jak ma być dzidzia jak mama taka czarnowidzka.... proszę się przeprogramować i to już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wizytą z dnia na dzień może być ciężko, ale tel na pewno Cię pokierują. Poza tym widzę że kolejną mamuśkę trzeba do pionu doprowadzić! Bóle jak na okres towarzyszą też początkom ciąży więc może by tak warto było nie skreślać jeszcze kruszynki...hmmm...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam że znowu cos się forum zawiesiło jak kiesys na 2 dni. Malaaa mnie nie bolał brzuch po transwerze, jakos w 3 dzien mnie z lewej strony pokłuwało i potem ciągło podbrzusze a ogolnie to ciągle mialam wrazenie ze zaraz dostanę@. Kas mozesz spokojnie robić betę a testy niektore dopiero wskazują od wysokiego stezenia hcg w moczu takze ja w poczatkowych stanach ciąży juz im tak nie wierzę bo mi 2 dni przed beta wskazal 1 kreske.Z wizyta próbuj sobie zalatwic w recepcji, moze powiedz że to w miarę pilne. Catarina mnie jakoś przeziębienie omija i obym juz tak przetrwała do koncantylko wróciły bóle głowy, sa mniejsze no ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaaa lez, odpoczywaj i nie panikuj! Wiesz ze tylko mozesz tym zaszkodzic bo na pewno nie polepszysz..zaraz Cię do pionu ustawimy zobaczysz! ;) Ty nie mysl teraz do przodu tylko o tym co jest w trakcie, masz 2 malenstwa w sobie i dbaj ile mozesz zeby tam zostaly dlatego lekarze mowią ZERO STRESU bo to bardzo wazne. Myśl kobitko ze sie uda i nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:) ja tez od wczora nie widzialam Waszych postow:( malaa nie zamartwiaj sie tak teraz masz odpoczywac i dbac o swoje zarodeczki:** Dziewczyny jak sie mam przygotowac na ta punkcje?? Jakas koszule nocna mam wziasc? Czy wszystko tam dostane?? Jutro ide do swojego rodzinnego lekarza powiem coi jak i mam nadzieje ze l4 dostane bo planuje caly ten tydzien sie wyciszyc i odpoczywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami nic nie bierz bo dostaniesz jednorazową koszule i kapcioszki:) wode do picia sobie zabierz i ja bralam wkładkę bo czytalam ze niektore dziewczyny po punkcji chwilowo plamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dwa razy nie mów !:) leż tam grzecznie, głaskaj brzusio i mów do maleństw że mają grzecznie zostać u mamusi w w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki Iwcia:)) a kiedy to nie mozna perfum uzywac przy pynkcji czy przy transferze??bo kiedys tu cos pisalyscie tylko niewiem czego to dotyczylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że możesz tylko bardzo sie oszczedzaj, nic nie podnos. Malami tutaj masz kawalek posta z novum..Wpływ pachnących kosmetyków na zarodki Jestem przed transferem zarodków w programie in vitro. Przeczytałam, że w dniu transferu nie można używać perfum ani innych pachnących kosmetyków. Dlaczego? Czy ten zakaz dotyczy tylko dnia transferu czy całego okresu przygotowania do in vitro (stymulacja, pobranie komórek, transfer). Jeśli całego okresu, to do kiedy?         Zalecamy pacjentkom, by przed transferem nie używały perfum ani innych zapachowych kosmetyków, aby do minimum ograniczyć ryzyko wpływu szkodliwych chemicznych substancji (szczególnie te lotne - mocno pachnące łatwo dyfundują i przenikają do płynów i gazów) na bardzo delikatne zarodki. Zalecenie to dotyczy jedynie dnia transferu, gdy zarodki są wyjmowane z inkubatorów i przenoszone w cewnikach do organizmu przyszłej matki i obowiązuje nie tylko pacjentów, lecz także personel wykonujący zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nawet mąż miał przykaz nie psikania się:) czlowiek juz łapie sie wszystkiego czego się naczyta i dowie byle tylko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ten nr jest+48608744670 troche zawiana jestem bo bylam u tesciow na imprezie i wrocilam pozno do domu i moglam sie pimylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ten nr jest+48608744670 troche zawiana jestem bo bylam u tesciow na imprezie i wrocilam pozno do domu i moglam sie pimylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestem po inseminacji 5 dzień niby wszystko przebiegło ok pęcherzyki popękały od 3 dni jestem na luteinie tylko czuje ze nie udało się boli mnie podbrzusze i jajniki pozatym nie mam innych objawów czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahshahahaha kocham Cie KWIAT!!!!! Dobrze ze mi sie zasnelo po relanium i nie obdzwonilam Gyn labu bo ciekawe kto by odebral!! Hahahahaha halo halo jak tam moj zarodek?!?! Hahahahsha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaaaa ty bierzesz relanium ja nie bralam wogule przy transferze ciekawa jestem dlaczego i od czego to zalezy czyzby od prowadzacych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc, każda z nas inaczej to wszystko odczuwa. Mnie po transwerze jakos w 3 dzień pobolewalo podbrzusze i miałam kłucia z lewej strony takze u mnie byl to pozytywny objaw. Trzymam kciuki zeby się udalo:) małaaa Ty już lepiej nigdzie nie dzwoń!) ja tez nie brałam relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo to relanium dopiero teraz wprowadzili:) ja przy poprzednim transferze tez nie mialsm. Teraz normalnie dostalam rozpiske z relanium na 2h przed transferem bo podobno luzuje macice. Poniewaz mam kolezanke ktora obecnie leczy sie w warszawie i ona relaniu tez ma rozpisane i dodatkowo przez 5 dni po transferze ma brac to ja pozwolilam sobie moja macice i nerwy rozluzowac i biora rano i wieczorem. Dzis wieczorem jeszcze wezme a jutro rano powolutku pozbieram sie do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha bo ja mialam rozpiske po punkcji i przed transferem to tam bylo napisane jakie leki trzeba brac i miedzy innymi bylo to relanium :) zycze milego popoludnia u mnie troche popadalo i teraz sloneczko sie pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z kasa zarodkow w Gyn? Jakie mialyscie transferowane? I co oznacza zarodek 2A i 4A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info Iwcia:) Już sobie poczytałam szczegółowo o tej punkcji.... ehh będzie co ma być:( DObranoc Kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi!!!!trzymam kciuki!!! Oby bylo duuuzo komoreczek a z nich cudownych zarodkow!!!! Czekamy na info jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) Najbardziej boję się ilości tych komórek...no ale już nic na to nie poradzę...punkcję będzie mi robił dr M więc oby mi przyniósł szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×