Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość elusiowo30
Hej dziewczyny jestem ale postow mi nie dodawalo. U mnie ok dzis latalam co chwile do toalety bo zadnych objawow az sie balam. Iw lykam ten zurawit na noc tak mi napisala dr.P zobaczymy czy sie poprawi i ze bedzie juz ok. A tak to siedze na balkonie i pije wode mineralna niegazowana oczywiscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se patrze i az sie wkurzam dziewczyna w ciazy stoi sobie i papieros za papierosem boze niczym sie ona nieprzejmuje normalnie palnac ja. Czlowiek huha co chwile sprawdza obawia sie a taka zero strachu se pali ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Mam do 6 maja ale nie wiem czy ona dalej mi da powiem ci tak obawiam się w pracy bo nim się dowiedziałam o ciąży miałam niemiła rozmowę z kierowniczka która dała mi do zrozumienia ze mnie niechce miałam załatwiać przeniesienie po świętach wielkanocnych bo tamta chciała ode mnie rozwiązanie a okazało się ze jestem w ciąży. I sprawa sama się rozwiązała a żadna z koleżanek do mnie nawet nie pisze nie odzywa się mówiłam dr. P jaka mam sytuacje i jak jest w pracy a ja jeszcze mam nadciśnienie i się leczę teraz mam też wizytę u internisty bo dr. P chce mieć kontakt ma jej internistka wszystko opisac i musze wziąść skierowanie do poradni diabetologicznej bo metformax środę który brałam kazała mi odstawić i właśnie w ciąży musze być pod kontrolą diabetologa wiec zobaczę 7 maja na wizycie to już będzie 9 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo to ja na twoim miejscu jechałabym do końca na l-4. Kas :( to teraz będziecie ta droznosci chyba robić tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bimbalka tak teraz drożność. Rozmawialam dzisiaj z dr P i mowila ze mam brać lamette i miedzy 8 a 12 dc robic drożność i ze możemy próbować od razu w tym samym cyklu. Nienawidzę tego czekania. Juz tak jestem przyzwyczajona do zawodów ze nawet nie mam sily przeżywać. Powiedzcie mi czy mam myśleć o anestezjologu do badania? Da się to wytrzymać? Czy jest ciężko? Elusiowo mialam ostatnio dokladnie takie same odczucia względem jakiejś malolaty w ok 6 - 7 miesiącu z fajka w ręce i myślałam tylko jaka ona jest głupia i niewdzieczna i w ogole ze to wszystko strasznie niesprawiedliwe. Ale cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
To nie gosc tylko kas 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja miałam drozność na głupim jasiu bez usypiania. Ból jest ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dzieki! jezeli mozesz to pewiedz jeszcze tylko czy masz drozne jajowody? przepraszam. probuje sie zorientowac w sytuacji bo dr P powiedziala ze jezeli wszystko jest drozne to bol jest jak podczas @ natomiast jezeli coś jest "pozapychane" to moze pojawic sie problem i niektóre tego nie wytrzymują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki ;) Iwcia jak Szymuś? kopie mamusię? Bimbałka w czwartek wielki dzień...zobaczysz kropkę a może dwie..?? Kas histero troszkę boli...mam niedrożne jajowody i przeżyłam badanie. Nie miałam nawet głupiego jasia tylko ketonal. Elusiowo nie wracaj do pracy..teraz bobas najważniejszy. Malinka,Catarina jak bobaski? Catarina pewnie zajęta bo szyje kocyki,pościel.. Malinka kończysz już ten remont? Malaa czekam na wysoką betę..nie panikuj,zero stresów. Dbaj o siebie i kropkę. Musi być dobrze ;) Małami poczekaj cierpliwie na dobre wyniki. Progesteron bardzo wazny.a DR.M. wie co robi. Hope a ty kiedy ruszasz? Positive pamiętam o tobie...a ty o nas zapomniałaś?/ ;) Za wszystkie trzymam kciuki...tylko tyle nas tutaj ze nie pamiętam o kazdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaaa jesteś już mamusią....wiesz o tym....???? narazie malutkiej kropki ale szybko urośnie ta kropeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kas ja miałam niby jeden trochę niedrożny i albo go przetkali albo źle stwierdzili bo potem na laparo wyszło ze oba są drożne i nie było zrostow. W każdym razie ból był większy niż podczas @ tzn tak nagle rósł i opadał. Mi też dr mówił ze jak są niedrożne to będzie bardzo boleć bo pod ciśnieniem taki kontrast podają i jak są zrostow jest opór i boli. Ale da się przeżyć bez uśpienia. Cześć Ritta :) no i jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ten lekarz do którego trafiłam jest tak dokładny...;) nie mam jakiś pałeczek w wymazie i to zle bo mają być. No cóż organizm osłabiony przez leki,punkcje,transfery i pewnie dlatego tak jest. No i muszę brać leki jeszcze z tydzień!! normalnie ciekawe kiedy będę miała to sono hsg. Planowany termin 12.05 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj Ritta to znowu czekanie :( no ale jak masz termin na sono to zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie robię tylko ciągle czekam..czekam...może w końcu czegoś się doczekam :) A ty czemu nie śpisz...będziesz miała nocnego łobuza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo w takiej sytuacji nawet się nie zastanawiaj tylko dalej idź na L4 bo Cie jeszcze zwolnia, dr P da Ci bez problemu bo mi juz na pierwszej wizycie dawała. Kas przykro mi:( co do droznosci ja miałam robione na glupim jasiu i po nim okropnie się czułam a samo badanie nie było przyjemne bo mnie akurat dosyć bolało:( ale da się przeżyć;) teraz to najbardziej boje się porodu. Ritta no to czekamy dalej na info od Ciebie a maluch kopie i czasem dosyć mocno;) malaaa jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje oficjalie prosze dizisaj o dobre fluidy i kciuki, bede wiedziala, czy za tydzien startujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fifaszek mówisz i masz :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wszystkim:) Fifaszek kciukole trzymam a z fluidkow oddaje Ci dodatkowo moją zgage;) kurcze ja od 2.20 nie spie, trochę się zestresowalam bo do konca tyg mam na swoim mieszkaniu lokatora a Ci co mieli teraz przyjść raczej rezygnuja i jak w miare szybko kogoś nie znajdę to czekają mnie tu i tam opłaty:( staram sie do przodu nie myslec ale jak sie obudzilam to nic tylko 1000 czarnych wizji..ehhh się zobaczy. Elusiowo myślę o tej Twojej pracy i nawet nie wracaj skoro i tak masz taką sytuację. Bierz już sobie L4 ciązowe to bedziesz miała 100% płatne a nie 80%. Bimbałka Ty masz jutro wizyte? A ja się wstepnie zarejestrowalam znowu do dr P bo ta lekarka u ktorej chcialam byc albo nie odbiera albo ma zajete, jak uda mi sie dodzwonic to pojde do niej ale musze mieć coś też w razie W..tylko boję się tej trasy bo z tym łożyskiem mam nie podróżować:( malaaa jak samopoczucie? Chyba teraz nikt chwilowo nie betuje oprócz malutkiej;) mnie coś inaczej brzuch pobolewa i juz się boję..mówię Wam kobity wiecznie coś..Ritta wiesz że spokojnieee czekam u Ciebie na 2+1prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Dzieki dziewczyny... zaczynam sie oswajac z ta wiadomościa. Iwcia uczucie bezcenne slyszec tetno, czekam z niecierpliwoscia na wizyte dr P bo wczoraj to bylo tempo ekspresowe. Chyba trzeba im jakis anonim podeslac ze troche emocji okazanej pacjentowi ich nie zabije. Elusiowo Ty pisalas ze mialas przed wizyta jakies badania zlecone ja nic i zastanawiam sie czy nie zrobic. Pamietasz jakie? Hope co u Ciebie? Dziewczyny za reszte trzymam mocno troche nas duzo i nie ogarniam wszystkich ale kibicuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia ja mam w czwartek wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj kochane!!!! Uffff mam 2 dzieci na szkielku dziekuje Wam bardzo za wsparcie!!! Przeplakalam caly wieczor!!! Nie umialam sie uspokoic:( Jutro zadzwonia i powiedza czy i ile zamrozili Dzieki ze wytrzymalyscie z moim marudzeniem:* Trzymam kciuki za dzisiejsze wydarzenia!!!!&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w domku siedze, wizyta na 10.40, ale mam stresa, oby sie nie przesunelo, bo ja psychicznie juz przygotowana nawet na zastrzyki jestem ;-) W piatek na yoge poszlam a wczoraj na pilates, zeby nie myslec....eh, my to tutaj wiecznie na cos czekamy, jak moja pierwsza corka byla wielka niespodzianka to zastanawialismy sie jak rodzicom powiedziec, wszytsko szlo tak szybko, a teraz to czekac trzeba. Życie nas zwykle doswiadcza, ale jedno jest pewne, nasze dzieciaczki beda mialy wyjatkowo dobre mamusie, mocno kochajace :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie....no i przyszłe też!! Iwcia też mam cały czas w głowie 2+1 ale muszę być pewna że nie da rady inaczej. Teraz pewnie ciągle będziesz miała jakieś dziwne znaki i dolegliwości bo kochana przecież Szymuś rośnie. Ty masz do wynajęcia a my coś szukamy....no nie dla nas ale dla bliskich. Tylko pewnie daleko mieszkasz ;) Malaa jak samopoczucie? a kiedy będziesz robić betę? Dla wszystkich miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek będzie wszystko dobrze...zaczniesz stymulację i będziesz znowu czekać ;) ciągle czekamy i czekamy. A przy córce pewnie byłaś młoda no i tak wyszło...a teraz jak bardzo się chce to są problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Cześć wam :) Ja zaczynam gdzieś w połowie maja. Wizytę mam 11.05, to będzie jakiś 22 dc więc na spokojnie wykupie leki i zacznę działać jak przyjdzie 1dc :). Na razie jeszcze pełen relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×