Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Hej dziewczyny ja dalej cierpliwie czekam na telefon z labolatorium ale narazie cichosza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja od rana w kuchni gotuje bo m na popołudnie do pracy, a robie tez gołąbki na jutro bo męczą mnie żebym zrobiła. A tak to pogoda się nam zepsuła wygląda tak jak by miało padac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
Cześc Dziewczyny, trzymam kciuki za Was. Ja 8.05 mam wizyte i zobaczymy kiedy podejście nr 2. Ponieważ musze mieć od nowa stymulację to pewnie okolice lipca/sierpnia nie wczesniej. Na razie lediwe zyję, bo mam @ stulecia i kłuje mnie w jajniku. Pewnie przez te leki co brałam od transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
No juz zrobiłam teraz wypoczywam , u mnie już pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala podasz mi jeszcze raz ten nr do labolatoriun?? Obawiam sie najgorszego. Tymbardziej dr M pow ze beda dzwonic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami do mnie i do Catariny tez mieli dzwonić na nast dzien a same dzwonilysmy po 2 dniach bo nie zadzwonili także nie martw się tak bardzo ale jak masz nr to może i sobie zadzwon bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodalo mi znow postow...dwoch. A wiec zaczynamy, jak tylko skoncze tabsy, tazn za 5 dni AAAAAA alez sie ciesze! Dostalam menopur i gonal :-D a juz sie balam, ze sie przesunie, zrobili mi pierwsze badanie krwi. Teraz do niedzieli, skoncza sie tableki i od 2 dc zaczynam :-D, kto jeszcze zachodzi w ciaze w maju, pieeekny miesiac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fifaszek to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
Hej dziewczyny, bardzo przepraszam, że tak się wkopuje z buciorami w waszą rozmowę, mam nadzieję, że nie pogniewacie się, jak zadam Wam pytanie odnośnie tej kliniki? Od 17 mcy staramy się odziecko- oczywiście bezskutecznie. Mąż ma słabe nasienie ( 15% ruch postępowy plemników (a+b), morfologia 7 %, 30 mln plemników w ejakulacie) Zastanawiam się, czy z takim nasieniem zrobią nam IUI? Czy polecacie ten zabieg w gyncentrum w Katowicach? Może któraś z was robiła IUI w tej klinice i się udało? Z góry serdecznie dziękuję dobrym duszom za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Fifaszek gratulacje:) a tak poza marginesem ja jestem z maja takze bedziesz miała cudne malenstwo;) jak w maju zajdziesz:) witam nową koleżankę, Gyncentrum mogę Ci polecić bo mi się tam udało tylko że dzieki in vitro a nie inseminacji. Są tutaj chyba 2 dziewczynympo inseminacji ktorym się tam powiodło ale ja jestem bardziej przekonana do skutecznoscimin vitro..no ale próbujcie;) malami dzwoniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!!! Internetu nie mialam caly dzien!!! MalaMi dzis dzwonili do mnie z nr +48 694 945 175 a ten na ktory ja dzwonilam to +48 608 744 670. Dzwonili MalaMi?????? Bez sensu to wszystko! Musisz sama bombardowac tak jak dziewczyny pisza:/ przeciez musza zadzwonic zeby transfer umowic!!!!! Noz jasna cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallaaa ale Malami nie ma teraz transweru, będą jej mrozic i może w nast cyklu transwer. Ja mialam transwer w 3 dzien i dopiero po 2 dniach wiedzialam jak i co a dokladnie ile mi zamrozili dowiedzialam się dopiero kilka dni po transwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
dzięki dziewczyny, że mnie nie olałyście :))) my nie mamy nic przeciwko ivf, ale chcemy najpierw spróbować IUI, no chyba że za parę dni okaże się, że mam niedrożne jajowody... to IVF na które mnie nie stać, chyba że jakimś cudem załapałabym się do rządówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faltycznie Iwcia! Wkrecilam sobie cos:/ w takim razie niech dzwoni nawet teraz to zanowuja jej numer i rano do niej zadzwonia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
swoją drogą, przy ivf podają kilka zarodów prawda? Tym samym- możliwość bliźniaków jest chyba duża, a co jak ja nie chce bliźniaków:D? Mogą podać jeden zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny odpadam:) będę Was podglądywać i za wszystkie 3mam mocno kciuki:*:* U mnie z5 komórek jedna się zapłodniła....wieć do baaanii!!! Niewiadomo co dalej....podsumowując mam dość i niewiem za co tak wszystko musi być pod górkę....:( ale widocznie dziecko mi nie pisane:( buziaki::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak pogoda u was? Burza była duża? Małami dzwoń do nich,nie czekaj. Do mnie dzwonili od razu 24 godz po punkcji. Pewnie miałam szczęście. Elusiowo gołąbki zrobione...mniam..mniam... Catarina co u ciebie? podobno mocno padało w Częstochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami bez paniki...masz 1 komórkę. To może być ta najważniejsza. i przecież dopiero masz 1 podejście. Jesteś młoda więc spokojnie do końca programu masz jeszcze rok. Nie stresuj się. Wyniki będziesz miała lepsze i pewnie w przyszłym miesiącu będzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta mozesz brać 1 zarodek, tutaj chyba w większości bralyśmy po 2 a jednak żadna nie ma bliźniaków takze procent raczej jest niski;) Malami Ty mi się kobieto czasem nie poddawaj! Skąd wiesz ze właśnie ten jeden jedyny nie jest tym z którego będzie Wasza dzidzia?! Nawet mi nie próbuj odpuszczac! Kiedyś tez myślałam że dziecko nie jest mi pisane a jednak bylo:) i Wam też jest. Ritta u mnie pada ale burzy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
"Kiedyś tez myślałam że dziecko nie jest mi pisane a jednak bylousmiech.gif" oj tak... wlaśnie przez to przechodzę... :) Wiecie co, na forach internetowych jest tyle miłych uprzejmych PRZEDE WSZYSTKIM pomocnych ludzi, czemu w rzeczywistości takich nie spotykam:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechalam z pracy z Czestochowy i lalo tak, ze wycieraczki nie nadazaly. Malami przyesylam buziaki, trzymaj sie mocno, moze akurat ten jeden malutki to ten :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
"Kiedyś tez myślałam że dziecko nie jest mi pisane a jednak bylousmiech.gif" ojjj tak, jak mnie to uczucie znane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi!!!!!! Nie mozesz sie poddac!!!!! Mnie za pierwszym podejsciem 1 pobrali wogole!!! Mowia ze pierwsze podejscie to taki rozruch ze lekarz wtedy dopiero wie jak stymulowac! Kochana nie poddawaj sie blagam! Masz jeden zarodek ktory potrzebuje silnej mamusi! Kazda z nas ma pod gore w ktoryms momencie ..... MalaMiiiiiiiiiiii nie odchodz!!!! Prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam do piątku-soboty czy się wogole podzieli....;/ To jest wszystko takie trudne:( Ja Was podziwiam dziewczyny,że Wy tyle przeszłyście....ja jestem za słaba....:( Dzięki za słowa otuchy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Sylwiaśta ja miałam trzy iui i ta trzecia się udała m tez miał słabe wyniki ale brał leki i musiał trochę zmienić styl bo on lubił gorące kompiele a podobno one szkodzą i trochę więcej jadł warzyw i owoców niż dotychczas. Tak gołąbki zrobione zabardzo ich rozpieszczam Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja widzialam filmik jak czestochowe zalalo bo mi siostra pokazala woda byla do pol lydek i burza byla u mnie tylko padalo itroche grzmialo :) mala to co iwcia pisze to ma swieta racje wiec jej sie sluchaj bo ja jej decyzje popieram :) ja sie nie poddaje i dalej walcze o nasz przyszly maly skarbek wiec ty sie nie poddawaj :) i trzymam mocno kciuki za nas wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×