Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Małami nie załamuj się !! Przytulam mocno :-) ale trzeba wierzyć. Choć ja mam chwilowy przestuj czytam was i trzymam kciuki. Ja ostatnio mam tez wiele wątpliwości co do leczenia... Mam nadzieje że jak wpadnę w wir przygotowań do in vitro to wątpliwości odejdą. Walczycie dzielnie o swoje szczęście i bardzo to podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami trzeba walczyć do końca :) życzymy aby powstał piękny zarodeczek i potem bobas ;) A gdzie nasza ancia s ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się właśnie śniło że urodziłam!:) i to w wannie..juz chyba coś ze mna nie tak;) az z wrażenia się obudziłam i jakiś drgawek dostałam, tak się telepalam z zimna i nie moglam przestac...ide spac dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Jak samopoczucie przed wekeendem? Malaa jak się czujesz? Bimbałka jutro wasz cudowny dzeń. :) Iwcia jeszcze trochę czasu do porodu...za dużo pewnie myślisz o tym. A chyba chcesz cc? Nie stresuj siebie i maluszka. A jak pralka? Walczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta mam wszystkie mozliwe objawy związanie z Lutinusem:) Cuuudownie mnie mdli no i piersi tak wspaniale bolą i sa nabrzmiałe że chwillo trwaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) u mnie zimno i pochmurno bleee Malaa to masz dobre objawy hihi a kiedy idziesz na betę? Fifaszek super ze za niedługo zaczynasz:-) Małami tylko się nie poddawaj! Masz 1 silny zarodek i musisz wierzyc ze będzie dobrze, pozytywne myślenie to połowa sukcesu! Będzie dobrze:-) Iwcia ale miałaś sen hihi nawet w śnie się człowiek stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Linka ja zawsze miałam mdłości od progesteronu;) codziennie wieczorem profilaktycznie łykam relanium żeby uspokoić szalejąca macice....Bo wszystko tam na dole trzęsie sie jak w Nepalu...staram sie myśleć pozytywnie...nie wiem jak długo mi sie uda......czekam teraz na telefon z Gyn od embriologa...jak nie zadzwonią do 12 to dzwonie tam sama!Muszę wiedzieć co dalej??!!! MałaMi ....ścisskam Cię:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki...ale pogoda do bani:/ Ritta pranko juz wiruje tylko bedzie schło 3 dni przy takiej pogodzie pewnie. Kto ma wizyty poza Bimbałką jutro? Catarina i Malinka chyba miały miec w tym tyg o ile nic nie pomyliłam:) mialam jechać zrobic tą glukozę ale len jest silniejszy niz ja i zostawię to na następny tydzień. Ide zupę w końcu jakaś zrobić, byle nie ogórkową bo na poczatku ciąży robiłam ja co 3 dni i patrzec juz na nią nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
elusiowo 30 a mogę spytać, te słabe tzn jakie? Boje sie ze z wynikami mojego ( ruch postępowy 15 %) nawet na iui nas nie wezmą, a właśnie dostałam @... i chce zapisac się tam na HSG w tym cyklu i od przyszłego iui (bo w tym juz mi pewnie nie zrobią)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta witam cię na forum:-) Mój M tez ma słabe nasienie (6mln na ml) i mam dr mówiła ze u nas inseminacja nie ma sensu i od razu nas do in vitro zakwalifikowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny jak myslicie czy ja dzisiaj znowu moge zadzwonic do labolatorium jak tam ta moja komorka?? ten czas sie tak ciagnie....ciagle o tym mysle i nie poteafie sobie tego wytlumaczyc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
witaj linka :) u nas niby ilość jest w normie, w pierwszym badaniu było 24 mln w ml a w drugim 15,5 ml tylko *****iwość słaba i to mnie martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami dzwoń i nawet się nie zastanawiaj. Od tego tam są aby udzielić Ci informacji i uspokoić,na pewno to zrozumieją. Moja kumpela miała identyczną sytuację w Provicie, jej Pani dr. powiedziała że im mniej tym zarodki są silniejsze i szansa jest większa. Ma teraz zdrowego synusia. Także nie stresuj się tak a już na pewno nie poddawaj i z nami nie żegnaj. Nie ważne ile zarodków, najważniejsze by był to ten jedyny. Sylwiaśta- witam Cię serdecznie i trzymam kciuki od dziś też za Ciebie. To forum jest magiczne, mam nadzieję że przekonasz się o tym baaardzo szybko. Co do ilości podanych zarodków to Wy decydujecie, ja mimo że mam 27 lat i nie mam wskazań zostało mi to zaproponowane. Gdy zapytałam dr M. o to czy zwiększy to nasze szanse usłyszałam, że nie wiele za to możliwość ciąży mnogiej-i nie mówię tu tylko o bliźniętach!, jest większa. Także mimo tego że chcieliśmy bliźniaki, ryzyko ciąży wysokiego ryzyka jaką jest każda ciąża mnoga mnie wystraszyło. Przynajmniej na pierwszy rzut.Ponieważ czekają na nas podwójne śnieżynki, to na pewno wrócimy właśnie po nie. Rita, rzeczywiście w Czewie przylało ale tam gdzie ja mieszkam nie było tak źle, mało tego grilowaliśmy wczoraj... co z tego że w garażu ;) Bimbałka, czy u Ciebie już wiadomo ile serduszek bije? Bo nie wiem czy nie ominęłam... Ściskam serdecznie wszystkie moje weteranki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta najlepiej cierpliwie poczekaj do wizyty:-) lekarz zadecyduje co i jak:-) Małami nie wiem co radzic, jak cię to uspokoi to zadzwoń, ale oni czekają zawsze do 5 doby po punkcji do blastocysty, wtedy mrożom dopiero.. Ehh Małami ściskam mocno jakoś musisz przeczekac:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami dzwoń i pytaj..nikt nie będzie zły na ciebie. Malaaa i co? dzwonili po już po 12tej ;) Catarina a jak Mikuś? grzeczny? Dziewczyny która miała to hcg i jakie badania robiłyście przed badaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami zadzwon i zapytaj czy nadal się dzieli i bedziesz spokojna bo domyslam się co przezywasz. Mi wynik bety mieli za 3h na maila przeslac a nie moglam wytrzymac i dzwonilam sama po 2h także doskonale Cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina jutro dopiero mam wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala sciskam Cie mocno:((( ale Ty masz dwa dzieciatka w sobie:*** nie denerwuj sie bo teraz spokoj najwazniejszy dla Twoich malenstw:**** ehh ciezkie te nasze zycie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa najwazniejsze dwie kropeczki masz w sobie i o nich myśl! Nic się nie martw na zapas stres nie pomoze a moze zaszkodzic! Teraz się uda i nie ma innej opcji !!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaaa tylko spokojnie!! Masz maluszki w brzuszku i o nie dbaj...nie stresuj się ;) Będzie dobrze uwierz w to ;) Akiedy będziesz robiła betę? w sobotę miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaśta159
dzięki dziewczyny za rady, jakoś tak z myślą, że nie jestem sama sprawia, że mi lżej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nie stresuj sie teraz bo to szkodzi a te 2 malenstwa muszą miec teraz silną mamcię. Tutsj są dziewczyny ktorym udało się za pierwszym razem i Ty musisz myslec że do nich dołączysz! Malami s Ty dzwoniłaś pytac? Bimbalka ale jestem juz ciekawa Twojej wizyty, jutro pewnie zobaczysz już swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ritta w sobote transfer mialam:( nie wiem kiedy bede robic bete:( a kiedy mam robic? Zarodki byly 2dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2dniowe tez Iwcia? Czyli we wtorek beta tak? No i tak ja musze zobic bo musze zaniesc do kliniki..... No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaa jak 2dniowe to dopiero w 10 dni rób tak jak pisze Iwcia. Tylko nie rób sikacza bo to dodatkowy stres. A przy takich 2dniowych to nie wyjdzie wcześniej niż po ok.14 dniach. Czyli we wtorek robisz badanie ;) to już tylko mała chwilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×