Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nie możemy głosować na ciemniaków bo nas pozbawią szansy na dziecko. Mnie nie stać na takie drogie leczenie.To jest dramat że to choroba a niechcą refundować leczenia Sil super że kwalifikujecie się do in vitro. Ja też chcę się załapać jak najszybciej żeby jeszcze skorzystać. Teraz modlić się żeby Duda i PIS nie wygrał wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
Ja jutro wracam do doktor cz bo to dziwne ze tak mi spadło tsh z 1.9 do 0.007 przy dawce 37.5 euthyrox u zobaczymy co ona powie na kwalifikacje. .nic na siłę leczę się w klinice 2 rok i co wizyta zaczynają mówić co innego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil super że się kwalifikujecie:) teraz już z górki i oby szybciutko wszystko poszlo. Ja mialam pierwszą wizytę pod koniec lipca a już we wrzesniu pierwszy transwer także trzymam kciuki zeby u Was i kolejnych dziewczyn rowniez tak szybko się to potoczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, żeby już się zaczęło coś dziać, żeby ruszyło pełną parą. W takie dni wqrza mnie że okres trwa i trwa, że trzeba czekać na wyniki... ech. Polityków mam już po dziurki w nosie. To nasze życie i powinnyśmy same decydować co i jak. Każda z nas płaci podatki i opłaca skadki, jak nam nie chcą w zamian refundować tego, co potrzebujemy, to niech się odpierd. Jakbym co miesiąc odkładała tę kasę co mi zabierają, to bym się nie musiała zastanawiać, jak zapłacić za in vitro iwcia10 - to faktycznie ekspresowo poszło. Może czerwiec to jeszcze prawdopodobny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nadeplyscie na moja piętę achillesową! Ja polityka interesuje sie bardzo i jestem zdecydowanie po prawej a nie po lewej stronie! (nawet bardziej niż PiS w niektórych kwestiach) Rzeczywistosc jest zdecydowanie inna niż kreują ja co poniektórzy... Głównie chodzi o uregulowanie calej procedury bo jest w niej bałagan i nie ma jednoznacznych zapisów ustawy. Wiadomo ze są uczciwi lekarze i Ci którzy z praworządnością nie wiele maja wspolnego (jak wszędzie) ale kliniki powstają jak grzyby po deszczu bo to intratny interes i później są przeróżne historie... Rowniez te bardzo negatywwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil życzę Ci aby w czerwcu już zaczęło się wszytko dziać. Ja też liczę na czerwiec może razem zaczniemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas21 - ale uregulowanie działania klinik i całej procedury to delikatnie mówiąc co innego, niż negatywne podejście do całej metody, jej stosowania itp. Klinik, które realizują program rządowy nie ma aż tak wiele, i faktycznie sporo z nich cieszy się raczej złą niż dobrą opinią. Ale to zupełnie inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się też cieszę, choć dr narazie tylko powiedział, że dokumentacja nas kwalifikuje. W Invimedzie to chcieli w związku z tym podpisywać umowe. Jak to wygląda w Gyncentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i ja od kwalifikacji do transferu czekalam 2mce, wiec na pewno tego lata bedziesz miec podejscie jak nic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to musicie koniecznie z partnerem wypelic dokumentacje. Upomnijcie sie o to na kolejnej wizycie, bo to tylko formalnosc, wiec szkoda sprawe odwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beePositive85 - dzięki za info, na następnej wizycie dopytam, zobaczę co mi powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Witam Was serdecznie :) Nie wiem czy mnie pamiętacie - pisałam trochę w kwietniu, chciałam wtedy wrócić do gyn po rodzeństwo dla mojego skarba ale plany troszkę się pokrzyzowaly. Ale wreszcie się doczekałam i jutro rano transfer. Proszę dziewczynki - trzymajcie kciuki, chyba boję się bardziej niż za pierwszym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia bardzo mocno trzymamy kciuki. Super że będzie rodzeństwo. Będzie wszystko dobrze nie stresuj się. Odezwij się jak będziesz po... czekamy na relacje i będziemy razem czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinka nie podlamuj się jeszcze tym amh, poczytalam trochę i czesto wynik tego badania jest mylny a wazniejsze jest ile bedziesz miala i jakich pecherzykow zresztą poczytaj trochę na tym forum ilu dziewczynom sie udało http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,132865001,,AMH_0_4_czy_to_juz_koniec_.html?v=2 Malisia o ile pamiętam miałaś miec transwer okolo 23 kwietnia tylko mąż musial wyjechać tak? No to powodzenia jutro dla Ciebie i wszystkich mających wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak po krzywej cukrowej? Masz już wynik? Jezeli nadal jestes zainteresowana tym samym wózkiem to znalazłam na allegro najtaniej 3 w 1 pod tym linkiem http://allegro.pl/pajero-2w1-3w1-nowoczesny-polski-wozek-aluminiowy-i5333914025.html mi jeszcze trochę za wczesnie ale mam nadzieje ze potem w tej cenie jeszcze dostane, interesują mnie 3 ostatnie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
O dziękuję za wsparcie..naprawdę się nie spodziewałam takiego wyniku we wrześniu 2013 był 2.56 ...hmm po inseminacja ch miałabyś to tylko pro forma tylko nie wiem czemu dr M mi powiedział ze od 0.7 jak na stronie gync pisze 0.5 ...jutro idę do do dr cz zobaczymy co powie nie chce się poddawać chce walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania podaj mejla to wyślę Ci linka login i hasło :) albo napisz do mnie wonkamaszkara@gmail.com Fifaszek,nie wiedziałaś? Kas,co innego uregulować a co innego odebrać możliwości dla par takich jak my.. Sil_sb założyłyśmy kalendarz,żeby wiedzieć kiedy która ma wizytę,bo można się pogubić :) Teraz jak sie kwalifikujecie to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo. Jutro jak wrócę z maluszkami odezwę się. Poprosiłam dzisiaj embriologa , żeby przygotowali embryoglue, za pierwszym razem pomogło wiec może coś w tym jest. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
malisia 13- myslisz, że jak poprosisz ich to tak bez gadania dają Ci ten embryoglue? Pytam bo mam nadzieje zostać zakwalifikowana i w związku z tym chcę wiedziec jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
sil gratuluję kwalifikacji :) Zlecili Ci jakieś badania? Długo trwała wizyta? Ten kalendarz to super sprawa :) mogę też się przyłączyć :) jak coś to podaje się walaszczykanna@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę do kalendarza mój adres: sylwia.szymkiewicz@gmail.com Dziś wizyta trwała kilkanaście minut. Kolejna będzie kontynuacją tej, wówczas będę miała usg i dr pobieże próbki do posiewów (moich). Sami wcześniej zrobiliśmy posiew małża (czekamy na wyniki). Poza tym narazie nic, bo miałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatnie slowo komentarza a propo polityki! Nikt nie chce nikomu żadnych możliwości odbierać. Nie słuchajcie tvn'u ;) jestem po Waszej stronie i tak jak Wy poszlam do kliniki w konkretnym celu. Ale o tym juz dość... Powodzenia dzisiaj dziewczyny! Wpisujcie sie do kalendarza, który zalozyla Iwona bedzie wiadomo za kogo szczególnie w danym dniu trzymać kciuki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej mamuśki;) Widzę że dużo się dzieje na forum...ruch ogromny.....pamiętam jak tylko 4 kobietki pisały....Bimbałka jak się czujesz??? Ancia daj znać czy z bobasem wszystko dobrze Catarina pewnie zajęta maszyną do szycia i nie ma czasu na ploteczki....jak Mikuś? Malinka uciekaj już na l4 i,super że z Hanią wszystko dobrze. Elusiowo ty to taki przykład że można wierzyć w cuda ;) pamiętam jak pisałaś że sadziłaś i siałaś po IUI na ogrodzie. No i proszę jaka ładna ciąza. Tylko dbaj o siebie!! Iwcia jak kopniaki Szymonka? brzuch boli? mam nadzieję że się oszczędzasz i łożysko będzie okey na wizycie. Bo chyba masz jakoś na dniach? A wózek super.....och.....ale pomarzyłam sobie o tym białym albo zielonym.....i taki malusi fotelik samochodowy ;)ale to słodkie ;) jeszcze chwilka i będziecie kupować wózki..... Kobietki przecież lipiec tuż...tuż....bo jakoś pod koniec lipca...początek sierpnia zaczną się porody na naszym forum ;) Dziewczyny tyle was tu jest...myślę o każdej i trzymam kciukasy... Malaaa jak się czujesz? Positive chyba będziesz betować za chwilkę?? wierzę w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kobietki pijemy kawkę i ciasteczko do tego.....w domku bo na dworze troszkę zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mysle jak sie ubrac, za jakies pol godziny wyjezdzam i dowiem sie co tam wyprodukowalam :-) Kawka z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie :) jestem jestem, prawie co dzień ale jakoś te dni takie krótkie i nie mam zupełnie czasu, a tak naprawdę siły czasem się odezwać, poza tym motam się już z tym która jest która. Chodź kibicuje wszystkim! U nas bez większych zmian. W tym tyg robię te krzywa cukrowa. Plecy dokuczają coraz częściej, także nie szaleje przy maszynie za bardzo. Poza tym pogoda cudna , w domu kurz wiec .... jednak mam i w tym roku ogródek warzywny i kwiatowy. Brzuchol mam wielki, wszyscy myślą ze zaraz rodzę... a dzidzia dwa tyg temu miała tylko 650 gr, ja za to 15 kg na plusie.... także chyba już rozumiecie czemu dzień taki krotki... raz ze żadna elastyna ze mnie dwa ze senność popołudniowa wróciła.Mikus kopie jak szalony, nawet nie trzeba przykładać reki, bo widać gołym okiem jak nóżki wypręża. Na szczęście spać mi daje w nocy. Malinka mam prośbę ,możesz mi podać nazwę tego leku co bierzesz na spuchnięte nogi i chyba naczynka, ten coś tam 3. Tez to miałam ale wyrzucam opakowanie . dziękuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) czas na kawke a jak, sloneczko przebija sie przez chmury, nie jest zle :-) ritta - ja w sb, ale jajo zniose do tego czasu .. iwcia - poszperalam wcz w początkach forum i poczytalam o Twoich i Cateriny objawach - choc znalam final czytalam z wypiekami na twarzy;-) U mnie wszystkie objawy ustaly..czekam. Malisia trzymamy mooocno kciuki, daj znac jak poszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam mejle z linkiem loginem i hasłem :) Musze skoczyć dziś po wyniki AMH bo w czwartek mam wizytę. Na wszelki wypadek siedzę na tyłku od poniedziałku i już mnie wszystko boli od tego siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×