Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzieki dziewczyny muszę się pozytywnie nastawić kurcze muszą mnie zakwalifikować bo już innej szansy nie widzę. Iwcia już chciałabym wybierać łóżeczka, wózki ale wiem że to zleci i mnie też się uda :) przestawiam się na pozytywne myślenie ale stres jest a będzie pewnie największy w poniedziałek. Czuję się jakbym na rozmowę kwalifikacyjną szła :) haha Positive trzymam kciuki za jutrzejszą betę :) pisz od razu jak będziesz wiedzieć. Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje czy dostanę antki przed stymulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dziewczynki ja juz po wizycie :) wszystko dobrze. Dzidzia ma już 2 cm i to 8 tc. Nast wizyta za 2 tyg. Dr J fajna jak usłyszała ile już przeszliśmy to się przestraszyła i kazała od jutra iść na l4. No ale musze z szef pogadać. Dała tez nr kom i jak co mamy dzwonić. Ogólnie ciesze się :) Positive powodzenia jutro :) i trzymam kciukasy za resztę staraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci Bimbalka :-) :-) i madra ginekolog, L4 i lezakowanie-wyczekiwanie. Dzieki za wszystkie kciuki, napisze jt oczywicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka pamietam jak ja wróciłam z wizyty gdy moja dzidzia miala 2cm, wzięłam wtedy linijke, patrzylam i płakałam...ze szczęścia oczywiscie:) co wizyte patrzylam na tej linijce jaka juz jest duuuuzaa..chwile bezcenne i chyba nie do zapomnienia az teraz łezka kreci sie w oku. Jak juz urodze i bedzie wszystko dobrze to chyba będę beczec caly dzien ze szcsescia, chyba wtedy te wszystkie emocje puszczą tak do konca i czlowiek wyrzuci z siebie ten caly stres i ból starań. Zmykaj na L4, ja ucieklam w 10tc bo bałam sie ryzykowac..mówiłaś juz w pracy? Rodzinka juz wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrażenia nie spytałam ,w ogóle byłam szczęśliwa że jakieś widzę na tym monitorze : )a pani dr zbyt wylewna nie była ,jedynie zdążyłam spytać o rozmiar pęcherzyków -8-9 mm a to ponoć słabo . Zobaczymy co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive ja tu jutro widzę ładną betę i nie ma innej opcji!:) kobitki czas juz na naszym forum na pierwsze bliźnięta co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) czytam czytam prawie codziennie ale tak jak pisałam ja się już tu gubię niestety, więc wybaczcie że kieruję moje wypowiedzi to tych dziewczyn które "bliżej" znam;) Catarina ten lek to cyclo 3 fort i do tego mam maść lioton 1000 chyba. Generalnie dużo wody z cytryną piję i widać różnice. Ritta kochana masz jakieś nowe wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzięki za link wózka, my dokładnie mamy taki sam gust jak Wy i też się zdecydujemy na jeden z trzech ostatnich. Widziałam je na żywo w Smyku w Silesi, cudne są...każdy;) Tylko my weźmiemy 2 w 1 bo fotelik chcemy maxi cosi cabrio fix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krzywej cukrowej to przeżyłam i wynik chyba też w miarę choć na czczo mam poniżej normy 62 a norma od 70, a po dwóch godzinach 104 a ma być poniżej 140 więc chyba jest ok. Dowiem się 28 na wizycie. aaaa Ritta i jestem na L4:) wrócę tylko na 4 dni pod koniec miesiąca i już będę grzecznie siedziała w domku:) Póki co powoli kończymy remont, teraz tylko sprzątanie, pranie, układania i szukanie rzeczy dla kruszynki, ale to chyba jednak bardziej czerwiec niż maj:) Bimbałka super wiadomości:) wzruszenie wielkie na pewno. Fajnie że Tobie też dr J przypasowała. W ogóle to zaczęliśmy chodzić do tej szkoły rodzenia u niej w szpitalu, bardzo fajne zajęcia. Za tydzień zwiedzamy porodówkę i ćwiczymy fizycznie z mężami. Iwcia w kwietniu moja koleżanka miała cc i powiedziała że sn by za nic nie chciała. U nas póki co decyzja cc, ale i wiek i leczenie mają wpływ na to. Nie ma co ryzykować. No i poznałam panikę jak maleństwo się nie rusza...straszne. Już lepiej niech boli ale żebym wiedziała że jest wszystko ok. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze jak was czytam, to wszystko widzę w kolorze, a nie takie szare. Fajnie, że wam się udaje, że pęcherzki rosną, jajeczka są pobierane, zapładniane i nawet mrożone. I tyle tu dziewczyn, którym się udało. Jestem z wami, trzymam kciuki i baaardzo chciałabym być na waszym miejscu. Ja już chcę, by coś zaczęło się dziać. Zasmuciłyście mnie dziś trochę pisząc, że dr M niewiele mówi i trzeba się dopytywać a i tak niewiele się człowiek dowie. Bo ja bym chciała wiedzieć wszystko. Lubię być doinformowana. Powiedzcie mi, czy do punkcji należy ściągnąć całą biżuterię? Od jakiegoś czasu obrączka utknęła mi na palcu i zastanawiam się,, czy będę musiała palec amputować :P Fifaszek - dawaj znać co u ciebie. Positive - trzymam za ciebie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że to podzieliłam ale wpisało że moja odp. jest spamem i nie chciało dodać, stąd ten podziała na 3 posty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
BeePositive85, rozumiem ze beta oznacza, ze jutro sie dowiesz z badan krwi czy jestes w ciazy? Daj znac potem! To nastepny etap stresu, kurcze ciezkie to wszystko psychicznie, chcialoby sie to wszystko przyspieszyc bo czekanie dobija ... Ten telefon z laba to niemal jak tel.czy jestes powaznie chory czy nie.. Grania11 wzielam L4 na dzis i jutro, w pon.jak po transferze bede sie dobrze czula, to ide do pracy. Ech, mogliby juz zadzwonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Sil_sb bizuterii dzis nie musialam sciagac, ale mialam tylko kolczyki, obraczke na wszelki wypadek zostawilam w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka w końcu tu dotarłaś;) ja gdy jakiś czas maluch się nie rusza tez panikuje ale zaraz delikatnie podotykam sie po brzuchu lub zjadam cocoś słodkiego i od razu robi fikołki:) no to tak jak mowilam, dylemat porodu ciąg dalszy;) poczekam na decyzję lekarza ale jakos mniej obawiam się chyba cc, no i dla dziecka bezpieczniejsze. A ten fotelik jest jakiś lepszy? Taki typowy do auta to jest czy tez mozna potem na ten stelaż do wózka wpinac? Sil..jeszcze trochę i Wy bedziecie tutaj wybierać wozki:) pamietam jak po naszych betach smialysmy się że kiedys bedziemy wybierac tutaj imiona..a to juz dawjo minęło i Wam tez zleci szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
malinka - ach szkola rodzenia..chyba pierwsza szkola na jaka czekam i do ktorej tak trudno sie dostac ;-) iwcia szalona:-) niech sie choc jedno uchowa.. Tak nikita, poziom beta hcg prawde powie. Dobrej nocy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita2809 - dzięki wielkie za odpowiedź, uspokoiłaś mnie. iwcia10 - powiem ci, że ja już od lat wybieram w myślach wszystko co się da dla dzidziusia. W snach urządzam pokój. Zaraz po ślubie teść złotarączka obiecał mi, że zrobi dla naszego dziecka kołyskę (zawsze mi się marzyła). Już prawie 6 lat minęło - i nie musiał się za to zabierać. Ale teraz jak podjęliśmy decyzję o inv. powoli zabiera się do pracy, wierzy że wkrótce będzie dziadkiem... U mnie w zasadzie cała rodzina się obkupuje dziecięco. Jedna bratowa urodziła 2 m-ce temu. Druga jest w 3 m-cu ciąży. To nas trochę zmotywowało, by zrobić ostateczny krok. Bo, przyznam, że żaden z moich braci nie planował teraz dzieci... Mój hsb. się śmieje, że niedługo moja 17-letnia siostra powie, że będzie mamą... w sumie bym się bardzo nie zdziwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive czekam na ładną betę Bimbałka cudownie że wszystko dobrze. Może skorzystaj z l4 lepiej;) Malinka dobrze ze już odpoczywasz na l4 no i że remont skończony. Teraz nastąpi szał zakupów. U mnie trochę pod górkę....może lipiec-sierpień in vitro. Miałam to sono-hsg(ból straszny)bo bez leków przeciwbólowych. A w środę mam laparoskopię bo może coś tam ruszy z tymi jajowodami. Zrosty podobno na jednym nie takie tragiczne.Czyli ,możecie w środę o mnie myśleć.....mam nadzieję że obudzę sie po narkozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta15 - na pewno się obudzisz. Nie wiem czy byłaś kiedyś usypiana, ja już kilka razy. To takie nagłe urwanie filmu, nie sen. Ale wybudzisz się na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ten fotelik można wpiąć do tych wózków tylko trzeba adapter kupić. Nam fotelik polecili w smyku, niby lepszy i wszystkie atesty ma. A my trochę mamy zamiar jeździć autem więc zdecydowaliśmy się na ten. Ritta będę myślała bardzo intensywnie:* Powolutku do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a ja z mężem zawsze zartowalismy że bedziemy mieć dziecko tak późno jak miał meza ojciec czyli w wieku 27 lat..gdy mielismy po 23 lata to wydawało się że 27 lat i dopiero wtedy miec dziecko to bardzo poznoooo a tu życie dało nam lekkiego kopniaka i mamy po 36 lat a dziecko dopiero w drodze. Takze co ma być to będzie predzej czy pozniej. U mnie jakis nowy objaw, rano mam krew w nosie ale juz przeszukalam wujka Google i niby to normalne w ciąży. Rita bidulko juz widze ten ból:( oby laparo mniej bolalo a potem pamietasz na co u Ciebie czekam;) 2+1 :) co do biżuterii to nie mam pojęcia, wiem tylko żeby do transweru sie nie perfumowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil byłam już w pełnej narkozie....ale normalnie boję się;) Kobietki będzie zaraz 200stron na forum. Pamiętam jak po 100 stronie miało być spotkanie. Fajnie że po takim czasie forum nadal zyje ;) i tyle nowości tu. Malinka,Iwcia fotelik to bardzo ważny zakup;) bardziej jak wózek. Bo to bezpieczeństwo maluszka. Wtedy początki naszych mamuś były a tu proszę Bimbałka już też zaraz o wózku będzie pisać. Szczęśliwe to forum bardzo jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa na 2+1 nie ma już czasu ;) życie za szybko ucieka ;) ale jeszcze wierzę że mój bobas gdzieś jest i nadejdzie chwila kiedy będzie ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam wizytę u dr J. ale przyjął mnie dr M. Wizyta trwała może 5minut. Sprawdził czy pęcherzyk pękł (pekł! :D ) kazał za dwa tygodnie zrobić bete i tyle wizyty... Musiałam podpisać oświadczenie że jestem ubezpieczona i upoważniam M do informacji o moim stanie zdrowia. Założyli nam zieloną teczkę. Wcześniej miałam papiery w zwykłej szarej kopercie. Dziś była para z niemowlakiem. Podobało mi się że wszyscy się cieszyli na ich widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie czasem tak dziwnie się układa. Do tej pory zadaję sobie pytanie, czym światu zawiniłam, że mi nie daje tego czego pragnę, a innym wciska na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive - trzymam jutro kciuki za dwu a co tam trzy cyfrową betę :) Iwcia - Ritta ma rację, tez uważam, że fotelik ważniejszy od wózka bo idzie o bezpieczeństwo. Też chcieliśmy kupić adaptery do wózka ale w szkole rodzenia namawiali, żeby nie kupować bo potem nadmiernie się używa fotelika a niby maluszek może w nim przebywać max 1h dziennie. Niestety często widzę jak rodzice z maleństwem w foteliku godzinami spacerują w parku czy robią zakupy w galerii. Ritta - dla mnie sono było do tej pory najgorsze a trochę już tego miałam wiec jak to przeżyłas to teraz już pójdzie z górki w każdym razie trzymam bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy któraś z Was miała po transferze Luteine bo z tego co wiem to większość dostaje Lutinus? Pytam bo pamiętam, że po pierwszym transferze strasznie mi wyplywala a teraz zupełnie nic i nie wiem czy się martwić czy tak może być, że cała się wchłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta wcale nie jest za późno, teraz kobitka w wieku 65 lat w Niemczech będzie miala dzieci z in vitro o ile nic nie pomyliłam;) Iwona to czekamy na kolejną betę za jakieś 12 dni. Sil takich osob są setki a nawet tysiace, zobacz ile nas jest tutaj z tym samym problemem a ile na calym swiecie takze sama jie jesteś. To tylko kwestia czasu i wszystko sie pouklada:) malisia a Ty jak się czujesz? Masz jak poodpoczywac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja juz nie śpię zaczęły się mdłości poranne cały ten tydzień tak mam ze po 5 wstaje i masakra. Nawet na badania nie wyszłam bo nie dało rady ale w poniedziałek zrobię m pójdzie ze mną to na czwartek na wizytę będę mieć. A tak to jest w porządku tylko ten tydzień makabryczny z tymi mdłości ami. Ale dam rade.Trzymam kciuki za betujace dziewczyny powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, witam Dziewczynki moje z kawa :-) Be positive trzymam kciuki za becioche :-D Sil doczekaj juz do tego wtorku, dasz rade :-) Mi troche hrmony buzuja, amm zmiany nastrojow i brzuch jak kluska z dziurka ;-) Jutro usg, na dyzuze ejst dr M, ucieszylam sie, bo mowili, ze moze bedzie dr Cz..., ale jak zapytalam kto mi bedzie robil punkcje to dr M sie usmiechnal i powiedzial, ze nie wie. Tez wolalabym jego, skoro juz do niego chodze. Milego dnia, slodeczka, lapiemy witaminki, lapiemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive...kciuki zaciśnięte! :)i czekamy na kolejną mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×