Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Grania gratulacje bo to wielki krok naprzód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania wielki krok do przodu:) teraz juz ten czas poleci szubciutko, my bedziemy rodzic to Wy wybierać imiona:) lece po wyniki bo na 13 mam odebrac, jeszcze wspomaganie mi w kierownicy poszlo i ledwo krece tą kierownicą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) ale was tu dużo :). Byliśmy w Gyn i niestety nie podejdę w tym miesiącu do stymulacji tylko w następnym. Po pierwsze miałam dwa cykle luzu a w tym ostatnim nie przyjmowałam już antyków, na usg były widoczne pęcherzyki (4 szt w tym jeden dominujący) i dr stwierdził, że one mu zaburzą całą pracę. Dostałam jeszcze jedno opakowanie antyków i w 16 dc na wizytę :/. No i nie mieliśmy tych nieszczęsnych kariotypów a lekarz stwierdził, że są potrzebne, żeby wykluczyć nieszczęsne wady. Z tą tarczycą też jestem trochę zawiedziona bo wszędzie alarmują, że żeby zajść musi być TSH na 1,5 a dr M twierdzi, że jeśli mieści się w normach a norma jest n do 4.2 to, że niby ok :( Więc ja dalej czekam, dziewczyny te które robiły kariotypy w Katowicach macie już wyniki na stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania gratuluje wam super wiadomosc:)ciekawa jestem jak tam nasz fidaszek ile tych jajeczek wychodowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Super grania :-D a badania zlecił Ci jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super wiadomość! Hope ja nie mam jeszcze kariotypu trzeba czekać na wynik 35 dni roboczych:-( a z tym tsh to ja juz tez nie wiem kiedy jest dobrze ja miałam ostatnio 0,5 ponizej normy a anty tpo ponad 600, byłam u innego nowego endokrynologa i mam to nieszczęsne haszimoto:-( nie ma na to lekarsta i moze powodwac niepłodność i poronienia... ehh nie wiem co to dalej będzie. Fifaszek jak po punkcji? Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Super Grania:))) ciesze sie razem z Toba:))teraz czekac na @ i do dziela:)) Fifaszek jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hope, wlasnie ostatnio myslalysmy co u Ciebie. Fajnie ze się odezwalas. Mi w moczu wyszly ponad norme leukocyty, pewnie znowu jakas bakteria. Morfologia tez pewnie cos nie tak bo 2 pozycje ponizej normy a jedna ponad..ciekawe co mi powie. Ide sprzatac bo mam takie Kongo że nie wiem od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez juz mam wyniki bete 2im wykonaniu ujemna a tsh mi spadlo z 3 na 2,03 a ft3 -2,95 a ft4 1,40 chyba :)dobrze wiem otym ze nasza Hop sie na tym zna a dzisiaj sie pojawila na naszym forum to mam pytanko czy te wyniki sa dobre :)odp jak mozesz kochana:) Fifaszek pewnie spi po punkcji moze wieczorkiem nam napisze ile jajeczek wychodowala :)no i dzwonilam do poloznej mam odstawic leki i czekac na @ jak sie pojawi i wtedy dzwonic a ja jeszcze dzis wieczorem zadzwonie albo jutro i sie umowie bo nie ma na co czekac zobaczymy co nam powiedza teraz wiec zmykam bo caly dzien skladam pranie i nie moge zlozyc wieczorkiem zajrze na forum pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fifaszek jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dziewczyny, jestem-Fif. Jestmi oggrrroomnie milo, ze omnie mysalyscie! Puncja o czasie. Ale zle znioslam znieczulenie. Wymiotowalam, daly mi dwie kroplowki. Do tera z w domu spalam. Ucieszylam sie, ze wzieli 10 komorek, chcialam juz podpisywac karte dawstwa, a tu okazalo sie, ze dojrzalych 6. Wycliczone jak na kalkulatorze do programu ;-) U T znalezli 6 plemnikow :-D A tak sie balam, Dr sam srawdzal, jak tam nasienie. Wszysktie babeczki bardzo mile, okienko do przdstawiania sie, jak do oddawania naczyn :-D Mozna mnie bylo poznac-wychodzilam okolo 12?Wygladalam jak zwloki-kazdy by mnie poznal, wszytskie dziewczyny poszly juz do domkow, a ja jedna tam lezalam. AAAAA z luteina bez problemu-Powiedzialamdr, ze mnie nie stac, a on-"to nie ma problemu, bedzie luteina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek to super az 6 jajeczek bardzo ladnie ino patrzec jak transfer bedzie w srode albo w czwartek ale sie ciesze i zycze powodzenia i trzymam kciukole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
No w koncu ;)) "Czekam i czekam na info od Ciebie. Masz 6 super komorek teraz niech sie elegancko zaplodnia i dostaniesz maluszka lub maluszki do brzuszka. Super tez ze udało sie z luteina ;) co do narkozy... Na czczo bylas? Czasami tak sie reaguje na darmowe spanie ;) Ważne, ze juz po. Teraz czekamy na info o zarodkach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czczo, ale chyba mam taki organizm...Tomasz mowi mi tutaj, ze ma uzasadniony zal, ze Grania nie podeszlas, a sie przygladalaś!No :-D jak juz ktoras mnie widzi, to prosze podchodzic :-D Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszku super wieści :-) to byłaś na pewno ty bo faktycznie źle wyglądałaś taka zawiana jak po dobrej imprezie ;-) to teraz trzymamy kciuki dalej. Super w tą luteina to też będę prosić o nią. A byłaś u dr M. To dziś dobre wieści ja zakwalifikowana i za niedługo dołączam. Mam pytanie te dawki menopur 75 i gonal 75 to duże czy małe? Jakie wy miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grania ja mialam identyczne dawki jak ty cala stymulacje i mi wystarczyly na te 6 dojrzalych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Kwita napisz mi jeszcze normy z twojego laboratorium FT4 i FT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Fifaszek:-) oby się wszystkie zapłodniły! To czekamy razem z Tobą na info kiedy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bedziemy mialy chyba nowa strone ;-) Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fif do twojego męża nie podeszłam bo sama przed wizytą byłam dziś tak zestresowana a poza tym nie wiem ile wasi męzowie wiedzą o naszym forum ;) no i czekałam na ciebie z ciemnymi włosami za ucho żeby się upewnić a jak was zobaczyłam do wy szliście do rejestracji a ja wchodziłam do położnej noo...... i było za późno może jeszcze nam się uda spotkać :) teraz odpoczywaj i czekaj na transfer. A jakieś l4 teraz masz? to zobaczymy czy na mnie ta stymulacja też tak ładnie podziała jak na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, ale napłodziłyście. iwcia10 - dzięki za wypowiedź, powiem ci, że mnie znacznie uspokoiłaś, już dziś byłam mniej zestresowana i niezdecydowana. Jutro wizyta, mam nadzieję, że spokojnie nas zakwalifikują i jak najszybciej zacznie się cała procedura. Mam nadzieję, że lekarz weźmie pod uwagę moje plany urlopowe (już mamy na początek sierpnia wyjazd wykupiony) i tak wszystko ustali, bym nie musiała się stresować. Mój mąż odbierał dziś wyniki swojego posiewu i powiem wam, nie wiem jak mam je interpretować. Miał dużo leukocytów więc zrobił posiew, a w posiewie czysto. Brak grzybów (tak napisali). I teraz nie wiem, czy bardziej się cieszyć, czy bardziej się martwić i póki co chyba bardziej się martwię. Bakterie to się da leczyć, podali by mu antybiotyk i tyle. A teraz? Czort wie co spowodowało taki wynik. A martwię się dodatkowo, bo on pracował na Politechnice w labolatorium i dwa lata temu wyszły mu bardzo złe badanie krwi, lekarz podejrzewał że to może być białaczka, ale oczywiście nic z tym nie zrobił, tylko zabronił mu korzystania z labolatorium. Po kilku miesiącach wyniki były lepsze więc lekarz przywrócił go do pracy. I teraz się zastanawiam, czy te jego zabawy z piecami indukcyjnymi nie pomieszały w nim czegoś :( Fif - super że tyle naprodukowałaś. Nic tylko się cieszyć. No i udało ci się z luteiną. Jak (jeśli) ja będę tak daleko, to też tak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Tomek mnie prowadzil za raczke jak mala dziewczynke. Pewnie na ciebie tez zadziala i beda ladne jajeczka :-) Do mnie jutro do poludnia maja zadzwonic co z dzieciaczkami, trzymam kciuki za te nasze dzieciaczki, co by sie rozwijaly. z tym, ze to kolejne czekanie;-) ciagle cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat o to twoje wyniki: FT4 61.04% [ wynik 1.4, norma (0.93 - 1.7)] FT3 20.43% [ wynik 2.95, norma (2.57 - 4.43)] masz bardzo niskie FT3 Tutaj masz wyjaśnienie ze stronki: "Wcześniej wspomniane reguły brzmią następująco: Hormony tarczycy (oba: FT4 i FT3) powinny mieć zbliżoną wartość procentową (np. oba na poziomie 40%) oraz powinny znajdować się przynajmniej w połowie normy Jeśli poziom % FT3 > FT4 i oba hormony są w normie → za mało T4 Jeśli poziom % FT4 > FT3 i oba hormony są w normie → za mało T3 Trzeba pamiętać, że w/w reguły są tylko pomocą, drogowskazem w doborze dawki. Przede wszystkim należy się kierować swoim samopoczuciem i dbać o to, żeby wyniki FT4 i FT3 były w normie. Nie zawsze też wyniki mieszczące się poniżej połowy normy oznaczają niedobór hormonów tarczycy. Każda osoba ma własne poziomy hormonów tarczycy, przy których czuje się dobrze. Ad 2: taki stosunek hormonów (% FT3 > FT4) oznacza zazwyczaj konieczność zwiększenia dawki hormonów. Ad 3: taki stosunek hormonów (% FT4 > FT3) oznacza zazwyczaj problem z "przemianą" T4 (prohormon) w T3 (aktywna postać hormonu tarczycy); słaba "przemiana" może być spowodowana przez niedobór żelaza lub selenu" https://docs.google.com/document/d/1rDkHcyYGcrOu0BZkZYNvHjVrPhffy5uujFQFa9rFYR8/preview

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dobrze że iwcia cię uspokoiła Gyn to na prawdę dobra klinika może jest taśmowo ale no cóż tylko osób ma problem a każdy chce się leczyć jakoś już chyba przywykłam dziewczyny mnie tak nastawiły przed pierwszą wizytą że w zasadzie potem się nie przeraziłam tylko miło rozczarowałam bo myślałam że będzie gorze ;) to całe leczenie i tak cieżko pogodzić finansowo i z pracą a teraz jeszcze jakby miały dojść dojazdy gdzieś daleko to ja już chyba bym tego nie ogarnęła. Musiałabym się chyba zwolnić a wtedy to kasy na leczenie by nie było. Plus Gyn jest jeszcze taki że nie ma kolejek do refundacji a program trwa niestety jeszcze tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Wam powiem, ze dzisiaj pielegniarki byly super. chodzily i pytaly co 3 minuty jak sie czuje. Jak przy wenflonie kapla mi krew na posciel, Pani stwierdzila, ze ja obruci i przebierze, zeby pacjetki sie nie baly widoku ktrwi, Pani anestezjolog tez bardzo mila. A jak juz zostalam sama to pani dala mi sie wyspac i dopiero podeszla i powiedziala, dalam sie pani przespac, a teraz zawolam meza :-) Wszyscy byli bardzo mili. Dr tez, usmiechal sie, sprawdzal dla mnie rozne rzeczy i nie bylo problemu z luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fif masz teraz l4 ? biedna tak źle zniosłaś tą narkozę ja po histeroskopii szybko doszłam do siebie. Ale po takich dłuższych tez było kiepsko i wymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania masz rację. Zastanawiałam się przez chwilę nad tym, nawet byłam bliska tego, by zacząć jeździć do tej cholernej Warszawy. Mój szef myślę że w końcu by na to przystał, mogę pracować w zasadzie z każdego miejsca na świecie (tak w 90%) więc i z auta mogłabym pracować... Ale to chyba nie ma sensu. Po co to wszystko... Tu spróbujemy, może akurat się uda. Mój hsb się śmiał dziś, bo my myślimy o Warszawie, a dziś jak wyniki odbierał to się z mazowieckiego dziewczyna w Gyn rejestrowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Hop to musze sie skonsultowac z lekarzem z ta moja tarczyca :)nie wiem jak ci sie oddzwiecze ale masz u mnie kawke i ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×