Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

noo, w końcu się strona załadowała. A wiadomo, w jakim wypadku jaki protokół jest stosowany? Grania ty miałaś wcześniej IUI nie? Czy to dlatego masz krótki protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sil daj jutro znac po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil myślę że na znaczenie czy po stronie kobiety jest ok hormony itd. I pewnie od lekarza to tez jest tak że testują na darmowe jak to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się mega stresuję. Mi wszystkie wyniki wyszły w normie, dr M chciał dziś robić mi posiew, ale nie wiem czy jest sens, skoro w posiewie męża nic nie znaleźli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sil trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sił trzymam kciuki:-) będzie dobrze, embriolodzy są zajęci mam dzwonić. Długość protokołu zależy głównie od amh. Ja miałam krótki z antagonista a amh 2,86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam AMH 6,01 i większe tym krótszy czy dłuższy protokół Fif?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Hej dziewczyny załamałam się w provicie do końca roku nie ma kwalifikacji a w przyszłym roku sie okaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny badania zrobione a teraz z gyn dzwonili ze jutro mam badanie prenatalne musieli przelozyc z poniedzialku bo niebedzie tamtego lekarza. I na 20 mam jutro tylko niewiem do kogo bo niepowiedziala mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to wkrótce się dowiem, co pocznie ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, od rana stoję przy żelazku ale zaraz kończę bo nogi mnie pobolewaja juz coraz częściej. Tasia, bierz papiery i zmykaj do Gyn, refundacja jest tylko do czerwca a skoro tam nie wiadomo kiedy to ja bym jak najszybciej szła do Gyn. Zobacz tu dziewczyny juz podchodzą a niedawno dopiero startowaly. Elusiowo jutro poogladasz sobie maluszka:) mi robiła 2 badania dr A, ale nie jestem zadowolona jakni z wizyty tak i z płytki. Daj znac jutro co tam u malenstwa:) kobitki robilam ten peeling z kawy, oby cos pomógł ale kabina prysznicowa ufajdana po tym od dolu do gory;) kto ma dzis wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil trzymam kciuki :) Tasia,idź do gyn :) Elusiowo,zazdroszczę oglądania maluszka :) Mam dziś taką zgagę i spać mi się chce że nawet nie wiecie :) Sprzątam kuchnię,ale jakoś nie mogę jej skończyć mimo że jest malutka :) I tak w sumie to czuje się na @ :( W środę mam czwartą rocznicę ślubu i dwie krechy byłby idealnym prezentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mówiłyście o jeszcze jednej dr oprócz dr Cz i dr M do niej też można iść z niepłodnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tasia, jest jeszcze dr Anna Piekarz, ja do niej chodzilam po transwerze do teraz super kobitka a wiesz ze ja za dr Cz tez nie przepadam takze porównanie mam..tak jsk ktoś tutaj napisal..niebo a ziemia. Malisia chyba pisala ze w pierwszej ciazy chodzils do niej od samego poczatku juz przed transwerem, ja Ci ją gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ona przyjmuje w srody i gdy bedziesz miala podglad w danym dniu to i tak u kogos innego jesli nie w srode ale jako prowadząca mozesz sobie wybrac ją. .no chyba ze zmienily sie dni wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dziewczyny, chwilę mnie nie ma i nie nadążam z czytaniem ;) Fifaszek gratuluję aż 6 jajeczek! Ja po tej narkozie czułam się bardzo dobrze, a po 1,5 h od punkcji już gamdziałam śniadanko ;) Ale to najwidoczniej sprawa indywidualna. Tylko proszę odpowiedz mi na kluczowe pytanie w kwestii Luteiny, którą tak łatwo dostałaś - który z lekarzy Ci ją przepisał??? W takim razie mamy dowód, że to to samo i nas naciągają po prostu :/ Nie wiem czy ja na bogatą wyglądam, że u mnie łaskawie M. przystał na Luteinę raz dziennie wieczorem... Wczoraj mnie bolał brzuch i krzyż, podobno to normalne przy progesteronie, dziś mnie nic nie boli jak na razie i nie wiem czy to dobrze czy źle ;) Trochę schizowałam i czytałam wszelkie fora dot. tego jakie są objawy wczesnej ciąży po in vitro ;) Ale dowiedziałam się, że nie ma reguł, jest to sprawa indywidualna i nie pozostaje mi nic tylko czekać do tego 27go... Jezuu jak to się ciągnie, nawet praca mi czasu nie przyspiesza ;) Powinni nas na czas tego oczekiwania uśpić hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wszystkiego po wizycie odechciało. W związku z tym że u męża posiew dobry, to ja muszę zrobić bardziej szczegółowy posiew u siebie. Na podstawowe jakieś wyniki czeka się ok. tydzień - ale jakieś genetyczne badania (ta chlamydia itp) czeka się miesiąc. Więc wyniki będą w połowie czerwca. Dr M powiedział, że w takim razie czekamy aż mi się skończy cykl i od następnego dopiero antyki. Czyli do stymulacji mogłabym podejść dopiero w lipcu. No i powiedziałam mu, że my w sierpniu mamy zaplanowany wyjazd, już opłacony. I że zależy mi oczywiście na czasie. A on w drugą stronę, że skoro w sierpniu wyjeżdżamy, a ja mogę już być w ciąży, jak ja sobie to wyobrażam... ;( Płakać mi się chce. Jak go zapytałam, czy inaczej tego się nie da rozwikłać to ostatecznie powiedział, że możemy zrobić tak, że przyjdę przed kolejnym cyklem na usg do dr Cz (bo go na początku czerwca nie ma) i jak wszystko będzie ok, to najwyżej zaczniemy stymulację od czerwca. Tylko że on w gabinecie powiedział, że na te wyniki czeka się ok 2 tygodni. A położna powiedziała, że miesiąc i krócej raczej nie ma szans, bo coś tam muszą wyhodować. Jak zapytałam dr M o kwalifikacje i dokumenty do podpisania, to powiedział, że je wypisujemy dopiero jak on rozpisze co kiedy robimy, a jeszcze nic nie wiadomo... I teraz wy piszecie, że kwalifikacje trwają tylko do czerwca... a jak się w czasie nie wyrobię? Czy się może okazać, że się nie załapiemy? Dość mam wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil spokojnie do czerwca przyszłego roku jest program. Uspokoj się nie panikuj na spokojnie zaczniecie stymulację np w wrześniu po urlopie nie oczami się spieszyć. Gdzie na urlop się wybieracie może rzeczywiście na początku ciąży wyjazd nie będzie wskazany adres już opłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gyncentrum nie ma problemu z kwalifikacja. Może poczekać spokojnie na wyniki. Do lipca przyszłego roku mamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kurde sil szkoda ze jesteś niezadowolona z wizyty. Oby wszystko się jednak dobrzeułożyło. Skoro nie dał Ci jeszcze kwalifikacji to rozumiem ze badania musisz sama płacić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, do czerwca nast roku nie do teraz. A co do urlopu ja tak mialam przy inseminacji, wykupilismy wtedy urlop w Grecji duzo wczesniej i siedzialam jak na szpilkach do konca bo mielismy jechac w 15 dniu po inseminacji i nie wiedzialam co robic gdy sie uda. Zapytalam wtedy lekarza a on mi tylko odpowiedzial" musi pani wybrac co jest dla was ważniejsze" no i wtedy postanowilismy ze jesli sie uda wolimy stracic kase niz mozliwosc posiadania dzidziusia no ale sie nie udalo i na szybko bylo pakowanko. Tez mialam dylemat ale gdyby sie udalo zostalabym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil,tak jak dziewczyny piszą :) Nie panikuj :* Ja też siedzę i czekam aż zrobię betę,bo w czerwcu mamy opłacone wakacje. Na szczęście w Bieszczadach,więc nie ma źle :) Ale za to w sierpniu jedziemy na koncert z mężem. Najwyżej mąż pojedzie ze swoim bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, tez robilam te badania i na wyniki napewno nie czekalam miesiąc, tylko ok 2 tyg-to po pierwsze. Po drugie ptogram jest do lipca przyszłego roku wiec masz duuuzo czasu. Pytanie tylko co sie stanie gdy pan duda wygra wybory.... Po trzecie, co najważniejsze 'NIC NA SIŁE". Powiem Ci to co mnie kiedyś powiedziano i wiem ze to tylko dzięki temu udało sie tak szybko z dzidziusiem- trzba uporządkować swoje życie by było w nim miejsce dla dziecka. Może te wskacje to właśnie są Wam pisane?... wrocicie wypoczeci, naladowani pizytywna energia, nacieszeni soba, gotowi do walki...Nic sie nie dzieje bez przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia nie łam się tylko zabieraj papiery do Gyn. I uderz do dr. P bedziecie zadowoleni. Skoro mieliscie ustalony plan dzialania ona nspewno wexmie to pod uwage;) uszy do góry! Grania zazdroszcze Ci trho krótkiego protokolu, ile to mniej czasu i nerwów. Trzymam kciukole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do Chorwacji i też już mamy poopłacane. Prawda jest taka, że chciałabym jechać, bo potrzebuję odpocząć od pracy, ale oczywiście dziecko będzie najważniejsze i jak by się okazało, że jestem w ciąży i że lekarz odradza wyjazd, to bym zrezygnowała. Co do płacenia, to tylko za wizytę nie kazali mi płacić. Ale za USG i badania tak, więc zostawiłam tam dziś przeszło 350 zł. I wiem że możemy poczekać... ale wiecie jak to jest. Człowiek nie chce już dłużej czekać. Ciągle czeka, ciągle odkłada, ciągle coś się nie udaje. Chcę w końcu mieć prawdziwą szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fif a jak tam komoreczki, dzwonili juz z info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×