Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Moga zaplodnic 6 komorek, jezeli chcesz zamrozic reszte to z tego co wiem, musisz sobie sama zalacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi o toksoplazmie nikt nic niemowil wczesniej. Zobacze w poniedzialek co mi powie lekarka. Nic trudno nic na to nieporadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo ja tez nie wiedziałam nic o jakieś toksoplazmie az dr P nie kazała mi tych badan zrobić i potem pytałam co to jest. Ogólnie jestem zielona czasem z tego co piszecie o rożnych wynikach. Jak co dadzą Ci leki i się nie martw, mnie tez martwi bol podbrzusza i jak nie przejdzie pójdę do lekarza,dobrze ze czuje ruchy bo juz bym zasuwała wystraszona do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia a no bo drP jest rewelacyjnym lekarzem zaluje ze od samego poczatku do niej nie trafilam, ale kazala byc spokojna, ona chyba cos przeczuwala ze ja niespokojna jestem ale zapewnila ze dobrze ze to teraz jest wykryte a nie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiedziałam,że reszta idzie do adopcji. Myślałam że czekają na kolejną próbę. A jak nikt ich nie przygarnie? Musze je oddać? A jak nie chcę? Bo rozumiem że program ma swoje własne prawa,a jak płacę za wszystko sama to inaczej to wygląda. Sorry za pytania,ale ciekawa jestem :) Grania,u nas mówimy sobie wszystko,mam na myśli moich rodziców i siostrę. Teściów w sumie mało co obeszła informacja o klinice i inseminacji. Więc nie informujemy ich teraz o niczym,bo nie ma po co. O toksoplazmozie słyszałam,że trzeba badania zrobić. Ale nie słyszałam o surowym mięsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak nie korzystasz z refundacji to dla ciebie i więcej komórek do zapłodnienia tym większa szansa i zapładniają wszystkie a w refundacji tylko 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie Iwonka zle mnie zrozumialas. W programie zapladniaja 6 komorek, jak masz wiecej mozesz a-oddac do adopcji b-zutylizowac c-zamrozic na wlasny koszt To Twoj wybor co zrobisz, a co do zarodkow mozesz a-oddac b-zostawic na wieczne zamrozenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobiłam badania na tosko. w przyszłym tygodniu będą wyniki. Chciałam też z krwii zrobić badanie na Chlamydię, ale położna mi odradziła póki co. Powiedziała, że na wyniki faktycznie czeka się do 3-4 tygodni, ale czasem sa wcześniej, a czasem wcześniej są częściowe. I umówiłam się, że jak do końca nast tygodnia nie będzie wyników częściowych lub kompletnych, to wtedy zrobię chla. z krwii i ona jest w 2 dni gotowa podobno, więc na usg 1 czerwca będę miała jakiekolwiek wyniki :) Mam nadzieję, że to wystarczy. Co innego, jak teraz w tych pozostałych badaniach wyjdzie coś nie tak - wówczas na pewno będę się musiała najpierw wyleczyć, by podejść do inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W refundacji jeśli jest się 35+ zapładniają wszystkie,poniżej 35 lat tylko 6. Ja miałam 12 pobranych,10 się zapłodniło i 7 zarodków zostało. Ktoś kiedyś chyba pisał ze koszt mrozenia 1 zarodka to 400 zł, muszę o to dopytac bo za rok juz mnie czeka podjęcie jakieś decyzji. Iwona w ciąży jest zakaz jedzenia surowego mięsa bo potem wlasnie jest tez toksoplazma,odpadają też sery pleśniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ale Was tu dużo nie nadążam czytać:) Fifaszek odpoczywaj i zajadaj ananaska:) Iwona i Malisia 3mam kciuki za jutrzejszą betę:):) Ja już po wizycie u dr M...czekam na @ i od 2dc zaczynam się przygotowywać do transferu....Mam pytanie do Was te tabletki encorton i estrofem to są na co? żeby mieć cykl bezowolucyjny?? Pytałam się dr M kiedy mogę się spodziewać transferu to pow aż śluzówka będzie ok -czyli te endometrum tak? ehh jakoś dzisiaj jestem taka "przymulona" ze nic nie zajarzyłam z tej wizyty:P:P Na początku czerwca mam dostać @ a któraś z Was pisała,że dr M ma urlop...;/ ehh jakoś do niego mam większe zaufanie niż do dr Cz...no ale zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pytałam o urlop dr M - dostałam info że ma wolne do 8 czerwca, ale nie wiem, czy 8 będzie już w pracy, czy 9, ale mój hsb mówi że 8 czerwca będzie. małamii a ty miałaś antyki? Kiedy cię zakwalifikowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek no niestety sushi odpada ale mnie najbardziej brakowało właśnie serów pleśniowych. Ale największy hard core zaczął się po porodzie jak okazało się, że mała ma skaze białkowa i przez rok byłam na tak restrykcyjnej diecie, że wyglądała jak cień człowieka. Iwcia masz rację, ja co rok przesyłam klinice 400zl tytułem mrożenia zarodków na kolejny rok. Został nam już tylko jeden mrozaczek buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zakwalifikowana w marcu po dwóch nieudanych IUI.... W kwietniu zaczęłam stymulację-miałam protokół krótki z antagonistą....27.04 miałam punkcję pobrano mi 5 dojrzałych komórek ale tylko jedna się zapłodniła -zamrozili mi ją w 5 dobie nie mogłam mieć od razu transferu bo po tych wszystkich hormonach progesteron miałam za wysoki do transferu...Dr M podjął decyzję,że teraz jeden cykl mam mieć przerwy aby wyciszyć organizm... noi teraz od czerwca startuję z jednym mrozaczkiem...no ale będzie co ma być...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii będzie dobrze, trzymam kciuki mocno mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami musi być dobrze może o ten embroglue poprosisz w związku z tym że nie masz więcej zarodków i ci dadzą :) zawsze większa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam zamiar się go zapytać o też embroglue mam nadzieję ,że bez problemu się zgodzi zawsze większa szansa % na sukces:) Narazie wyczekuję mojej @:P szkoda,że te nasze cykle tak długo trwają....tak długo trzeba czekać na to wszystko:( Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i wszystko bym chciała na już:) Nie wyobrażam sobie jak mnie będzie czekać betowanie:P niewiem czy do 10 dnia wytrzymam:P hihi Nasze przyszłe mamuśki...jak ten czas leci strasznie...za 2 miesiące i troszkę będziecie na porodówkach:):) Wkońcu będziecie mieć swoje wyczekiwane maleństwa w ramionach:) Jak tam wyprawka większość rzeczy już macie?:) Ajjj Catarina ale Ci zazdroszczę tej sesji z brzuszkiem:) piękna pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami ważne ze juz lada moment zaczynacie:) Catarina również zazdroszczę sesji,moze za jakiś czas też się skuszę. Malisia płacisz od ilości zarodków czy to nie gra roli? bo ja mam jeszcze 3 i pewnie jak będę miała cc to nie zdążę po nie wrócić w refundacji. Moj maluch miał chyba dzisiaj czkawkę:) brzuch mi podskakiwał co sekundę w tym samym miejscu...co do wyprawki jutro będę wiedziała czy będę miała wózek który sobie upatrzyłam,jesli tak to w nast tyg powinien byc juz u mnie. Reszta jeszcze do kupienia, od czerwca zaczynam bo juz się ruszam jak żółw a co dopiero później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami ja też czekam na @ mam mieć ok 30 maja. Catarina taka sesja to super sprawa jak będę już w ciąży to na pewno taką sobie zrobię a potem taką sesję niemowlaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja też tak mam dostać @ ok 31 -02.06 już sama niewiem bo po tych lekach mi się wszystko rozregulowało:P Jak u mnie wszystko dobrze pójdzie to razem będziemy betować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak bo może u mnie nie będzie problemy i zaraz po stymulacji dostanę zarodeczki :) oby oby wszystko poszło zgodnie z planem :) tak się ciesze że to już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać @ ok 8 czerwca. Niestety, ostatni spóźnił mi się 5 dni. Obawiam się, że teraz z tego całego stresu zaś będzie taka jazda i wszystko się posypie albo rozsypie. Albo dostanę wcześniej i... też się może posypać. Już bym chciała mieć wyniki tych głupich badań. Wiedziałabym, czy jest szansa na stymulację teraz, czy wszystko przepada... No i jeszcze jedno, jak się przesunie nam stymulacja (z powodu np. choroby), to... poważnie zastanawiam się, czy nie odwołać wyjazdu na wakacje i nie stymulować się w wakacje. Ale decyzję podejmę jak będą wyniki badań, bo to od tego zasadniczo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifaszek,Iwcia już teraz wszystko wiem :) 400zł na rok to dużo i nie dużo,za mrożenie. Jakieś 33zł miesięcznie,więc nie tak źle ;) Surowe mięso,sery pleśniowe itp,na szczęście mnie nie dotyczą bo nie lubię :P Co innego nabiał,kocham wszystko z tego działu ;) Małamii,i z jednym się może udać :) Iwona PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zaciskam juz kciuki za nasze betujace no i za starajace sie caly czas również:) Iwona tylko nie wiem czy to jest za 1 zarodek czy bez roznicy bo jesli od ilosci to juz gorzej. Poszukam na stronie GC albo zadzwonie i bede wiedziec. Koniec maja a taka brzydka pogoda, strasznie dużo mamy lata u nas co? Zaraz zleca kolejne 3 miesiące i znowu okres grzewczy się zacznie;) Iwona bardzo dobrze ze wcinasz nabial, dzidziusiowi jest potrzebny a ja to za malo znowu jem bo jestem nalogowcem słodyczy. Aaa i wątrobki mamuski nie mozemy jeść a ja mam takiego smaka juz:) Teraz jeszcze doczytalam zeby ograniczyc pasztet bo zawiera watrobke a jakos 2 tyg temu wcinalam chleb tylko z nim i moglo nie istniec nic wiecej..no ładnie, zaraz szukam co jeszcze ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Iwcia niezależnie od ilości - 400zl. Lecę oddać krew ale mam stresa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kciuki za dzisiaj!!!! ogromne!Wiem, jak sie stresujecie, choc ja dopiero w przyszly piatek. Dzien dobry z kawka:-) Wstalam wczesniej, planuja preace tak, aby sie nie przemeczac, odleze w weekend, ananas w pogotowiu. Tomek usalowal brzuszek, kazal byc kruszynkom dzisiaj grzecznym i pojechal do pracy. A ja z kawka i ulubionym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chce tu kawe postawic, to strona nie chce wskoczyc-bezczelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny Sil dobrze Cie rozumiem.. najgorsze te czekanie...no alenic na to nie poradzisz:((( trzeba sluchac lekarza... DZiEwczynki kciuki zacisniete :))) aj znowu emocjonujacy dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze betujące ściskam kciuki i czekam na super wiadomości!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×