Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

i chyba się potwierdza, że jak się cztery - pięć postów doda to strona się pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia główka do góry, tylko nielicznym szczesciarom udaje się za pierwszym razem. Wiadomo ze wszystkie bysmy chcialy od razu no ale czasem trzeba troszkę czasu. Wracaj szybciutko po swoje maleństwo i nie wypuszczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Jutro jak pojadę na wizyte to powiem dr. CZ że chce in vitro jak najszybciej ;) Dobrze, że już jutro mam wizyte to będe wiedzieć czy już będe miała to porozpisywane czy jeszcze będę czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani - ty masz jutro wizytę kwalifikacyjną? Trzymam kciuki mocno. Ja mam wizytę 1 czerwca, teraz to się modlę, by wszytskie moj***adania dobrze wyszły i bym mogła podejść w czerwcu do i stymulacji, bo inaczej ... czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M powiedział,że najwyżej do Czech będziemy jeździć. 70km w 1 stronę. Normalnie nie zasnę. Jak na jesień wygra smoleńsk,to nie wiem co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wszystkie zdążycie nic sie nie martwcie, prezydent nie podejmuje sam decyzji przeciez a na jesien mam nadzieje że wygra PO bo tych oszołomów z Pisu nie da się słuchać. Zakończę ten wieczor jednym zdaniem i idę spać..Antoni, Prezes z filemonem..możecie już wyjść!; ( kolorowych kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja idę do wyrka, oby jutrzejszy dzień był lepszy niż dzisiejszy. Ani - trzymam kciuki. Dziewczyny - Duda przejmuje rządy od sierpnia. Chwilę jeszcze mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwona PD- jak wygra smoleńsk to będziemy mieć wojne polsko- rosyjską :/ Qrde nie mogę znieść tego PIS-u Sil byłam na wizycie z 10 dni temu i pani dr. powiedziala, że na następnej wizycie będzie kwalifikacja ale nie zleciła mi żadnych badań więc nie wiem czy będzie dopero mi zlecać jeszcze jakieś badania i odciągnie się to trochę czy już będą tylko badania które zlecają już po zakwalifikowaniu. W każdym bądź razie powiedziała, że wszystko rozpiszemy na tej wizycie tylko nie wiem co miała na mysli dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet się nie wypowiadam bo by mnie pewnie zablokowali za wulgaryzmy. gorzej niż tragedia... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ani,weź nie strasz. Powodzenia jutro :) Miejmy nadzieję że nie będzie polowań na czarownice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Teraz szybko POwinni ustawę o ivf dać Bronkowi do podpisu. Jesienią wygra PiS w końcu lud juz dziś wybrał... A ja na emigracji u rodziców bo mój M gorączki dziś dostał i musiałam się ewakuować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana też się popłakałam :-( boje się teraz kolejny super żeby jak najszybciej się udało. Do Czech? Ale na własny koszt bez refundacji to będzie lipa w październiku PO nie wygra nie szans jak widzę co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania mam to samo...chyba nie zasnę...szlak mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, jak dzisiaj wstalam i uslyszalam dzwony z kosciola to nie wiedzialam, czy dzownia na msze, czy na Dude...Masakra, pierwszy raz w zyciu tak mnie dotknely wybory. Zatem na poprawe humoru ja stawiam dzisiaj kawe, podaje ciastko, jak trzeba, to do lozeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Fifaszek kawka i ciacho super....dobrze,że do łóżeczka podałaś. Widzę,że ogromne marudzenie na forum się zaczęło. Ale będzie wam lżej jak się wyżalicie,dlatego piszccie i marudzcie ile się da. Fifaszek a jak się czujesz z maluszkami w brzuszku? Bimbałka co u ciebie? Malinka,Catarina zakupy zrobione.....zacznie się odliczanie za chwilkę. Iwcia co u Szymonka?mam nadzieję,ze kopie ciągle? kiedy wizyta u lekarza? Dziewczyny które miały laparoskopie...czy bolała was klatka?i czy miałyście jakieś bóle i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta nie mialam laparo, nie pomoge, niestety.. Ja sie czuje, hmmm normalnie, jakby maluchow nie bylo. Jestem slaba, jak ja to mawial "czuje sie jak taczka goju", ale to pewnie przez antybiotyk, punkcje, hormony i wsyztsko razem.Poprosze ladnie o kciuki za moje pozostale maluszki, ciekawe, czy je zamrozili, zadzwonie kolo 11, wczesniej i tak nie moga podejsc do tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ja miałam laparo ale poza bólem podbrzusza nie miałam żadnych objawów. Ja też nie mogłam zasnąć ciągle się martwię i analizuje co dalej, faktycznie gdyby Bronek podpisał teraz ustawę to by nas ustawiło ale jakoś trudno mi w to uwierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
nic sie nie martw pewnie wszystkie ładnie zamrożą. i będziesz potem wracać po maleństwa albo masz zamiar oddać do adopcji bo chyba ty tak pisałaś? a kiedy robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia gdzie sie schowałas?chyba,ze masz jakies badania z rana? kawki nie pijesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja pamiętam ze miałam ból ale tylko w tym samym dniu. I nie mogłam mówić bo chciało mi się kaszlec i wtedy był mega ból :( Śniło mi się dziś ze kosmici opanowali nasz kraj tacy mali i złośliwi jak chochliki ach te wybory... aaa czytałam ze Prezes będzie kandydował na premiera i nastanie "sodomia i gomoria"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Cześć Dziewczyny! Przez weekend mnie tu nie było, ale w sb byłam na panieńskim (spoko tylko w pubie do 22 ;) ) i w nd cały dzień w szkole. Tak Fifaszek, idę na betę w środę, a po wynik w czwartek, także czwartek będzie tym świetnym dniem gdy się dowiem, że nic z tego...tzn utwierdzę się, bo jestem przekonana, że się nie udało :( Nie miałam żadnych objawów, bólów brzucha, ani plamienia implantacyjnego, gdzie przy 2 zarodkach szanse na plamienie są w końcu dwa razy większe... Od dwóch dni kłuło mnie coś z lewej strony, więc raczej nic na ciąże, a od dziś boli mnie brzuch i plecy, dokładnie jak na okres.....Zresztą wg kalendarza już za chwilę mogę go dostać :( Także załamana jestem, choć staram się pogodzić z tym i tak będę walczyć dalej i podchodzić, oby jak najszybciej, to i tak załamana jestem :( Ale z drugiej strony tak rzadko się udaje komuś za pierwszym razem, że naprawdę musiałabym mieć nieziemskie szczęście...ech :( A nie wiecie czy przy tej pierwszej becie badają też poziom progesteronu? Bo na innym forum czytałam, że tak, a nawet dziewczyny muszą robić takie badanie w trakcie czekania na betę. Fifaszek a to Twoje pierwsze podejście? Masz L4? Ja niestety chodzę do pracy, po pracy udzielam korepetycji, w nd do szkoły, także wszystko jak normalnie, ale staram się nie przemęczać... Pracę mam przy kompie, więc stwierdziłam, że mi nie zaszkodzi, a przynajmniej czas szybciej leci, choć przy następnym podejściu wezmę jednak 2 tyg. L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif skoro Nikita betuje w środę i będzie wiedzieć w czwartek to może jednak cZwartek? Ani ani czekamy na info o kwalifikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez poproszę kawkę;) u mnie dzwony nie biły, ale szok przezylam po slowach krolewny Szydlo gdzie poeiedziala ze Prezes bedzie premierem...ciekawe Rydza kim zrobią;) mam tylko nadzieje ze Duda na tyle bedzie madry ze się od nich odszyje; ( Ritta, maluch kopie raz mocniej raz slabiej, różnie. Bimbalka moj M tez chory ale goraczki nie ma to jeszcze się od niego nie izoluje. Nina ja tez mialsm podane 2 zarodki i zero plamienia takze jeszcze niczego nie przekreślaj. Malinka tez nie miała i Bimbalka raczej tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeee mnie M dobije dzisiaj normalnie, od wczoraj nic tylko chodzi i stęka bo go gardło boli.Juz nawrzeszczalam i sie obrazil no ale ile można sluchac tego jęczenia..Wasi tez tak mają ze gardlo ich boli a tak jakby zaraz mieli poumierac czy tylko moj tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ja miałam bóle klatki ramion ruszać się nie mogłam po laparoskopii, ale podobno to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Dziewczyny:)) ani ani powodzonka na wizycie:** Ja jestem zalamana tymi wyborami...wczoraj poplakalam sie jak glupia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×