Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ritta15
Nikita a który masz dzisiaj dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Fif powodzenia i jak co to wiesz..nie daj się tam!;) Ritta u mnie pralka wczoraj chodzila, brak slonca mnie dobija i ta cala pogoda bo ciagle bym spala. Nikita bol głowy to dobra oznaka mnie tez tak bolala jakis dzien przed beta jeszcze i Hope tez z tego co pamietam, nie chce Cie nakrecac ale wierz do konca se sie uda:) ktory masz dzisiaj dpt? Aaa i mamusie, te juz z dzieciatkami biegajacymi, te co mają w brzuszkach, te na zimowiskach i te co lada chwile beda mialy...życzę kazdej tego samego:) juz w nastepne swieto tulenia w ramionach swojego spelnionego marzenia i konczac wpisze Wam coś co mnie akurat bardzo wzrusza i chyba odnosi sie do kazdej z nas juz od momentu transwerku;)... Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Iwcia ale piękny wierszyk, aż mi się łezka zakręciła w oku! Tobie i wszystkim mamusiom składam również życzenia dużo szczęścia i radości z bycia mamą! A starającym się życzę aby następne święto było ich świętem! :) Też mówiłam dziś mamie, że może już jestem mamą a tego nie wiem ;) Ale nie nakręcam się, bo aż się boję rozczarowania... Ja dziś mam 11 dpt licząc dzień transferu jak pierwszy (tak mi powiedział dr M) Jutro mam 12 dpt i tego dnia lekarz mi zalecił zrobić betę więc idę. Więc tak sobie myślałam, że jak jutro rano zrobię sikańca to już powinien być w miarę wiarygodny. Choć nie wiem czy będę miała odwagę na niego spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz spokojnie mozesz robić betę, z tymi sikancami to roznie bywa, musisz na opakowaniu zobaczyć czy ma jakies normy od ilu wyłapuje hcg. Mi nie wykryl 2 dni wczesniej gdy bete mialam 32, skoro beta powinna przyrastac co 2 dni o 66% to wtedy juz powinien wskazac a pokazal 1 kreske. Z tego co wiem na niektorych testach wpisuja od jakiej zawartosci wykrywa. Wstaje z wyrka bo z glodu polegne z tym moim brzdącem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) powiedzcie mi czy wszystkie macie już udokumentowany rok leczenia? Czy jak toś nie ma to wystarczy zaświadczenie od swojego gin że się leczymy dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia idz do jakiegos ginekologa popros niech Ci wystawi i to raczej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam z poranną herbatą :) Również życzę wszystkim aktualnym i przyszłym mamom tego, co najlepsze. Ja dziś dalej nie mam wyników, ale podchodzę do tego spokojniej - zadzwoniłam do Gyn i umówiłam się na środę na 14:45 (03.06) i na piątek na 10:45 (05.06). Jak coś będę odwoływała wizyty. Wcześniej modliłam się, by @ jak najszybciej przyszła, teraz mam nadzieję, że będzie w terminie albo się spóźni :) Fif - trzymam kciuki za rozprawę. Będzie dobrze, zobaczysz :) nikita2809 - jeszcze wszystko może być dobrze, nie załamuj się. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ja mialam udokumentowane leczenie od stycznia 2014 a w lipcu 2014 mialam pierwsza wizyte w GC. Tylko z czerwca 2013 mialam wypis ze szpitala z droznosci jajowodow i dr M powiedzial ze to liczy jako juz leczenie, takze jesli mialas wczesniej jakies badanie pod kątem problemunzajscia w ciaze powinni Ci tez uznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za kciuki, wyrok 9.06. Czyli co? kolejny dzien czekania...tak, po transferze doba ma zdecydowanie 72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita2809 ja też dziś tak pomyślałam że może już jestem mamą i też jeszcze nie wiem :) oby. Pierwsze podejście do IUI nieudane teraz jestem 4 dzień po 2 próbie, Boże daj mi to szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Eva, to oby to była prawda :) Ja dziś czuję się dobrze i znowu mnie nachodzą myśli, że to niedobrze jak nic nie boli ;) Jezu, zwariować można, niech już będzie czwartek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na zmiane, boli i nie ;-) nie wiADOMO JAK LEPIEJ. Ja juz mam dosc swojej glowy i tego co ona mi plata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Do kiedy dr M ma urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda mnie dobije, rano jeszcze bylo w miare a teraz pada. Wiecie..ja dziś usiadlam na rower, poczytalam najpierw u wujka Googla i roznie piszą. Dziewczyny nawet do 32 tc jeździły, ponoć czasem jazda zdrowsza niz chodzenie tylko oczywiscie trzeba uważać. Jechalam pod eskortą męża:) nie ma źle, brzusio mi nie przeszkadza bo mam damkęni nie muszę się zginac. Jak nic mi to jie zaszkodzi to chyba czasem powoli i po drodze bez dziur będę jeździć bo wcale teraz nie ćwiczę to moze chociaz to mnie trochę fizycznie podbuduje;) Kobitki z fasoleczkami w środku..bez wzgledu na wynik bety macie dzisiaj juz swoje święto i tyle! Proszę świętować!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dziewczyny a wiecie czy będąc w programie rządowym trzeba płacić za betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam wypowiedź Dudy nt. in vitro gdzie stwierdził że nie jest przeciwko i nie podpisze zakazu ale ustawę o zakazie mrożenia zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita myślę że się płaci, ja tam nigdy akurat nie robilam tylko w szpitalu bo wynik mialam po okolo 2h. Tasia bez zamrazania to bez sensu bo pobiora 1 komorke ktora bedzie albo pusta albo sie jie zaplodni i kobieta musi na nowo zaczynac caly proces. Malo kto zniesie to psychicznie, fizycznie i finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na naturalnym cyklu to nie ma sensu można tak się leczyć do 60 roku życia. Ciekawe kto za to będzie płacił. Dla mnie to bez sensu niech Porozmawia w lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to masz odwagę jezdzić na rowerze ;)chyba nie dałabym rady wsiąśc na rower z brzuszkiem ;)wolałabym poćwiczyć trochę. Masz u mnie medal Odważnej Brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwica brzuch bedzie trzymac na kolanach, ale jezdzic bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam ogromnego brzuchalka to nie ma źle;) bardziej strach żeby nie upaść ale jade tak wolno że slimaki mnie wyprzedzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva Ty chyba na forum tutaj pierwszy raz? Trzymam kciuki seby rowniez sie powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pewnie wyprzedzają cię te moje ślimaki co zjadają mi sałatę i kwiaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia rower zakazany całkowicie!!! Jedynie stacjonarny. W szkole rodzenia zakazali bo mamy problemy w tym stanie z koordynacja i może być nieciekawie. Czytając Twoje wyczyny aż się wystraszyłam. Musisz kochana uważać na Was oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×