Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Witajcie mamusie i przyszłe mamusie;) Weekend minął..tyle aktywności na forum...Ale dałyście czadu z tymi teściowymi..uśmiałam się aż do łez. Malinka super że królewna rośnie zdrowo no i że ty dobrze się czujesz;) dobrze że zluzowałaś już z pracą;)Iwcia oglądaj jeszcze ubranko bo za wcześnie na pranie. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Dostaniesz wózek w tym tygodniu to będziesz sobie go myła i myła.....;)a ciuszki to chyba koniec czerwca. Kiedy masz termin? chyba koniec lipca? bo pewnie tak ok.38tyg będą cię kroić. A Malinka i Catarina też cc??? Fifaszek jesteś wielka.....super ze się uda,ło....pisz jaka dzisiaj beta;)dajesz nadzieję;) Sil,Małami trzymam za was kciuki. I zadaje pytanie ......jak zmienię klinikę mogę nadal pisać z wami:) Cała reszta kobietek....trzymajcie się dzielnie i bierzemy fludki ciążowe od naszych mamusiek;) A wy mamuski posyłajcie nam te fluidy ciążowe..będziemy łapać jak witaminę D3 na dworze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta to nie klinika ważna tylko nasza więź:) To Twój obowiązek zostać z nami:) :) :) a jak się czujesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, poslucham Was i jeszcze z prankiem się wstrzymam;) ale z wozkiem jak nie wytrzymam to kurs na sucho jeden zrobię;) Rita ja mam 3 terminy, najwczesniejszy 8 sierpnia takze nie wiem kiedy mnie przycisnie albo kiedy dostane juz skierowanie do cięcia. Wrocilam z zakupow i spotkalam moja znajoma, jej córka jest w 32 tc i jest w szpitalu bo dzieciato nic nie przybiera na wadze..no i nawet nie wiedzialam ze cos takiego sie zdarza juz na tym etapie. U mnie dzisiaj wedlug dnia miesiączki zaczyna sie 30 tc:) ale zlecialo co? a niedawno chodzilysmy tez na betę. Z zakupami wracam jak ślimako- żółw, no i po kilku metrach zadyszka jakbym z km przeszła. Dzisiaj kuzynka naopowiadala mi o swoich ciezkich przezyciach, przy cc i już mam cykora znowu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta mnie akurat musisz przekupic jakimś dobrym ciastem jutro rano do kawy i wtedy oficjalnie wyrażę zgodę;) Elusiowo czy Ty zawsze musisz pisac co gotujesz? Jak nie golabki to teraz kalafior i bigos z mlodej kapusty..kobieto powodujesz ze mam jęzor do samej ziemi;) tez bym zjadla tylko nie chce mi sie zrobic:) Malinka ja tez mam Lovela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia teraz uważj już z tymi zakupami....bo miałaś jednak łożysko coś nie tak;) to jak masz termin na 8 sierpnia to pewnie koniec lipca będziesz miała maluszka już przy sobie. Czyli za chwilkę będzie już finał. A u Malinki chyba wcześniej bo ona ma 32 tydzień? Ale przeleciał ten czas z wami. Mam cichutką nadzieję że będzie tak jak pisałam wcześniej. Iwcia ma cc a mnie będą też usypiać ale do punkcji. Ruszamy po @w lipcu. Chyba że jakieś badania będą złe. Dzisiaj robiłam ich pełno. Za tydzień wyniki. Biedny M. musi znowu zaliczyć pokój zwierzeń;)no ale cóż"samo życie"Fif co tam u ciebie??? masz już wyniki?? Malinka czuję się dobrze,mam nawet pełny zapał do działan ale na prawdę próbuję ostatni raz bo zwariuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie żebym Cię znowu opieprzała ale w szkole rodzenia kładą nacisk że możemy nosić najwyżej po 2 kg;) ile ważyły Twoje zakupy? Ritta u mnie też cc. Podobno po 37 tc już się robi, czyli u mnie najwcześniej po 11.07. Już się nie możemy doczekać:) Cieszę się bardzo że ruszacie, wiesz że kibicujemy Wam mocno:* No i dobrze, że nastrój troszkę lepszy u Ciebie, przynajmniej tak wnioskuję z tonu wypowiedzi. Elusiowo to ten Twój M chyba Cie pod niebiosa chwali:) Mnie się nie chce gotować, a mój będzie jadł to co jest w lodówce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie Malinka opiernicz bo chyba mialam wiecej niz 2kg:( Od teraz sie poprawie. Rita gdzie chcesz podchodzić do in vitro..nie w GC? Malinka tez wcinasz tyle słodkiego? staram się ograniczac ale to jest silniejsze. Boisz się już cc? ja moze nie tyle samej cesarki co jakiś powikłań zeby nie miec w trakciemlub po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Iwcia właśnie zjadłam pół czekolady kokosowej z wedla;) ja słodkie uwielbiam:) A o cc nie myślę z dużo, nie ominie mnie to. Mam tylko nadzieje ze z malutka będzie wszystko dobrze, ja wytrzymam. Chociaż ostatnio w łóżku powiedziałam M ze gdyby coś poszło nie tak to Kruszynka jest najważniejsza i ma o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia proszę tylko bez paniki że sie boisz. Najgorsze już za wami..macie brzuszki z bobasami teraz tylko miły Pan Doktor wyciągnie bobaski jak z pudełka i będzie okey. Przecież nawet chyba nie będziesz miała pełnej narkozy,tak mi się wydaje. Pewnie że po cc trochę dłużej musisz na siebie uważać i pilnować zeby nie wymyślać jakiś zabaw!!!!!! jak twoja jazda na rowerze?!!! i noszenie zakupów!!!! ale myślę że Malinka uświadomi cię!!! Jeszcze nie wiem czy zmienimy klinikę. Ale byłam w Parensie. Może tam spróbujemy. Sama już nie wiem co i jak...w sumie wszystko zależy od embriologów. A nie ma nigdzie opinii o Parensie albo GynC. Ale lekarz bardziej poświęca tam czas pacjentowi niz w Gyn. dopytuje,szuka,doradza. W sumie na DrM. z GynC.też nie powiem nic złego. Tylko jak jest porażka to człowiek szuka,szuka!!! Nie trzymie mnie nic w żadnej klinice i podchodząc komercyjnie można zmieniać bez problemu. Dlatego chyba odwiedziłam Kraków. Może Smok Wawelski postraszy ogniem i będzie sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia dziewczyny mają rację - max dwa kilogramy ;) Ritta ja też podchodzę teraz ostatni raz - M zdecydował, że jeśli teraz się nie uda to widocznie drugie dziecko nie jest nam pisane :( Iwcia, Malinka ja prałam w balsamie Dzidziuś w zasadzie to nadal piore ale jak się skończy to już zmieniam na Persil Sensitive. Na dworze tak pięknie, że aż nie chce się w pracy siedzieć. Narobibyście mi smakach na ten bigos z młodej kapusty....mmm... Fif jak tam? Udało mi się od piątku załatwic urlop mam nadzieje, że transfer wypadnie właśnie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
To byłam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Ok juz o gotowaniu nie wspomne. Ale mi zabraniają co kolwiek robic tylko moge gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusiowo pisz ,pisz o tym gotowaniu,pieczeniu. Zawsze można coś podłapać;) no bo ciacho było super....nigdy nie robiłam ze śmietaną i galaretka kremu do truskawek. Dlatego pisz co tworzysz/!!! i mają rację że nie mozesz nic więcej robić oprócz gotowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fif i co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Malisia a ktory masz dzisiaj dzien cyklu?? Tez bralas tabletki od 2 dc?? fifaszek jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
coś Fif nie chce podzielić się radosną i wielką betą;) czekamy cierpliwie;)Bimbałka jak samopoczucie? masz nadal te swedzenie albo już leki pomogły. Malisia uda się teraz...tylko tak myśl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,jak tam dzień dziecka? Dostałyście coś ładnego? ;) Mnie z M,moi rodzice na obiad wczoraj zabrali w ramach dnia dziecka :P Ja robię przerwę z Gyn i wracamy tam w lipcu. Moi teściowie w skrócie kochają tylko młodszego brata mojego M. M, jest do roboty i załatwiania pracy bratu. Brat M miał urodziny,zaprosił nas na grilla. Na grillu okazało sie że to już resztki z wczorajszego urodzinowego grilla,który brat M robił dla rodziców i znajomych. Jak M, był w szpitalu na operacji to przyjechali do niego po moim stanowczym telefonie,że M na nich czeka jak pies. W moją pierwszą rocznicę ślubu usłyszałam od teściowej " dzień waszego ślubu,to był najgorszy dzień mojego życia" Ponoć chodziło jej o to,że nie mieli kasy dla nas na prezent. Pożyczyliśmy im dwa tysiące,do tej pory ani dziękuję,ani zwrotu pieniędzy. Do tego utrzymywaliśmy ich przez rok,bo teść stracił rentę a brat M nie miał zamiaru iść do pracy. Jak ja byłam w szpitalu,to owszem interesowali się,nawet przyjeżdżali do mnie. O naszych staraniach wiedzą tylko tyle że się staramy. Nie znają szczegółów,bo i tak ich to nie obchodzi. Teściowa powiedziała że jak będziemy mieć bliźniaki to ona jedno dziecko sobie bierze na wychowanie (czujecie?!) IwonaPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Iwona..to jakies Science Fiction? Współczuję rodzinki, ale ja mam podobnie:) od M brat siedzi w domu od 5 lat bo nie moze znaleźć pracy w zawodzie murarz. Ja szukalam pracy dla chlopaka z ukrainy ktory pilnie szukal pracy w budowlance 1 dzien i mialam kilka ofert w ciagu dnia a ten "Ferdek Kiepski" tyle lat nie może niby znaleźć:) leń i tyle. Z kasą widze podobnie jak u mnie tylko ja sie po 6 latach upomnialam widzac jak sobie kupuja p*****ly a dla mnie zeby oddac to nie ma. Gril musiał byc smaczny;) az współczuję. Elusiowo gotuj gotuj i przepisy nam tutaj wstawiaj, i tak jezor mam juz przy ziemi. Fiffff!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przepraszam, przepraszam, nie mam jak wyslac z tel wiadomosci Beta 98 czyli sliczna:-)Leki na swedzaca paskudztwo dostalam. Na wakacje pozwolil jechac, a co :-) Wypytal dokladnie o te wakacje i powiedzial, ze nie ma przeciwskazan, za to ma przeciwskazania co do mojej pracy, mam juz isc na L4...i nie wiem jak mam to powiedzie c w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif śliczna beta,masz rację;)czyli uciekaj na l4 ;)ale masz fajny prezent dla was na dzień dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Fif pięknie! Gratulacje jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifff:) u mnie i tak masz wirtualny zakaz wyjazdu!;) a na L4 zmykaj i tyle:) dzidzia najwazniejsza. Betka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fif gratulacje;))) Uciekaj na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszku gratuluję raz jeszcze :) Malamii dziś mam 8dc tabletki brałam od 2dc, siedzę właśnie w poczekalni i czekam na dr S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzylabym gdybym nie widziała - w ciągu 10 minut dr Cz przyjęła 5 pacjentek :$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Malisia no to coraz bliżej :) Niedługo bobofrut będzie w brzuszku :) Tym razem zostanie tam na dłużej :) Ile płacicie za te tabletki które musicie brać przed transferem. Pytam, żeby wiedzieć jakie koszty pewnie będe mieć za miesiąc bo się teraz zapewne nie uda znając moje szczęscie :/ aaa no i zaczęłam dziś zastrzyki ten gonal to elegancko się wbił ale ten menopur to coś nie chciała ta ogla wejść...nie wiem zestresowałam się, ręce zaczęły mi się trząść aż utrzymać strzykawki w ręce nie umiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×