Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia bo ona chyba też miała wizytę tak jak Malinka? Catarina czekamy......;) a ty iwcia masz w połowie czerwca? jakoś dawno nie miałaś wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka... Nie wiem co ci napisać... Mi stymulację rozpisywal dr M pierwsza dawka nie przyniosła skutku a druga jak najbardziej - trzy idealne pęcherzyki które popekaly... Ale co kobieta to inaczej reaguje... Dr jest profesjonalny ale ma raczej Malo czasu na tłumaczenia... Faktycznie kolejek jakiś strasznych nie ma. Raczej nie ma problemu z umowieniem wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka cykle przed IUI są stymulowane raczej nie robią na naturalnym. Inseminacja to taki pierwszy krok do in vitro. Oczywiście życzę ci aby się udało. Gyncentrum ci polecam bo małe kolejki jakby trzeba było do rządowego in vitro się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do pierwszego transweru przygotowywała glownie dr Cz a do drugiego juz dr M. Ritta ja mialam wizytę 15 maja a teraz mam 16 albo 17 czerwca, trochę dlugo no ale tak mi kazala przyjechac. Chyba mimo inseminacji i tak trzeba miec udokumentowany rok, tak mi sie wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
kurcze coś tu się zawiesza. No np w provicie dr Mańka nie robi stymulowanych a dodatkowo robi usg juz po iui i sprawdza czy pecherzyk jest pękniety... nie robi sie jej chyba na juz peknietym pecherzyku... :(? dlatego hsg mam po jutrze w provicie, badanie nasienia komputerowe mialam miec w provicie ale przepisalam do gyncentrum i wizyte tez przepisze chyba do dr mercika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif a ile miałaś monitoringów przed punkcją? W którym dniu cyklu miałaś punkcje? Jak inne dziewczyny pamiętają to też napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gyn też jest kontrola czy pęcherzyk pękł po IUI. Robi się raczej na nie pęknięty dlatego dostajesz zastrzyk na pęknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny jestem ja miałam trzy iui i ta trzecia się udała. Pierwsza miałam clo+ovitrelle druga lametta jedna tabletka+ovitrelle, a ta trzecia udana to lametta dwie tabletki + menopur75 bo nie rosły pęcherzyki +pregnyl i miałam ja w 16 dc i się udało i robiła je dr Cz. Ja brałam metformax sr pomaga ja trochę z rzuciłam na nim kg. Ale odrazu jak się okazało ze jestem w ciąży kazano mi odstawić. A m przyjmował pro men przez trzy miesiące po drugiej nieudanej iui żeby poprawiło się nasienie bo miał słabe. Przepraszam za błędy jak coś ale tablet mi przemienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branocka elusiowo i dzięki za info, może mi ten lek jednak pomoże :) No i zobaczymy co mi dr M w przyszłym tygodniu powiem, bo mam do niego jakieś większe zaufanie niż do dr Cz... Ona dziś wychodziła z tego gabinetu z taką miną, jakby chciała wszystkich pozabijać. Może raz się uśmiechnęła i to nie do pacjętów tylko do chyba innego lekarza. Mega pokrzepiające to, nie powiem... A my z Fif i tak się dobrze bawiłyśmy, rozładowałyśmy atmosferę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka po inseminacji jest usg żeby sprawdzić czy pecherzyk pękł. Mi po drugiej nie pękł i od razu na następny dzień mialam trzecie podejscie. Potem już nie sprawdzalismy nawet czy pękł bo od razu lekarz mi mówił że maxymalnie robimy trzy podejscia a kolejne już raczej nie mają szans i zostanie tylko in vitro. Zmykam lulu...kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
elusiowo gorsze niz masze? ilość 15 mln ruch postępowy tylko 15 %... pytam bo zastanawiam sie czy w ogole zrobia nam iui... mój brał tez suplementy ale wyniki sie jeszcze pogorszyly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście NIEMOŻLIWE! Człowiek nie ma kontaktu z netem przez weekend i już zupełnie nie potrafi Was ogarnąć. Byliśmy w czwartek, to już 30 tc, mały waży 1300g , ślicznie mlaskał buziaczkiem- oczywiście mój M i dr J jeszcze dłużej niż ja(!!!!!) nie mogli się napatrzeć. Wszystko jest prawidłowo, moje wyniki też, poza tym że spadły mi płytki krwi i trzeba to poobserwować. Malinka, czytałam właśnie o tym kangurowaniu przez tatusia i o jego obecności przy cc w Bytomiu na stronie Rodzić po ludzku, ale nie chciało mi się aż w to wierzyć. Super mnie pocieszyłaś. :) Ja przechodzę kryzys.... remont u nas w czarnej duuu... po nocach śni mi się że przechodzę z noworodkiem miedzytymi rusztowaniami i kartongipsami a w łóżeczku leży gruz... Zaczynają się spięcia między nami o to i jakoś humor mi nie dopisuje. W związku z tym wybrałam się w wekend w mamcią do Wrocka do brata. Oj cóż to za wyzwanie było.... głównie dla mojego kręgosłupa... a dziś mam całe nogi jak balony... Mikuś tak się wierci,że wieczorami normalnie czujemy pod ręką jego główkę jak wypycha... M w końca szczęśliwy :) Bo tak to zawsze się uspokajał jak czuł jego dotyk. Malinka wózek też będę kupować z Adamexu ale ten klasic, taki retro i na pewno też jasno szary z białym. Maszyna i sterta materiałów leży... skończyłam ostatnie zamówienia na decupage i liczę na to że coś pchnę... tak dla relaksu... łożeczka wciąż nie mam- M ma zrobić( jasne, tylko kiedy...) kosmetyków i pampersów nic... dla siebie też nic poza jedną pidżama i szlafrokiem.... :( boję się już za wszystko zacznie się wcześniej... że nie dojadę spokojnie do tego Bytomia, tylko trafię do tej rzeźni w Częstochowie... Niby dr J mówi że mam 3 h żeby dojechać nawet, ale przecież tyle dziewczyn rodzi tak szybko że pogotowie nawet nie dojedzie... A w ogóle to jestem słonicą. Wielką słonicą... z sexu nici, bo mam zadyszkę... golenie nóg to cyrk, padicur -mision imposible... jak kucam, wyglądam jak przewrócona na plecy biedronka.... A apetyt znów mam taki że szok! Tysiące smaków w najprostszych potrawach- wszystko smakuje idealnie. A truskawki..... mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Sylka jeśli chodzi o refundację in vitro w provicie to jeżeli się nie zapisaliscie jeszcze do kolejki to nie ma szans my czekamy od lutego i raczej się nie doczekamy a na pewno w tym roku. Jeśli chodzi o laboratorium to według nas lepsze ma provita bo u mojego M w Gyn wyszło 0 plemników a w provicie prawie 2 mln i sam lekarz powiedział że to jest za duża różnica nawet po lekach jakie brał. Dlatego my robimy nasienie w provicie a niestety byliśmy zmuszeni zapisać się na wizytę do Gyn. Dziewczyny a powiedzcie mi czy często zmieniają Wam dr M na dr Cz? I co jak ja nie chce do niej iść w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam- Fif gratulacje mamusiu :) cuuuuudnie!!!! i tej Croacji też Ci gratuluje i zazdroszczę nawet. Doczytałam też Wasz wątek o teściowych... aż mnie zmroziło. Ja bardzo bałam się tych relacji... dlatego tak odwlekałam zamieszkanie razem z teściami. A że mój teść dom budował dla synka, to jak ten by go nie chciał , musiał by sprzedać swoją krwawiznę.... no nie wchodziło w grę. I teraz jestem Bogu wdzięczna, teściów mam super. Sobie ostatnią kromkę chleba odejmą a dadzą dzieciom. Mimo tego że też się nie przelewa, zupełnie nie ma to znaczenia. Troszczą się o nas i wspólnie robimy co możemy żeby było dobrze. Wdzięczna im jestem bardzo za to że tak wychowali mojego M,że jest tak zaradnym, mądrym i kochającym facetem. Dlatego mimo tego że czasem coś mnie wkurzy, staram się tego nie zauważać. W waszych opowieściach przewija się wątek starszego brata... mówię Wam , że nie to jednak jak mieć szwagierkę.... ;-/ oj naprawdę..... Ostatnio zabiła mnie takim tekstem... dobrze wie że był problem z zajściem, wszystko dokładnie. Pyta się mnie jak się czuje w ciąży. Tu moja teściowa weszła w słowo "kasia czyje się świetnie! Nic zupełnie jej nie jest od samego początku. I jak wygląda" Na to moja szwagierka " Jakie to jest niesprawiedliwe! Ja obie ciąże wymiotowałam jak kot". No tak.... jakie to jest niesprawiedliwe... ja z niesprawiedliwością się w temacie ciąży nie spotkałam.... Już dwa razy tak wyjechała, jeszcze raz i jak bum cyk cyk-suchej nitki nie zostawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina - oj kochana, bratowe i szwagierki - temat rzeka :) U mnie dziewczyna brata męża to tragedia. Nienawiścią mnie daży od początku, a to już kilkanaście lat. Jak wpadła to mi wmawiała, że zaraz będę w ciąży, bo "bracia to takie dziecioroby". Wtedy przerażona byłam, o linię dbałam bo wiedziałam, że jak trochę przytyje zaraz mi dziecko do brzucha włoży. Teraz sobie myślę, że gdybym wtedy wpadła dziś może problemów bym nie miała... Potem jak już byliśmy po ślubie i zajść nie mogliśmy to mi raz tak powiedziała... żebym do jej dzieci rąk nie wyciągała, że mam sobie swoje zrobić.. "oj, nie możesz. Jaka szkoda". Wredna sucz... Zaś moje bratowe to inna historia. Jedna roztrzepana. Oczko w głowie mojej mamy, bo przyjaźni się z jej mamą... teraz w ciąży więc jeszcze większe oczko. Druga 2 miesiące temu urodziła. Była oczkiem przez 9 miesięcy i dalej jest, a teraz jeszcze mała to giga oczko, bo pierwsza wnusia. A ja, niby kochana córka, ale też języka za zębami utrzymać nie mogą (rodzice w sesnie moi). Dziś jak już miałam dość ich ochów nad wniusią i powiedziałam, że do domu jadę, to mnie zapytali czy mi dzieci w domu płaczą... wcześniej zapytali co u nas, zaczęłam opowiadać, ale bardziej interesująca była wniusia... więcej opowiadać nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka,co do preparatów poprawiających nasienie - my stosujemy profertil. Drogi,bardzo drogi,ale wyniki poprawiły się prawie o 100% W lipcu jak pójdę do Gyn,chcę zapytać kiedy możemy przystąpić do IVI. Myslę że jeszcze jedna IUI i chciałabym in vitro, bo w sumie szkoda czasu. Nawet nie o pieniądze chodzi,ale o czas. Obiło mi się o uszy że rzad chce teraz przepchnąc jakąś ustawę IVI. Wiecie może o co chodzi? u doktora M,faktycznie wizyty taśmowo. Byłam na usg po IUI i byłam w gabinecie może ze trzy minuty? Zdecydowanie wolę doktor P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanie. Co myślicie o utworzeniu grupy dla nas na fb? Grupa zamknięta,więc nikt by nie zobaczył co piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Iwona miałam to zaproponować kilka dni temu ale pomyślałam że opcja może się nie spodobać. Ja jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil,no widzisz :) Tam będzie łatwo znaleźć info :) Zrobimy grupę zamkniętą czy nawet tajną,więc nikt nie będzie podglądać co piszemy :) Bo czasem ciężko się przebić przez rozmowy do informacji których szukamy. Elusiowo będzie mogła nam przepisy podawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Catarina jak super ze wszystko dobrze:))))) o remoncie tez nie będę wspominała bo u nas dalej nie jest skończony. Cześć należy do M z on ma ślimacze tempo...ach szkoda słów. Dzisiaj jedziemy na zajęcia do szkoły rodzenia to jutro napisze kolejne inf. Dziś komórki macierzyste i pielęgnacja niemowlaka. Łóżeczka tez szukam i nic nie mogę znaleźć. Dziewczyny z dziećmi czy ważne jest żeby jeden bok był cały opuszcza? Sil ten siofor to tez odmiana metformaxu. Co do stymulacji jest gorzej to fakt ale jak widać po mnie udało się. Lekarze się znają i może trzeba będzie większe dawki zastosować ale wyprodukujesz pęcherzyki na 100%. Nie martw się, dasz rade i Ty. Tylko rzeczywiście skup się na dr M. Ja mam z Cz złe wspomnienia z państwowej kliniki i byłam zła jak w Gyn musiałam do niej iść. Zmykam na badania bo musze jedne zrobić na które czeka się 7 dni a na wizytę 11 musze mieć. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Catarina w koncu wiemy co u Ciebie!;) Mikus juz taki duzyyy chlopak a mamcie niech kopie wtedy przynajmniej nie będziesz się martwic:) ja gdy juz mnie dluzej nie kopie sama malucha zaczepiam dotykajac paluchami lub wcinam cos slodkiego i zaczyna się jazda;) co do badan to mi az 3 pozycje lecą w dół, biore co 2 dni Chela Fote ale i tak spada. Teraz na wizycie mi powiedziala ze to normalne bo dziecko ze mnie wiecej wyciaga niby. Ja mam wizyte dopiero za ponad 2 tyg to Wy juz po drugiej bedziecie, nie wiem dlaczego az miesiac przerwy mam:( Tasia mnie tak przezucali przy pierwszym transwerze, co sie zapisalam do dr M to dzwonili przed sama wizyta ze on nie może i dr Cz mnie przyjmie. Potem juz bylam taka zła i powiedziamam dziewczynie w rejestracji zeby mnie nie przekladaly bo chce byc u dr M a nie u dr Cz i nie bylam u niej ani razu. Moze tez dlatego ze przed 2 transwerem mialam tylko w sumie 3 wizyty. Potem zostalam u dr P i bylam bardzo zadowolona. Co do fb jestem za tylko ze ja tak malo z niego korzystam i nie wiem czy tam wszystko ogarnę, a tak w ogole to otworze fikcyjne konto bo zawsze zle cos mam ustawione i mi potem grzebia osoby ktore nie chce. Ostatnio usunelam nk bo wiecie co mi ktos zrobil? Otworzyl konto z moimi danymi i wysylal im zaproszenia ze to niby ode mnie, jeszcze brakowalo zeby jakies glupoty im pisal. Pomoglo postraszenie policja ale potem poczytalam ze tak wlasnie robią rozne czuby. Ja ostatnio spac nie moge, pozno zasypiam i wczesnie wstaje, apetytu juz tez nie mam zmuszam sie do jedzenia i picia a nabial ktory musze pożerac przez gardlo mi nie przechodzi:( Catarina masz takich teściów jak ja rodzicow, sami byliby glodni a dzieciom oddaja ostatnią kromkę. Tasia wspomnij w rejestracji ze chcesz dr M lub dr P może wtedy nie będą w razie czego dawac Cie do dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) stawiam kawusie:-) Ja powiedzialam wprost, ze nie chce do dr Cz, wczoraj o tym pamietaly i zapisaly mnie do dr S. W trakcie calej procedury zawsze bylam u dr M. Ktoras pytala co ile dni monitoring itd(za duzo wiadomosci, zgubilam sie)Wiec w czwartem dostalam @, w piatek pierszy zastrzyk, w srode pierwsze usg, w sobote drugie, a w pon punkcja, czyli punkcja w 11dc, a transfer w 13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif to ja poproszę kawę:) w pracy juz powiedziałaś czy myslisz jak to zrobic?;) Ty jestes przedstawicielem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, załapuję się na kawkę i nastawiam pozytywnie na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×