Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

wpiszcie sobie w wyszukiwarkę na fb dziewczyny z kafeterii lub skopiujcie linka https://www.facebook.com/groups/1100472229967295/?fref=ts Catarina,nie mogę dodać cię do znajomych a inaczej nie dodam cię do grupy. Dodaj ty mnielub odszukaj grupę n fb Żeby się dostać na grupę nie musimy się dodawać do znajomych. Wystarczy odszukać grupę i kliknąć "dołącz" czy co tam pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,sorry :D Nie spojrzałam na nazwisko i byłam przekonana że to Catarina. Przepraszam Cię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy mogę skorzystać z konta M , żeby się do Was dostać czy muszę jednak mieć swoje? Czy jego znajomi będą widzieli, że dołączył do jakiejś grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz jestem :-D Iwcia, ja dla odroznienia mam dzisiaj na obiad mlode ziemniaki, kurczaka i kalafior :-D A co do pracy to powiedzialam juz dzisiaj. Szefowa zareagowala bardzo wporzadku. Bo ja Wam nie mowilam...nie dosc, ze pracuje z towarem to sa to żele, akryle itd do paznokci, lacznie z acetonami itd, baaardzo smierdzi mi tym w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja dołączę wieczorem bo teraz obiad robie s musze oteorzyc konto, jak co bede tak jak tutaj iwcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pokasujcie wasze dane bo przecież tyle troli na kafeterii. Po co macie mieć problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Was widziec dziewczyny :-D Wiec ja juz siedze w domku po "pracy", a jutro ide ostatni dzien do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie będą widzieć,że dołączył do grupy. Postów napewnie widzieć nie będą,bo grupa jest zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam ziemniaki,kalafior i kurczaka :P Dziś to samo,ale bez kalafiora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołącze jako ritta..dobra? a potem jak mnie przyjmniecie to podam wam moje prawdziwe dane. Nie chce miec konta na fb takiego prawdziwego. Tylko jak założyć to konto fikcyjne???? Iwcia pomożesz?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ja otworze sobie wieczorem jako iwcia, tez jestem z fb raczej zielona. Wejdz na fb i tam chyba jest załóż konto itd itd;) ja ze 2 lata temu udzielalam się na jakims forum gdzie ponoc kazdy byl anonimowy a cos zle poustawialam na fb i każdy sobie wlazil na moj profil i jeszcze wiadomosci mi wysyłali:) dlatego już nie kombinuje ze swoimi danymi;) bo znowu wszystkie moje wpisy pójdą na wszystkich; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba tez założę takie fikcyjne a co za tym idzie dołączam się do prośby Ritty - Iwcia pomocy; ) U mnie dzisiaj zupa ogórkowa, jajka sadzone, młode ziemniaczki i kefir, M nie będzie zadowolony - jak nie ma mięsa to nie obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia pycha...jutro to zrobię;)własnie ja też miałam kiedyś konto na nk i potem pełno problemów. Pokombinuję i może założę. A jak nie to mam nadzieję że nie znikniecie z tego forum;) Czy Bimbałka nie miała mieć jakieś wizyty???gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Rita ja tez tak znalezc nie moglam ale przez link zaprosilam sie:) czekam na akceptacje :) tyllo teraz nie wiemy ktora jest ktora. Hehe zakladajcie konta, nawet fikcyjne bedziemy mogly sobie zdjecia wysylac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,założenie konta na fb jest proste. Dacie radę :) Wymyślicie sobie jakieś dane i w zasadzie tyle :) Na grupie każda napiszę która jest która i się znajdziemy ;) Ohoooo,ale grzmi u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja mam wizytę dopiero za tydzień w czwartek :) A na obiadek robie dziś racuszki drożdżowe z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia, Cas dzięki za odpowiedź na temat łóżeczka. Czyli nie ma sensu skupiać się na opuszczanym boku? A nie jest ciężko tak sięgać do maleństwa? Sorki za pytania ale ja jestem zielona;) Iwcia chyba mnie powiesisz ale na pierwszych zajęciach lekarz mówił ze kobieta w ciąży nie powinna jeździć autem, tez chodzi o koncentrację i szybkość reakcji. Ja jeżdżę tylko po swojej miejscowości jakieś 4-5 km. Dalej zawsze z kimś. Co do fb to ja jestem w jednej grupie z innego forum ale powiem Wam że u mnie podobnie jak u Iwcia, nie chce żeby ktoś się dowiedział o in vitro. Ja póki co będę tutaj chyba że zaloze tez fikcyjne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm Bimbalka - chyba jutro zrobię racuchy - dzięki za inspirację :) A powiedzcie mi jeszcze czy nr telefonu i maila musze podać prawdziwe bo nie wiem czy przysla mi tam jakaś aktywację konta czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka a jakoś myślałam że masz teraz wizytę;)racuchy też pycha,lubię z truskawkami ;) ale zaczyna się burza u mnie a tak gorąco było. znowu muszę wszystko z prądu wyłączyć bo teściowa umiera ze strachu;) bo jak burza to zaraz piorun uderzy w nasz dom;)czyli będę bez neta zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwona ja juz tez dolaczylam tylko czekam na akceptacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No i teraz u mnie grzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×