Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Bimbalka dopisz się pod jakimś postem jesli juz jestes na fb. Ritaaaa a Ty...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nas nie znajdziesz:)my mosimy cie zaprosic ale mosisz nam dac nazwe jaka zapisalac na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra tyko ktora jakie masz zdjecie bo mi duzo wyskoczylo ania frania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
melisa dopisz sobie coś do nicku na chwilę żeby Cię odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieki tasia ze sie odezwalas ja jej tez napisalam jakue zdjecie dala ale cisza od jej strony pewnie siedzi na fb i czeka na zaproszenie od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Czeski film....nie wiadomo gdzie teraz siedzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na konto M wpisałam Ania Frania i jestem tam - zdjęcie takiej kolorowej lalki ze sterczacymi, kolorowymi włosami ; ) zaproscie mnie - plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisia ja nie moge cie znalezc szuszuje na tym forum i na fb i nie widze tej lalki korcze blade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie trochę jest tych An Fran ale jak policzylam od góry to jestem chyba 72 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie kwiatuszkiu - co teraz mam zrobić? Przepraszam, że tak Was męczę ale jest zielona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia co dzień ta co wstanie pierwsza- czyli że napewno nie ja hehe to dadaje nowy post i cały dzień piszemy pod tym postem. Będziemy miały swój wirtualny pamiętnik :) a swoją drogą, brzusio masz taki jak ja w pierwszym miesiącu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Catarina:) teraz mam większy,jutro jakieś aktualne foto wstawię:) Malinka jak tam na szkole?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam sentyment do tej naszej kafeterii :) jakoś nie umiem sobie uświadomić że już za niedługo będę miała punkcję i transfwer ( nie biorę pod uwagę jakiś komplikacji) jakoś tak nie panikuję i nie stresuję się przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania spokojnie bo za niedługo będziesz odliczała dni do bety:):) Ja już też się nie mogę doczekać...jakoś się teraz to wszystko dłuży...a @ jak nie ma tak nie ma....:( już bym chciała to mieć za sobą i czekać na betę:P Też jestem przyzwyczajona do tego naszego forum:) a teraz nie nadążam czytać bo telefon mi wariuję z tym facebookiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co stresowac Grania, trzeba wierzyc ze się uda. Bimbałka Ty juz jesteś na tym fb? Ritaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a można coś zrobić, żeby te wszystkie powiadomienia o każdym wpisie nie przychodziły na pocztę? To dopiero pierwszy dzień a już mam skrzynkę "zawalona" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia jestem juz :) ale teraz jestem tu i nie wiadomo gdzie być :) nie mam jeszcze żadnych zdjęć ale jak coś wymysle to wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj na pewno będę odliczać do bety... chociaż na razie mam w sobie taki spokój jakoś już tyle razy była porażka że chyba już jestem pogodzona z porażkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Na TVP 2 będzie teraz chyba interesujący reportaż idę oglądać. Jutro po pracy nie wiem jak dam radę nadrobić czytanie na fb i kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×