Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość sylka 159
ONI TAM MAJĄ APTEKĘ?o .O to ta na parterze kolo windy czy inna? Ile kosztuje taki zastrzyk? Wolałabym kontrolować pęknięcie ... tym bardziej ze wydac 2000 zł i nie wiedziec kiedy owu bez sensu... :| tylko jak monitoring będę miała np 12 dc a owu mam zazwyczaj 15 dc rzadziej 14 to chyba za wczesnie na podanie zastrzyku... boje sie ze zrobią coś za późno, za wcześnie i ... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja mialsm zastrzyk Pregnyl po ktorym pecherzyk powinien pękać po 36h. Tylko ja mialam inseminacje w Bytomiu, nie w GC. Mi przy 2 inseminacji nie pękł i od razu była decyzja zrobienia trzeciej. Potem i tak nie pękł bo zrobil mi sie maly torbiel ale od razu się wchłonął po tabletkach. Nie wiem od czego to zalezy, po inseminacji pewnie bedziesz miala usg czy pecherzyk już pękł. Nic sie nie martw lekarze juz wiedzą jak to wszystko ustawić zeby bylo dobrze a nam zostaje tylko czekac na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to Malisia pisała o mrozeniu zarodków, zamrozenie 1000zl a kolejny rok 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:-) Ja to jestem chyba forumowym krolikiem doswiadczalnym, bo od poczatku nie zgodzilam sie na Lutinus, naprawde ze wzgl finansowych, nie mialabym na niego kasy i tak wydalam sporo(jak na program ministerialny;-))A biore 3x3 luteine, wiec lutinus bylby pewnie na 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ja mialam lutinus 21 szt za 169zl i 3×2 takze opakowanie na 3.5 dnia....katastrofa normalnie; ( teraz tez bym juz brala luteine tym bardziej skoro dr Cz do pierwszego transweru mi dala luteine no to chyba wielkiej roznicy jednak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej zastanawia jak to jest...mowia o wchlanialnosci lutinusa, gdzie rozmawialam z dziewczynami(zeby nie bylo jednostronnie) i one same mowia, ze po lutinusie jest "fontanna i spore kawalki lutnusa na zewnatrz. Przy luteinie jak wieczorem zaloze to rano mam troszke. wiec o co kaman? Wg mnie wchlanialnosc to to, co zostaje w srodku, ale moge sie mylic, przy czym bardziej mnie stac, wlozyc sobie wiecej luteiny, aby wiecej sie wchlonelo, niz dwa razy mniej lutinusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
dzięki za pocieszenie :) Kurde, chce sobie kupić koturny nie jakieś mega wysokie ale wszystkie w tych sklepach typu ccc (tylko na takie mnie stać :P) są takie jakieś nijakie:(albo wysokie że czuję się jak na szczudłach albo jak dla babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Też się zastanawiałam co z zamrożonymi zarodkami... z jednej strony uważam, że póki nie ma serduszka... a z drugiej, przecież to moje dziecko... jesli się zamrozi zarodki a nie chce ich oddać do adopcji ( nie przeżyłabym tego i nigdy bym się na to nie zgodziła) to co się dzieje z takimi zarodkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki;) Już pewnie Grania ma punkcję;) Co do luteiny to chyba bardziej uczula. Miałam ją przy pierwszym podejściu. Ale gdyby brać od razu coś zapobiegawczo np.provag albo lactovaginal to pewnie nie miałabym takiego stanu zapalnego. Jezeli tylko kilka klinik przepisuje lutinus a cała reszta luteinę to coś jest nie tak!!! Dobrze Fif zrobiłaś mówiąc ze nie masz kasy i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Witam! Zona dzis dzwonila do gym centrum porozmawiac o zmianie leku na luteine. Lekarka powiedziala ze "niby" to jest to samo ale ta drozsza wersja ma lepsza wchlanialnosc, ale jak zona chce nie ma sprawy, moga zamienic. Jutro ma isc do lekarza i porozmawiac o wszystkich za i przeciw i sama zdecydowac. Dam znac jutro co powiedzial jej lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gość z katowic daj koniecznie znac który lekarz i powiedział:-) ja zaniedługo będę miała podobny problem choc wolałabym luteine patrząc na zawartośc portfela:-( powodzenia dziewczyny na wizytach i zabiegach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
mnie się wydaje, że ten cały lutinus to po prostu naciąganie pieniędzy :) lutka tyle lat dawała sobie radę i teraz kolejne lata też da ;) robią jeden produkt na bazie tego samego składnika, zmieniają nazwę i biją krocie, nie bądźmy naiwni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka temat zarodkow to ciężka sprawa, do mnie jakiś czas nie docieralo ze mogę je oddac bo przeciez bede sie zastanawiac czy się u kogos zagniezdzily i gdzie są potem te dzieci, ale jednoczesnie mając ich kilka wiadomo ze raczej po wszystkie się nie wroci i skazac je na wieczne mrozenie jest dopiero bez sensu. Ja mam 3 zamrozone, po 2 bede raczej chciala wrócić chociaz po ciąży z in vitro czesto zachodzi sie potem naturalnie gdy masz wyniki ok a u nas jest nieplodnosc idiopatyczna czyli wszystko jeszcze mozliwe. Jesli uda sie naturalnie to wiem że wszystkie 3 oddam, dlugo nad tym myslalam i ubolewalam ale zaczelam do tego podchodzic w taki sposob ze czekaja na nie ludzie którzy pragna dziecka a ja po czesci moge im w tym pomoc. Bedzie ciezko ale dlugoletnie mrozenie tylko je oslabi i po co mają zniknac jak może komus sprawia ogromne szczescie. Ja wychodze czesto z zalozenia ze nie zawsze rodzicami sa Ci co dali zycie ale Ci ktorzy wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka masz racje tym bardziej ze mi dr Cz do pierwszego transferu tez dała luteine a potem dopiero wprowadzili lutinus! Ja juz sie czuje tak naciągnięta na kase nie tylko z lekami ale tez z badaniami, na polipie widmo kończąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie można tego porównać do oddania organów do przeszczepu ale jest w tym wszystkim cos podobnego. Po co po śmierci mam zabierac wszystko ze soba jesli moge oddac zdrowe organy komus kto tylko na to czeka i dzieki temu będzie żył. Co do butów ja akurat w ccc lubię kupowac:) cenowo sa przystępne dla tych mniej kasiastych( czyli teraz dla nas po tych wydatkach na leki;)) i dla tych bardziej kasiastych, ale to juz teraz nie dla mnie; ( a kolegi zona jaką ma betę? juz widzę jak moj mąż tu pisze:) podziwiam pana rodzynka w gronie kobit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Witam dziewczyny czytam was od dłuższego czasu ale teraz pojawiły się wątpliwości a nie jetem w stanie przejrzeć całego forum, od tego tygodnia zaczynam stymulacje Gonal F do ivf i właśnie trochę "zdzikłam"bo z tego co pamiętam dr Cz mówiła ze należy brać od 1 dc a na rozpisce mam od 2 dc. Czy możecie mi powiedzieć jak to u was było...? nie chce kolejny raz dzwonić do kliniki bo wezmą mnie za wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka polipa widmo to ja tez mialam u dr Cz:) ale za 2 dni jak mnie skasowali 1100zl to juz go nie mialam:) David Copperfield przy tym to pikus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Od rana trzymam kciuki:) Musi być dobrze. Wczoraj dostałam takiego powera że wszystkie (no prawie) szafy wysprzątałam, po tygodniu nic nie robienia tak mnie wzięło;) wieczorem nawet sił nie miałam kafe włączyć. Więc tym razem będzie wybiórczo. Iwcia w szkole tym razem nic Ci nie zakazali;) Trochę muzykoterapii było i zajęcia praktyczne z noworodkiem znaczy z lalkami;) Bardzo przydatne jeśli ktoś nie miał styczności z bobaskiem. Mój M sobie lepiej radził niż ja bo jak się urodził kilka lat temu jego chrześniak to pomagał przy nim. A ja sierotka muszę się dużo nauczyć. Bimbałce wywróżcie dziewczynkę bo póki co to moja Malutka chyba sama wśród chłopców;) Co do lutinusa to rzeczywiście jest drogi ale człowiek się zastanawia czy rzeczywiście nie skuteczniejszy. Na jednej wizycie słyszałam że po nim jest więc ciąż, ale czy to prawda? Mamusie wypowiedzcie się na temat wanienki, lepiej tą mniejszą 86 cm. czy większą 102 cm. Zaznaczam że wannę na później mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja bym zadzwoniła i zapytała, a co możesz być wariatka jeśli chodzi o Wasze szczęście;) Fif i co z dr J? Zadowolona byłaś? Idziesz jeszcze do niej? Jeśli już pisałaś to sorki ale nie potrafię znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Catarina, ja zaczynalam od 2dc....zgupialam bo myślałam że to ta nasza tu Catarina napisala:) Malinka u Ciebie wszystko ok? Mi jakos dziwnie brzuch poszedl do przodu i do góry, taka kulka mi się zrobila. Jeszcze tydzień temu wchodzilam w jedną bluzke ktorej dziś juz nie ubralam, teraz chyba bedzie szybko sie to wszystko odbywalo;) Ciekawe jak Grania po punkcji bo Ani ani miala 11 komorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja z tego rozpędu sie nie przywitałam , jetem tu nowa w sensie wpisów a czytam wasze rady i rozterki od dawna bo mnie dręczą takie same wątpliwości.... nie powiem ze zaczynam walke o dziecko bo to wszystko trwa juz 4 lata a teraz ostatnia prosta....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Malinka akurat napisala a wlasnie sie zastanawialam czy wszystko ok. Malutka się oddzywa do mamusi ? Ja rano sie wystraszylam bo do 8 nic nie czulam ale potem sie zaczęło;) ogolnie to mi sie maluch chyba jakos inaczej ulozyl, brzuch kulka i jakis krzywy, lewa strona bardziej wysunieta niz prawa do przodu...Ty juz masz 2 wizyte a ja dopiero za tydzien, ciekawe czy teraz tez czesciej bede miala chociaz kolezanka ktora chodzila do tej babki co ja mowila ze miala do konca tak co 3 tyg tylko gfyby sie cos dzialo miala jechac do niej na oddzial do szpitala, ciekawe co mi powie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a teraz macie pierwsze podejscie ? Wczesciej mieliscie inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia malutka zaczęła się ruszać w szkole rodzenia;) Mądralka z niej będzie na pewno:) Dzisiaj byłam na trochę w pracy ale cicho szaaaa no i też troszkę pofikała. Mój brzuch też mi się inny wydaje, tzn dół jakiś galaretowaty a wyżej sztywniejszy, zobaczymy co dziś powie p. dr W ogóle to od dzisiaj za miesiąc dokładnie skończy mi się ten 37 tc. Jakoś nie dociera to do mnie że już za miesiąc Malutka może być z nami. Co do wizyt to moja koleżanka chodząca u nas do lekarza też od 8 m-c chodziła co 2-tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej mieliśmy 4 inseminacje 3 w Bytomiu jedną w Gyncentrum przed podjęciem decyzji przez lekarzy o przyjęciu do programu rządowego. U mas droga dość kręta przeszliśmy 5 lekarzy teraz jest dr Cz. i kwalifikacja. Drożność ok wyniki w normie małżonek miał zabieg na żylaki powrózka nasiennego i ogólnie słabsze nasienie głownie chodzi o *****iwość występuje aglutynacja , jako tako nic nie stoi na przeszkodzie a jednak sie nie udaje.... wiem ze to jest ostatni etap wiec bardzo sie boję. Mam 32 lata i mój czas sie kurczy, a możliwości medyczne się kończą sposoby też nie mówić o finansach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dole mam brzuch miękki a góra jakby pękać miała. Ciekawe czy mi teraz tez bedzie kazala jezdzic częściej. Ja chyba jutro na badania pojde bo w srode mam wizyte, trochę apetyt mi wrócił nawet. Dziewczyny dajcie znac jak po wizytach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domku pobrali mi 18 komórek. Zdecydowałam że zamrozimy bo to dużo. Zobaczmy czy wszystkie dojrzałe. Idę spać średnio się czuje ale będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×