Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Aldza
Bimbalka dziękuję za podpowiedź, puki co to jestem przed stymulacja i myślałam też żeby próbować bez estrofemu pije olej lniany i ananasa jem bo ponoć pomaga na Endo. Jeśli chodzi o ten acard 75 mg to są tabletki, bralas je zamiast encortonu? Po transferze miałam wiadomo estrofem, fragmin, luteine bądź lutinusa i encorton?jutro jadę do apteki i kupuję witaminę d i acard;) Sil to czekanie jest najgorsze. Miesiąc zleci zobaczysz. Najważniejsze że pożegnalas urea i teraz będzie już tylko lepiej. Ja właśnie dzisiaj robiłam na urea, chlamydia i myko badanie i dwa tygodnie mam czekać na wynik. Jakoś wcześniej nie wiedziałam żeby je zrobić. A orientujecie się może czy zrobią mi transfer jak nie mam aktualnej wirusowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta malami jeszcze @ nie ma, spóźnia jej się i bidulka czeka. Mała nas chyba opóściła, mam nadzieję żę się nie poddała. Malinka czy królewna dała już mamci znaki? Adza ananas ma duuzooo kwasu foliowego i jedz go również po transwerze bo jest na zagnieżdzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza a aktualna to jaka? ja miałam taką ze września i w styczniu położna marudziła ale przyjęła. Lekarz w sumie nawet nie pytał;)a tą uero,myko i chlam.nie robiłaś przed transferem? aż dziwne że ci nie kazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś mi się wydawało że malamii już ma @..ale jestem zakręcona;) to kto ma transfer???? Grania i ???? Tasia???? kurcze myślę już tylko o lipcu i gubię się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co malaaa planuje;)może nas czyta czasem. niech wie,że o niej myślimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no ja nadal czekam na @-dzwoniłam dzisiaj do gyn...skierowali mnie do położnej.... kazała mi przyjśc na wizytę - bo pewnie muszę mieć tabletki na wywowałanie....;/ już znowu widzę nade mną czarną chmurę....:( No ale już nawet staram się o tym nie myśleć...;/ Mała i Positive jakoś nas opuściły:( Positive może już jesteś po kolejnym transferze?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ritta ja hmmm robiłam tą wirusowke w kwietniu 2014 duuuzo nie aktualna, lekarz nic nie mówił tylko położona. Myko i tych innych nie miałam wcześniej. Położna zapytała czy mam ważne a ja na to że nie robiłam nigdy popatrzyła na mnie jak na kosmitke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
ritta, iwcia- mnie o tych 14 dniach powiedział ortopeda który wypisywał mi opiekę na połamaną mame. Od razu wypalił czy ja pracuję w weekendy i czy wiem, ze mam 14 dni a jak wypisze mi 3x to mam prawie 3tyg. I ze wtedy jak przy L-4 nie liczą Ci weekendów po 80% (bo ja mam pełen etat i mimo ze w weekendy nie pracuje, to jak mi konował wypisze L-4 ciągiem, to mi liczą proporcjonalnie mniej wynagrodzenia). I ja wtedy siedziałam 2xod pon do pt i raz od pon do czw w domu. Podejrzewam tylko, ze na porodówce nie będzie tak milo i od razu walną mężowi 14dni - nikt się nie zgodzi na przyłażenie co tydzień pewnie po świstek. Ta druga opieka, na dziecko jest Iwcia wtedy jeśli Ty nie mogłabyś opiekować się dzieckiem z powodu choroby. Ale uwaga na szkoleniu z kadr mi powiedzieli, ze wprawdzie taką opiekę teoretycznie można mieć gdy drugi rodzic nie może sprawować opieki nad dzieckiem z powodu choroby lub porodu, ale w praktyce to lekarze wypisują to tylko gdy rodzic (mama) jest w szpitalu, a dziecko w domu i nie ma nikogo poza ojcem kto mógłby sprawować opiekę, bo ZUS się dosyć tego czepia. Ale próbowac możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz Iwcia?? Nigdy tak nie miałam-tymmbardziej,że teraz żadnych hormonów nie brałam....;/ Jak na złość...po inseminacjach przychodziła parę dni wcześniej a teraz jak chcę żeby przyszła to niccc... Wkurzające te czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnkaSkakanka jakoś nie zagłębiałam się w te weekendy przy tej opiece ale to ważna rzecz że mozna tak przedłuzyć;) no na porodówce może być z tym problem;)ale i 14 dni to super jak może tata być w domu ;) Malamiii poczekaj jeszcze trochę..a gorąca kąpiel,wino? pewnie już było wszystko;) jak już bardzo chcesz ruszać z transferem to jedz do położnej i da c***ewnie jakieś tabletki lub zastrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami ja zawsze miałam dokładnie co 28 dni, teraz nie wiem czy po inseminacji czy po transferze tez mi się opóźniła i to około 2 tyg. Anka dzięki za wytłumaczenie:) jak mi po cc będą wydziwiać to będę symulować i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w czwartek mam punkcję na 10.30 ale mam być godzinę wcześniej. Małami tak to jest jak na złość się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro nie dostanę...to podjadę sobie wieczorem do gyn -wolę być spokojniejsza:) Iwcia kuzynka mojego M miesiąc temu urodziła też miała cesarkę i jej mąż od razu miał 2 tygodnie opieki nad nią....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Aldza encorton tez miałam. O acardzie wyczytałam w necie ze w połączeniu z fragminem zwiększa ukrwienie i dzięki temu zarodek łatwiej się zagniezdza tylko mega siniory się robią :( Poczytaj sobie o tym i o wit d. Ja uwierzyłam ze to działa i zadziałało ;) Ananasa tez jadłam do 5 dpt. Dziewczynki dzięki za info o tej opiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Aldza nie wolno brać acardu kilka dni przed i po punkcji tez bo krwotok możesz dostać wiec chyba tylko jak mrozaczki będziesz brać. Chyba ze dr pozwoli. Wygooglaj sobie acard +fragmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami na @ dostaniesz luteine podjezykowa jedz lepiej jutro bo mi kiedyś się 2 tyg spóźniala @. Dobranoc dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi acard kazał brać jeszcze mój gin i biorę cały czas tylko przed zabiegami kilka dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta z moich wyliczeń wychodzi, że stymulację powinnam zacząć na początku lipca. Się tylko zastanawiam czy wziąć 19 tab antyków czy 21. Dziś wzięłam 1 tab, jest 3 dc, jak od dziś wezmę 21 tab to cykl będzie dłuższy niż gdybym zaczęła brać w niedziele, tak jak zaczęła się @ Qrcze dziewczyny tak was czytam i wychodzi że sporo tych rzeczy jest co się powinno zażywać jeszcze przed stymulacją i w jej trakcie, czy któraś mogłaby to dokładnie po kolei wypisać? Bo się pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ędziesz u lekarza to zapytaj ile tych anty masz brać. Bo przeciez będziesz po leki? Cóż ile kobiet tyle leków. Masz problem z tsh? jeżeli tak to bierz vitD3 chyba ze badałaś i masz dobry wynik.ale jak nie badalaś to nie zaszkodzi brać Kwas foliowy też już mozesz brać ,magnez i potas. Do tego kup omege3-6-9 i będzie super!! jeszcze ananas po transferze. A i lampka wina wytrawnego czerwonego podczas stymulacji na endo,orzechy brazylijskie ok2-3szt dziennie i suszone morele.to w trakcie stymulacji..no już teraz możesz zaczać;)bo zaczęłaś stymulację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz troche tego jest. I nie ma gwarancji czy się uda jeżeli to będziesz brała. Tak samo nie ma gwarancji że się uda jak nie będziesz brała tego. No takie masło maślane ;)ale zawsze mozna wspomóc trochę swój organizm. Też teraz biorę,jem co się da. Wino,orzechy i morele jadłam i endo miałam okey bez leków;)czyli pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na usg za 2 tygodnie, najwyżej wówczas zapytam, czy mam brać te 2 ost tabletki. TSH nie wiem czy badałam, muszę sprawdzić... Kwas foliowy to od lat już łykam... to muszę się zaopatrzyć w omega, a potem winko, orzechy i ananas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ale ty masz chyba amh wysokie??? to omega nie wiem czy masz brac,pewnie dziewczyny doradzą ci jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze wcinam truskawki w galaretce bo maluch i tak mi spać nie daje; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×