Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sil narazie biore przez kilka dni tabletki ok 8 dc mam miec wizytę u dr M i jak nic nie nowego nie wyniknie to w lipcu powinnam zacząć stymulacje.. poprzednie 2 podejścia prowadziła dr Cz i teraz tak myślę ze u dr M będzie lepiej.. ;-) a Ty na jakim jesteś etapie? Witaj Binka powodzenia, do trzech razy sztuka w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na antykach, dziś 8 dc. 23 czerwca mam wizytę u dr M i rozpisujemy stymulację. Z końcem czerwca, początkiem lipca - podchodzę do stymulacji :) Przypuszczalnie więc będziemy w tym uczestniczyć równocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że czasowo bedziecie raczej podobnie zaczynać i juz niebawem:) u mnie leje i taka burza że juz położyłam się do wyrka. Glodna juz jestem bo rano mam badania i staram się juz dzisiaj nie podjadac, Malinka oprócz moczu i morfologi miałaś jeszcze jakies 2 badania na literkę A ? Nie rozczytam co mi napisała, takie bazgroly że nie rozszyfruje tych liter i nie wiem na co to..jutro się dowiem. Potem jade do Zusu zawieźć wytlumaczenie;) napisałam ze zmieniłam 2 dni temu adres zamieszkania i teraz tutaj niech mnie sobie sprawdzają;) komu powiem że mialam kontrolę to się śmieją bo mi nie wierzą że kontrolują w tak zaawansowanej juz ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ja się właśnie nad miejscem zamieszkania muszę zastanowić. Zasadniczo w związku z wynajmowaniem mieszkania niezupełnie legalnie nie mamy tego nigdzie zgłoszonego i się właśnie zastanawiam co będzie, jak będzie tak daleko, będę na L4 i będą mnie chcieli sprawdzić... Musiałabym to chyba jakoś pozałatwiać, ale nie wiem jak by było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa powiem ci, że bardzo bolałam nad tym, że będę sama przez to przechodzić. Cieszy mnie więc, że jednak tak nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka80
Ja dopiero od 3 dni biorę antyk.ale od dwóch miesięcy mam bardzo słaby @ i pobolewa mnie podbrzusze jeden jajnik albo drugi ...dr . nie bardzo zareagował tylko powiedział że jak dostane @ mocniej to mam zacząć brać tabletki ale to bym się nie doczekała hee bo się już skończył czy któraś miała taki problem bo nie wiem czy znowu jakieś świństwo mi się zrobiło czy coooo. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krótkie, ale obfite @ więc raczej nie pomogę. Za to po antykach jakie mi dr M przypisał bolą mnie jajniki a wieczorami mi niedobrze. Teraz jak myślę o tym to sobie przypomniałam, że jak kiedyś antyki łykałam to robiłam to o 20-tej, bo chyba się nie najlepiej czułam jak robiłam to rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka80
No ja normalnie mam obfite i min. 4 dni i dlatego się lekko obawiam co się znowu dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binka ja nie pomogę, Sil musisz potem lekarzowi na L4 podawać miejsce zamieszkania czyli tam gdzie Zus może Cie zastać, nie miejsce zameldowania jesli jest inne. Wtedy nie ma żadnego problemu nigdzie nic nie musisz zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie? Nic w zakładzie pracy nie muszę robić tylko lekarzowi do L4 właściwie podać? Super :) Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys była w Gc dziewczyna przede mną w rejestracji i właśnie o to pytała i dziewczyna jej tlumaczyla że na L4 ma podac adres tam gdzie w razie czego może ją zastac Zus, nie musi byc to adres meldunku tylko obecnego przebywania czy to u rodziców czy obojętnie u kogo byle tam gdzie ją zastana. Ja w sumie tez moglam podac ten gdzie przebywam ale nie wpadłam na to ze mnie skontroluja;) w sumie i tak nie wiem czy by nnie zastali w domu ho czesto wychodzę z psem lub do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Witam kochane :) Ja dziś tylko tak na szybko bo zaraz musze lecieć, ale kawusie i kakao oczywiście robię :) także która chętna? Wyobraźcie sobie, że mamy od kilku miesięcy umówiona wizytę u neurologa dla małej i prawie oboje mamy urlop wiec się fajnie złożyło ( nie wiem czy już kiedyś Wam mówiłam ale nie mam prawa jazdy - jestem tu chyba jedyna :( ) No i M właśnie odwołali urlop wiec musze iść z nią ponad 5 km pieszo w jedna stronę. Na szczęście nie ma takiego upału wiec chyba damy radę ; ) Iwcia betę planuje zrobić po drodze wiec gdybym mogła prosić o jakiegos jednego nudzacego się kciuka... Miłego dnia dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze kawę bo wlasnie pije kakao i wcinam bule bo wrocilam z badan i umieram z glodu. Bylam juz po 6 bo z glodu bym nie wyrobila do teraz. No to trzymam nawet 2 kciukole za bete niech malutka juz ma rodzenstwo:) ale u mnie leje a jeszcze musze jechac do Zusu i potem nie ruszam juz nigdzie tylka. Malinka juz wiem na co te 2 badania, na wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez proszę kawkę i Malisia mocno trzymam kciuki za bete:-) od razu pisz jak będzie wynik:-) który masz dziś dpt?? Iwcia powodzenia w tym ZUSie i sie nie stresuj bo te baby ciągle tam zmierzłe siedzą hihi tym bardziej w poniedziałki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia ja trzymam baaaaaardzo mocno:) Iwcia ja dziś dłużej podpalił a wczoraj Opole oglądałam tzn oglądałam to za dużo powiedziane, fajnie się spało;) no i s związku z tym nie byłam na kafe jak pytałaś. Hz miałam cytomegalie igg i ign chyba ale to już raz miałam robione i położna się zdziwiła ze chcą drugi raz. Ja tam nie wiem czy z tym adresem jest dokładnie tak jak piszecie. Mnie się wydaje ze na L4 musi być podany normalny adres zameldowania a ewentualnie dodatkowo trzeba napisać pismo ze w tym czasie przebywa się pod innym. Przynajmiej kiedyś tak było. Gdyby L4 przyjmował zakład pracy to adres musi się zgadzać z adresem podanym przez pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zapytam jak jest dokladnie z tym adresem, o ile babka jakas zmierzła nie będzie;) i o moje ostatnie L4 dlaczego mi je wycofali bo skoro byli na kontroli 12.06 i od razu wrzucili mi kartkę do skrzynki a L4 mam wycofane ze swoich zwolnień juz tydzien wczesniej to nie wiem o co biega. Dobra jade bede miała ich z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia:) Swoją drogą to jest dziwne bo dotychczas wstrzymywali wypłatę od dnia kontroli do końca danego L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
malisia i ja kciuki zaciskam bardzo mocno :) Narazie nic do picia nie mogę bo trzymam te kciuki i nie mam wolnej ręki na kubeczek :) Iwcia nie daj im się tam! Mam nadzieję, że wszystko korzystnie dla siebie załatwisz :) U nas pogoda brzydka...szaro, buro i chyba zaraz będzie padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wróciłam;) dzieki tej pogodzie zero ludzi, sama bylam. A wiec usprawiedliwienie oddane, teraz muszę czekać na decyzję, ale pani dala mi do zrozumienia że pozytywną oczywiscie. Nic wiecej nie mogla mi sprawdzic, dlaczego cofneli mi wczesniej L4, poniewaz pani od zasiłków nie ma do czwartku a dzisiejsza była od świadczeń emerytalnych na zastepstwie. Jak chce to mogę podejść w czwartek i tamta mi wszystko powie. Co do L4, trzeba podawac adres aktualnego pobytu jednak, nie zameldowania. U nich nic nie trzeba zmieniać tylko na L4 w środę mam juz wpisac adres tam gdzie przebywam. Malinka może jak masz takie L4 gdzie placi Ci pracodawca to jest inaczej a jezeli juz kasa plynie z Zusu to trzeba podac adres pobytu właśnie w celu takich kontroli?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×