Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

kasiurek normalnie idzie na bieżąco, ale jak strona się kończy, to musi być na forum kilka piszących na raz osób by posty się od razu pojawiały. Jak jest blokada to już wiemy, że trzeba uparcie pisać cokolwiek :) I tak właśnie z iwcią, dzięki kropeczką zrobiłyśmy nową stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziękuje za wyjaśnienie :) teraz tez ja bede robiła kropki :) w poniedziałek idę na wizytę do GC zeby sie dowiedzieć czy moja dokumentacja im wystarczy a jeżeli mam wszystko to czeka mnie wizyta kwalifikacyjna :) już sie nie mogę doczekać :) ile was kosztował cały zabieg łącznie z lekami? Jestem ciekawa ile kosztuje invitro pełnopłatne a refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
A tak BTW to czytałam na innym forum ze w GC jest niska skuteczność... Sama nie wiem co o tym myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed stymulacją, to na 100% nie wiem, ale tak z rozmów z dziewczynami to stymulacja to koszt od 1000 do nawet 4000 zł... no a potem do bety zaś wydatki, jak ci lutinus przypiszą to na 2 tygodnie to jest koszt jakichś 800 zł plus inne leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek na stronie każdej kliniki masz cennik. Nigdy nie wychodzi mniej, Czyli IVF z ICSI to 4800 zł do tego punkcja 1100 zł i potem transfer ok. 700 zł. Jeżeli bierzesz klej to do tego 350 zł. Każda wizyta to koszt 80 zł + 34 zł hormony. Wizyt masz podczas stymulacji ok. 6. Leki nawet jeżeli podchodzisz komercyjnie to masz na zniżkę bo pewnie jesteś poniżej 40. Potem leki po transferze ale to już inna bajka;) Czyli na start potrzeba 6950 zł +wizyty ok.500 zł. Czyli warto czekać na refundację bo za tą kase to można kupić cudwną wyprawke;)I jak są mrozaczki to z 1000 zł na mrożenie jeszcze potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Kasiurek ja tez mam w pon wizytę:-)u kogo masz i na którą godz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do transweru za leki placilam okolo 2 tyś, histeroskopia 1100 zł, po transferze też okolo 2 tys na miesiąc, mam z grudnia 3 paragony zaraz je przepisze ... 06.12.2014 Fragmin 1×109 zł 109 zl Lutinus 4×169.90 679.60 zł razem 789.45 zł 20.12.2014 Duphaston 2×35.50 zł 71 zł Lutinus 3×169.90 zł 509.70 zł Encorton 1×12.10 zł 12.10 zł Fragmin 2×109.85 zł 219.70 zł Estrofem 2×15.55 zł 31.10 zł razem 843.60 zl 29.12.2014 Lutinus 4×169.90 679.60 Duphaston 2×35.50 71 Fragmin 1×55.84 55.84 razem 806.44 zl Czyli za grudzien wyszło mi na leki 2439.49 zl :( 12.01.2015 Lutinus 6×169.90 1019.40 Duphaston 1×35.50 Potem juz zaczynałam obstawiać Lutinus. Wcześniejszych paragonów nie mam, dopiero zaczęłam zbierać od grudnia;) Na 18 tke dam je dziecku niech zobaczy jak jest bezcenne;) i ile mamusi ma oddać z pierwszej wypłaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek ja nie uważam ze Gyn ma niską skuteczność, nas juz troszkę tutaj jest ktorym się udało a o powodzeniu zalezy wiele czynników, nie tylko doswiadczenie kliniki ale również przeróżne przypadki par.Jak zamiast lutinusa wezmiesz luteine to na leki wychodzi duuuuzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Ja mam wizytę o 11 ale w Bielsku bo tutaj tez mieszkam :) a na same żabiego to już do Katowic. Idę do p. Dr Piekarz, ale nie wiem co to za lekarz bo to pierwsza wizyta w bb. Co do cen leków to wow :) no ale czego sie nie robi dla bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurka bo jeśli chodzi o program rządowy to z tego co wiem do dr Mercik i dr Cz - coś tam kwalifikują w Kato. Tu też jest dr Piekarz ale ona nie kwalifikuje do rządówki, nie wiem jak jest w Bielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Nie myślałam ze pisanie na forum jest takie wciągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Fif ty mi jeszcze powiedz, jaki ty miałaś typ IVF? Ja wciąż siedzę i kminię na co zasłużył mój cykl - bo uważam, że nie zasłużył na 21 tabletek antyków, skoro zaczęłam je przez dr Cz przyjmować w 3 dc (wg mnie zasłużył na 19 tabletek :P). Powiedzcie mi, czy któraś z was nie wzięła antyków kiedyś do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja jestem do niej umówiona na rozmowę odnośnie kwalifikacji- sprawdzenie czy mam wszystkie badania potrzebne itd. Jeżeli nic dodatkowego nie bede musiała robić to dopiero wtedy umawiam sie do lekarza na wizytę kwalifikująca, a te już nie wiem u kogo bede miała. Może i powinnam od razu iść na wizytę kwalifikacyjna, ale tak mi poradziła Pani w recepcji. Dla nich to dodatkowa kasa wiec może dlatego :) ciagle zapominam czy mój nick to kasiura czy kasiulek- ale trudno to w każdym razie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ja kropki porobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
A o co chodzi z tymi antykami? ( antykoncepcja?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Ja tylko mam nadzieje ze nie bede musiała robić inseminacji przed invitro bo to tylko wydłuży czas, a nie wierze w skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Sil ja brałam od 3dc do końca opakowania;) Wow Iwcia jaka lista;) też mam moją i powiem ci że z Gyn te same kwoty oprócz lutinusa bo kupiłam za 110zł. A w Provicie zapłaciłam za zamur,luteine,fragmin,provag,femibian-116zł bo tam wszystko na znizkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta zdołowałaś mnie :( ja się fatalnie na tych antykach czuję, chcę je jak najszybciej skończyć, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Sil mam 29 lat w grudniu 2012 zaczęliśmy sie starać, po 6 miesiącach zaczęłam chodzić do gina- zlecił mi podstawowe badania hormonów, sprawdził owulacje i powiedział ze jest wszystko w normie i ze mam czekać cierpliwie. Ale czułam ze coś jest nie tak i w październiku zmieniłam lekarza, który bardziej serio podszedł do tematu- zaczęły sie dokładniejsze badania, stymulacja owu clostyrbergytem czy jakoś tak, sex pod dyktando lekarza, badania drożności, test po stosunku itp. Itd. No w grudniu tego roku miną 3 lata :/ partner ma wyniki ok. Ja w sumie tez. I dalej nic. Byliśmy w zeszłym roku blisko podjęcia próby iui, ale lekarz z GC w Katowicach powiedział ze nie ma sensu, miałam zrobić badanie rezerwy jajnikowej, ale z braku wiary i po tak długim czasie zaczęłam olewać temat. Do czasu kiedy okazało sie ze mama ma raka i chciałabym zeby zdążyła poznać swoje wnuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×