Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja nie mialam, ale dziewczyny mialy raz tak, raz tak. Zwykle robia jednak na niepeknietym. Osobiscie znam przypadek, gdzie pecherzyk nie byl pekniety jeszcze ze trzy, czy cztery dni po inseminacji, a dziewczyna w ciaze zaszla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika jak tak miała w drugim podejściu pobrali 12, 6 zapłodnili, 4 niedotrwały mrozenia a z dwóch w brzuchu utrzymał się 1 ale na kilka tyg tylko:-( widocznie wszystkie były słabe i tez juz się boje co to będzie w tym ostatnim podejściu. Chce zapytac dr M czy mozna zapłodnic wszystkie pobrane komórki oczywiście powyzej 6 na mój koszt wtedy będzie większa szansa ze uda się choć 1 zamrozic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
W sumie to jak ma wyjsć to wyjdzie na pękniętym albo niepeknietym, ale każda z Was wie jak to jest :) szukamy nadziei w każdej odpowiedzi. Jesteśmy przewrażliwione i niecierpliwe. Ale powiem jedno, trzy letnie starania nauczyły mnie podchodzenia do tego z dystansem. Nie pamietam kiedy ostatni raz robiłam test ciążowy :) już nie doszukuje sie objawów, ale niestety po takim czasie odchodzi tez nadzieja :/ jak teraz sie nie uda to startuje z invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja miałam teraz długi protokol i udało sie pobrać 6 komorek z czego dwie były niedojrzałe, 2 sa w brzuszku a pozostałych dwoch juz nie ma :-( Niby twierdza, ze lepiej jak jest mniej jajeczek bo wtedy sa silniejsze a jak jest naprawdę sama nie wiem :-( Boje sie bardzo, ze sie nie uda a my tak bardzo z mężem pragniemy tego dzidziusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Anika proszę nie płakać ;)) sama to przerabialam tzn załamanie ze nic nie zamrozili, płacz ze na pewno nic z tego i co... teraz mi wstyd przed tą fasolka w brzuszku, że w nią nie wierzyłam a ona jednak silna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Linkaaa w którym tyg porobiło tamta ciążę i czy poronilas czy obumarla i musiałaś mieć zabieg. Przepraszam z góry za to pytanie ale te moje plamienia mi spokoju nie dawaja i mimo iż jest to tylko jednorazowe i mało i parę dni spokoju to po jednym poronieniu mam teraz obsesję... chociaż wierze ze jest dobrze to strach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani w 9 tc serduszko przestało bić, zabiegu nie miałam po odstawieniu tabletek samoistnie poroniłam, tylko ze ja od 1 bety krwawiłam, a beta ciągle rosła potem juz nie krwawiłam ale maluszek nie dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani a Ty który masz tc? Wiadomo strach jest cały czas ale trzeba wierzyc ze będzie dobrze:-) Iwcia no mogłoby zagrzmiec i popadac bo duchota masakryczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
jutro będę zaczynać 10 ale ostatnie usg miałam w 8tyg i dwa dni po tym zaczęłam plamić ale byłam w szpitalu i było ok, serduszko bilo jak szalone i lekarz powiedział, że ok i od tej pory pojawiają się takie jednorazowe plamienia...coś wyleci (mało) i dwa dni spokoju albo znów po dwóch dniach ciut na papierze zauważe ale tez jdnorazowo i znów z dwa dni spokoju a na zwykłym badaniu ginekologicznym lekarz nie stwierdził plamien...zeświruje...już mało się udzielam wszędzie i tu i na fb bo po prostu głowa taka duża od mysli, że szok a nie chce nikomu marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ani nie stresuj się będzie dobrze :) ale marudzić nam możesz :) pozwalam. Ten najgorszy okres niech już minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani nam mozesz marudzic hihi po to jest to forum:-) maluszek na pewno ma się dobrze i wszystko jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani staraj się duzo lezec bo to w ciąży najlepsze lekarstwo na wszystko. U mnie sie sprawdzilo przy obniżonym łożyska i szyjce. W szpitalu pielegniarki same mowily ze lezenie przy ciazowych dolegliwosciach to najlepszy lek a czasem i jedyny. Teraz tez sporo leżę od kiedy mialam zagrozenie przedwczesnego porodu i dotrwalam jak do tej pory do 39 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki;) Iwcia jak idę do pracy to trochę za wcześnie na kawk i ciacho;)ale teraz chętnie Wam podam dobry serniczek na zimno. Widzę że gorąca dyskusja na forum...oj nie kłócić mi się tutaj...Fif masz myśleć o bobasach a nie stresować się;) Binuś czyli jutro wielki dzień...odczaruj to forum;) Malinka jak się czujesz jako mamusia i jak księżniczka??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta no ja nie wiem czy wyrażam zgodę na brak ciasta rano;) wieczorem proszę zostawic nam kawałek na rano. Wiecie co wlasnie zrobilam? Brzydko mówiąc"zeżarłam" 0.4 kg kukułek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwcia o ciasto to się opominasz a kukułki sama zeżarłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Witajcie :) Jestem po 2 iui w gyncentrum ale raczej sie nie uda bo byla na mrozonym nasieniu, a ono zyje do 24 a tak tez pekl mi pecherzyk dopiero... ale nie wazne. Jesli 3 iui sie nie powiedzie chcielibysmy skorzystac z tego pakietu 2+1 za 14 000 zl tylko mam do was pytanie, wiem ze do tego musze doliczyc leki... orientujecie sie ile by to wyszlo przy komercyjnym podejsciu? Pi razy oko? Zmieszcze sie w 3000zl do podejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dodam, ze nie chce mrozic zarodkow bo nie wiem czy je wykorzystam... a oddac... nie oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sylviasta mnie leki do stymulacji kosztowały chyba 600 zł plus chyba 400 jakies tam inne zastrzyki i na pękniecie chyba 100...leki do stymulacji to pikuś w porównaniu do tego co czeka po punkcji jak Ci dają lutinus to masz 170 zł na trzy dni plus fragmin chyba ponad 100 na 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta, nawet jak podchodzisz komercyjnie to przysluguje ci znizka na leki, ktore sa refundowane. Ja na leki wydalam okolo 1000, niektore dziewczyny troche wiecej. Musisz doliczyc leki po transferze, jak zdecydujesz sie na Lutinus to bedzie drozej, jak na luteine to taniej. Mysle, ze spokojnie sie zamkniesz w tej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sylwiasta a nie chcesz podchodzić do rządowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kolejny raz dodało mi niepełny post. Grania z pierwszego podejścia miałam pobrane dwie komorki klasy B jedna mi podali a druga w trzeciej dobie przestała sie rozwijać, za drugim podejściem udało pobrac sie 4 komorki klasy A dwie mi podali a pozostałe dwie nie przekształciły sie w blastocyste i teraz w trzecim podejściu przy długim protokole pobrali mi 6 komorek w tym dwie niedojrzałe a pozostałe 4 klasy A, dwie mi podano i sa w moim brzuszku a pozostałe dwie rownież nie przekształciły sie w blastocyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dzieki dziewczyny za pomocne odpowiedzi!!! :) bardzo sie ciesze ze moze byc mniej niz sie spodziewalam bo do 3 podejsc chcialabym sie zamkbac w 20 tys... Bede chciala luteine :) A na rzadowke sie nie lapiemy... staramy sie 2 lata ale u mnie wszystko ok a facet o nizone parametry nasienia ale za dobre na ivf rzadowe... a staran nie mamy udokumentowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam IUI na niepeknietych pecherzykach i się udało ;) zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiura w trakcie rozmowy z lekarzem wywnioskowalam ze to dobrze ze jeszcze nie perły. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×