Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Mały bardzo *****iwy. Ciągle się wierci. Ciasno mu już :) Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie synuś. Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się doczekać jak odwiedzę z małym dr M . Podziękujemy razem :) ja i Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja już sie pytałam dwa razy w recepcji czy dr M planuję urlop i mi powiedziały że dr M już był na tym długim urlopie w czerwcu:) więc mam nadzieję,że teraz będzie....bo kurcze do dr Cz nie uśmiecha mi sie wogóle iść:(:( a to teraz w piątek go nie ma tak?? ciekawe czy w sobotę będzie....ehh zaś nerwówka:P:P Zosieńka fajne imię:) to już tutaj będziemy mieć dzieciaczków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka to powodzenia! Imie takie jak mi się podoba dla synka jakby się udało :-) Małami no w piątek go ponoc nie ma o sobocie nie wiem. To mnie pocieszyłaś z tym ze juz był na urlopie oby był cały sierpień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię fajne:) mój mąż cała ciążę chciał Szymon a teraz mu coś odbilo na Fabian;) nie ma mowy nic nie zmieniam juz:) zosienka na kiedy masz termin?Chcesz cc czy s natury rodzic? Dziewczyny Wy za chwilkę też zaczynacie i jak najszybciej dołączcie do grupy mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania mam na 14 więc bez szans:-) Iwcia nieee, Szymon jest ślicznie duzo ładniej niz Fabian ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin 27.08. Chce naturalnie. Nie myślę nawet o cc. Nie nie nie :) Zosieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja dawno tutaj nie zagladalam ;-) Witam nowe kolezanki, zycze powodzenia. Czekam na kolejna bliźniakowa mamusie, co bym sama tutaj nie byla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz termin 10dni po mnie :) spakowana juz jestes? Ja przed chwilą dopakowalam wszystko tylko kosmetyczka na ostatnią chwilę. Wlasnie kobitki czas dołączyć do Fif:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała bliźnięta... ale po tym podejściu, to marzę, by po prostu się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze jestem spakowane. A nóż zechce Igorek wyjść wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja czekam na powdoje mamusie, za malo nas :-D szczegolnie, ze blizniaki marza sie tylu mamom :-) U mnie brzuszek ma cale 92cm w pepku, czekamy n 100 :-D T wyjezdza na wtorek i srode, ale ja i tak je przeleze skoro ma byc tyle stopni. Mysle, ze w tym tygodniu nie mam co sie spodziewac wynikow, ale w przyszlym to bede uz panikowac lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny u mnie dziwnie boli mnie podbrzusze albo jeden jajnik albo drugi bolą mnie plecy i mam wrażenie że zaraz dostane @ ... sama nie wiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil potrzebuję Twojej pomocy-proszę napisz mi jak miałaś po tych anty....ja dzisiaj zauważyłam takie brunatne plamienia...i niewiem czy @ mi się już rozkręca czy co....:( te czekanie mnie wykończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ja po antykach miałam taki okres, że normalnie to bym okresem nie nazwała, takie kapusianie. Ale za 1 dc uznałam dzień, kiedy pojawiła się krew, jeden dzień wcześniej miałam brązowawy a potem różowawy śluz, i tego dnia nie liczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś miejmy nadzieję ze masz dobre objawy :-) który masz dziś dpt? Jutro czy środa beta? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Dziś mam 9dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej dziewczyny tu Lilaaa-witam nowe koleżanki ja zaraz dzwonię do Gyn się umówić na wizytę na następny poniedziałek/wtorek bo to będzie 9/10 dzień...Iwcia Ty miałaś podejście z mrozakami proszę powiedz mi jak to wygląda? teraz usg i czekają mnie jeszcze jakieś badania,wizyty czy od razu dr. umawia na transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Nie wiem wcale bym nie zrobiła heee dziś musze do gyn zajechać bo fragamina mi się skończyła to się dowiem kiedy najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:) ja dzisiaj szczesliwa bo @ przyszla:)) glupia sie ciesze , ze sie wyrobie z tym wszystkim w urlopie. lila ja mialam w 10dc usg i mialam fajne endometrium wiec za 5 dni mialam juz criotransfer przez te dni mialam lutinus brac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila od 2 dc bralam encorton i estrofem tableki, nie pamietam w ktorym dniu mialam usg ale po nim dołączył mi lutinus i fragmin chyba po transwerze. Transwer mialam w 16 dc. No i to tyle:) Malami dobrze że wyrobisz się w urlopie bo nie musisz stresowac się znowu wolnym w pracy. Popros może teraz o ten klej i nacinanie oslonki? Zapytac nie szkodzi a może akurat bedzie pomocne:) binus Ty miałaś ilu dniowe podane zarodki? Ja juz odliczam dni, jeszcze 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Ja miałam 2 dniowe zarodki pytałam i mam sobie zrobić od 12 do 14 dnia betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwcia mam nadzieje ze zel mi znowu da:) a te naciecie otoczko to ktora z Was miala?Bimbalka dobrze kojarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Dzięki dziewczyny bo tak nie wiedziałam na co się nastawiać-czyli teraz więcej lutinusa dojdzie bo te dni do transferu też się go bierze...malami89 a Ty co teraz będziesz zaczynać stymulację?ja mam wizytę w poniedziałek-to pewnie transfer koło piątku bo sobota święto...ale się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Lila tak ja zaczynam stymulacje do drugiej procedury bo z pierwszej mialam jednego mrozaka....i niestety sie nie udalo:( lila Ty teraz czym bylas stymulowana?gonalem?? Ja tylko sie modle aby wiecej komorek sie pozapladnialo bo u nas z tym problem:((ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja miałam za pierwszym podejściem tylko gonal 150 teraz mi dał gonal 75 i menopur 75...o to chyba lepsze bo zostały 2 mrozaki ale strasznie się boję,że się nie przymną i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×