Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Vicky83
Jutro idę do dr Mercika może będzie widać już czy ciąża pojedyncza czy bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Vicky gratuluję; )!!!! A jaki u Was był problem? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicky super gratuluję,: no wkońcu cos sie ruszyło na forum, :) vicky przypomnij jaka była wasza droga, ile podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to byl transfer "swierzy" czy crio? Ile Ci podali zarodkow? Mialas klej, nacinanie otoczki i intralipid?? Bierzesz lutinus czy luteine?? Bardzo sie ciesze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky gratuluje, piękna beta i niech pieknie przyrasta:) Sylwia o opryszcze powiedz lekarzowi na wizycie bo to ponoc wazne. Mi w aptece babka sama nawet masci na to nie chciala dac tylko kazala isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Vicky super gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na pewno powiem. Ale slyszalam, ze opryszczka jest grozna jesli w ciazy wystepuje pierwszy raz, a jak juz jest to ktoras z kolei w zyciu to nie ma obaw :) ale tak czy inaczej na pewno powiem, zreszta do czwartku na prwno wyskoczy mi wiekszy kalafiol i dr sama zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) Tu Marysia. Vicky gratuluje Ci z całego serca. Ja czekałam na rządowy program od września ale przed świętami się dowiedziałam, że nie ma szans na program-aktualnie biorę tabletki antykoncepcyjne jakbyśmy chcieli prywatnie podejść i chyba tak zrobimy. Tak sobie czytam bo dr M nie kazał mi robić żadnych badań oprócz prolaktyny i tsh i zastanawiam się jak się jeszcze mogę przygotować - czy powinno sobie np. jeszcze zrobić kariotypy bo widziałam, że miałyście robione ale nie wiem czy to lekarz zleca czy samemu mozna zrobić i co tak naprawdę to badanie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Vicky gratulacje .... tak sie ciesze ze zaczelas na forum ten rok tak cudownie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna ja wiem na pewno, że dr M robi punkcje w piątki, soboty i poniedziałki. I wtedy też transfery robi. Teraz już wiem, że w czwartki on nie robi ani tego ani tego. Ale nie wiem jak z wtorkami i środami. Vicky83 - super wynik. Gratuluję!!! Marysiu kariotypy to chyba warto zrobić dopiero, gdy nie wychodzi w in vitro. Nie wiem - miałaś sprawdzaną drożność jajowodów? Czy masz endometriozę albo zrosty - przed in vitro wg mnie powinno się to sprawdzić. Do tego na pewno badanie na mycoplazmę, ureaplazmę i chlamydię. Możesz te badania szybko i tanio zrobić w Gliwicach na Zygmunta Starego (można na nei dostać skierowanie od dermatologa). No i AMH zbadałaś sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu oczywiscie kariotyp mozesz zrobic sobie sama- w okolicach katoeic najtaniej w invimedzie w katoeicach 320 zl/os. To badanie genetyczne pokazujace czy macie odpowiednie pary chromosomow czy np partner nie ma dodatkowego chromosomu y czyli xyy co powoduje wady genetyczne/poronienia/nieplodnosc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Vicky!!! ALE SIĘ CIESZĘ!!! GRATULACJE!!!!!!!!!! Dbaj o Was i no stres :D :D Będziesz mamą niebawem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky, który jutro będzie dzień od poczęcia? <> Sylwia chodzę do dr Cygal (super lekarz) a gdzie będę rodzić to jeszcze nie wiem. Zastanawiam się. Zobaczę co mi ww. dr zaproponuje bo na necie czytałam takie se opinie o szpitalu w którym pracuje (klinika na Ligocie ). Jeżeli ona podejmie się cc to pójdę za nią jak w dym a jak nie to szukam. Też słyszałam, że opryszczka jest niebezpieczna przy 1 wykwicie. <> Marysia kariotypy przeważnie wykonuje się po nieudanym transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez chcialabym cc. Raz ze sie boje powiklan dwa bezpieczniej dla dziecka... ale wiem ze trzeba miec wskazania wiec nir wiem czy jakas dr wypisze mi cos zebym miala cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna ja miałam punkcję u dr M w środę :) <> Sylwia rekomendacją polskiego towarzystwa ginekologicznego po in-vitro cc możesz mieć na życzenie. Ale to i tak ostatecznie dr może podjąć inną decyzję no i wtedy trzeba szukać innego lekarza albo zgodzić się na sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Elusiowo rodziła na Ligocie i sobie bardzo chwali. Jeśli chodzi o cc to też nie do końca tak jest, że jest to zabieg bezpieczny dla dziecka. Bo np. zdarzają się problemy z płucami po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky super:-) piekne rozpoczecie roku. Dobra passo trwaj....:-) ja jak zwykle sie wzruszylam i poplakalam ( ze szczescia rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRAAAA VICKY HURRRRRAAAAAAAAAAA popłakałam się ze szczęścia - to nam daje taką moc nadziei! Super wiadomość :))))))))))) Ten dr M. to ma rękę :) Ja dzisiaj 4ds - od dwóch dni czuję delikatne kłucia i ciągnięcia ale pewnie wyolbrzymiam hehe - jutro pierwsze podglądanie - ufam, że będzie dobrze. No dziewczyny - czas zacząć brać przykład z Sylwii i Vicky i poważnie się wziąć do roboty. Do boju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jasna sprawa ale jednak powiklan jest mniej niz po sn... :( iza a kiedy bedziesz rozmawiala z pania dr o porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Dopytam jeszcze doktorka w przyszłym tygodniu. Sil miałam badania w czerwcu na I wizycie na tą ureoplazmę-myco i chlamydię. Jeden jajowód niedrożny po ciązy pozamacicznej, po drugiej stronie przez 2 lata nie pękł mi pęcherzyk odkąd leczę się w gyncentrum podobno pęka aczkolwiek dr mi mówił,że on nie wygląda tak jak powinien wyglądać ksiązkowo , amh 1.8 na początku czerwca. stramy się już prawie 6 lat.Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to wg mnie przed podejściem nie musisz nic już badać. Kariotypy to nie jest tanie badanie, nie wydaje mi się, by przed pierwszym podejściem takie badanie było niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky moje ogromne gratulucje!!!:):) super zaczęty rok:):) Napisz proszę jak to u Ciebie wyglądało:) xxx Ja już trzęsę portkami przed jutrzejszą wizytą....też mam sluz owulacyjny i nawet dużo....jajniki pobolewają...więc może okey... xxx Alessa na która jutro masz wizytę? bo Ty Sil rano nie? Do kiedy teraz dr M dał Ci l4? bo też się zastanawiam od przyszłego tygodnia czy nie wziąść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę jutro na 12:00. L4 dostanę dopiero jutro, miałam do wczoraj, ale panie w recepcji powiedziały mi dziś, że jutro dostanę z wsteczną datą, by była ciągłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Vicky ogromnie Ci kochana Gratuluje!!! Strasznie sie ciesze ze nowy rok przyniosł takie dobre wieści :) Dziewczyny ktore sie przygotowuja i kłują wam tez zycze powodzenia :) Iza ja mam wizyte 13.01. Wiec zzaraz po tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb oo dzięki za info o Elusiowo. Niestety każda forma porodu, ma możliwość komplikacji :( <> Elusiowo odezwij się w sprawie porodu plis plis. <> Sylwia wizytę u mojego dr mam dopiero 23, bo mam po drodze połówkowe i zgodziłam się na termin wizyty za miesiąc. Chcę wiedzieć zawczasu co i jak. <> małamii na pewno jest dobrze. Mnie np. w ogóle jajniki nie bolą przed owulacją i przy stymulacji też nie bolały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Vicky gratulacj***ardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami nie stresuj sie jak cos nawet czujesz znak ze jajaniki pracują, ja dzisiaj patrzyłam w mój kalendarzyk i według niego teraz normalnie wypadłałaby owulacja co wiadomo nie jest mozliwe , takze trzeba wierzyć w lekarzy i ich wiedzę, małami jak masz mozliwosc weż zwolnienie bo stres to nie jest nic dobrego w naszej szytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Czesc dziewczyny! Vicky gratulacje!! Dawno nie zaglądałam. W pracy młyn no ale od poczatku roku mam troche wolnego wiec nadrobię zaległości. Ja czekam na wizytę u immunologa. Mają do mnie dzwonic. Kariotypy bede robic po 10.01. W lutym wizyta no i planuję ze w marcu zaczniemy kolejną juz ostatnią stymulację. Chyba ze jeszcze w lutym jesli juz bede miec wynik kariotypów. Tak się boję... Mam nadzieję ze wszystko pójdzie dobrze. Będę chciała wszystko co możliwe by jeszcze wspomóc. Myslę ze dr to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×