Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Super Zizia :) jakie to wszystko jest nieprzewidywalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek ja skończę antyki pod koniec przyszłego tygodnia i mnie na poprzedniej wizycie dr M powiedział, że nie zdążę z dwiema procedurami do końca czerwca, bo zapewne trzeba będzie zrobić co najmniej 3 miesiące przerwy przy moich amh - założył "poważną" stymulację... :-( Z racji tego zastanawiam się nad zmianą kliniki, skoro i tak mam czas... A Ty już zapłaciłaś za program? Cały czas chodzisz do dr M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny:) Małami własnie mam 4 dzien cyklu -biorę te leki z tego co kojarzę co TY-encorton i estrofem-w czwartek 9dc i mam wizyte u dr M także mam nadzieję, że w tym cyklu będę mogła w końcu wziąść moje fąfelki do siebie:) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, kto w Provicie prowadzi in vitro. Wiem, że dr Janosz prowadzi ciążę, ale bardzo dużo wiedziała o leczeniu niepłodności i o lekach jakie należy zastosować, wydaje mi się więc, że też stymuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bolały mnie piersi joafer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamii odnosnie adopcji, to staramy sie juz w tej chwili o potomka juz urodzonego. Nie mamy parcia zeby nasze geny dalej przekazywac. Mamy juz nasza biologiczna coreczke. Chcielismy rodzenstwa dla niej. 4 lata to trwalo. W tym czasie 2 biochemiczne ciaze w tym 1 po ivf i 1 naturalna. N7eplodnosc idiopatyczna to najgorszy yf bo nie wiesz z czym walczyc. Obecnie jestem po transferze 2 dniowych kropek. Dopoki nie ma bety zero, mam resztki nadziei. Choc te ostatnie podejscie to raczej taka formalnosc by nie zalowac. Myslalam nad adopcja zarodkow. Moze kiedys? Poki co podziekowalam dr M za leczenie i w nastepnym tyg juz testy w OA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Jestem po wizycie, czekamy na wolne lóżko i na transfer. Mamy 3 zarodki 4A bardzo ładne jak powiedział drM. Podadzą mi dwa. Mam klej i nacięcie otoczki! Rano brałam relanium 5 mg. Jestem szczęśliwa i przerażona! Ludzi pełno na korytarzu, taki ruch. Zizia a Ty gdzie jesteś? Ja w czerwonej koszuli w krateczkę z mężem w wózku inwalidzkim także bardzo charakterystyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik jestes szczupla osoba? Jak bylismy na wizycie to byla taka para;) moj znowu chodzi o kuli wiec moze kojarzysz?:) Fajnie ze masz naciecie mi dr M nigdy nic nie chcial powiedziec z calych sil 3mam za Was kciuki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela a wcześniej cię bolaly a potem przestały ? Sorki za pytania ale już schizuje a beta jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze..jestem ta co tak pika;) mam ta kroplówkę z atosibuanu..jak wejdziesz to leze na wprost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mąż Twoj w okularach, czarne włosy? A Ty szczupła w czarnych włosach? Siedzicie na przeciwko drzwi do dr M. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik nie dzisiaj nie:) bodajze miesiac temu czy 3tyg temu jak bylismy na wizycie tobyla taka para i tak mi sie skojarzylo;)) Nie stresuj sie i na spokojnie;** przyjmnij malenstwa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy... my już zapłaciliśmy za program. Ale i tak uważam, że wszystko okaże się na poniedziałkowej wizycie. Ja mam jeszcze niższe amh niż Ty. Wiesz już jakim protokołem będziecie szli? Nad jaką kliniką się zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, żeby dr M leki nam do końca czerwca przepisał na 2 stymulację... może się uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek powiedział, ze decyzja o protokole na następnej wizycie i coś przebąkiwał o jeszcze jednej iui na menopurze - posumował, że na wizycie się określimy... Tak właśnie kręcił i średnio mi się to podobało... Myślę o provicie, bo i tak mam daleko, a jak jeszcze gdzieś dalej miałabym jeździć, to koszty mnie wykończą całkowicie... Tylko właśnie provita na tym zestawieniu MZ nie wypadła najlepiej... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy... ja miałam 2 inseminacje i wg mnie to była strata czasu i pieniędzy. A skad jesteście? Ja lubię dr M, mało gada ale mam do niego zaufanie. Też nie wiem jakim protokołem będę szła, ale chciałabym długim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku kochany nie dostaniemy takiej dużej kwoty jak myśleliśmy ale cały czas kombinujemy może ktoś z rodziny nam pożyczy ale nie chce się prosić...masz teraz w poniedziałek wizytę?:) ale fajnie idziesz do przodu i nic się nie martw będzie dobrze i na pewno wam się uda ..musisz myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ma się wysoki amh i PCO to idzie się zazwyczaj długim czy krótkim protokolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wcześnie pisałam Amh wysokie I krótki II i III długi Z tym że dr nie chciał dać długiego 3cim razem. No ale się uparłam bo lepiej mi służył I na większe dawki się uparłam bo tez nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku my jesteśmy z opolskiego... Też miałam 2 iui, ale na clo i dr M powiedział, że błąd, że u mnie musi być menopur i można spróbować, bo mam drożne jajowody - zgłupiałam wtedy... I masz rację, może zdążymy z receptą na leki pod koniec czerwca... Chyba zostanę już w gyn, tam przynajmniej mamy szansę na tą trzecią procedurę finansowaną przez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do adopcji dziecka to słyszałam że bardzo długo się czeka na niemowlaka ze trzeba odpowiednio zarabiac (nie wiem ile)..nie wiem czy wystarczy normalny przeciętny zarobek...też myslelismy o adopcji ale mamy obawy i różne schizy co do tego...np ze kiedyś będzie chciało odnaleźć swoich biologicznych rodzicow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też mówił że ha będę miała małe dawki ..i też mi się wydaje że lepiej jak są wyższe ...a ty gościu masz też PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Joafer tak to bylam ja. Mnie piersi. Nie bolały. Czułam tylko przed i po becie ze sa pelniejsze ale to nie miało. Z bólem nic wspólnego.. Rozumie cie doskonale i stres ci się udziela.. Uważaj na siebie bo się psychicznie wykończysz tym oczekiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer tak to bylam ja. Mnie piersi. Nie bolały. Czułam tylko przed i po becie ze sa pelniejsze ale to nie miało. Z bólem nic wspólnego.. Rozumie cie doskonale i stres ci się udziela.. Uważaj na siebie bo się psychicznie wykończysz tym oczekiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... tak w ten poniedziałek :-) już bym chciała być po wizycie i wiedzieć co dalej. U Was też będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×