Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Joafer czekamy..az boje sie tu wchodzić takie napięcie. To w tej poczekalni w sobotę to chyba wszystkie sie mijałyśmy:) kicia1981 ja miałam mieć tez punkcje we wtorek a będzie w środę lub w czwartek ( zalezy od jutrzejszego usg) Dredzik i Zizia musi sie Wam udać..ogromnie w to wierzę i życzę Wam tego z całego serca. Chce płakać z radości za te 10dni ...jak ja bym chciała juz byc tak daleko. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas zastanawiam sie czy nie zmienic wizyty i isc do dr K. Zamiast do dr Cz. skoro tak naciąga;/...Pani dr.K jest dobrym lekarzem?myślicie że rozpisuje dobre stymulacje?...ale sie boje tego wszystkiego :( mam taki mętlik w głowie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Joafer trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością! Od rana odświeżam wątek w nadziei na dobre wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania609 też się zastanawiałam nad zmianą dr CZ po tych wszystkich wpisach na jej temat ale postanowiłam, że pierwszą próbę zrobię u niej a jak się nie uda to przepiszę się do dr K. Robiła mi inseminacj***ardzo pozytywna i miła osoba. Zawsze to spojrzenie nowym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio dr Cz rozpisała ci stymulacje? boje się że ona jest taką naciągaczką i będzie kazała nam jeszcze robic jakies badania itp...widze ze też jestes w tym programie 2+1 wiesz może czy te wszystkie próby mozna rozłożyć w czasie czy je trzeba od razu zrobić?w razie nie powodzenia za 1 razem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie... Niemożliwe... :-( Joafer nie mogę uwierzyć... Bardzo mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer nieee! :((( Tak mi przykro! :( Co za koszmarne fatum!! Przytulam Cię mocno! :* Ja też już nie wierzę, że się uda :( Betę robię w sb, chyba że wcześniej @ przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
O Nieeeeeeeee!! Dlaczego??? Tak mi przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer..tak mi przykro:( Tak bardzo bym chciała żeby sie nam wszystkim udalo..zasługujemy na to jak nikt inny.. Catarina skąd jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne wieści !!! Co to za statystyki!! Na naszym forum. Jest tu sporo dziewczyn. Czesc z nim nich pisze reguralnie , niektóre pewnie tylko czytają ale gdyby miały dobre wieści to na pewno by sie odezwaly . Z tego co ja śledzę forum a robię to regularnie. To w styczniu udalo sie 1 dzieczynie - viki. A w lutym tez jednej - mi ( chodź pisze tylko o pozytywnej becie, co dalej bedzie to się okaze- nie ma co cieszysz się za wczas) wiec co 1 osoba na 1 miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela nawet nie strasz ze tak to wypada:( PS. Ostatnio gadalam z dziewczyna w klinice i bardzo sobie chwaliła dr Cz..a na niektóre badania chyba nie trzeba sie godzić?? Dredzik jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Do dziewczyn, które tylko czytają to forum: Jeśli Wam się udało lub wiecie o kimś, komu się w tym roku udało w Gyn odezwijcie się proszę! Dajcie nam trochę nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer nie tak miało być... popłacz kochana wytul sie w męża ja dopiero dzisiaj dostałam @ po 4 dniach spóznienia jak mi zalezało zeby była w terminie to oczywiscie jest po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer tulę mocno i współczuję. Nie wiem co ci powiedzieć. Mam nadzieję, że są dziewczyny którym się udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Joafer 3maj sieKochana;**** sciskam Cie mocno;***jakies fatum totalne fatum;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer wiem kochana co czujesz...:(( Tak mi przykro :(3maj się ! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina jak blisko..fajnie..ja jestem z Andrychowa dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a od czego lub od kogo w gyncentrum zalezy iludniowe zarodki podają? Czy decydują sie na podawanie 5dniowych? Czy ktos cos wie? Bo ja bym wolała takie mieć podane ale podchodzę pierwszy raz i kompletnie sie w tym nie orientuje, a czytałam ze lepsze są te w5dobie..a jak czytam to forum od czasu do czasu to praktycznie są podawana 3dniowe. Joafer przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1981
joafer bardzo mi przykro :((((((( jesteśmy z Tobą ,kurcze dziewczyny obawiam sie tej mojej punkcji potem transferu ech jakies fatum czy co wisi , w powietrzu ,przeciez noi jako klinika tez musza się wywiązać że tyle procedur i tyle ciąż a nie że praktycznie żadnej smutne to gorzej przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer :( ale zupełnie zero czy cos drgnęło? Bedziesz powtarzała bete? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer....o nie! Nie Ty! Nie wierzę...to jakiś koszmar...zły sen...moja Ty Kochana...tak bardzo mi przykro...to wszystko nie tak...a ile Ci wyszło? Może warto za dwa dni powtórzyć?! Może coś drgnie? Tak bardzo bym chciała Cię przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer przykro mi! Przytulam. Na prawdę to jakieś fatum! My odebralismy wyniki kariotypów. Są w porządku. Teraz 19go immunolog a wczesniej 17.03 mam wizytę w gyn i bedziemy rozpisywac stymulację. Szkoda ze ten immunolog tak pozno. W sumie na liscie rezerwowej bylismy od grudnia a wizyta dopiero w marcu. Juz tez kiedys pytałam jak to jest z tym l4 ale mam jeszcze jedno pytanko dla tych co sie orientują. Chcialabym l4 juz od 1 dnia stymulacji i do (mniej wiecej) bety. Mam mega stresującą sytuację w pracy i na ten cały czas wolałabym byc w spokoju w domu. Poza tym pracę będę zmieniac więc co szefostwo bedzie mowic to mało mnie to interesuje. Nie mają poszanowania dla pracowników. Codziennie budzę się z bólem brzucha i nerwami. Nie wiem czy dr sie zgodzi bo to będzie ze 3 tygodnie na bank. Miłego wieczorku! Pozytywnych najbliższych bet i owocnych punkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście wszystkie dziękuje wam bardzo jedynie wy wiecie co ja czuję. Mąż mnie wspiera tesciowa mama przyjaciele ale nikt naprawdę nie wie co my przezywany. Wiem jedno muszę zmienić klinikę bo gyn już mi nie pomoże. Wszystko taśmowo już idzie tak mi się wydajne. Jeszcze jedno podejście nam zostało. Do trzech razy sztuka:-( trzymam kciuki za was dziewczyny. Dredzik kochana jak bardzo chciałabym cię poznać. Mam wrażenie że jesteś super babką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×