Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Aguuula z tego co Ci pisała już Sil to L4 możesz mieć od 1 dnia stymulacji aż do samej bety , co do stresu w pracy to doskonale Cię rozumiem - taki stres na pewno nie pomaga, a praca to tylko praca - najważniejszy dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Hope :) dokładnie praca to tylko praca. Poza tym dłuzej juz bym nie zniosła tej atmosfery. Teraz mam inny priorytet :) przy 2 poprzednich próbach chodziłam do pracy prawie cały czas. Wymyślałam ciągle cos ze musze wyjsc czy byc pozniej itp to tez dodatkowo stresuje tym bardziej ze mam beznadziejny system pracy-cały dzien poza domem. Wychodze o 9 a wracam o 19. Dodatkowo mamy 90 km w 1 strone do gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula na raz nie wystawią ci takiego L4, bo trzymają się raczej zasady, że L4 wystawiają na max 2 tygodnie. Ale wystarczy powiedzieć, że ci jest potrzebne i zjawić się w GynC w 1 dniu stymulacji i ci L4 wystawią np. do podglądania i potem będą przedłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
:( tulee mocno joafer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Tak się zastanawiam, czy Gync nie ma obowiązku udostępniać wyników - wiem, że prowadzą takie statystki. Np. za styczeń mają już zamknięte a za luty będzie wiadomo w połowie marca. Myślę, że weryfikacja wyników w proporcji wykonanych procedur z ramienia MZ do powstałych ciąż mogłaby dużo wyjaśnić... Ciekawe, czy my jako pacjentki mamy prawo zażądać takich danych. Joafer trzymaj się. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam takich danych nie udostępnią. Nasz Bocian występował o takie dane do MZ, bo kliniki muszą się przed nimi tłumaczyć, i dopiero po 2 latach udało wymusić podanie tych wyników przez MZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil- rozumiem, dzięki :) na wizycie w marcu juz powiem dr ze będę potrzebować l4. Chcę to przejść w spokoju i bez żadnego wysiłku bo jednak pracę mam fizyczną a nerwy przez szefów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
< 0,1 taki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam was dziewczyny może kiedyś się jeszcze odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil podanie allo mlr i test cytotoksycznosci czy kir wykrywa NK ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Jestem tu nowa staramy sie z mezem o dzidzie juz prawie 3 lata ale niestety bez rezultatu. Ze mna praktycznie jest wszystjo dobrze tylko mezowi wyszły zle wyniki nasienia :( zaczelismy sie leczyc w krakowie. Maz mial robiona nawet biopsje lecz to nic nie dało. wtedy na jakis czas odpuscilismy nie chodzilismy po zadnych lekarzach. po jakims czasie zdecydowalismy sie jednak wybrac do kliniki w katowicach GYMCENTRUM. bylismy juz na paru wizytach. Jestem zapisana do dr Mercika bardzo sympatyczny lekarz kazał powtórzyć badanie nasienia mezowi wynik byl w tym samym dniu. teraz w czwartek znow jedziemy do pana Dr. zeby zobaczyl te wyniki i powiedziała czy sa jakies szanse :) Powiedzcie mi czy ktoś do tego lekarza chodzi i czy mu pomógł ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek jesli chodzi o lekarzy z gyncentrum to mysle ze dr M , to najlepszy wybór. Mi pomogł i dzieki niemu zobaczyłam na tescie 2 kreski ( chodz przedemna dluga droga jeszcze) jednak musisz sie przygotowac ze w gyncentrum wizyty trwaja w zawrotnym tepie i nie oczekuj od lekarza wiekszej empati :-( ale oczywiscie zycze Ci powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela2421 czy udało ci sie zajsc w ciaze dzieki tej klinice ?? ja strasznie boje sie czwartku co powie lekarz mam cicha nadzieje ze jednak jest jakies cien nadzieje nawet na to in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kwiatuszek ja tez jestem z krakowa - u kogo sie leczyłas w krakowie? ja wogóle sie nie leczyłam w krakowie bo albo ci lekarze to moi znajomi ze studiów albo mojej matki a wiadomo niepłodnosc to temat tabu... ja sie tez lecze u dr M na razie bez efektu.... zastanawiam sie nad in vitro ale ostatnio na tym forum nikomu sie prawie nie udalo ,biore tez pod uwage provite - ponoc lekarze maja lepsze podejscie i to prawda co napisala ewela jest tasmówka i brak empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askakrak wiesz moze zle napisalam ze sie leczylam poprostu maz mial tam robiona biopsje ja w szpitalu w krakowie mialam robiona histeroskopie. a tak to chodzilam do lekarza u mnie w miescie. i teraz chodzimy wlasnie do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak szybciej niż myślała. Catarina mam do ciebie pytanie. Bo ty przenioslas się do Warszawy powiedz mi dokładnie jak to wyglądało. Zwadzwonilas i co ? Dokumenty z gyn zabrała? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer jak sie dowiedziałam ze mają tam miejsca to zadzwoniłam do invimedu. zostawiłam sowje dane i oddzwoniła do mnie kordynatorka,Barbara Masiarz tu masz do niej namiary( tel. +48 22 849 04 23 e-mail: b-masiarz@invimed.pl) ona mi potwierdziła ze moge sie przeniesc i wysłała dokumenty na malila jakie mam wypełnic i dostarczyc do gyn. Z tym wnioskiem o zmianę ralizatora poszłam do gyn i tam złozyłam wniosek i na te dokumenty sie czeka ok 2 tyg ale miejsce w invimedzie juz na mnie czekało. W tym czasie zrobiłam badania które oni wymagaja, i jak juz mieli informacje z ministerstwa zdrowia to zadzwonili do mnie i potwierdzili zmianę ralizatora i wtedy pani umówiła mnie na pierwszą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek puki co udalo mi się uzyskać dodatnia betę . O ciąży jeszcze nie mowie bo dopóki zarodka z biciem serca nie zobaczę to jestem ostrozna w pisaniu o ciąży.w czwartek mam badanie usg wtedy się wszystko okarze.na miałam transfer na poczatku Lutego.leczylam sie tez w provicie i tam mi sie podobało podejscie lekarzy. I milo wspominam tamta klinikę. Przenioslam sie bo oni. Nie mieli juz kasy na refundowane in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela to trzymam kciuki zebys uslyszala serduszko :) my juz tyle przeszlismy tyle bylo lez wylanych ze teraz mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i zobaczymy swiatełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewa to trzymam kciuki zebys uslyszala serduszko :) my juz tyle przeszlismy tyle bylo lez wylanych ze teraz mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i zobaczymy swiatełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewa to trzymam kciuki zebys uslyszala serduszko :) my juz tyle przeszlismy tyle bylo lez wylanych ze teraz mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i zobaczymy swiatełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer przenoś się do Wa-wy jesli tylko jest jeszcze miejsce i szansa na trzecie podejście! Nie zastanawiaj się, bo będziesz miała wyrzuty, że mogłaś spróbować wszystkiego. Dla mnie jesteś super babka i popieram każdą Twoja decyzję....mi jak się nie uda to już nie będę miała takiej możliwości....póki co oszaleć można w tym domu. Dzwoniłam do labo i nasz jedyny Bąbel jest w fazie moruli w 4 dobie i jeśli dotrwa do jutra to go zamrożą. Proszę trzymajcie za niego kciuki bo nigdy nie miałam nic do mrożenia ...Tulę mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela to trzymam kciuki zebys uslyszala serduszko :) my juz tyle przeszlismy tyle bylo lez wylanych ze teraz mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i zobaczymy swiatełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elewa to trzymam kciuki zebys uslyszala serduszko :) my juz tyle przeszlismy tyle bylo lez wylanych ze teraz mam nadzieje ze nam sie wkoncu uda i zobaczymy swiatełko w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a jakie badania robiłaś. Które to twoje podejście. I czy ta klinika jest dobra? Niewiem co mam robić gyncentrum już za bardzo nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer dzwoń i pytaj, może są jeszcze miejsca opinie o klinice są dobre. A i badaniach napisze ci późnym wieczorem bo teraz już jestem w drodze do pracy a nie pamiętam dokładnie nazw. To będzie moje 3 ostatnie podejście w gyn raczej nie miałam na nie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer w czwartej dobie? Jestem przeazona teraz....co z moim maluchem. Tak daleko ode mnie ...to relanium chyba nic nie działa na mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×