Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

a jeszce jedna uwaga jak bylam w czw na usg pierwszym w gyn de M , nic nie widzial tylko pusty pecherzyk i kazal przyjsc na usg za 10 dni - wizyta trwala 3 min jak zawsze , a lekarz w pon po usg powiedzial ze mam duze torbiele w jajnikach po stymulacji i wymagaja one obserwacji i ze dziwne ze lekarz z gyn, tego nie zauwazl i nie powiedzial a jak twierdzil tego nie dało sie nie zauwazyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela bardzo Ci gratuluje super to jedno maleństwo zostało z toba :)...teraz dbaj o siebie :)mam pytanie czy odkad wyszła beta pozytywna jesteś na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzwoniili z Warszawy... Teraz tylko zabrać dokumenty z gyn i witaj stolico :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Ewela super bardzo sie ciesze teraz sie oszczedzaj. I nie zwazaj na kogos kto mowi ze ciaza to nie choroba. Kazda z nas wie ile czasu nas to kosztowalo. Widze ze robisz to co ja po uslyszeniu serduszka do Gyn juz nie wrocilam. Musze tylko pojechac po ksero kartoteki zebym to miala w domu. U mnie dr Cz widzialq ze mam torbiel i bardzo powiekszone jajniki wiec tego jej zazucic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to super wiadomosc zycze ci z calego serducha powodzenia w stolicy i kazdej ktora sie tam przeniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi ty osobiście bylas w gyn złożyć dokument o zmianę realizatora bo pani z Warszawy powiedziała że poczta też można a do gyn jak zwykle dodzwonić się nie mogę :-(4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dodzwonilam się ale pani miła nie była ;-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer ja byłam osobiscie , bo to zawsze szybciej, a poza tym zalatw se to osobiscie, bo oni są strasznie opieszali ja na te dokumenty czekałam przeszło dwa tygodnie, przedzej pani juz miała potwierdzenie z ministerstwa o przeniesieniu niz ja dosatałam swoją teczkę z gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope powiedz mi też tyle badań musiała zrobić. Dostała właśnie maila. Na pewno większość mam. A czy te badania muszą być zarobione do pierwszej wizyty bo przecież na cytologie się długo czeka4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a powiedz jak to wyglądało złożyłaS wniosek o wydanie dokumentów to czekałas dwa tygodnie na ich wydanie. ? A powiedz mi bo dostałam maila z Warszawy dość dużo tych badań trzeba zrobić na pewno połowę mam w gyn. Chcę tam jechać jutro i mam nadzieję że dadzą mi wygląd do teczki żeby sprawdzić które badania Już mam zrobione jak to u ciebie było4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela super że wszystko w porządku z maleństwem! Zazdroszczę takich widoków i takich chwil :) Obyśmy tego wszystkie jak najszybciej doświadczyły :) A u jakiego lekarza byłaś w poniedziałek? Z kasy czy prywatnie? I jak będziesz teraz leczyć te torbiele jak jesteś w ciąży? Nieładnie że dr M tego nie widział, albo nie chciał widzieć... Nic tylko pośpiech i bylejakoś, byleby kasa była :/ Teraz też sie zastanawiam czy u mnie coś sie nie urodziło po 3 stymulacjach... A mnie męczy migrena masakra, ja jestem meteopatą i od czasu do czasu tak mam, więc to chyba dlatego. Ogólnie zle się czuję, jakbym ciągle miała stan podgorączkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita mi najbardziej na ból głowy pomaga sen jak nie mogę wsiąść żadnych tabletek albo po prostu nie chce ich brać. Na takie stany podgorączkowe to ciepła herbata z miodem i cytryną i łóżko. Zaproponowała bym ci sok z malin ale nie każdemu on służy. Joafer ja na cytologie czekałam 2 tyg u swojego gin. Więc chyba co lekarz to inaczej poszukaj może znajdziesz gdzieś krótki czas oczekiwania na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer to prawda czesc tych badan miałm robione ale to było przy pierwszej stymulacji czyli koncem maja miałam robione te badania, i one juz były nieaktualne bo z invimedu chcieli aktualne (one sa wazne 6 miesięcy wiec ja to wszystko robiłam na nowo) co do cytologi to ja tej babce w invimedzie powiedziałam ze nie mam cytologi, i ok dostarcze jak bede miała. Z dokumentami to ciezko bo mimo to ze ja byłam w Gyn w BB i tam jest super fajna Diana, dała mi przejrzeć te moje dokumenty to mimo to na to wszystko czekałam i musiłam specjalny wniosek na wydanie kartoteki wypisać...i pozniej juz tam nawet ze 3 razy dzwoniłam bo juz byłam umówiona na wizytę w Warszawie, a ja nadal nie nie miałam teczki, wiec im szybciej to zrobisz tym lepiej bo mają tempo ślimacze :) to co dziewczynki ile juz nas jest w invimedzie w warszawie? ja, HOPE, joafer,dorociak ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem na l4, od pozytywnej bedy wróciłam do pracy. W pracy współpracownicy wiedza jaka mam sytuacje i ze muszę sie oszczędzać. Takze nie przemeczam sie ,wychodzę w wczesniej. Dobrze się czuje i nie chciałam puki. Co brać l4, w domu bym sie zanudzila. Pewnie bym tylko leżała i jadla hehe. Trafiłam na lekarza ze szpitala zakonu bonifikatow w Kato dr Jakub staniszek. Przyjmuje prywatnie. Młody ambitny lekarZ. I po raz kolejny sprawdzilio sie moje przypuszczenie ze młodzi lekarze maja więcej do zaoferowania niż strasi starzem. Ja tak tragialam na starsych prykow to zawsze szybko. Szybko znudzenie z ich strony. Kasa kasa i dowidzenia. A młodzi maja więcej cierpliwości czasu i empatii.a wy macie podobne. Doświadczenia w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a robilas te badania prywatnie. Ja ma cytologie robilam w październik 2014 to chyba już nie aktualne4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć badań robiłam na kartę zdrowotna z dodatkowego ubezpieczenia, a resztę płaciłam ok 150 zł cytologia możesz zrobić na Nzf i niektóre podstawowe badania też. Idź do lekarza rodzinnego i on te badania które może zleci ci nieodpłatnie. Catarina 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, hope,dorciak bylyscie na wizycie po transferze bo zastanawiam się czy to ma sens skoro i taik zmieniam klinikę a dr m chyba teraz nie ma z tego co kojarze4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długi protokół rozpisany od poniedziałku zaczynam gonapeptyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer super że oddzwonili i to z pozytywną informacją, a jeśli jeszcze macie gdzie się zatrzymać to odpada Wam trochę kosztów-teraz napewno się uda .Powodzenia dziewczyny w tej Warszawie będzie Was spora grupa. Ja zaplanowałam zrobienie bety na 10.03, ale już jest panika bo wczoraj wieczorem przy jedzeniu orzeszków zaksztusiłam się i oczywiście atak kaszlu, a potem z godzinę mnie brzuch bolał, więc teraz stres czy nie wypchnełam mojego blastusia BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o akupunkturę , brałam ją terez w gym przy crio, polegało to na na tym że pobudzane były pewne receptory poprzez wkłucie i pozostawienie igieł na 20 min potem crio i jeszcze po kolejne nakłucia w innych miejscach.Nawet fajne i wbrew pozorom uspokajające. Minus był taki że przed był nakłuwany brzuch w 2 miejscach (przed crio) i po powrocie do domu zaczeło mi si z tych 2 miejsc sączyć krew , nawet na początku nie zauważyłam dopiero jak wstawałam mąż się wystraszył bo na koszuli plamy i to dość spore.Jednak te leki które bierzemy powodują pewne niespodzianki mnie dopiero ok 20.00 to zaschło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer super , ze Ci sie udało, jest tak jak pisala Catarina , ja tez cytologii nie bede miala na 1 wizycie, tylko pare dni po, wszystkie badania miałam nieaktualne więc robilam z krwi w Diagnostyce koszt ok 350 zl , resztę badań z listy można zrobić na miejscu bo są refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela gratuluje serduszka :) Dziewczyny w której aptece kupiłyście najtańsze leki do stymulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi wam dr powiedział że już kady nie będą mieli dlatego się przenioslas cię do wawy. A skąd jesteście4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope czyli rozumie że te które nie są refundowane sobie zrobiła a resztę te co są refundowane będziesz robić w Warszawie na pierwszej wizycie? Sorki za tyle pytań ale chce mieć wszystko na tip top4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Sil, będzie dobrze! :) Czyli zaczynasz długi protokół? Basik miałaś krio z jednym blastusiem? :) Nie martw się kaszlem, na pewno nie wypchnęłaś, blastusie z mrożenia są silne :) Ja też się pod tym względem nie oszczędzałam, ciągle albo psikam, albo wstanę napinając brzuch albo siedzę ciągle, wynik już niedługo ;) Głowa w końcu przestała mnie boleć choć nie wiem na jak długo. Musiał być spadek ciśnienia, bo moja mama która też jest meteopatą, też się zle dziś czuła. Karolcia ja kupowałam leki do stymulacji w aptece na dole gdize jest Gyn, bo jak lek jest refundowany to wszędzie kosztuje tak samo. Jedynie te na 100 % warto kupować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela oszczędzaj się teraz i dbaj o to serduszko!!! Tak się cieszę że chodziasz Tobie się udało bo te negatywne bety nie nastrajają optymizmem i gdzieś maleją nasze nadzieje. .Widząc takie wpisy jak Twój wracają chęci do walki i pojawia się światełko w tunelu że to się jednak czasem udaje. Oby jak najwięcej takich wpisów jak Twój-wszystkim nam takich życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Nikita miałam tylko jednego mrożaczka i to jeszcze takiego który nie dał sie zbadać genetycznie. Z poprzedniej stymulacji miałam 4 komórki w tym jedna niedojrzała i jeden zarodek nieprawidłowy po badaniach genetycznych zarodków. Jeden po badaniach genetycznych był super i był podany na świeżo niestety beta po nim jak zwykle u mnie 0. Jeden nie dał się zbadać ale w 5 dpt stał się ładną blastocystą i to ten mój wczorajszy mrożaczek.dr M mnie nastrajał pozytywnie bo podobno parę dni temu urodził się chłopczyk również z takiego niezbadanego zarodka u jakiejś pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×