Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Helen... ja we wrześniu 2014r. badałam ca125 i wynosil 36,90. Kolejne badanie lipiec 2015 i wynik 42,60. Co o tym myślisz? Lekarze twierdzą, że podwyższone wskazuje na endometrioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania609 niestety Wrocław nie ma już miejsc została Warszawa4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ją jeszcze jadę do dr Preeti Agrawal. Leczy we Wrocławia podobno wybitna specjalistka. Może pomoże na te moje zarodku. Chwytami się już wszystkiego4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty od razu dostała swoj***adania.bo jadę jutro do gyn złożyć te dokumenty i chcę wszystkie badania bo potrzebuje. Rozumie że na ta dokumentację medyczną trzeba prośbę złożyć ale badania mi chyba jutro oddadzą bo ją nie to będzie dym :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku tam mają te 2proby za 10tys..w Katowicach też jest ten program w invimedzie wolałabym nawet do Katowic bo bliżej mielibyśmy ale dziewczyny tutaj odradzaja ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania acha to musisz tam zadzwonić my do Warszawy idziemy4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen no to nie za fajnie jakby 3 wizyty wypadły bo to jednak troche kasy jest ale czego sie nie robi dla małego szkraba. Ja mam wizytę dopiero 19.03 więc będe zaczynać 32 tydzień i mam mieć robione 3 prenatalne już na 2 poprzednich oszczędziłam bo miałam na NFZ to teraz juz mogę zapłacić. Ostatnio miałam robiony wymaz na bakterie ale nic nie wyszło na szczęście, to jeszcze pewnie wymaz na te paciorkowce mnie czeka. Ile płacisz za wizytę że sie zapytam z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyśmy zaczęli od kwietnia to w tedy na 100%nie zdazylibysmy z tymi 2 probami do czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro wizytę i będę podglądać Wiktorka jestem już w 32 tygodniu ciąży. Czytam was i trzymam kciuki. Ewela co do lekarzy mam to samo spostrzeżenie wolę młodych bo im jeszcze zależy i się starają a starsi to już rutyna. Oczywiście nie zawsze. Helen ten czas tak leci. Ja mam wizyty co 2 tygodnie wcześniej w Gyn jak chodziłam do dr P to miałam może 3 wizyty w odstępach 3 tygodniowych także wiem jak kasa idzie i zawsze jakieś badania jeszcze do zrobienia. Ale jak już jest w brzuszku dzidziuś to już tak wydawanie pieniędzy nie boli bo jest efekt tego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja nie miałam badań o których napisałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope o jakich badaniach mówisz4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek mysle ze jest duze prawdopodobienstwo jest sie endometrioza powieksza, bo ja jak sie domyslilam przy bolach okresowych ze moze byc endo to jeszcze wtedy robiac markera to mialam go w normie a potem tylko roslo i roslo. A teraz jestes w tym programie i niepowtarzasz sb? Bo juz 7 mc znowu minelo i bys wiedziala czy znowu cos poszedl do gory. Baska ja za wizyte place 170zl i za kazde prenatalne placilam po 250zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ja też często klikam "zgłoś " jak piszę z tel. To zgłoszenie do admina dot. wpisu - nie masz się co martwić, Joafer nie wiem czy Ci wydadzą, pisałam Ci już ostatnio ze ja nie miałam tam oryginałów tylko kopię, powiedz żeby Ci wydali a kopię zrobili dla siebie, ja miałam szybciej kartoteke niz ksero dokumentacji, ale mi nie zależało więc nie prosiłam, co do badan to Catarina pytała o badania z którymi poszlam do immunologa wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia jak się czujesz? Boli Cię cos? Ja się boję że się nie udało bo wczoraj 4 razy wieczorem tak mnie brzuch zabolał...brałam nospe ale myślę że to były skurcze macicy...nigdy tak nie miałam...popłakałam się i nadzieja uciekła...to kiedy beta? We wtorek idziemy? Trzymaj się Zizia i pisz co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super napisz pozniej jak twoj maluch rośnie. To widze ze jesteśmy w odstepach co 2 tyg. Faktycznie jak dzdzia pod sercem to nie jest żal tych pieniędzy. Helen to ja mam troche taniej bo 130 zl. wiadomo plus badania i jesli trzeba to jakis wymaz to osobno place. Z prenatalnymi mi sie udalo bo mój dr u siebie prowadzi na nfz wiec skierowanie mi wypisal chociaż jedna rzecz która mi się należała z kasy chorych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen sporo placisz za wizytę. Jak chodzisz czesciej to nie bierze Ci polowy? Ja za pierwsza wizyte u mojej gin plavilam 150, potem jako stala pacjentka po 100 a jesli wizyty byly co 2 tyg to juz po 50 zl a dwa razy nic nie wziela za wizyte takze tu wielki plus dla lekarki. Maluch już spory, rodzisz sn czy przez cc? Imie juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen sporo placisz za wizytę. Jak chodzisz czesciej to nie bierze Ci polowy? Ja za pierwsza wizyte u mojej gin plavilam 150, potem jako stala pacjentka po 100 a jesli wizyty byly co 2 tyg to juz po 50 zl a dwa razy nic nie wziela za wizyte takze tu wielki plus dla lekarki. Maluch już spory, rodzisz sn czy przez cc? Imie juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer nie dostaniesz od ręki kserokopii dokumentacji medycznej w Gyn. Do tego trzeba mieć wniosek i czeka się 14 dni roboczych (tyle czasu mają na to). My wczoraj byliśmy na badaniu iimunofenotypu i pełne zaskoczenie - okazało się że zamiast 400 zł zapłacić, trzeba było 800 zł, bo miałam jeszcze robione limfocyty T regulatorowe. Oczy z mężem wielkie zrobiliśmy, ale jak to tylko ma coś pomóż. Chociaż powiem Wam, że wyszliśmy z tej kliniki i pierwszy raz od dłuższego czasu pomyślałam, że może dać sobie spokój. Znowu takie paskudne myśli miałam, od obwiniania siebie, Boga. I masa pretensji, że w czym gorsza jestem, od tych co piją, ćpają a dzieci mają, albo od tych kobiet, co nie chcą mieć dzieci, rodzą i je biją, głodzą, wyrzucają na śmietnik. Tyle kasy już na to wydaliśmy, że dziwię się mężowi, że jeszcze chce ze mną być. Potem pojechaliśmy do Gyn. pogadać z dr M. Zapytaliśmy się wprost, czy zagwarantuje nam że będzie dla nas kasa - powiedział, że nie może tego zrobić. Więc powiedzieliśmy, że przenosimy się do Warszawy. Złożyliśmy wniosek o zmianę realizatora, skan wysłaliśmy do Warszawy mailem. Odebraliśmy naszą dokumentację, ale jeszcze i tak czekaliśmy chwilę, bo nie wszystkie były podpisy. Podziękowaliśmy ładnie i pożegnaliśmy się. Aha, zrobiłam tam jeszcze cytologię i czystość. Teraz czekamy na info z Warszawy. Sil widzisz, super wiadomość - nie ma co się martwić. Będzie dobrze. Moja mama zawsze powtarzała i powtarza mi, "co ma być to będzie. Przecież tego wszystkiego nie przeskoczysz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co to jest to badanie KIR nigdzie nie ma informacji na ten temat :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje warszawianki czy wy już macie lekarza wybranego. Czy wiecie który jest dobry4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope, joafer, ja miałam przez dr Cz zlecone badania imunologiczne 1.KIR, 2.OBECNOSC PRZECIWCIAŁ BLOKUJĄCYCH ALLO-MLR, 3.WYNIK TESTU CYTOTOKSYCZNEGO, narazie nie wiem co wynika z tych badań wynika bo immunologa miałam w gyn ale go odwołałam, bo umówiłam się na tą wizytę z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem u dr Rokickiego, czytałam na jego temat opinie ma dobre, a jak kordynatorka dzwoniła to sama zaproponowała zeby do niego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak rozumiem że dokumentacji medycznej nie dostanę ale moj***adania przecież muszą mi oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ją też miałam takie badania a ile ci allo wyszlo4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zaboli jak na @ a tak to nic wiecej..piersi bola jak dotkne i tyle...tez sie boje ze sie nie udało :( i tez juz sie poryczalam pare razy..mnie tez boli brzuch..ale to przez moje jelita;( jak czuje jakies skurcze to biore nospe i relanium dr M mowił ze do 7 dni można brac...poza tym leze i sie wkurzam bo nie mam co robic;/ a Ty jak tam?? Co do bety i testu to chyba we wtorek...szczelimy sobie sikańca na dzien kobiet ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer, wszystko dostaniesz, tylko nie tak szybko. Ja wszystko dostałam, badania, wyniki z zabiegów, inseminacji, in vitro, tylko czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikitaaaaaaa - mamusiu nasza - betka niedługo - kciukole pozaciskane :) Baska, Helen, Grania - same dobre wiadomości - dzieciaczki rosną a niedługo dołączą kolejne! Sylwia - no chyba sobie żartujesz z tym odejściem :( Nie wygłupiaj się - jak dzidzia? Sil - dziękuję za wszystkie odpowiedzi - jutro będę dzwonić do Provity. Dziewczyny a ja to mam jedną dobrą wiadomość - dzięki antykom mam piersi ogromne hehehehehehehe - co prawda bolą ale pierwszy raz w życiu mój chop zadowolony :) Miłego dnia Mamuśki i Staraczki - wszystkie głowy do góry, korony na miejsce - kto da radę jak nie my? :) Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×