Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

A to dzisiaj masz 9 dzień bo tego w ktory miałaś transwer to nie licz. Masz jeszcze to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Ja dopiero w sobote pojade bo meża nie mam przy sobie jest w pracy a do katowic mam 100km chyba ze u mnie zrobia w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat bęte mozesz sobie zrobić w kazdym laboratorium ja w Gyn nigdy nie robilam, nie wiem ile się u nich czeka na wynik. Jak robię u siebie badania w laboratorium w szpitalu to wynik mam za jakies 2h ale gdy w przychodni to dopiero na następny dzień. Jak wytrzymasz to czekaj na męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gyn ponoc czeka sie 4 godz bo rita mi pisala ale nie wiem czy ja rano zrobic czy popoludniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina masz rację już tyle wiem,że nic nie wiem ;) koszt wysoki ale koszt in vitro z lekami taki sam. Binus i Kwiat róbcie betę i nie stresujcie się już. Będzie dobrze.....ostatnio tylko Ancia miała na plusie....teraz dołączyła Hope... :) No i teraz na was kolej nadeszła. Następna Grania i Elusiowo. Potem czekamy na Bimbałkę....i czas na Małamii i Małaaa Kogoś pominęłam...???? bo Positive nie wiemy co porabia ;) Mamusiek na wiosnę z naszego forum jak bocianów na łące niedaleko mojego domu :) To forum jest szczęsliwe i ciągle przekazują fluidy nasze brzuszkowe forumkowiczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat w Gyn robiłam ok.10tej i wynik był chyba po 15tej. Ale nie wiem czy zawsze tak jest. Zadzwoń i zapytaj. A nie masz u siebe jakiegoś labo??? możesz zrobić przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
No ja niestety już wynik znam i jest ujemny dla potwierdzenia mam za 2 dni powtórzyć :( :(:( potrzebują do dokumentacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś to nie tak miało być :) przytulam mocno...wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binus to ile mialas bety ze wyszlo ze jest ujemny badzo ci współczuje ale myśle ze ta druga beta bedzie lepsza trzymaj sie cieplutko myslami jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Przykro mi binus:(( 3maj sie Kochana:** wlasnie..to nie tak mialo byc, wszystko jest takie nie sprawiedliwe:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac tak sie najaralam ze zrobilam test ciazowy na plytke i wyszla mi tylko 1 kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziewczyny jestem juz po wizycie duzo ludzi bylo jest cialko zolte taki pecherzyk chodzby bo miezyla cialko zolte ma 1.5. Przepisala mi lutinus po dwie dziennie przez 6 dni. Mowila nam ze ma nadzieje ze podczas nastepnej wizyte przekaze nas koledze ktory zajmuje sie ciazami. Jade na ogrodek zobaczyc jak moje tulipany i inne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kwiat moze to za wczesnie na test??hmm niewiem skoro dzisiaj masz 9dpt. Najlepiej idz na bete bo testom nie ma co wierzyc:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat zrób sobie jutro, mam nadzieję że ten bol głowy ni podbrzusza to pierwsze oznaki powodzenia. Binus przykro mi ale się nie poddawaj. Beta juz raczej nie wzrośnie jezeli w 10dpt jest 0 bo ja też tak miałam po pierwszym transwerze:( nic się nie martw masz jeszcze podejście z refundacji tak ? Kwiat na sikanca nie patrz, mi wyszedl 7dpt też z 1 krechą a 9 dnia bete miałam 32 takzevte testy zalezy od jakiej wartosci wskazują. Elusiowo jedź, odpoczywaj i dbaj o kwiatuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...nie wytrzymałam! Kupiłam caly kg hiszpanskich truskawek bo jak je zobaczyłam to juz w sklepie chcialam pożreć;) a w smaku do du...y:) dobrze że się je da zmiksować z mlekiem bo inaczej to kwasota wykrzywia i zęby można na nich połamać;) a i zaszalalam kupując moim storczykom nawóz i sciereczki do przecierania listków. A i jeszcze musiałam dokupić kolejny "cyckonosz" bo znowu chyba co nieco mi urosło...aaa chyba objawiają mi sie braki bo dzisiaj mialam mega erotyczny sen:):) jak sie obudziłam to nie mogłam pogodzic się z tym że to mi się tylko śniło...M pierwsze co zapytał czy to przynajmniej on byl w tym śnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ty już poszalej z tym twoim M. bo nie wskazana taka abstynencja ;)jak już masz sny to czas najwyższy na przytulanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś tam jak mnie najdzie;) ważne że już w snach coś tam drga:) kurcze człowiek taki jakiś głupi czy co...wiadomo że to raczej nie zagraza ale chyba to że tyle czasu się walczyło o to malenstwo jakoś blokuje psychicznie i nie mogę się przełamać:( w innym wypadku bym się chyba upiła i było łatwiej;) no ale tego tym bardziej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu zaczyna bolec ten brzuch jak na @ i nie wiem co mam otym myslec raz slabo raz mocniej a czasami jednostajnie i co chwile chodze do łazienki patrzec czy jej nie ma . A na dodatek dzwonili z gyn ze mi zostały 2 mrożdżaki bo ten trzeci nie chcial sie rozwijac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat to super,że masz dwa mrozaki...niektórzy nie mają nic..cisz się. Rano pędz na betę ..bo teraz pewnie po tym teście będzie ci się wydawało że nic z tego. Tylko spokojnie ;) Kobietki jadę jutro na pogrzeb do mamy przyjaciółki. Mam takiego doła a jeszcze pogrzeb do tego. Oj Oj......zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat jedź rano na bete i nie będziesz się stresowac. Mnie plecy bolaly jak zawsze na @ a okazało się że to na ciążę takze ciężko ocenić. Tez biegałam co chwile zaglądać czy @ nie przyszła. Jutro masz 10 dpt to juz Ci wyjdzie i mam nadzieję ze będziemy świętować. Bikus a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
MalaMi nie wiem kiedy zaczynam stymulacje. Wizyte mam umowiona na 1 kwietnia to sie dowiem. Ritta trzymaj sie jakos jutro:/ Hope trzymam kciuki!!! Bedzie dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta czasem tak się układa wszystko razem na przekór, a doła zakop i już go nie miej. Kwiat 2 mrozaczki to nie tak źle, jak jest za dużo to tez w razie pierwszego powodzenia nie za dobrze bo potem myslisz co zrobić z nimi jesli po wszystkie nie wrocisz. Ja mam jeszcze 3 i po porodzie pewnie będę myśleć co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pewnie jak wyjdę z gabinetu to Ty bedziesz czekac do dr M a pewnie jeszcze poslizg bedzie bo dr P dlugo przyjmuje jedna osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×