Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FATAL>ERRORR

Jestem facetem. Mam 25 lat. Wyglądam jak małolat. Co robić ? :/

Polecane posty

Gość FATAL>ERRORR

Moj wyglad sie w ogole nie zmienia. Ostatnio spotkalem sie ze znajomymi z LO. Mowili ze nadal wygladam tak jak wczesniej . Papierosow i alkoholu bez dowodu nie kupie, nawet jesli go dam ,to kasjerki przyglądają sie jakby byl fałszywy :O Zadnej dziewczyny w moim wieku poznac nie moge ,wszystkie mnie uwazają za gnojka, zagadują glownie gowniary z gimnazjum i liceum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Mi się podobają małolaci :P Ciesz się,że młodo wyglądasz. Gorzej jakbyś w tym wieku wyglądał na zgreda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolllllll
Ja bym chciala tak wygladac :( mam 23 ,a wygladam jak trzydziestka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuu
Poczekaj.. znam faceta ktory zmezniał nagle; tak kolo 28 i wyglada teraz super :) mozesz tez isc do lekarza i zbadac poziom hormonow, testosteronu np, androlog jest od hormonow u facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvbcvb
ja go rozumiem, dla faceta lepiej jak wyglada na dojrzałego niz na kolesia z lo. takich sie traktuje powazniej i dziewczyny, ciekawe dziewczyny a nie dziewczynki, interesuja sie takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic nie da ludzie
Taka jego uroda, mój brat ma podobnie, ma 23 a wygląda jak gimnazjalista ,taka dziecinna twarz. Robil badania ,testoster w normie, zdrowy jak koń :D Odziedziczyl urode po mamie, ja niestety po ojcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego że jesteś
niedojrzałym emocjonalnie gnojkiem :O🖐️ bo wygląd zależy od psychicznej dojrzałości. Zobacz tych co to mają żonę, ułożone życie, zawsze byli odpowiedizialni no to oni staro wyglądają :classic_cool: chociaż to może ich żona zajeżdża albo za dużo seksu bo seks skraca życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnnnnnnn
zarost u niektorych facetów to porazka. zarost moze miec ten kto gesto włosy, w innym przypadku wyglada to komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FATAL>ERRORR
No wlasnie u mnie z zarostem jest do dupy tzn jak sie nie ogole to wygladam jeszcze gorzej , jak zapuszczony brudas no i tak mi rosnie ,ze mam sporo na szyi brodzie i nad gorną warga ,a na policzkach prawie nic Badania robilem przed operacją ,na wiekszosc chorób ,z wlasnej ciekawosci , i nic mi nie jest. Probowalem ubierac sie powaznie ,tj w garnitury ale to strasznie męczące jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnnnnnnn
masz udzo cech damskich i duze hormonow kobiecych. kazdy człowiek to mieszanka testosteronu i estrogenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfhfghfghfghfg
dawaj fote to zobaczymy na ile lat wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfewgfew
Quis leget haec? ciesz sie z tego ffffffffffffff powód do radości jak cholera! Szkoda, że kobiety lecą na starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddsf
o21 - bzykaj małolaty, kazdy facet marzy o gimnazjalistkach a nie starych prukwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfewgfew
jeśli interesuje cię związek to z młodymi nawet tak do 25 tego nie zrobisz bo takie mają siano w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
Jak miałem 25 dawali mi 17 więc witaj w klubie. O wyrwaniu dziewczyny powyżej 20 mogłem pomarzyć, heh. Znam ten ból. Aż dziwne, że nie wołali na mnie "bobasek" bo taką miałem facjatę. Ale około 30 zmężniałem nagle i zrobiło się ok. Wyglądałem wtedy na 25 maks co prawda ale to już lepsze niż gęba nastolatka ;) Zauważyłem to od razu jak w tramwaju zaczęły na mnie spoglądać młode babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfd
to co mam czekać do 30 na pierwszy raz? Kobieta mnie wyśmieje i napluje na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata i
wyglądam na 16, ludzie biorą mnie za gówniarę z gimnazjum :O męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się ciesz że chociaż gówniary, bo ja dla równieśniczek wyglądam za młodo z kolei dla młodszych po prostu brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety lipa, i nie pocieszaj się ze po 30 będziesz nadal mlodo wyglądał i rwał 25latki. Nie będziesz. Zaczniesz dorośle wyglądać, ale nie przez zarost ale brzydkie zmarszczki i wiotczejącą skórę. Ba , brak zarostu wręcz uniemożliwi ci zamaskowanie szpetniejącej twarzy. Facet jak nie ma zarostu to ma przekichane z kobietami. Za młodu wygląda niemęsko a tak po 35 roku życia niemęsko i brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkmmm
Mam 34 lata a wyglądam na 18, ktoś pomoże co zrobić??Rozobilem badania hormonów wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie, ze masz zdrowe pracie. Co ma powiedziec super przystojny meski facet, ktory boryka sie z chorobami penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakieś powodzenie masz. Co w tym złego ze licealistki? Pytaj tylko o dowód i korzystaj masz dodatkowo tę przewagę że czegos się już dorobiłes w odróżnieniu od jej rówieśników. Też wyglądam młodo ale jakoś ani rówiesniczki ani młodsze nie wykazują zainteresowania jak bym był brzyki a wcale tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×