Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

PROSZĘ O POMOC, w ocenie koloru wózeczka.

Polecane posty

Gość fajny ten wózek
chyba sama sie skusze fajny wygląd i wgl extra..dodałam do zakłądki strone producenta i kupie go .. albo zielony albo pomarańczowy ja również lubie żywe kolorki.. a jak nie widze można ustalić kolor według siebie więc wybiore niebiesko czarny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wózek----taniutko prawda??? też byłam w szoku ,ale czytałam opinie, dzwoniłam do tego producenta i naprawdę ten wózek jest dobry. Ja też potrzebuję dopiero na koniec stycznia wózeczek, a;le jak Szefostwo chcą mi go ,,fundnąć,, to ja jestem szcześliwa i tylko ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan bardzo ladny wozek. w szwecji sa tandetne - bez wyrazu do tego bardzo drogie :O twoj na pewno bedzie sie wyróżniał :):) ps. od razu poznam cie na ulicy buhhaha - żartowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---oj jakie daleko. często jestem w stolicy...większość znajomych mieszka w Sztokholmie, a i my rozważamy wyprowadzkę właśnie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten wózek
no to fajnie:D też go kupię.. ale jeszcze czas :D gdzie tam koniec stycznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wózek---super że Ci się podoba, a i jeszcze malutka uwaga. Sprzedający jest bardzo wyrozumiały we wszystkim doradza, lub odradza. Taki szczery facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie maja kolory
po zbuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JellyBelly---każdy ma inny gust, zapytać można...moje wybory podły na te własnie kolorki, teraz trzeba wybrać a to już takie łatwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
jellybelly ma za to zajebisty gust i wszystko zawsze krytykuje bleeeeeeeee jelly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×