Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka1979

ciąża kto tak miał, ma

Polecane posty

Hej, dzisiaj powinnam dostać @ test wyszedł negatywny :-( temperatura 37,2, ból brzucha od 3 dni jak podczas @ kiedy zrobić kolejny test??? z pierwszym dzieckiem nie miałam problemu z zajściem w ciąże z drugim jest bardzo trudno :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie nie znam
ja tam test robiłam po tygodniu od planowej daty okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczekam jeszzce tydzien mam nadzieje zę @ nie przyjdzie. a jakie miałaś objawy w dniu spodziewanej @ i po terminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie nie znam
hehe u mnie był brak objawów -jedyne co to okres nie nadszedł. :) A poza tym wszystko było jak w zwykłym cyklu. Żadnych odchyleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka1979---ja również jak zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki to wyszedł negatywny. Ale już na drugi dzień nie wytrzymałam zrobiłam jeszcze raz i pojawiła się druga kreseczka, a raczej cień kreseczki...a ów cień kreseczki urodzi się za 4 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka1979---objawów nie miałam żadnych przynajmniej w tych pierwszych dniach co powinien pojawić się okres...no poza tym że śluz był ,,gęsty i bardzo biały,, ale nie wiem czy to objaw, za to jak ujrzałam cień cienia na teście tydzień później już tuliłam kibelek i mówiłam że perfumy mojego P. śmierdzą a sama je kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan ja też mam biały sluz ale tez boli mnie brzuch tak jakbym miała @ albo jakbym miała go dostac, nie wiem..... musze czekać gratuluję ci dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka1979, brzuszek mnie nie bolał tak jak na miesiączkę, ale mnie nigdy w życiu ani razu na okres nie bolał brzuch. doradziła bym Ci żebyś zaczekała kilka dni zanim powtórzysz test, ale pamiętam ile ja ich kupowałam i jak to jest z tą nie pewnością. tylko test zrób z rana , a na noc nie pij za dużo żeby stężenie hcg było w razie w wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka1979---mi tak doradziła Szwedzka bermuszka-położna,żeby przed wykonaniem testu nie pić żeby stężenie hormonu nie było za bardzo ,,rozwodnione,, Więc ja tak zrobiła za dnia ograniczałam się już z piciem tylko około 1 l. wypiłam na noc ,,porządnie,, się wysiusiałam w nocy sie przemeczyłam i nie poszłam do toalety a rano szybko zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×