Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana_ania

Treść maila do pracodawcy

Polecane posty

Gość zainteresowana_ania

Witam , poszukuje obecnie pracy. Poza roznoszeniem cv osobiscie po firmach, chcialabym rowniez wysylac cv mailem. Nie wiem jednak jak sformułowac tresc maila, gdyz nie jest to odpowiedz na konkretną ofertę pracy. Wiem, ze maila z samamym zalacznikiem wyslac nie wypada. Doradźcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl spoko
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyegdgs
a po co chcesz wysyłać maila z CV do firmy która nie poszukuje pracownika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyegdgs
nie wiem czy to dobry pomysł, pracowałam jakiś czas w agencji pracy tymczasowej i tam takie maile były ignorowane lub usuwane... też szukam pracy i strasznie kiepsko jest... bardzo mało ogłoszeń a jeśli są to strasznie niskie pensje.. właśnie piszę o tym na forum że widziałam ogłoszenie za 1000zł praca pon-pt 10-18 i sob 10-14 w Wawie jakaś masakra... A Ty długo już szukasz pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_ania
4 miesiące... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematowa
Napisz krótko, że szukasz pracy i w związku z tym wysyłasz swoje CV. Może akurat poszczęści ci się. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym napisala tak: Dzien dobry, Szukam pracy jako.... . PRacowalam w tym charakterze tu i tu. (jesli mialas kontakt z klientem to tez to napisz) Pozwolilam sobie dolaczyc swoje CV i list motywacyjny. Z powazaniem ja tak zawsze pisalam i mialam zazwyczaj odzew, nawet jesli nie szukali praownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyegdgs
ja już prawie 3 miesiące masakra jeszcze nigdy tyle nie szukałam pracy... a w jakim mieście szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacipowiem
napisz: " Witam serdecznie! Mimo, iż nie znalazłam żadnego ogloszenia na rekrutacje z państwa firmie, bo widocznie takowej nie prowadzicie, pozwolę sobie, wyslac do panstwa swoje CV i LM, poniewaz praca w państwa firmie jest dla mnie ogromnym marzeniem od dziecinstwa i myslę, ze realizacja marzen jest moim celem w życiu dlatego prosze o przyjęcie mnie bez zadnego wynagrodzenia miesięcznego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×