Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobio11061988

usuneliście sobie kiedyś będąc dziećmi włosy łonowe

Polecane posty

Gość sdfghjklkjhgfdghjkl;kjhgfdfghj
perwersja wymiękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia z okienusia
qwertyuiopolkjhgfcdxcvbnbv ty jako matka powinnaś tłumaczyć córce że nie można wyśmiewać kogoś za ubiór. Widzisz że dziewczyna na jebniętą matkę, to pomyśl że pewnie sama nie może wybierać sobie staników. Pewnie i by chciała nosić się jak koleżanki ale na to nie ma wpływu, bo jest zależna od matki. BTW nie uważam żeby noszenie koronkowych biustonoszy przez nastolatkę było czymś niestosownym. Sama takie wybieram, od początku takie i tylko takie nosiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklkjhgfdghjkl;kjhgfdfghj
po pierwsze moja córka jej nie wyśmiewa bo za wyśmiewanie dostała by po łbie , nie wolno nikogo wysmiewac i nie o tym tu mowa , i tak uwazam ze dzieci w wieku 11 lat nie powinny sie ubierac jak kobiety czy to stanik czy spodniczka nie wyobrazam sobie 11 latki w pończochach i szpilkach wszystko ma swój czas i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik, którego nie widać to zupełnie co innego niż pończochy czy szpilki. Stanik ma określoną funkcję do spełnienia, dla mnie staniki sportowe są po prostu brzydkie. A pończochy czy szpilki pełnią funkcję estetyczną tylko i wyłącznie. 🖐️ Na tym polega różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia z okienusia
no nie porównuj biustonosza do szpilek i podwiązek :P Tego nie sprzedają w komplecie ;) ja nigdy nie miałam mini i pończoch, a chodzę w koronkowych biustonoszach 8) szok........... :P co do tematu, będąc dzieckiem nie miałam włosów łonowych. Może się nie znam na tym ale na prawdę mi nie rosły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklkjhgfdghjkl;kjhgfdfghj
po pierwsze moja córka jej nie wyśmiewa bo za wyśmiewanie dostała by po łbie , nie wolno nikogo wysmiewac i nie o tym tu mowa , i tak uwazam ze dzieci w wieku 11 lat nie powinny sie ubierac jak kobiety czy to stanik czy spodniczka nie wyobrazam sobie 11 latki w pończochach i szpilkach wszystko ma swój czas i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×