Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neella26

Jak to z tym jest? Jak uważacie

Polecane posty

Gość Neella26

Spotykam się z pewnym facetem od 3 miesięcy, na początku w ogóle się nie całowaliśmy na 'pożegnanie', potem jak wylądowaliśmy w łóżku to w usta i czasem bardziej gorąco, potem wyszły pewne nieporozumienia i nasz kontakt osłabł, on go podtrzymywał codziennie ale wróciliśmy do całowania w policzek jakby. I teraz na pożegnanie nie całujemy się w usta tylko tak obok ust jakby. To prawda,że to znaczy,że zaczął mnie traktować jak koleżankę ? i że jak facet tak dłuższy czas robi to nie ma co liczyć na coś więcej? Ostatnio ja celowałam w usta on się wychylił i znowu wyszło tak obok ust jakby kącikami się dotknęliśmy. Teraz się zastanawiam czy on nie stwierdził,że chce żeby ta relacja została koleżeńska ale z drugiej strony codziennie dzwoni i ostatnio na imprezie się delikatnie do mnie próbował zbliżyć ale ja nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neella26
tak mnie objechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
moze masz nieswiezyy oddech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neella26
Oddech jak najbardziej w porządku. Poza tym nie chodzi mi o głębokie pocałunki tylko o pocałunek w usta a nie obok ust... zanim wyszły pewne niejasności i miałam je naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce abys się przyzwyczaiła. A na imprze chciał pokazac jaki on Gigolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neella26
Dodam, że minetkę też mi robi tak obok. Tuż pod kolanem a nie na wprost, w cipcię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neella26
No ale ja tak nie dochodzę a wstydzę się przy nim pomagać sobie paluszkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×