Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia86

Pierwsze objawy przeziębienia - CO ROBIĆ??

Polecane posty

Gość Mia86

Proszę o pomoc! Co brać, żeby zaraz się nie rozwinęła? Nie mogę sobie teraz pozwolić na chorowanie. Wzięłam witaminę C i rutinoscorbin. Łyknęłam też syropu na kaszel. Co jeszcze można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną
i miodem, aspirina c do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Szanowna Kolezanka ile tej witaminy C wziela? Gdy czuje, ze nadchodzi to szprycuje sie witamina C, ale czynie to w ten sposob, ze przyjmuje ja okolu 7 razy dziennie po 250mg, mniej wiecej co 2-3 godziny. Mnie pomaga wysmienicie, tydzien temu mnie zaczynalo dopadac i zastosowalem owa metode. Efekt = zero bolu gardla, zero goraczki, w sumie tez zadnego kaszlu, ani tez zbyt wielkiej ilosci sluzu nosnego. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku.. uuuu
na www.vademecum.zdrowia.prv.pl znajdziesz temat "4 warunki determinujące zdrowie" tam poszukaj akapitu Likwidacja kataru w 3 dni" Myślę, że pomoże. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×